Jak přenášet kontakty s iPhone na iPhone. Kontakt kontakt s iPhone do jiného iPhone pomocí ICLAD

Top-3 režimy veřejných práv s iPhone na iPhone

Kontakty mohou být nejdůležitějšími daty v telefonu. souhlasím? Zde se podívejme na 3 nejužitečnější způsoby přenosu kontaktů s iPhone na iPhone.

Naposledy jsem synchronizoval můj mobilní telefon s iTunes a všechny mé kontakty na iPhone byly odstraněny. Tento problém se mi stalo dvakrát a moje záloha zmizela. Nicméně, mám své kontakty na můj starý iPhone, a teď bych chtěl vědět, jak přenášet kontakty z mého starého iPhone do nového iPhone.

Mnoho uživatelů iPhone tvoří stejný problém a chtějí dostat své kontakty zpět do svého iPhone z různých míst. Chcete-li tento problém vyřešit, dnes vám ukážeme 3 způsoby, jak snadno přenášet kontakty z iPhone na iPhone.

Jak jít do nového iPhone 13 pomocí rychlé počáteční instalace?

S výstupem IOS 14, Apple zlepšil funkci rychlé instalace. Nyní mohou uživatelé přímo převést svá data z jednoho zařízení iOS do druhého bez problémů. Jakmile jsou obě zařízení připojena, můžete si vybrat, co přesně chcete převést. V ideálním případě můžete přenést všechny typy dat, jako jsou kontakty, zprávy, aplikace, fotky, videa, poznámky, záložky, protokoly hovorů a tak dále. Před přenosem dat do nového iPhone 13 však ujistěte, že budete postupovat podle těchto předpokladů:

 • Pro provedení kabelového přenosu musí obě zařízení spustit běh IOS 11 nebo novější. Pro připojení obou telefonů, budete potřebovat USB adaptér na blesku.
 • Pro bezdrátový přenos, oba telefon by měl pracovat na IOS 12.4 nebo více nová verze. Funkce Bluetooth by měla být také zahrnuta.
 • Obě zařízení musí být v těsné blízkosti navzájem.
 • Při konfiguraci iPhone 13 se ujistěte, že na něm používáte stejné Apple ID jako na předchozím telefonu.

Vyplněním těchto základních požadavků, postupujte takto, abyste zjistili, jak jít do nového iPhone 13.

Chcete-li začít, zapněte iPhone 13 a proveďte počáteční nastavení pomocí stejného ID Apple. Pokud chcete provádět kabelové přenosy, ujistěte se, že jsou obě zařízení připojena.

Během konfigurace nového zařízení v okně Rychlé spuštění se zobrazí volba přenosu dat z iPhone. Stačí kliknout na něj pro přenos dat do nového iPhone 13 z předchozího iPhone.

iPhone-migrace-startup-1

Nový iPhone 13 bude hledat vaše předchozí zařízení. Poté, co jste našli, obdržíte následující pozvání na stávající telefon. Stačí potvrdit ID Apple a klikněte na tlačítko „Pokračovat“.

Na novém iPhone se zobrazí animace a možnost skeneru bude spuštěna na stávajícím zařízení. Stačí umístit staré zařízení nad iPhone 13 pro skenování animace.

To je vše! Po připojení obou zařízení můžete vybrat typ dat, který chcete přenášet a spustit proces přenosu.

Jak přenášet kontakty z iPhone na iPhone přes iTunes

Ideálně iTunes. Toto je populární a volná stolní aplikace, navržená Apple pro správu našich zařízení iOS. S ním můžete zálohovat úložiště iPhone do počítače a poté jej obnovit. Kromě toho je možné synchronizovat své kontakty s iTunes. Chcete-li se naučit přenášet kontakty z iPhone do iPhone bez ICLAD, můžete tyto dvě metody používat.

Vytvořte zálohu a obnovte data

Pokud si přejete, můžete nejprve vytvořit rozsáhlé zálohování stávajícího zařízení iOS v iTunes a obnovit jej na svém novém iPhone. Pro práci, iPhone modely by měly pracovat na stejných verzích iOS.

Za prvé, jednoduše připojte svůj starý iPhone do systému, spusťte iTunes a jděte do jeho zprávy. Zde přejděte do sekce „Zálohování kopií“ a klepněte na tlačítko „Vytvořit zálohování“ pro uložení kontaktů a dalších datových typů. Stačí se ujistit, že jste vytvořili zálohu na „Tento počítač“, a ne v ICLAD.

Poté, co jste vytvořili zálohu zařízení, zakažte jej a místo toho připojte nový iPhone. Znovu vyberte svůj iPhone a přejděte do sekce „Shrnutí“ „Backup“. Tentokrát klikněte na možnost „Obnovit zálohování“ a v okně Rozbalovací okno vyberte záložní soubor, který chcete obnovit v zařízení.

Synchronizace kontaktů s iTunes

To je další způsob, jak vám říká, jak přenášet kontakty z iPhone na iPhone bez ICLAD. Vše, co musíte udělat, je připojení iPhone k počítači, spusťte iTunes a přejděte na kartu „Informace“. Odtud si můžete vybrat synchronizaci kontaktu s iPhone na iTunes.

Vyberte synchronizaci všech kontaktů a klepněte na tlačítko Synchronizovat, aby byly dostupné v iTunes. Později můžete udělat totéž s novým iPhone. Tentokrát, když klepnete na tlačítko Synchronizovat, kontakty z iTunes budou zkopírovány do nového zařízení IOS.

Pohybující se kontakty prostřednictvím aplikací

Přenos kontaktních dat se snadno provádí pomocí speciálního softwaru, instalace, která může být z obchodů. Budeme analyzovat, jak to realizovat pro příklad dvou populárních produktů.

Zálohování mých kontaktů

Jednoduchý a pohodlný software softwaru usnadňuje provedení úkolu, bezplatná verze vám umožní přenášet až 500 čísel, verze bez omezení vyžaduje platbu.

Chcete-li kontakty vyhodit, proveďte následující akce:

 • Stáhněte nástroj App Store Utility, otevřete a poskytněte přístup do telefonního telefonu.
 • Stisknutím tlačítka „Zálohování“ spusťte kopii kopie.
 • Zvolte „Soubor ve formátu vCard“.
 • Vytvořený archiv může být přenesen do druhého zařízení v jakémkoliv pohodlném způsobu (na poštu, v cloudu ukládání a t. D.).

Qikshare

Další jednoduchý nástroj, s jeho nápovědou Chcete-li provést úkol, musíte provést následující:

 • Stáhněte si program ihned po smartphonu.
 • Otevřete software a aktivujte geolokaci tak, aby zařízení mohla detekovat.
 • Na iPhone stiskněte ikonu Číslo, vyberte požadovanou a potvrďte provedení.
 • Na Android přijímáme data a importujeme je do telefonního seznamu.

Přenosová čísla z iPhone do zařízení Android je velmi jednoduchá, hlavní věc je vědět, jak to je hotovo. Můžete použít poštovní službu, kde jsou podmínky zahrnutí synchronizace a autorizace na účtu na obou mobilních zařízeních, program iTunes nebo specializovaných nástrojů. vyberte libovolnou možnost vhodné pro vás, povolte jim. Znáte jakýkoliv jiný efektivní a aktuální způsob, jaký není popsán v článku? Napište v komentářích.

Přenos kontakt s iPhone na iPhone přes USB flash disk

Věděli jste, že pro iPhone existují flash disky? Ne? Pak se budete více zajímat o čtení této metody. Jak víte, Apple má uzavřený systém a mnoho příležitostí se zdá být nedostupné. Ve skutečnosti vše lze opravit, pokud používáte speciální zařízení. USB flash disk. Na jedné straně používá osvětlení a s jinou USB. To je druh tunelu komunikovat se zařízením a interakcí s obsahem.

USB však funguje pouze prostřednictvím své oficiální aplikace a existuje mnoho odrůd. Uvažujeme o použití příkladu Greendisku. Předpokládejme, že jste si zakoupili takový flash disk (v hodnotě asi 40 dolarů).

 • Jděte z přístroje do Apple Store a stáhněte program Greendisk;
 • Vložte jednotku flash do IPHONE pro osvětlení a spusťte aplikaci;
 • Budete ihned zobrazit kompletní sadu všech možností a obsahu zařízení;
 • Přejít na „Nastavení“ a zvolte „Vytvořit zálohu kontaktů“;
 • Jakmile jsou data zkopírována, vyjměte jednotku USB flash a vložte iPhone v jiném;
 • Stáhněte si také aplikaci Greendisk, přejděte na položku Nastavení a vyberte položku „Obnovit kontakty„. Bude trvat několik sekund a všechny informace budou duplikovány na novém zařízení.
 • Kontakty nebudou nahrazeny. Budou přidány do již existujících;
 • Název aplikace závisí na výrobci, který vám prodal flash disk USB;
 • Navzdory skutečnosti, že program a flash disk umožňuje připojení k systému souborů pro iPhone, budou k dispozici pouze některé soubory a složky, kde je multimédia uložena. To znamená, že nemáte přístup k operačnímu systému;
 • Tento USB flash disk můžete vložit do portu USB v počítači.

Cloudové úložiště

Je poměrně pohodlné používat kontakty mezi zařízeními a různými mraky, zejména Disk Google:

 • Nyní se musíte přihlásit ke stejnému účtu na nový iPhone, otevřete úložiště cloudu a jako v dříve popsaných příkladech, stáhněte a otevřete soubory ve formátu VCF, poté importovat jména a čísla do telefonního seznamu.

Jak kopírovat kontakty s iPhone na iPhone. Nejlepší způsoby

Pokud přemýšlíte o kopírování kontaktů z iPhone na iPhone, pravděpodobně víte, že napíšete všechny kontakty z vašeho iPhone na SIM kartu prostě nemůže. Proto je nutné použít jiné nástroje, které budu říct níže.

Jak používat ICLAD

Apple představil Icloudovou službu v roce 2011 a nyní můžeme tuto službu snadno využít k přenosu kontaktů z e-mailového e-mailu jednoho uživatele na druhý. Chcete-li přenést kontakty z iPhone do iPhone pomocí ICLAD, proveďte následující:

 • Ujistěte se, že jste přihlášeni do iCloud na starý telefon, a mít stabilní připojení k internetu (aktivní Wi-Fi). Chcete-li to ověřit, přejděte na Nastavení (Nastavení) a klepněte na položku ICloud a pokud se vaše jméno a ID zobrazí v horní části stránky, znamená to všechno funguje a může pokračovat;
 • Ujistěte se, že se aktivuje nastavení ICloudových nastavení vašeho starého gadgetu „Kontakty“ a je zobrazen zeleně;
 • Být v nastavení = ICloud klepněte na možnost Zálohování (zálohování) a potom na tlačítko Zálohování (ENG) Zálohujte) a počkejte na konec kopírování. Doba trvání samotného procesu závisí na rychlosti připojení k internetu a výši zkopírovaných dat;
 • Přejděte do „Nastavení“ nového iPhone, zvolíte Icloud a předat autorizační proceduru (pokud jste již povoleni, pak přeskočte tuto položku);
 • Být v ICLAD nového telefonu, použijte přepínač „Kontakty“ (musí být zobrazena zelená barva) a čekat na proces kopírování.

Jak používat iTunes

Následující způsob, jak synchronizovat kontakty s iPhone na iPhone slouží k použití jako Itunes Program Kontakty nástroj. Proveďte následující:

 • Připojte svůj starý iPhone do počítače;
 • Spusťte iTunes na PC (je nesmírně žádoucí mít tento program nejnovější verzi);
 • V nabídce iTunes Program vyberte iPhone a klikněte na kartu „Podrobnosti“
 • Zkontrolujte možnosti „Synchronizovat kontakty“ a klikněte na „Použít“ (současně, synchronizace s ICLAD musí být zakázána);
 • Po skončení tohoto procesu odpojte starý iPhone z počítače a připojte nový;
 • Znovu vyberte iPhone v menu iTunes, přejděte na možnost „Podrobnosti“ a aktivujte možnost „Synchronizovat kontakty“;
 • Na spodním konci stránky Nastavení naleznete v části „Doplňky“ a zkontrolujte volbu „Kontakty“ a klikněte na „Použít“.

Jak používat aplikaci Outlook

Outlook je jedním z nejjednodušších a pohodlnějších softwarových produktů, které lze použít pro export a import kontaktů mezi telefony. Pokud jste nezvolili způsob, jak zkopírovat kontakty z iPhone do iPhone, pak doporučuji používat funkce aplikace Outlook a provést následující:

 • Instalovat a aktivovat tuto aplikaci na starých a nových zařízeních;
 • Na starém zařízení v nastavení aplikace Outlook klepněte na kartu „Synchronizovat kontakty“ a označte, jaké kontakty chcete exportovat;
 • Poté klikněte na „Export vybraný“ a použijte navrhované nástroje, celá operace bude trvat několik minut a obdržíte vizuální příklad, jak přepsat kontakty z jednoho iPhone do jiného.

Jak používat aplikace třetích stran

Při kopírování kontaktů s iPhone se můžete také dostat kolem aplikací třetích stran, jako jsou Anytrans (zkušební verze zdarma) nebo Mover.Io (bezplatná verze). Tento software je navržen tak, aby přenášel soubory mezi zařízeními z Apple a dalších zařízení a může být zapojen tak, aby to vyřešilo k našim úkolům.

Například použití Anytrans proveďte následující:

 • Provozovat ve vašem počítači;
 • Připojte jak váš iPhone do počítače (starý a nový);
 • V programu Anytrans vyberte svůj starý telefon a klikněte na Kontakty;
 • Vyberte si, který kontakt chcete přenést do nového počítače (nebo vyberte všechny kontakty kliknutím na CTRLA (nebo CMDA na Mac);
 • Klikněte na tlačítko „na zařízení“ (na zařízení) v pravém horním rohu a vyberte nový telefon. To je vše.

Chcete-li použít Mover, postupujte takto:

 • Připojte starý a nový iPhone na jednu síť Wi-Fi;
 • Nainstalujte aplikaci na obou zařízení;
 • Spusťte aplikaci na starém iPhone;
 • Klikněte na „plus“ v levém dolním rohu;
 • Vyberte kontakty, které potřebujete k přenosu do nového gadgetu;
 • Otevřete tento program na nový smartphone;
 • V horní části obrazovky starého smartphonu se zobrazí šipka označující nový smartphone.
 • Pro přenos kontaktů, stiskněte je prstem a přesuňte je do šipky, budou automaticky převedeny do nového telefonu.

Použití aplikací třetích stran

Existuje mnoho nástrojů, které vám umožní přenášet kontakty z jednoho iPhone do jiného:

Zvažte funkce manipulace s referenční knihy v každém z nich.

Mover

Pro přenos kontaktů mezi smartphony s touto aplikací musíte sledovat tento algoritmus:

 • Stáhněte nástroj AppStore, musí být instalován na obou zařízeních;
 • Připojujeme staré a nové smartphony na internetu, bez ohledu na to, jak způsob, jakým způsobem, přes Wi-Fi nebo mobilní tarif;
 • Nejprve spusťte Mover na starém iPhone, pokud potřebujete přenášet ne všechny kontakty, klikněte na ikonu „“ a vyberte čísla, která musí být přítomna v novém mobilním telefonu;
 • Jděte do nového iPhone, spusťte nástroj;
 • Díváme se na starý přístroj. měl by se objevit arogantní, svědčí o připravenosti k zahájení převodu. Klikněte na ikony kontaktů, čímž spustíte svůj postup přenosu do jiného zařízení.

RADA. Snad mnohem jednodušší bude přenášet celý adresář a pak odstranit zbytečné kontakty na nový iPhone.

Výhled

V tomto nástroji chybí schopnost přenášet jednotlivé kontakty, ale aplikace je velmi jednoduchá. Nainstalujte aplikaci Outlook na obou mobilním telefonu, zadáme účet pod stejnými přihlášením, hledáme položku nabídky nabídky „Synchronizovat“ a počkejte, kdy je dokončena kontaktní zásilka.

MyContacts Zálohování

Název nástroje mluví sám o sobě. Umožňuje vytvářet kontaktní soubor s příponou VCF a poté jej odešlete do jiného zařízení e-mailem. Krok za krokem Algoritmus:

 • Stáhněte nástroj AppStore Utility, nainstalujte na starý smartphone a poskytněte oprávnění k přístupu k kontaktům telefonního seznamu;
 • V zobrazené nabídce vyberte položku „Backup“, počkejte na dokončení resetování záznamů z adresáře do souboru VCF;
 • Nyní vyberte položku menu „Odeslat poštou“ označující některou ze zásuvky. Hlavní věc je, že máte přístup k e-mailovému klientovi použitému na iPhone;
 • Přejděte na poštu na jiném zařízení, otevřete reprezentovaný soubor. Synchronizace bude provedena automaticky a po chvíli bude seznam kontaktů importován v plném rozsahu.

Jednodušší

Princip přenosu kontaktů je zcela podobný předchozímu nástroje. vytvoříte záložní soubor na jednom telefonu, odešlete jej na adresu jednoho z vašich poštovních schránek a otevřete přílohu již na nový smartphone a všechny kontakty budou zkopírovány telefonní seznam automaticky.

Budeme také říci o jednom neobvyklém způsobu přenosu kontaktů, pomocí blesku. Není méně vhodné než všechny výše uvedené metody. Všimněte si, že pro iPhone, obvyklý flash disk používaný v počítačích a konzolách není vhodný, měl by mít speciální konektor osvětlení používaného v technice Apple.

 • вставляем флеш-носитель в разъём старого iPhone, ищем в AppStore приложение, позволяющее его использовать на телефоне (оно будет разным для разных производителей), устанавливаем его;
 • Spusťte nástroj, přejděte do „Nastavení“ a vyberte položku „Vytvoření zálohy kontaktů“ (název může být odlišný, ale podstatu je jasná);
 • Po dokončení postupu záznamu vložíte jednotku flash do nového iPhone do vyměnitelného nosiče zálohy
 • Hledáme a instalujete aplikaci na flash disk, spusťte a vyberte „Obnovit kontakty“ v nastavení.

Jak vidíte, aplikace používají různé metody přenosu telefonního seznamu a máte možnost vybrat nejvhodnější způsob.

Obecně, navzdory nemožnosti resetování všech kontaktů na SIM, způsob, jak vyřešit problém. Máte-li s tím potíže, napište o tom v komentářích, budeme rádi, že vám poskytneme pomoc.

Carddav

Další možností exportu kontaktů na smartphonu se systémem Android, pomocí Icloud Server a specializované aplikace CardDAV.

 • На Android-смартфон установите бесплатную версию приложения CardDAV (Скачать из Google Play).
 • Spusťte aplikaci a v seznamu Účty vyberte CardDAV.
 • Jako server zadejte následující: P02-Kontakty.iCloud.com. Uživatelské jméno a heslo. data do účtu Apple ID. Klepněte na tlačítko NEXT.
 • Zadejte libovolný název účtu a nezapomeňte zaškrtnout políčko na položce, chcete-li synchronizovat pouze ze serveru do telefonu. Klepněte na tlačítko Dokončit.
 • Synchronizace Spustí a kontakty budou automaticky načteny do paměti smartphonu.

Myšlenka této metody je export kontaktů z Apple serverů. Po zkoumání nastavení aplikace CardDAV můžete povolit automatickou synchronizaci: Přidání nového kontaktu s iPhone, bude automaticky přidán do smartphonu s jiným operačním systémem.

Do záložek

Rychle, bez ztráty, různými způsoby. Unavený iPhone, chci změnit mobilní platformu nebo je potřeba druhého smartphonu založený na telefonu Android / Windows? Dnes vám řekneme, jak rychle přenášet kontakty s iPhone na Android (nebo jiném OS). Čtyři univerzální způsoby, jak pomoci při vývozu kontaktních knih. : Jak přenášet kontakty z Androidu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS