Jak přenášet kontakty s Windows na iPhone. Použití jednodušší aplikace

Přenos kontaktů s Windows telefon na iPhone

Toto není překvapující, protože pokud jste dlouho použili zařízení pro Windows Phone Device, bude určitě akumulován pro vás obrovský počet užitečných informací (kontakty, fotky, poznámky a tak dále).

Takže, právě v tomto článku naleznete podrobný návod, ve kterém bude krok za krokem zobrazen příklad, jak přenášet ze staré Windows telefonu do nového iPhone, kontaktů, kalendáře a další osobní údaje.

Jak kopírovat kontakty z iPhone na iPhone přes Icloud Skladování

Přenos kontaktů přes Cloud Storage ICLAD. optimální řešení pro ty, kteří si koupili nový smartphone a má také stabilní připojení k internetu na obou smartphonu.

Přejít na nastavení iPhone. Pokud máte verzi iOS 10.2 nebo starší, prostě jděte do menu iCloud. Pokud je verze operačního systému novější, ale nejprve musíte jít do sekce ve svém jménu nebo jménu telefonu, a již v něm v ICloudové kartě.

V záložce vyberte možnost Zálohovat a zapněte pouze záložní kontakty. Poté klikněte na tlačítko Zálohování.

Po vytvoření kopie přejděte na nastavení v ICLAD na druhém iPhone, pokud je také vázána stejným ID Apple. Nyní vypněte všechny možnosti obnovení kromě kontaktů jednoduše vypnout odpovídající spínače.

Spusťte obnovu z dříve vytvořené zálohy, které budou prováděny pouze pro kontakty. Nyní na tomto zařízení budou všechny kontakty z knihy minulosti.

Tato metoda umožňuje přenášet kontakty s iPhone na iPhone pouze slušnost internetu, což není problém. Můžete také použít iCloud a přenášet nastavení, fotky, video, aplikační data a jiné soubory, až do přenosu všech dat a nastavení z jednoho iPhone do jiného.

Přenos kontakt s iPhone na iPhone přes iTunes ?

Tato metoda vyžaduje povinné připojení pro iPhone k počítači.

Připojte starý iPhone do počítače pomocí kabelu USB. Dále spusťte program iTunes na počítači a přejděte do sekce Zařízení.

V levém podokně klikněte na kartu Podmyslu. Zaškrtněte políčko vedle „Synchronizovat kontakty s kontaktem systému Windows“.

Dále, přístřešky níže a v sekci „dodatky“ vložte zaškrtnuté opačné „kontakty„.

Poté klikněte na tlačítko „Použít“. iTunes nahradí všechny kontakty na nový iPhone. Věnovat to pozornost. To je hlavní rozdíl od metody pomocí ICLAD.

Co dělat, pokud nejsou kontakty exportovány nebo nejsou importovány

Pokud je proces exportu z přístroje nebo import do zařízení přerušen, pak nejprve zkontrolujte, zda jsou všechna čísla a jména správně zaznamenána.

Aby nedošlo k problémům s kódováním znaků, je lepší přejmenovat všechny kontakty pomocí angličtiny. Doporučuje se také odstranit informace o datu narození, pokud je uvedeno kdekoli, protože může být také problémy v důsledku odlišného formátu.

Vyzkoušejte jiný způsob exportu nebo importu. Použijte jinou aplikaci třetích stran. Pokud jsou všechny kontakty napsány správně, a SIM karta není poškozena, pak s jedním ze způsobů, jak provést export nebo import bude určitě pracovat bez problémů. Pokud dojde k chybě v procesu neustále, vytáhněte a znovu vložte kartu SIM. Pokud nepomůže, budete muset přepsat kontakty ručně, protože SIM karta je s největší pravděpodobností poškozena.

Vytáhněte a znovu vložte kartu SIM do zařízení

Chcete-li importovat kontakty na iPhone nebo iPad, musíte je nejprve exportovat z libovolného zařízení, které má seznam čísel. To lze provést jak s pomocí vložených metod a prostřednictvím programů třetích stran. Hlavní věc je získat kontakty ve formátu VCF, který je podporován na všech zařízeních, včetně techniky Apple. Výsledný soubor musí být otevřen na iPhone nebo iPadu tak, aby byly kontakty přidány do telefonního seznamu zařízení.

Přihlásit se k odběru našeho kanálu v Yandexu.Dzen

Aplikace Astand

Existují i ​​jiné způsoby, jak přenášet kontakty s iPhone na iPhone. Například s aplikací třetích stran, která „pozice sám“ jako náhrada iTunes (i když to není tak). Takové aplikace jsou plné na internetu a zde jsou některé z nich. Itools, IExplore, Anytrans, DR.Fone a icarefone. Zastavíme se více na druhé (aplikace je zaplacena!)

Po instalaci programu připojte iPhone k počítači přes kabel a odemkněte zařízení.

Chcete-li pracovat s kontakty, stiskněte odpovídající ikonu níže. Další, na iPhone, přejděte na Nastavení. Apple ID. ICLAD a zakažte kontakty tak, aby nebyly uloženy v cloudu výběrem volby „LEAVE na iPhone“.

Program najde všechny vaše kontakty v telefonu. Klepněte na tlačítko Export pro export všech kontaktů z iPhone do samostatného souboru.

Připraveno, všechny kontakty jsou uloženy v samostatném souboru. Chcete-li je přenést do jiného smartphonu (iOS nebo Android), vyberte možnost „Import“ a náš soubor.

Doufám, že čtení těchto řádků, vaše kontakty se již přesunuli do nového iPhone. Pokud znáte jakékoli jiné způsoby přenosu kontaktních dat, sdílet s námi v komentářích. Na tom si myslím, že je čas dokončit. Bai!

Jak přenášet kontakty z iPhone do počítače přes iTunes

Tato metoda vás bude trvat o něco déle. Požadovaná instalace nejnovější verzi softwaru iTunes na počítači a připojení pro iPhone k počítači pomocí kabelu USB.

Připojte svůj iPhone k PC. Spusťte itunes. Klikněte na piktogram zařízení. Okno se otevře s podrobnými údaji o vašem iPhone.

V levém podokně klikněte na kartu Podmyslu. V okně, které se otevře, zaškrtněte políčko opačné položky „Synchronizovat kontakty. „A vyberte, jaký program na počítači, který chcete synchronizovat telefonní seznam. Klikněte na „Ready“.

Podstatu problému

Bylo to tak Moje blízké příbuzní získali nový iPhone 6. A otázka vznikla o přenosu kontaktů ze starého iPhone 4S k novému. Když žijí v jiném městě, ukázali se, že jsou původně ne pro mě, ale k nějakému známému chlapcového obchodování.

V důsledku toho tento chlap pomohl udržet kontakty (více než 1500 kusů) v počítači jako samostatné soubory s příponou VCF. Stále nemohu pochopit, proč nebylo možné použít synchronizaci přes ICLAD. Tak jako tak…

VCF (virtuální kontaktní soubor), častěji nazvaný vcards, je nejběžnější formát souboru pro ukládání kontaktních informací v digitální podobě. Obvykle soubor VCF ukládá název kontaktní osoby, poštovní adresy, e-mailovou adresu, telefonní a další kontaktní údaje.

Tento typ typu souboru je v podstatě kontejner pro přenos kontaktních dat mezi adresářem různých zařízení. Soubory VCF jsou podporovány a rozpoznány všemi populárními operačními systémy (Windows, OS X, IOS a Android).

Po obdržení více než 1500 samostatných souborů ve formátu VCF, otázka vznikla tak, aby je přenesla do nového iPhone. Nejprve jsme se rozhodli použít funkci synchronizace kontaktů zabudovanou do iTunes.

Pokud kliknete na informace v levém sloupci, když je iPhone připojen k počítači, můžete synchronizovat kontakty pro iPhone s kontakty aplikace Outlook nebo Windows Kontakty. Přidáním kontaktů na kontakty Windows a synchronizaci iPhone s ním jsme obdrželi adresář plný hieroglyfů a chajachelarů.

Z neznámého důvodu, v procesu přenosu kontaktů došlo k poruše kódování na iPhone. V důsledku toho se všechny kontakty naplněné cyrilice staly nečitelné odstranit všechno! A začněte přestavět!

  • Jak přenášet kontakty s iPhone na iPhone. 3 pracovní metody
  • Způsob vytváření záložního kontaktu s bleskovým pohonem pro iPhone. je zde popsán
  • Jak přenášet kontakty se SIM kartou na iPhone. instrukce

Přenos kontaktů přes iTunes selhal. Vyzkoušejte to samé, ale nechtěl jsem přes Outlook Počkejte! Koneckonců, existují i ​​jiné způsoby přenosu kontaktů na iPhone. Zde, například prostřednictvím online iCloudové služby.COM můžete přidat kontakty ve formátu VCF přímo do cloudu, který je pak synchronizován s iPhone.

Problém je, že můžete přidat pouze jeden soubor a měli jsme 1500 kusů. Běh na zahraničních stránkách a fórech jsem našel optimální způsob, jak vyřešit tento problém.

Pokud máte také spoustu souborů VCF s kontakty, které chcete přenést do iPhone, postupujte podle této jednoduché instrukce.

Jak přenášet kontakty z ICLAD

Služby, které umožňují synchronizovat kontakty, velká sada. Nejvhodnější použít účet jakéhokoli mailer, který již používáte. K tomu bude vhodná Microsoft Exchange Gmail, Yahoo nebo Outlook účty.

Na iPhone nebo iPad, přejděte na Nastavení. Kontakty. Účty.

Chcete-li přidat nový účet, vyberte příslušný účet.

Upozorňujeme, že pokud je synchronizace povolena s ICLAD, data z účtu Gmail budou migrovat jednostranný režim (pouze na iPhone). Chcete-li synchronizovat, měli byste zakázat standardní metodu migrace na cestě nastavení. kontakty. účty. ICloud nebo přenos kontaktů ručně přes export / import vCard (podrobnosti, jak je popsána metoda níže).

Tato metoda je velmi vhodná pro nepřipravený uživatel: vše se provádí velmi jednoduše as pomocí jednoho programu. Schopnost poškodit nebo zničit osobní údaje, pokud je převedena zcela vyloučena. Před zahájením přenosu iPhone musíte obnovit tovární nastavení.

  • Na vašem starém zařízení Android nainstalujte program Přejít na iOS.
  • Při nastavování nového iPhone (nebo po jeho resetování na tovární nastavení) na obrazovce „Programy a Data“ vyberte možnost „Přesunout data z Android“.

Přenos uživatelských dat z zařízení Android se provádí pomocí příslušné položky nabídky „Programy a data“

| Denial of responsibility | Contacts |RSS