Jak přenášet data z iPhone na Android. Jak přenášet poznámky

Jak převést WhatsApp Chat Pokoje s iPhone na Android

Pomocí WhatsApp můžete provádět audio a video hovory, odeslat text a hlasové zprávy, projít soubory a sdílet příběhy. Aplikace navíc poskytuje šifrování konce konce pro zajištění bezpečnosti korespondence. Pokud jste uživatelem iPhone a rozhodl se používat telefon na Android, ale nevíte, jak převést WhatsApp s iPhone na Android. postupujte podle našich pokynů. Snažili jsme se nastavit nejčastější a jednoduché způsoby, jak můžete použít pro přenos všech dialogů iPhone do telefonu s Android OS.

Pro dosažení tohoto cíle můžete využít mnoho způsobů, ale budeme uvádět několik nejjednodušších. Budeme vám také poskytnout krok za krokem pokyny těchto metod, požádejte vás, abyste je pečlivě sledovali.

Ručně (vhodný pro malé seznamy)

Pokud chcete převést pouze určité kontakty, můžete použít možnost „Sdílet“ na svém iPhone. Otevřete aplikaci „Kontakty“ a vyberte požadovaný kontakt, který chcete uložit. Strávit prst dolů a vyberte kartu, která umožňuje sdílení e-mailem nebo pomocí zprávy. Poslat kontakt a uložit na nové zařízení.

 • Druhý způsob přenosu kontaktů s iPhone na Android je použít systém Apple Cloud. Nebo spíše její stůl. Zadejte ICLOUD na aplikaci „Kontakty“. Dále zvolte kontakt, který potřebujete, zakazujete je v seznamu, nebo jednou stisknutím ikony ve tvaru převodovky a výběrem „Vybrat vše“.
 • Stiskněte znovu tlačítko ve formě převodovky a vyberte „Export vCard“. Váš počítač stáhne soubor VCF obsahující vybrané kontakty.
 • Připojte aplikaci Android-Smartphone do počítače, zkopírujte soubor souboru VCF na místní úložiště v paměti telefonu a poté importovat kontakty z aplikace kontaktních aplikací již na smartphonu. Aplikace Kontakty má možnost přidat data z různých zdrojů, včetně interní paměti nebo karty SD. Proto, kde jste původně uložili soubor VCF, nezáleží na tom.

Kontakty

Pro přenos kontaktů v telefonu musíte připojit účet v ICLAD a povolit jim synchronizovat (Nastavení. ICLOUD. (Přihlaste se k účtu). Povolit kontakty). Nyní potřebují „vytáhnout“ z cloudu. k tomu do počítače otevřete www stránku.iCloud.KOM, my zadáme svůj účet dále. do položky Kontakty a zvolte potřebné kontakty.

Poté v menu kliknutím na tlačítko Převodovky vyberte bod VCard Export a soubor VCF s seznamu kontaktů bude načten do počítače. Nyní otevřete www stránku.Google.KOM / Kontakty v levém menu vyberte položku „Import Contacts“ a otevřete stažený soubor VCF (pokud již máte předběžnou verzi aktualizovaných „kontaktů“, ve kterém import nefunguje ještě, musíte seznam odhalit „Více“ v podobném menu. V něm vybrat import, po kterém budete požádáni, abyste šli do staré verze této služby). Poté zůstane pouze aktivovat synchronizaci kontaktu v nastavení nového smartphonu Android.

Jak přenášet kontakty z Androidu na iPhone 13 pomocí SIM

Pokud máte kartu SIM a chcete přesunout kontakty, zde je několik kroků, které můžete následovat.

přenášet, data, iphone, android, poznámky
 • Otevřete aplikaci kontaktu a přejděte na nastavení.
 • Nyní vyberte možnost „Export do SIM karty“. Proces začne po několika sekundách.
 • Poté smažte kartu SIM a vložte jej do svého iPhone.
 • Přejděte na „Nastavení iPhone“ a klepněte na tlačítko „Importovat kontakty ze SIM karty“.
 • Potvrďte proces a počkejte, dokud se nepohybují kontakty ze SIM karty.

Je těžké přenášet data z iOS na Android?

Ne, a to se provádí pomocí aplikace Google Drive pro IOS. Nemusíte synchronizovat fotografie a video z fotografií Google, „Kontakty“ s „Kontakty“ a poznámky jednoho kalendáře s jiným. Drive Google to udělá automaticky. Zdá se, že e-mail, populární aplikace fungují identicky na každé verzi mobilního operačního systému a přenosem dat nebude problémy. To znamená, že pokud již používáte, například Gmail pro e-mail, nemusíte vůbec nic dělat. Veškerá vaše korespondence „udělá“ stojí za to zadat heslo z účtu.

Ale mějte na paměti, že na Android není žádný iCloud a nemůžete nainstalovat aplikace, které jsou určeny pouze pro zařízení Apple, jako je FACEETIME a IMESSAGE. Ale váš účet Apple Music bude docela pohodlný pracovat na Androidu.

přenášet, data, iphone, android, poznámky

Jak převést kontakty, fotky a kalendář s iPhone na Android

Nastavte Googedrive do iOS, přihlaste se do účtu Google. V nabídce aplikace vyberte „Nastavení“ a tam „zálohování“. Poté přejděte do nového programu Android na účet Google. všechny informace jsou již ve smartphonu.

