Jak přenášet soubory do iPadu bez iTunes. Disk Google

Přenos libovolných souborů na iPhone a iPad (zdarma)

Díky nové funkci imazing „rychlý přenos“ kopírovat hudbu, fotky, filmy, textové dokumenty a soubory s mac a počítačem na iPhone nebo iPad snadno a pohodlně více než kdy jindy. A to vše je zcela zdarma!

Rychlý přenos. nová imazing funkce. Přetáhněte soubory nebo složky na obrázek připojeného iPhone nebo iPad a imazing zobrazí seznam kompatibilních programů. Budete muset zvolit, který program importují obsah. Jedná se o zcela nový přístup k správě souborů, který vám dává plnou kontrolu nad nimi.

Hudba

Odeslat hudbu do telefonu bez synchronizace s iTunes. IOS Audio soubory lze kopírovat jak ve standardním hudebním programu a ve třetích stranách, například VLC.

Vyzvánění

Přetáhněte do imazování krátké hudební skladby a program pomůže jej poslat iPhone jako vyzvánění.

Vytvořit rodinné fotoalbum na iPad snadněji! Přetáhněte složku s fotografiemi do formátu JPEG nebo PNG do okna programu. Imazing udělá všechno ostatní.

Filmy

Zajímavý film nebo série pomůže předat čas na cestě. Kopírovat video soubory v Apple TV nebo ve třetích stranách, jako je například infúze nebo VLC.

Knihy

Kopírovat knihy v Epub a PDF formátů v knize „knihy“ na iPad. No, pro komiksy můžete použít bezplatnou aplikaci Comicflow.

Kontakty

Rychle přidat všechny potřebné kontaktní karty (.Vcf) V aplikaci „Kontakty“ na iPhone.

Soubory

Přeneste celé složky se soubory do mobilního zařízení. Podpora GoodReader, dokumenty a další manažery souborů.

Aplikace

Importovat obsah do programů, které podporují generální soubory iTunes: Acrobat Reader, stránky Apple, Keynote, Microsoft Word, Excel a Ostatní kancelářské a zábavné aplikace.

Jak nahrát hudbu, video a tak dále na iPhone nebo iPad bez iTunes pomocí programu ISTick pro Windows

Zdá se, že čas přišel, když se nejnovější argumenty Apple Antifanites stávají irelevantní. Potřeba synchronizovat iPhone a iPad pouze s jedním počítačem prostřednictvím spletitých iTunes konečně jde do minulosti, díky revoluční aplikaci ISTICK z Softorino.

První věc, kterou každý vlastník služby Lucky iOS-zařízení čelí, je to iTunes. aplikace pro synchronizaci a jediný způsob, jak nahrát do svého iPhone, iPad nebo iPod media soubory, fotky a knihy. A pokud uživatelé Mac jsou nejčastěji známí a srozumitelnější, většina z fanoušků Windows má v této fázi obtíže. Kromě toho byla zařízení iOS odsouzena k tomu, aby svázali své gadgety do jediného počítače a znovu kopírovat všechny soubory i po snadné přeinstalaci operačního systému. Možná, že vzhled Icloudu poněkud zjednodušil úkol, ale obecně problém zůstal.

Tak to bylo, zatímco Softorino úsilí na světlo, Istick se objevil. aplikace, která vám umožní plně pracovat se všemi soubory na zařízeních iOS bez vězení. První počítačové řešení, které vám umožní připojit iPhone, iPad a iPod do libovolného počítače a volně kopírovat a přesunout soubory v obou směrech, je také jednoduše jako při práci s dokumenty na akumulátoru USB. Istick je Inteeis je tak jednoduchá a pohodlná, že na to nemusí zvyknout, ale můžete okamžitě začít pracovat.

přenášet, soubory, ipadu, itunes

„Istick. začátek něčeho opravdu revolučního. Milujeme jablko, milujeme iPhone, ale iTunes. je prostě příliš morálně zastaralý a neumožňuje realizovat veškerý potenciál, to platí zejména pro verzi systému Windows.“- Komentáře k Peter Bondarevsky, spoluzakladatele Softorino.

Zvažte, jak to funguje. Jakmile je zařízení iOS připojeno k počítači, ISTick ji určuje a zobrazí okno, kde jsou uvedeny všechny možnosti správy gadgetů:

 • Mediator Management. Umožňuje kopírovat všechny video a zvukové soubory z přístroje do počítače, stejně jako přidat soubory do knihovny iOS.
 • Správa knih. pro přenos knih ze zařízení iOS do počítače a přidat nové.
 • USB Stick. Speciální složka na vašem iPhone, iPad nebo iPod pro úložiště souborů. Soubory z této složky nelze otevřít v IOS standardních metodách, je určen pro přepravu souborů mezi počítači.
 • Přístup k systému souborů iOS. umožňuje pracovat se soubory přímo na samotné iOS. Tato sekce je vytvořena pouze pro specialisty a nedoporučujeme, abyste zde provedli nějaké změny.
 • Správa fotografií. Nyní není možnost přidat fotografii na zařízení iOS, můžete zobrazit pouze snímky a zkopírovat je do počítače.
 • Práce s aplikacemi. umožňuje pracovat s aplikačními soubory nainstalovanými v IOS.

Správa souborů v libovolné sekci dochází ve standardní Windows Explorer a nezpůsobuje žádné potíže. Dokumenty zkopírované do zařízení iOS okamžitě se ukáže jako v knihovně a mohou být otevřeny standardními nástroji. Navíc, například hudební soubory přidané pomocí ISTICK zůstanou v knihovně i po synchronizaci s iTunes. Stojí za zmínku, že je třeba stáhnout mediální soubory ve formátu kompatibilním s iOS, pro možnost jejich přehrávání.

V ISTICK je také sekce s nastavením, velmi asketický, docela v duchu Apple. V nastavení můžete vybrat akci při připojování zařízení iOS k počítači, zobrazit ikonu programu v zásobníku a hlášení sestavy. V sekci O aplikaci můžete prohlížet informace o produktech a vývojáře a v tutoriálech naleznete stručná exkurze funkcí ISTICK.

 • Načítání audio a video souborů, knih a vyzvánění na iPhone, iPad a iPod.
 • Kopírování všech souborů ze zařízení iOS do počítače.
 • Schopnost pracovat iOS zařízení s více počítačem.
 • Schopnost pracovat současně s více zařízeními iOS na jednom počítači. Včetně, můžete přenášet soubory mezi dvěma gadgety.
 • Není třeba instalovat iTunes.
 • Schopnost používat zařízení iOS pro přepravu a ukládání souborů jako jednotka USB.
 • Intuitivní Inteeis.

Stojí za to uznat, že to ukázalo velmi úspěšný produkt, který výrazně rozšiřuje možnosti vašich aplikací Apple Gadgets a eliminuje mnoho problematických otázek v práci se soubory. Můžete blahopřejeme Softorino, který se mi podařilo vzít průlom v této oblasti a dát nám takovou alternativu k iTunes. Program ISTICK je stále k dispozici pouze pro uživatele systému Windows, můžete nyní stáhnout bezplatnou verzi s některými omezeními. Pokud si přejete, můžete jej upgrovat na plnou verzi, která se prodává za propagaci pro 39,95, ale v blízké budoucnosti se cena zvýší na 89,95.

Pomocí VLC kopírovat filmy do iPadu a iPhone přes kabel a Wi-Fi

Existují aplikace třetích stran, které vám umožňují přenášet video do zařízení iOS a přehrávat jejich iPad a iPhone. Jeden z nejlepších bezplatných aplikací pro tyto účely, podle mého názoru. VLC (Dodatek k dispozici v Apple App Store App Store https: // iTunes.Jablko.COM / RU / APP / VLC-for-mobile / id650377962).

Hlavní výhodou tohoto a dalších takových aplikací je bezproblémová reprodukce téměř všech oblíbených video formátů, včetně MKV, MP4 s kodeky jiným než h.264 a další.

Po instalaci aplikace existují dva způsoby, jak kopírovat video soubory do zařízení: pomocí iTunes (ale bez omezení formátů) nebo Wi-Fi v lokální síti (t.E. A počítač a telefon nebo tablet musí být připojen k jednomu směrovači pro přenos).

Kopírování videa ve VLC pomocí iTunes

 • Připojte iPad nebo iPhone do počítače a spusťte iTunes.
 • Vyberte zařízení do seznamu a poté v části „Nastavení“ vyberte možnost „Programy“.
 • Přejděte dolů na program dolů a vyberte možnost VLC.
 • Přetáhněte video soubory do dokumentů VLC „nebo klepněte na tlačítko“ Přidat soubory „, vyberte požadované soubory a počkejte, abyste je mohli zkopírovat do zařízení.

Po dokončení kopie můžete zobrazit stažené filmy nebo jiná videa ve VLC přehrávači v telefonu nebo tabletu.

Přenos videa na iPhone nebo iPad přes Wi-Fi ve VLC

Poznámka: Aby metoda do práce, počítač a zařízení iOS jsou připojeny ke stejné síti.

 • Spusťte aplikaci VLC, otevřete nabídku a povolte „Přístup přes Wi-Fi“.
 • Vedle přepínače se zobrazí adresa pro vstup do libovolného prohlížeče v počítači.
 • Otevření této adresy, uvidíte stránku, na kterou můžete jednoduše přetáhnout soubory nebo kliknout na tlačítko Plus a zadat požadované video soubory.
 • Počkejte, dokud není stahování dokončeno (v některých prohlížečích se zobrazí řádek a procenta progrese, ale dojde ke stažení).

Po dokončení lze video zobrazit ve VLC na zařízení.

Poznámka: Všiml jsem si, že někdy po stažení VLC nezobrazuje stažené video soubory v seznamu stop (i když se uskuteční na zařízení). Experimentální způsob, jak se stane s dlouhými názvy souborů v ruštině s interpunkčními značkami. jasné vzory neodhalily, ale přejmenování souboru do něčeho „jednodušší“ pomáhá vyřešit problém.

Existuje mnoho dalších aplikací, které fungují podle stejných principů, a pokud vám VLC předložil z nějakého důvodu, nepřišli jsem také, doporučuji vyzkoušet přehrávači přehrávače Media Player, také k dispozici pro stahování v Apple Apple Store.

přenášet, soubory, ipadu, itunes

Jak převést hudbu z počítače do iPadu s iPad hudební přenos

Instalace a spouštění iPad hudební přenos

Po instalaci spusťte tento software. Připojte iPad Mini / Air do počítače pomocí kabelu USB. Poté software automaticky zjistí iPad a zobrazí knihovnu iPad v levém postranním panelu.

Přidat hudbu z počítače do iPadu

Klikněte na „Music“ iPad shora. On bude zobrazovat skutečnou hudbu na vašem iPadu ve správných údajích tohoto softwaru. Poté klikněte na „Přidat do“ v horním rohu a vyberte možnost „Přidat soubor / složku“, abyste přidali hudební soubory z počítače do iPadu. Stačí potřebovat několik sekund, najdete skladby, které si vyberete z počítače, který byl importován do iPadu.

Software pro přenos hudby iPad je užitečný pro přenos hudby s PC na IPAD Mini / Air, může také pomoci kopírovat hudbu z počítače do iPodu a t.D.

 • Přenos libovolných skladeb z počítače / Mac na iPad Mini / Air, iPhone a iPod.
 • Migrace hudby mezi iPad, iPhone a iPod.
 • Zkopírujte všechny nebo vybrané hudbu z iPadu do libovolného počítače a synchronizujte hudbu s iTunes.

Pokud chcete převést hudbu z iPhone na iTunes, můžete prozkoumat některé jednoduché metody a průvodce.

Naučte se obnovit datové soubory iPhone bez iTunes v tomto článku. Obnovte data iPhone pomocí nejjednodušší cesty a užívejte si.

V tomto článku najdete nejjednodušší způsob přenosu hudby z iPhone na Mac, můžete najít výkonný software.

Zajímá vás, jak získat zdarma iPhone aplikace? Článek vysvětluje vše pro získání potřebných aplikací pro iPhone.

Klikněte zde a připojte se k diskusi a sdílejte své komentáře

Pohodlné vyhledávání souborů a složek v iPadu

Hledání souborového systému Použití nástroje Výsledky vyhledávání souborů. Vše je jednoduché, v poli „Match Filename“ zadáme slovo nebo jeho část, které chceme najít a stisknout start.

Parametry velikosti souboru můžete nastavit v poli „Soubor větší“ (více než) nebo pokud kliknete na nápis, změní se na „soubor menší“ (soubor menší než).

Dále musíte zadat hodnotu, například 1000 a bez prostoru přidáte jednotky jednotek (KB, MB), abyste získali tento druh: „1000MB“ (což bude 1000 megabajtů nebo asi 1 gigabajt).

Nezapomeňte, že IFUNBox není alternativou k iTunes, ale pohodlný správce souborů pro iPad. ITunes musí být také nainstalován pro správnou operaci PC, ale není nutné jej spustit.

Funkce a použití IFUNBox významně snižuje, v případě, kdy vaše Idevice nebyl podroben Jabreikovi. V tomto případě budete vhodný pouze pro použití vyhledávání, protože ve standardních aplikacích firmwaru (hráč, čtenář a t.P.) Soubor Stáhnout cokoliv kromě iTunes načítání je nemožné.

IFUNBox nefunguje na systémech Linuxu, i když Linux vidí celou strukturu souborů iPad a bez programů třetích stran, stejně jako bez iTunes ;-).

Přenos počítačových souborů do iPadu pomocí iTunes

Stačí najít podrobný postup pro přenos počítačového souboru do iPadu pomocí iTunes s konkrétním typem souboru. Pokud potřebujete přenášet různé typy počítačových souborů do iPadu, musíte několikrát udělat stejný postup.

 • jeden. Přidejte soubor počítače do knihovny iTunes.
 • 2. Připojte iPad do počítače pomocí kabelu USB.
 • 3. Vyberte zařízení iPad v menu iTunes.
 • 4. Vyberte soubor kategorie stáhnout iPad v iTunes.
 • 5. Zkontrolujte pole Synchronizace typu obsahu.
 • 6. Přeneste vybrané PC soubory do iPadu klepnutím na tlačítko Synchronizace nebo „Použít“.

Jak stáhnout filmy na iPad bez iTunes: Použijte Cloud Storage

Na iPadu existují dva životaschopné filmy přenosu filmů bez použití Apple iTunes a první je použít skladování cloudu. Pomocí cloudového úložiště je nejjednodušší způsob, jak přenášet filmy do iPadu, ale to může být nejdelší cesta, zejména pro velké soubory.

Existuje mnoho možností ukládání dat třetích stran, které doprovázejí aplikace pro iPad, mezi nimiž jsou PSBox, Drive Google a Onedrive. Nabízí 2 GB volného úložiště při registraci a 500 MB pro každé doporučení (až 16 GB), Dropbox je prezentován nejoblíbenějším službám. Nejprve se ujistěte, že jste stáhli aplikaci Dropbox z App Store do iPadu a nainstalovali složku Dropbox do počítače nebo Mac.

Chcete-li film převést, jednoduše zkopírujte a vložte filmový soubor z počítače do složky Dropbox. Nyní začíná část, která může nějakou dobu trvat. v závislosti na velikosti souboru a připojení k internetu, může být nutné až několik hodin synchronizovat film s Dropboxem. Naučíte se, jakmile dokončí synchronizaci, protože tam bude zelená zaškrtnutí vedle jeho ikony.

Po dokončení synchronizace můžete otevřít aplikaci Dropbox na váš iPad a najít nově přidaný filmový soubor. Pokud máte aktivní připojení k Internetu, můžete jednoduše kliknout ke přehrávání a film by měl začít streamovat na váš iPad. Pokud chcete použít jej offline, stačí stisknout horní pravém rohu pro uložení filmu v přístroji. ,

Pokud chcete exportovat film, který má být k dispozici v aplikaci „Fotografie“, je to také možnost. Výběr filmu, klepněte na ikonu Sdílení v pravém horním rohu a klepněte na tlačítko „Uložit video“. Pak exportuje video z Dropboxu, připraven k přístupu prostřednictvím aplikace „Fotografie“.

Viz také: Nejlepší externí úložiště pro iPhone a iPad.

Řešení 2.Přenos souborů s počítačem na iPhone 12/11 / X / 8/7/6 pomocí iTunes

Pokud vám nevadí předchozí soubory iPhone zcela vymazat, můžete použít iTunes k přenosu souborů s počítačem na iPhone.

Krok 1: Připojte iPhone k počítači a vyberte možnost App „

Krok 2: Vyberte aplikaci níže „Sdílené soubory“ a klepněte na tlačítko Přidat „,

Krok 3: Vyberte soubory, klepněte na tlačítko „Otevřít“ a „Sync“ pro přenos souborů

Nyní můžete otevřít iPhone pro přijímání souborů přenášených z PC přes iTunes.

Pomocí Dropboxu

Můžete se pokusit převést informace z počítače do iPadu pomocí Dropboxu. Chcete-li to provést, postupujte takto:

 • Nainstalujte Dropbox na počítači.
 • Přetáhněte položky do složky Dropbox.
 • Nainstalujte aplikaci App Store na přístroji.
 • Zadejte svůj účet prostřednictvím tabletu.
 • Otevřete soubor v programu nebo jej přesuňte do zařízení.

Někdy je to efektivní způsob, jak poslat data, ale problém je, že jako v ICloud je limit v paměti, kterou lze použít v Dropboxu.

Po překročení limitu musíte zaplatit. Kromě toho způsob vyžaduje instalaci jiného programu do zařízení, a pokud je prostor již vyplněn, může to být problém.

Nejlepší metodou je použití dalších nástrojů, například iPad do počítačového přenosu. Jedná se o jednoduchou a flexibilní aplikaci, která může pomoci zvládnout všechny druhy souborů, z fotografií, hudby a videa na playlisty a dokonce i kontakty.

Můžete také neomezenou výměnou dat mezi zařízeními. A milovníci standardních možností. nejlépe využívat iTunes.

přenášet, soubory, ipadu, itunes
| Denial of responsibility | Contacts |RSS