Jak přenášet fotografie do počítače. „Fotografie Google“ a „Disk“

Jak stáhnout fotografie z fotografií Google na PC, Mac, IOS a Android

Vzhledem k tomu, že většina z nás má účet Google, s použitím 15 GB volného úložiště nebo co nabízejí v současné době usnadňuje vytváření záložních kopií. Také nemusíte být uživatelem Android, můžete také vytvořit zálohu iPhone na Google Disk nebo Google Fotka. Co se stane, když chcete nahrát fotografie nebo video ze služby Google Fotka do telefonu? Jak to děláš?

Například jsem obnovil tovární nastavení Samsung Galaxy a chtěla odstranit všechny mé snímky a video tak, aby mohly být uloženy jak lokálně, tak v oblaku. Navzdory skutečnosti, že si můžete prohlédnout a provést hlavní změny na disku Google, pokud chcete udělat něco jiného, ​​musíte si stáhnout z aplikace Google Fotka. To je to, co tato lekce.

Video omezení Google Fotka, kterou potřebujete vědět

Před stažením videa do fotografií Google byste měli dozvědět více o omezeních videa, například formátů videa a velikost souboru. Stačí zjistit více informací o informacích z Google Fotka.

Foto video velikosti Google s rozlišením až 1080p méně než 10 gb.

Ale při uložení videa na fotografii Google můžete zjistit, že video je automaticky převedeno na 360P v dočasné velikosti, po převodu se změní na 1080p.

Nahrajte fotografie z disku Google na počítač a smartphone

Není to tajné, že po registraci účtu Google obdrží uživatel 15 GB volného místa na disku Google. Služba pro soubory cloudového úložiště. Veškeré objekty můžete umístit do úložiště: z textových dokumentů na mediální obsah. Navíc vlastníka „mraků“ může kdykoliv odkazovat na potřebné soubory a stáhnout je do zařízení. V tomto článku se podíváme na stažení fotografií z disku Google.

Můžete přistupovat k fotografiím na disku Google s libovolným dostupným zařízením: počítač se systémem Windows XP, 7, 8.1, 10, stejně jako smartphone běží android nebo iOS.

Na počítači

Chcete-li nahrát obrázek z cloudového úložiště na PC:

Stáhnout fotografii z disku Google na počítači

  • Jdeme na hlavní stránku servisního zobrazení https: // disk.Google.COM / DRIVE / MY-DRIVE.
  • Vyberte si fotografii, kterou chcete stáhnout.
  • Stisknutím pravým tlačítkem myši na něj a v kontextovém menu, které se zobrazí, vyberte možnost Stáhnout „.

Pro současně stahování několika objektů najednou je třeba zvýraznit, klikněte na PCM a vyberte v nabídce příslušnou akci.

Fotografie budou kombinovány do archivu a staženy na pevný disk, kde mohou být soubory přeneseny do jednotky USB flash nebo jiných přenosných médií.

Na smartphonu

Abyste mohli stahovat fotografie z disku Google do telefonu, musíte nainstalovat aplikaci Google nainstalovat.

Načíst do smartphonu Ihned několik snímků Jednoduše: Stačí zvýraznit objekty dlouhodobým stisknutím, otevřete další menu stisknutím tlačítka „Další“ v pravém horním rohu obrazovky.

Vyberte příslušnou akci. Všechny stažené fotografie budou v galerii.

Pokyny pro smartphony běží podobné IOS:

  • Otevřete aplikaci Disk Google na iPhone nebo iPad.
  • Vyberte fotografii a klikněte na ikonu „Další“. „Uložit na přístroji“.

Pokud je fotografie již na zařízení, nebudete staženy.

Icloud Drive a Data ID Apple

Majitelé iPhone, iPad a Mac mohou požádat o kopie všech svých dat pomocí účtu Apple ID. Musíte jít do sekce „Privacy“ a vyberte možnost „Získání dat kopírování“.

Dále potřebujete poznamenat informace, které potřebujete: Nákupní historie, poznámky, soubory z ICloud Drive, fotky a tak dále.

Poté, co zbývá vybrat pohodlný velikost archivu a potvrďte svůj požadavek. Po určité době bude oznámení s odkazem přijde do pošty.

Jaká zatažená paměťová služba fotografie Zvolte v roce 2021

Apple nabízí takové tarify v ICLAD:

◉ 50 GB: 59 za měsíc; ◉ 200 GB: 149 za měsíc; ◉ 2 tb: 599 za měsíc.

Ačkoli měsíční cenovka a více ziskové tarifní plán Google, ale Cupertinovtsy nenabízí slevy při platbě za rok, který nakonec vyrovnává ceny zamračených skladování pro dlouhodobé vykořisťování.

Při navrhování jediného Apple jednoho předplatného je možné získat místo v oblaku. Ceny předplatného jsou následující:

Individuální tarifský plán (Apple hudba, Apple TV, Apple Arcade, Icloud 50 GB). 365 za měsíc. Plán rodinného tarifu (Apple hudba, Apple TV, Apple Arcade, Icloud 200 GB). 525 za měsíc.

Podmínky lákavy nabízí domácí cloudovou službu z Yandexu:

◉ 100 GB: 99 za měsíc nebo 990 za rok; ◉ 1 tb: 300 za měsíc nebo 2500 ročně; ◉ 3 tb: 630 za měsíc nebo 5250 za rok.

Poslední tarif je k dispozici v přítomnosti předplatného Yandex.Plus, který automaticky poskytuje slevu 30% na místě místa v oblaku (stanovená cena je poskytována již v úvahu tuto slevu). Další tarify budou také vypočítány se slevou v přítomnosti aktivního předplatného.

Yandex také nabízí neomezené skladování fotografií načtených prostřednictvím mobilu nebo prohlížeče, ale příklad Google je alarmující. Tato nabídka nebude jednat neustále a po určitou dobu budete muset hledat náhradní služby nebo provést placené předplatné.

Jiný domácí mrak z jasně stěhování s tarifní sítí. Rozmanitost možností s jiným cenovým předplatným je nabízena při nákupu na zařízení iOS nebo Android, a další samostatný seznam cen při vytváření prohlížeče. Můžete se ocenit.

Není jasné, proč uživatel koupí 8, 16 nebo 32 GB v oblaku, kdy většina moderních smartphonů má srovnatelné množství paměti a rozšiřující karty jsou penny.

◉ 128 GB: 149 za měsíc nebo 1490 za rok; ◉ 1 tb: 699 za měsíc nebo 6990 ročně; ◉ 4 tb: 2690 za měsíc.

Zdá se, že již existují problémy se skladováním vlastních informací, zejména po před 10 lety jsme distribuovali 1 tb do volného používání každého. Pak pak začal několik účtů, které dodnes používám pro zálohování a vyplnil více než 1/6 každého z nich.

Existují i ​​jiné cloudové služby, ale buď mají méně příznivé tarify, nebo o něco známé a jsou špatně běžné, nebo mají velmi primitivní funkčnost.

Můžete omezit se na místní kopii na nějakém domě NAS nebo domácí mrak.

Jak vytvořit záložní fotografie a videa pomocí aplikace Google

Záložní fotografie a video na Android přes Google Fotka

Krok 1. Stáhněte si fotografování Google pro zálohování fotografií.

Před zahájením záložního fotografií na Android nezapomeňte stáhnout Google Foto z Google Play Store a spustit jej na mobilním telefonu.

Přihlaste se ke svému účtu Google klepnutím na tlačítko „Přihlášení“ v levém menu. Poté klikněte na tlačítko „Nastavení“ a zapněte funkci zálohování a synchronizace.

Krok 3. Vyberte soubory fotografií pro zálohování

Po nastavení velikosti a formátu fotografií se přihlaste do INTEEIS „Vyberte složku pro zálohování“ a vyberte fotografie uložené v telefonu Android, pro zálohování. Poté klikněte na tlačítko „Start Backup“ pro spuštění procesu zálohování ve službě Google Fotky.

Krok 4. Zobrazit záložní fotky

Poté, co Google dokončí proces záložní fotografie, můžete zkontrolovat záložní fotografie v hlavních údajích. Tyto fotografie můžete zobrazit také na webových stránkách Google Foto.

Záložní fotografie a video na iPhone / iPad přes Google Fotka

Krok 1. Nainstalujte fotografování Google na iPhone / iPad

Podobně stahujte fotky Google a vytvořte záložní fotografie na zařízení iOS. Tuto aplikaci naleznete v App Store. Poté otevřete fotky Google a klikněte na tlačítko Start.

Přihlaste se ke svému účtu Google a heslo. Pokud to nemáte, nejprve se zaregistrujte účet Google. Vyberte možnost „Zálohování a synchronizace“ v hlavní Inteeis a vyberte možnost Zálohovat vysoce kvalitní nebo zdrojové snímky, soubory videa a GIF vytvořené z Live Fotky.

V souladu se zavedením fotografií Google můžete zvýšit a snížit měřítko pro konfiguraci velikosti fotografie při nastavování, stejně jako dotyk, podržte a přetáhněte jednu fotografii přes jiné fotky a vyberte více fotografií.

Krok 4. Začněte zálohovat svou fotku

Klikněte na „Povolit“, chcete-li povolit iCloudové fotografie přístup do knihovny fotografií. Po určité době se aplikace Google fotografie začne zálohovat fotografie. Když se ikona synchronizace znamená, že záloha je v provozu, zmizí, vaše fotografie již byly zálohování.