Chcete-li přenést kontakty z ICLAD na Android, vyberte možnost „Mail, Kontakty, Kalendáře“ v nastavení iPhone a v účtech. iCloud a aktivovat přepínač v kontaktních místech.

Poté, jděte z počítače na web iCloud.com, vyberte „Kontakty“ a klepněte na ikonu Nastavení v levém dolním rohu. Poté klepněte na tlačítko „Vybrat vše“, klepněte znovu na tlačítko Nastavení a vyberte možnost Export do vCard „.

Nyní můžete dokument odeslat s kontakty do počítače a po smartphonu: přes SD kartu, poštu nebo cloudu.

V případě, že kontakty jsou uloženy v paměti iPhone, můžete je přenést do Android prostřednictvím aplikace iTunes na PC. Chcete-li to provést, připojte iPhone k počítači, otevřete kartu Informace, v „Synchronizovat kontakty s“ Vyberte kontakty Google a zadejte svůj účet.

Jak kopírovat poštu

Kopírování pošty nebude obtížná, protože téměř všechna poštovní média jsou k dispozici pro operační systém pro iPhone a pro Android OS. Dost na to, aby šel na trh hry a stáhnout požadovanou poštovní službu.

Pokud například berete Gmail Mail, pak budou všechna data synchronizována. Jen znovu zadejte svůj účet. Všechny odeslané a získané dopisy zůstanou nezraněny.

Několik let pracoval v buněčných salonech dvou hlavních operátorů. Chápu tarify dobře a vidět všechny úskalí. Miluji miniaplikace, zejména na Android.

Ano. Je možné a praktikovány mnoha uživateli z roku na rok. Naštěstí technologie dosáhla nového vrcholu. Existují různé aplikace a nepříznivé metody přenosu dat. Způsob s přenosem přes kabel je extrémně nepohodlný a není vhodný pro některé počítačové operační systémy.

V horní části metod přenosu zůstává také házet data pomocí různých cizích aplikací. To je proto, že vám umožňují přenášet všechny soubory najednou, když například jedna synchronizace kontaktu může trvale přenášet pouze některé informace.

Nejlepší je použít buď zataženo úložiště z Google nebo z Yandexu. Tyto dva sklady jsou k dispozici na obou operačních systémech, snadno použitelné a zřídka ztratí žádné soubory.

Přenosový kontakt

Pokud nastavíte účet Google na iPhone a zapněte synchronizaci, můžete přenášet kontakty doslova ve dvou účtů. Chcete-li to provést, v iPhone, přejděte na „Nastavení“. „Mail, Kontakty, Kalendáře“ a přidejte účet Google, který bude později používán na zařízeních Android. Pak přejděte na přidaný účet a ujistěte se, že spínač naproti kontaktům je v aktivní poloze.

Pokud něco nechodí ven, to je alternativní způsob. Můžete použít iCloud, abyste exportovali kontakty a po jeho importu do účtu Google.

 • Přejděte na „Nastavení“. „Mail, Kontakty, Kalendáře“ a ujistěte se, že účet ICLAD je aktivní a spínač naproti kontaktům na tomto účtu je v aktivní poloze;
 • Jděte na webovou stránku Icloud.COM C Počítač a zadejte své ID Apple ID;
 • Klikněte na „Kontakty“, pak na vybavení v levém dolním rohu a zvolte „Všechno“;
 • Dále exportujte vybrané kontakty na vCard (odpovídající položka je ve stejném menu). Zobrazí se stažený soubor s příponou.Vcf;
 • Jít do služby Google.KOM / Kontakty, vlevo uvidíte položku „Více“. Klikněte na něj, v seznamu diskontinní, klepněte na tlačítko „Importovat“ a stáhněte si soubor stažený v odstavci výše.

Takže vše, co musíme udělat, je jít jít ze stejného účtu Google v zařízení Android. Kontakty budou automaticky synchronizovány.

Jak přenášet data z Androidu na iPhone

Přenos do iOS

Chcete-li úspěšně přenášet soubory z Androidu na IOS 11 pomocí aplikace Přenos IOS, musíte tak, aby byly dodrženy následující podmínky:

 • IOS 11 by měl stát na iPhone a na Androidu. není nižší než 4.0;
 • Všechny programy, které ovlivňují fungování modulu Wi-Fi, by měly být zastaveny nebo odstraněny vůbec;
 • Na iPhone musí být dostatek volného místa pro nová data;
 • Baterie na zařízeních musí být plně nabité;
 • Dokonce i telefonní hovor může přerušit kopírování, takže je lepší dočasně zakázat příchozí hovory pomocí aktivace letadla na smartphony.

Stáhněte a nainstalujte aplikaci a spusťte jej. Klikněte na „Pokračovat“ a poté přečtěte si a souhlasíte s podmínkami.

V procesu konfigurace IOS 11 na iPhone nebo iPad jako nové zařízení zastavte v krocích „Programy a Data“ a vyberte „Přesunout data z Android OS“ (přesunout data z Android).

V okně „Najít kód“ klepněte na tlačítko „Další“, čímž aktivujete synchronizaci mobilních zařízení. A můžete přenést kontakty, zprávy, fotky, videa, záložky, účty Google a záznamy kalendáře. Tato data se mohou lišit v závislosti na zařízení Android.

Po dokončení procesu přenosu dat můžete pokračovat v konfiguraci iPhone nebo iPadu.

Tato aplikace, která společnost Apple vydala, nejjednodušší způsob, jak znovu představit většinu souborů. Pro uživatele se doporučuje uživatelům s telefonními daty.

Sklady Google Cloud

Synchronizace kontaktů, poznámek, kalendářů a dalších důležitých informací o iPhone 8 pomocí Google. To se provádí další kroky.

Otevřete nastavení, zvolte Účty a Google. Nejdále klikněte na synchronizaci kontaktů. Pak odložíme všechna data z Android telefonu do služby Google Cloud Service.

Pak bude extrakce z úložiště Google Cloud na iPhone. Otevřete nastavení v iPhone, postupujte podle položky Mail, Adresy, Menu Kalendáře. Zde klepněte na tlačítko Přidat účet a CardDAV. Zadejte svůj server, uživatel a heslo. A nakonec stiskněte vpřed, seznam dat bude přenášen. Nyní jsou všechny informace z telefonu Android na iPhone 8.

Tato metoda se provádí bez počítače, bude provedena pouze v telefonu a následná ukládání není nutná na jedné nebo více zařízeních, což významně šetří čas.

S iTunes

Přenos souborů z Androidu na iPhone 7 kromě výše uvedeného způsobu, můžete prostřednictvím iTunes.

Nejprve musíte připojit Android k počítači a kopírovat všechny potřebné hudby, obrázek a video. Dále musíte přepnout iPhone s počítačem a spustit iTunes. Chcete-li přesunout hudbu, přejděte na kartu „Music“, označte příslušné položky a zadejte cestu k adresáři, kde jsou soubory uloženy. A klepněte na tlačítko „Použít“, čímž aktivujete postup kopírování.

iTunes může rychle přenášet poznámku, kontakty, hudbu, video, fotografie na nový iPhone. Výhodou je, že iTunes je zdarma. Ale odstraňování problémů. Musíte nainstalovat iTunes v počítači.

Jak importovat data z iPhone na Android

Někdy musíte nést data z iPhone na Android, nyní 5 způsobů vám pomůže udělat přechod z iOS na Android.

Převod kontakt s iPhone na Android přes iTunes

Můžete přenášet soubory zdarma, jako jsou kontakty, fotky, e-mail, další pokoje nebo poznámky s iPhone na Android pomocí iTunes.

Musíte spustit program iTunes, připojte aplikaci Apple Smartphone k PC pomocí kabelu.

Pak stiskne tlačítko „Informace“ a vložte zaškrtnutí položky „Synchronizace kontaktů“, zvolte Kontakty Google v seznamu Drop-down „Google“.

Musíte jít do Google a čekat na dokončení synchronizace kontaktů s iPhone.

Přenos dat s iPhone na Android přes ICAREFONE

Můžete použít nástroje Tenorshare ICAREFONE pro přenos dat do počítače.

Poté použijte kabel USB pro připojení telefonu s andriodem k počítači a předejte data z počítače do telefonu Andriod. Kromě toho, s tímto úžasným nástrojem, můžete snadno vymazat od zbytečných souborů a urychlit zařízení, spravovat kontakty, fotky, video, hudbu, aplikace, vytvářet zálohování a obnovit zařízení iOS v případě ztráty dat a t.D.

Import dat WhatsApp s iPhone na Android přes ICLAD

Po výměně starého iPhone musíte zálohovat. ICLOUD umožní importsapp chatovací místnosti v Android Smartphone nebo tabletu bez ztráty dat.

A nyní musí být spuštěna nové zařízení, bude uloženo všechny korespondence a příběhy o zprávách WhatsApp.

Export dat s iPhone na Android přes gmail mail

Chcete-li export dat z iPhone 7 do smartphonu Android prostřednictvím služby Google prostřednictvím služby Google, budete muset jít do účtu Gmail a provádět synchronizaci informací.

Přejít na nastavení a v sekci „Mail, Adresy, Kalendáře“ vyberte možnost „Přidat účet“.

Zadejte účet Google a klepněte na tlačítko Další. Zadejte potřebné položky, které chcete synchronizovat. Informace budou přeneseny do zařízení.

Transfer poznámky s iPhone na Android pomocí Yandex

Kromě toho existuje jedna možnost. Servis „Yandex.Stěhování, „je doplněk k úložišti Cloud“ Disc „. Může kopírovat data z iPhone, iPad, iPod do cloudové služby, a odhodit cloud na Android, dvě zařízení jsou vyměněny pomocí těchto metod.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS