Jak přenášet data z Huawei na iPhone. Jak přenášet data z Huawei do telefonu Android

Jak přenášet data z Huawei na iPhone a zpět

V životě každého člověka přichází okamžik, kdy musíte změnit starý smartphone do nového. V tomto ohledu je otázka přenosu tohoto. A pokud člověk jde z Androidu na Androidu nebo s iPhone na iPhone, operace nezpůsobuje žádné potíže. Ale s přechodem z iPhone na cti situace je jiná.

Faktem je, že smartphony dvou výrobců jsou založeny na různých operačních systémech. A pokud Android na cti má otevřený kód, IOS je uzavřený OS, který se používá na iphone. Proto se lidé bojí změnit iPhone na počest. Ale naštěstí existuje jen několik způsobů, jak přenášet všechna data z jednoho zařízení do druhé.

Způsoby přenosu uvedené v materiálu jsou relevantní nejen pro čest, ale také pro Huawei.

Předtím se doporučuje postarat se o přípravný proces. A nejprve budete muset zálohovat na iPhone. To bude chránit data před neúmyslným odstraněním. Další krok. Zkontrolujte internet. Bude velmi nutné, protože přenos informací bude prováděn bez použití kabelového připojení.

Konečně, musíte se ujistit, že má dostatečné množství paměti pro všechna data z iPhone na cti. Jinak se stěhování nebude fungovat a musí hledat řešení pro provedení operace.

Co je tento program

Phone Clone Program. Software, který umožňuje přenášet data z jednoho zařízení do jiného bez ručního přenosu informací pomocí počítače a USB. Aplikace bude vyžadovat Wi-Fi a druhý gadget.

Telefon klon pracuje na všech zařízeních Android a IOS. Pro huawei a cti zařízení je aplikace přednastavena a nemůže být odstraněna v vložených metodách, ale s pomocí našich pokynů bude tento proces trvat 5 minut. Chcete-li převést informace do nového zařízení, budete muset stáhnout program na Google Play nebo App Store. Podrobné pokyny pro přenos dat pomocí klonu telefonu je níže.

Přenos dat s huawei na iOS v jednom kliknutí

Nejprve připojte Huawei a IOS 11 k počítači a počkejte, až je detekují. V hlavním okně klepněte na tlačítko „Telefon překlad“, takže je uvidíte oba v hlavním okně. Nezapomeňte opustit svůj starý telefon vlevo a nové. napravo. Nebo můžete kliknout na „odrážet“ pro jejich přizpůsobení.

Dron House

Poté vyberte data, která chcete předat, a klepněte na tlačítko „Start Transfer“.

Prostě to prostě není pravda? Můžete si také stáhnout zkušební verzi zdarma DR.Fone. Telefon Přeložit zkuste, pokud máte zájem o to.

Jak přenášet data z Androidu na iPhone 13

Chcete vědět o nejspolehlivějších metodách přenosu dat s Androidem na iPhone 13? V tomto článku jsme pro Vás připravili spoustu efektivních metod přenosu dat ze starých zařízení (iPhone / Android) a ze záloh na iPhone 13/13 PRO / 13 PRO MAX / 13 Mini. Pokud máte takovou potřebu, tento článek bude mít šikovný.

Obrazovka IPHONE 13 používá amolovaný flexibilní panel a model iPhone 13 Pro / 13 Pro Max má displej s frekvencí aktualizace 120 Hz. IPhone 13 Fotoaparát se stalo ještě lépe než dříve. Podporuje funkce, jako je ultra-širokoúhlá čočka, noční natáčení, nadbytečný pohyb a umožňuje nahrávat video v rozlišení 8K. Pokud jde o výkon, iPhone 13. série je vybaven novým čipem A15.

Nepochybuji o tom, že vidění vlastností iPhone 13, jste bez váhání, rozhodněte se koupit toto zařízení, bez ohledu na to, zda jste použili Android nebo iPhone. Když jdete do nového iPhone, budete potřebovat spolehlivý způsob přenosu dat, což pomůže přenášet informace nebo zálohování starého zařízení do nového smartphonu. To ušetří spoustu času a úsilí. V tomto článku budeme říct o několika vynikajících metodách, které vám pomohou přenášet data z Android na iPhone 13.

Jak synchronizovat Android / Samsung s iPhone 13/13 PRO / 13 PRO MAX / 13 Mini?

Po zakoupení iPhone 13/13 Pro / 13 Pro Max / 13 Mini budete muset přenášet data ze starého Android / Samsung do nového zařízení. Ale všichni víme, že systém iPhone se liší od smartphonu Samsung založený na Androidu. A víte, jak přenášet data ze starého Android / Samsung do nového iPhone? Níže budeme říct o třech způsobech, jak vyřešit tento úkol. Doufáme, že vás budou používat.

Přímý přenos dat s Androidem na iPhone 13 Series

Tato metoda vám umožní přímo přenášet data z Androidu na iPhone 13/13 PRO / 13 PRO MAX / 13 Mini. Před použitím této metody bychom vám chtěli říct o univerzálním softwaru pro přenos dat. Wondershare MobileTrans.

MobileTrans. Nepostradatelný nástroj pro řešení těchto úkolů. To může přímo přenášet data z Androidu na nový iPhone 13. Za prvé, program má asketickou Inteeis. Za druhé, jen s ní pracovat. S několika kliknutím myši můžete přímo předat požadovaná data. Za třetí, Mobiletrans může kopírovat různé typy dat, jako jsou kontakty, textové zprávy, historie hovorů, fotky, hudbu, video, aplikace, programy a t. D.

Stáhněte si MobileTrans do počítače podle operačního systému a postupujte podle pokynů pro dokončení instalace.

Spusťte Mobiletrans a vyberte „Zkrocení dat“ a klepněte na tlačítko „Transfer“ na hlavní stránce.

Pomocí kabelu USB připojte starý Android / Samsung a iPhone 13/13 PRO / 13 MAX / 13 mini zařízení do jednoho počítače.

Poznámka: Po detekci by mělo být staré zařízení Android / Samsung zobrazeno na zdrojovém panelu a iPhone 13/13 Pro / 13 Pro Max / 13 mini. V panelu „Účel“. Pokud jsou zařízení zaměňována na místech, musíte kliknout na tlačítko „Změnit“ pro změnu jejich objednávky.

Po dokončení nastavení můžete zobrazit všechny typy dat, které mohou být přeneseny do nového iPhone. Vyberte požadovaný typ dat a potom klepněte na tlačítko „Start“ pro spuštění přenosu.

Obnovení dat z Android / Samsung zálohování na iPhone 13/13 Pro Max / 13 Mini

Pokud jste vytvořili zálohu Samsung nebo jiné zařízení Android pomocí Mobiletrans nebo Samsung Kies, můžete obnovit data ze zálohy na iPhone 13. Dále se naučíte rychle obnovit data ze zálohy na iPhone.

Spusťte Mobiletrans v počítači a poté vyberte „Obnovit“ a „MobileTrans Backup File“.

Pomocí USB kabelu připojte iPhone 13/13 PRO / 13 PRO MAX / 13 Mini do počítače.

Všechny záložní soubory se zobrazí na levém podokně. Vyberte požadovaný záložní soubor a informujte požadovaná data a klepněte na tlačítko „Start“ pro přenos dat z vybrané zálohy na nový iPhone 13/13 PRO / 13 PRO MAX / 13 Mini.

Přenos dat z Androidu na iPhone 13/13 PRO / 13 PRO MAX / 13 Mini pomocí přesunutí do aplikace iOS

Můžete také přenášet data z Android na iPhone 13/13 PRO / 13 PRO MAX / 13 Mini pomocí přesunout na aplikaci iOS. Je schopen vysílat téměř všechny Android na iPhone, jako jsou kontakty, historie sloupku, foto a video z kamer, web záložky, e-mailové účty, kalendáře a t. D. Dále poskytneme instrukce krok za krokem.

Připojte zařízení Android a iPhone pro stabilní síť Wi-Fi.

Postupujte podle pokynů pro nastavení nového iPhone 13/13 PRO / 13 PRO MAX / 13 MINI. Jednou na stránce Dodatek a dat vyberte možnost Přesunout data ze služby Android. Poté klepněte na tlačítko Pokračovat a na obrazovce iPhone se zobrazí desetimístný nebo šestimístný kód.

Stáhnout Přesunout do iOS na zařízení Android. Po spuštění aplikace klepněte na tlačítko Pokračovat. Po přečtení Podmínek použití klepněte na tlačítko Souhlasím a pokračujte, klepněte na tlačítko Další v pravém horním rohu obrazovky volaného najít kód. Nyní zadejte kód z obrazovky iPhone.

Když se zobrazí obrazovka pro přenos dat, vyberte data, která chcete přenášet, a potom klepněte na tlačítko Další v zařízení Android pro spuštění přenosu.

Tip: Po stažení pásmo na vašem iPhone 13/13 Pro / 13 Pro Max / 13 Mini bude vyplněn, můžete pokračovat v nastavení nového iPhone.

Oficiální stránky poskytuje podrobnější informace o metodách přenosu dat z telefonu do telefonu. Stáhněte si MobileTrans, pokud máte zájem o program.

Spusťte příkaz „Přesunout data z Android“

 • Pokud je iPhone již aktivován, otevřete „Nastavení“ → „Hlavní“ → „Reset“ → „Vymazat obsah a nastavení“ a potvrďte vymazání dat.
 • Zapněte iPhone a klikněte na „Konfigurace manuál“.
 • Vyberte jazyk, Wi-Fi síť a postupujte podle nastavení Průvodce tipy.
 • Na obrazovce „Programy a Data“ klepněte na tlačítko „Přenos dat z Android“.

Přenos obsahu

 • Počkejte, dokud se na adrese Android-Smartphone nezobrazí „Přenos dat“.
 • Vyberte, jaké informace musíte kopírovat.
 • Počkejte na konec přenosu obou zařízení.
 • Když se „přeneseno“ objeví na adrese iOS-gadget, klepněte na tlačítko „Pokračovat v nastavení iPhone“.

Přeneste data jednoduše a rychle

Používáte databázové zařízení IOS nebo Android 1. aplikace klonování telefonu je kompatibilní s přístrojem, bez ohledu na jeho značku. Stáhněte si zdarma Appgallery, Google Play nebo Apple Store.

Není třeba se připojit k Wi-Fi nebo mobilní síti. Pro přenos dat je dostačující ke skenování QR kódu nebo připojení k místnímu přístupovému bodu nového smartphonu.

Jak přenášet data z iPhone na Huawei?

Kromě univerzální metody je možné použít další možnosti pro výrobu kontaktu s iPhone na počest a Huawei:

 • Použijte účet Google;
 • Pomocí programu Yandex. Překračování „;
 • prostřednictvím aplikace IPHONOVSK ICLAD;
 • Pomocí mobilní trans trance widgetu;
 • Stažení iTunes a Google.

Každý z uvedených metod je vhodný pro konkrétní typy souborů. Vezměte na vědomí, abyste se vyhnuli následným obtížím. Více o každém případě níže.

Použití účtu Google

Možnost Google Disk umožňuje stahování souborů libovolného formátu do externího cloudu. Je k dispozici pro různé modely telefonu. Službu mohou používat vlastníci operačních systémů IOS a Android. Seznam krok za krokem:

Poslední krok je povolen v systému na jiném gadgetu. Po dokončení operace jsou všechny informace v „Cloud“.

Yandex.Přestěhovat se

Druhá cesta. Použijte službu od Yandexu. Hlavní kroky pro práci:

Při synchronizaci souborů z ICLAD přes Wi-Fay zadejte data pro aktivaci v účtu. Nyní odešlete informace přímo do Android. Potvrďte přijetí souborů.

Program MobileTrans

Další metodou. používat platformu Mobile Trance. Platforma vám umožňuje zálohovat na mobilní zařízení. Program je nainstalován v počítači. Je schopen přenášet data mezi smartphony s iPhone na Android a naopak.

iTunes a Google pro přenos kontaktů

Nejvyhledávanější a jednoduché metody používají iTunes a Google. Zvažte každý z nich:

 • Zapněte aplikaci iTunes na domácím počítači, bez ohledu na operační systém gadget;
 • Připojujeme iPhone;
 • Nyní očekáváme, že smartphone bude určen a klikněte na stránku s informacemi o zařízení;
 • Nainstalujte klíště v blízkosti „Synchronizace“ kontaktů;
 • Zadejte data Google-Profe a klikněte na tlačítko Použít;
 • Přihlaste se do systému Android a spusťte plnou synchronizaci.
 • Počkejte několik sekund a zkontrolujte dostupnost souborů na novém zařízení.

Tato volba je vhodná a snadno použitelná. Všechny možnosti jsou podrobně popsány v aplikaci.

Anna Tsygankova (písemné články: 54)

Druhá novinářská platforma. Provádí recenze zařízení a spotřebičů. Poskytuje uživatelům mnoho informací o provozu technologie. Zobrazit všechny záznamy autora →

Jak přenášet data z Huawei do zařízení Android pomocí tradiční metody

Přesuňte data s Huawei do počítače. (Zde bych rád, aby počítač s Windows 7 jako demonstrace)

Použití kabelu USB připojte zařízení Huawei k počítači.

Poklepejte na položku Computer „, který je uveden na obrazovce Desktop.Poznámka: Pokud nenajdete tlačítko „Počítač“, můžete kliknout na ikonu „Start“ v levém dolním rohu a vybrat kartu „Počítač“, která je umístěna na pravé straně nabídky Start.

Chcete-li spustit telefon, poklepejte na tlačítko Smartphone Huawei, které se zobrazí v okně „Počítač“.

Nyní se vaše fronta zkontroluje potřebné soubory podle zobrazených dat.

Klepněte pravým tlačítkem myši na požadovaná data, ať už je to jeden soubor nebo více a klepněte na tlačítko Kopírovat, jak je můžete najít v kontextovém menu.

Vrátí se na obrazovku Desktop, můžete klepnout pravým tlačítkem myši kdekoli a klikněte na tlačítko Vložit, jak jej najdete v kontextovém menu.

Proces přenosu je nyní dokončen, můžete telefon zakázat a kabel USB z počítače.

Přesuňte data z počítače do nového zařízení Android.

Chcete-li přenášet data z počítače do zařízení Android, musíte použít kabel USB pro připojení nového zařízení Android k PC.

Když je zařízení Android detekováno na PC, poklepejte na položku „Počítač“, který je uveden na obrazovce ploše.

Poklepejte na ikonu Android Smartphone, která se zobrazí v okně „Počítač“.

Poklepejte na složku, ke které chcete uložit data z okna Android Smartphone.

Vyberte soubory podle obrázku na obrazovce Desktop, kterou jste zkopírovali ze Smartphonu Huawei.

Klepněte pravým tlačítkem myši na jeden z označených souborů, kolik chcete.

Klepněte na možnost Kopírovat, která je v kontextovém menu.

Obnovte sklopné okno a klepněte pravým tlačítkem myši kdekoli.

Klepněte na tlačítko Vložit, který je v kontextovém menu a počkejte minutu, potřebné soubory budou zkopírovány do zařízení Android.

I když je tato metoda jednoduchá a srozumitelná, má a nevýhody. Dále vám ukážu určitá omezení.

Tato metoda vás trvá dlouho, než dokončí proces přenosu, což vás bude cítit nudný.

Pokud nemáte nástroj třetí strany, nemůžete kopírovat textové zprávy a kontakty uložené na smartphonu Huawei.

Musíte kontinuálně připojit a zakázat zařízení a současně provádět pouze jednu akci.

Cloud Storage: Zadejte heslo

Pokud ukládáte všechny fotografie a základní soubory v cloudu, pomocí například Disk Google, pak postup přenosu je značně zjednodušen. Nabíjení telefonu a nainstalujte Disk Google na iPhone. Dále se jednoduše přihlaste na svůj účet a:

 • Klikněte na „Nastavení“, pak „Zálohování“.
 • Vyberte potřebné soubory a klepněte na tlačítko Start Backup „.
 • Po dokončení procedury přejděte na účet prostřednictvím iPhone a obnovit data a soubory ze zálohy.

V Google a Yandex, sociálních sítích, poštu, na video knihovnách, bloggerů

| Denial of responsibility | Contacts |RSS