Zálohování fotek a videa v počítači přes Google Fotka

Krok 1. Načíst fotografii Google v počítači

Stáhněte a nainstalujte fotografii Google nebo mac stejným způsobem. Poté můžete být požádáni o přihlášení k účtu Google, stačí postupujte podle pokynů Google zálohování.

Krok 2. Vyberte záložní složky s fotografiemi

Najít místo, kde jsou vaše fotografie uloženy v počítači a vyberte složku Google Fothols for Backup. Kromě toho můžete výchozí nastavení zrušit a vybrat jiné složky jako automatické zdroje zálohování.

A pak si vyberte kvalitu těchto fotografií: vysoce kvalitní fotografie nebo originální fotografie? Vysoce kvalitní fotografie a fotky mušle na megapixelech 16 a Video na 1080p, ale nabízejí neomezené úložné prostory; Zatímco původní fotografie podporují zálohování plné fotografie a videa, ale můžete zaplatit účet za své velké úložiště.

Krok 4. Zálohování fotografií ve službě Google

Klepněte na tlačítko Spustit záložní tlačítko s nastaveným parametrem nebo přetáhněte vybrané fotografie do tabulky prohlížeče Google Photo. Po dokončení procesu zálohování můžete vytvořit nové album pro tyto záložní fotografie ve službě Google.

Výše uvedený je zálohovací plán pro vaše fotografie ve fotkách Google. Služí služby Android, iPhone / iPad a počítače. Samozřejmě, všechny výše popsané kroky jsou poměrně jednoduché, takže se nemusíte obávat, že nemůžete vyrovnat. Když jste se naučili, jak vytvořit zálohy z fotografií Google, udělejte to právě teď! Doufáme, že tento příspěvek vám může do určité míry pomoci.

Stahování jednotlivých fotografií

Načítání jednotlivých snímků z aplikace Google Fotka zpravidla nepředstavuje problémy ani pro začínající uživatele, ale jen v případě, že tento proces zobrazí:

  • Z telefonu: Otevřete aplikaci Google fotografie, otevřete požadovaný obrázek a klikněte na tlačítko Menu, klepněte na tlačítko Stáhnout „. Počkejte na stažení (v mém případě byla stažená fotografie stažena na „interní paměť / dcim / obnoveno /“.
  • Z počítače nebo notebooku: V prohlížeči přejděte na stránku https: // fotky.Google.KOM / pod vaším účtem Google, vyberte fotografii, kterou chcete stáhnout, v pravém horním rohu klikněte na tlačítko Menu a klikněte na tlačítko Stáhnout „.

Navíc na počítači si můžete stáhnout několik fotografií najednou:

  • Když se pohybujete ukazatel myši na fotografii vlevo v horní části miniatury, položte výběrovou značku, vyberte několik dalších fotografií.
  • Stejně jako v předchozím případě. v nabídce výše, klepněte na tlačítko Stáhnout „.

Jak přenést fotografie z Google Fotka do galerie?

Chcete-li nahrát fotografie a videa na zařízení iOS, vyberte možnost „Nastavení“ [Vaše jméno] iCloud „Fotografie“ a vyberte „Saving originals“. V počítači Mac otevřete nabídku „Photo“, vyberte možnost „Photo“ „Nastavení“ a vyberte možnost „Stáhnout originály do tohoto Mac“.

Nejčastější dotazy týkající se načítání Google Fotka

Odpovědět. Fotografie, které stahujete na libovolnou platformu nebo zařízení Google, jako je jednotka Google, by měla být uložena v aplikaci Google Foto. Můžete přistupovat ke službám Google nebo aplikaci Google Foto

Odpovědět. Většina fotografií stažených ve službě Google obsahuje metadata, jako je umístění, čas a mnohem více. Takže můžete vyhledávat fotografie s informacemi. Nyní Google zadal vyhledávání AI v Google Fotka. Může rozpoznat vaše fotografie a umožní rychle najít obrázek. Například při hledání pizza fotografie obsahující pizzu se zobrazí jako výsledek.

Odpověď: Každý účet může získat 15 GB volného úložiště pro vaše fotografie a dokumenty. Fotky Google mohou ukládat neomezený počet fotografií, pokud souhlasíte s jejich komprimujícím.

Nyní musíte pochopit, jak nahrát fotografie ze služby Google, Mac, iPhone nebo Android. Můžete nejen přístup ke svým fotografiím na webových stránkách a v mobilní aplikaci, ale také stáhnout všechny fotografie do zařízení přes internet. Apeaksoft Mobiitrans, na druhé straně vám pomůže nahrát fotografie z mobilního telefonu do počítače bez sítě. Pokud máte jiné problémy spojené s fotografiemi Google, můžete zprávu opustit.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS