Jak přenášet video z iPadu do počítače. Jak odhodit video s iPhone v počítači se systémem Windows

Jak odhodit video s iPhone na počítači / Mac

Pro spolehlivější ukládání souborů, mnoho uživatelů se uchýlá k úložišti v počítači. Jistě každý vlastník iPhone po natáčení videa narazil na otázku, jak přenášet video z iPhone do počítače, zejména na tuto otázku je pravidlo, nezkušené uživatele. V tomto užitečném článku budeme říct, jak to udělat. Stojí za zmínku, že převod videozáznamů s iPhone k počítači je velmi podobný přenosu fotografií, takže pokud již víte, jak přenášet fotografie, neměly by pro vás žádné problémy.

Ujistěte se, že máte na svém osobním počítači novou verzi iTunes.

Je nutné synchronizovat přístroj s naším počítačem. Chcete-li to provést, musíte konfigurovat synchronizaci. Nejprve spusťte iTunes, pak klikněte na ikonu ve tvaru smartphonu.

Přejděte do sekce Video, která se nachází na postranním panelu hlavní obrazovky.

Vedle slova Synchronizace položte zaškrtnutí.

Vyberte složku jako zdroj synchronizace.

Počkejte na dokončení procesu synchronizace.

Tato metoda může být provedena pomocí bezdrátové sítě Wi-Fi a s kabelovým.

Před přenosem fotografií do počítače pomocí aplikace iTunes musíte provést synchronizaci Wi-Fi.

Krok první. Přejděte do sekce „Zařízení“. Vyberte si svůj iPhone.

přenášet, video, ipadu, počítače, odhodit, iphone

Krok dva. Přejděte na parametry. Kontrola vedle „Synchronizace tohoto iPhone přes Wi-Fi“.

Krok za třetí. Přejděte do nabídky v sekci „Hlavní“, zkontrolujte „ITunes Sync na Wi-Fi“. Po tom, když zařízení automaticky synchronizuje s PC pomocí Wi-Fi.

Jak přenášet video z iPhone do počítače

Existuje obrovský počet způsobů, jak přenášet video z iPhone do počítače. Ale ne všichni jsou pohodlní. Tento článek proto bude mít přesně nejvhodnější a rychle. Velký přízvuk byl také vyroben na jednoduchosti a všestrannost způsobů.

Nejlepší způsoby, jak jsme vybrali, ocelto itunes, cloud sklady a ICAREFONE. Všichni mají své výhody a nevýhody.

  • iTunes je nejpřijatelnějším způsobem pro ty, kteří budou rozšířit sbírku jablek v budoucnu nebo jen ještě jeden rok používat váš iPhone.
  • Cloud Skladování. Univerzální metoda. Stačí přetáhnout video do mraku a od toho tam, ať potřebuje všechno. Ale také samotné skladové sklady se liší a pracují různými způsoby.
  • ICAREFONE. analog of itunes z asijského výrobce. Aplikace je velmi jednoduchá a intuitivní pro každého a každého. Ale hlavní věc. to umožňuje jednoduše zkopírovat video z iPhone jako z jednotky flash nebo naopak, nalít video do telefonu.

Všechny metody popsané v článku pracují s jakýmkoliv iPhone modelem včetně jednoho z prvních, stejně jako poslední. Kromě toho bude článek užitečný pro začínající uživatele iPad, iPod, Apple Watch a další přenosné produkty Apple. Všechny metody jsou jednoduché a stačí strávit 5-10 minut, abyste zjistili navždy, jak sledovat video z iPhone na počítači. V důsledku toho si můžete vybrat nejvhodnější metodu pro vás, a také lépe kontaktovat produkty Apple.

Specializované služby

Existuje značný počet specializovaných služeb, jako je BitTorrent Sinc, Infinit, Portal, Snapdrop a další, kteří jsou podobní Airdrop, ale již pracují na všech populárních desktopů (Windows, MacOS, Linux) a mobilních platformách (IOS, Android, Windows telefon). Cool je, že nevyžadují žádné komplexní nastavení a téměř zcela zdarma. Kde Airdrop nefunguje nebo nedostupná, tyto služby nenechají.

Přenos fotografií z počítače do zařízení iOS

Existuje několik způsobů přenosu fotografií a videa z počítače do zařízení iPhone, iPad nebo iPod dotykové zařízení:

  • Použijte „iCloud“ a „Foto“ pro MacOS OS nebo ICLAD pro Windows, abyste zajistili bezpečné úložiště a synchronizaci fotografií na všech svých zařízeních.
  • Použijte funkci Airdrop na bezdrátové fotografie a video z počítače Mac do zařízení iOS. Jedná se o jednoduché a rychlé, ale dostupné pouze pro počítače Mac. Způsob odesílání více objektů. Při odesílání fotografií a videa do zařízení IOS přes Airdrop se zobrazí v programu „Photo“ na přístroji.
  • Synchronizace fotografií ručně pomocí iTunes. Pokud synchronizujete zařízení iOS pomocí fotografií iTunes a videozáznamy na tomto zařízení iOS jsou aktualizovány podle alb v počítači.

Jak odeslat počítač z počítače do iPhone přes iTunes

iTunes je další speciální program pro iPhone. Rozdíl z ICLOUD je, že neuchovává data, ale je dirigent mezi počítačem a telefonem pro iPhone. Kromě toho obsahuje více funkcí a možností.

Základní funkcí programu iTunes je přenos souborů (video, foto, aplikace). Pokud chcete přidat video z počítače do iPhone, pak potřebujete:

Krok 1. Stáhněte iTunes v počítači (program můžete stáhnout z oficiální stránky). Připojte smartphone k počítači.

Krok 2. Zadejte účet. Očekávejte, že program najde váš smartphone v seznamu zařízení. Když je proces dokončen v menu pod řídicím řádkem, zobrazí se ikona (ve formě obdélníku).

Krok 3. v levém sloupci (pod „na mém zařízení“) Najít záložku „Filmy“.

Krok 4. Roll okno iTunes (pro pohodlný provoz) a přetáhněte požadovaná videa ze složky nebo pracovní plochy (nezapomeňte převést na formát pro zařízení Apple). POZOR, pokud formát (typ souboru), který chcete přesunout, není podporován zařízením, zobrazí se oznámení. V tomto případě musíte změnit video formát.

Krok 5. Pokud všechna videa splňují požadavky IOS, poté po kopírování klepněte na tlačítko „Synchronizovat“.

Krok 6. Po dokončení procesu synchronizace dat můžete přístroj vypnout a zavřít program iTunes.

Tato metoda je vhodný v případě, že potřebujete rychle přenášet důležité soubory do zařízení, protože iTunes neukládá soubory, ale je pouze vodník.

Jak odhodit video z počítače do iPadu přes iTunes

Tato metoda výkyvného videa z počítače na iPad je o něco obtížnější, protože vyžaduje předběžné kódování videa, aby změnil svůj formát. Pro kódování videa použijeme bezplatný program IWISOFT Free Video Converter. Ale není to zásadně, můžete použít pro tento jiný program.

Kódujeme video ve formátu MP4.

Spusťte program Iwisoft Free Video Converter a přidejte k němu video soubor. To lze provést pomocí tlačítka „Přidat“ nebo pomocí obvyklého přetažení a pokles.

Po přidání videa otevřete rozevírací nabídku „Profil“, která je v dolní části okna.

Poté určete složku, do které chcete video uložit ve formátu MP4 a klikněte na tlačítko „Start“.

přenášet, video, ipadu, počítače, odhodit, iphone

Přidejte video ve formátu MP4 do médií iTunes.

Po obdržení video souboru ve formátu MP4 musíte přidat do knihovny iTunes. Chcete-li to provést, spusťte iTunes a přidejte video soubor pomocí nabídky „Soubor. Přidat soubor do MEDICS“.

Po přidání video souboru by se mělo zobrazit v knihovně iTunes Media v sekci „Filmy. Home Video“.

Vyhoďte video z počítače na iPad.

Po přidání videa do média iTunes musíte připojit iPad do počítače a klikněte na ikonu iPadu v iTunes.

A zapněte tam filmovou synchronizaci. Nezapomeňte také označit video soubor, který jste přidali do médií iTunes.

Nyní můžete vypnout video soubor z počítače na iPad. Chcete-li to provést, klikněte na tlačítko „Synchronizovat“ a počkejte, dokud iTunes dokončí synchronizaci. Po tomto videu lze otevřít v aplikaci Video „Video“ na vašem iPadu.

Jak odhodit video s iPhone v počítači s Mac OS X

Pokud máte počítač od Apple s operačním systémem Mac OS X, bude postup pro přenos pro přenos video souborů o něco složitější. Zde, aby nahrálil video z iPhone v počítači, musíte použít program snímání snímku. Tento program se zpravidla otevírá po připojení iPhone do počítače.

Pokud se neotevřelo, můžete jej otevřít ručně. Chcete-li to provést, podívejte se na vestavěné vyhledávání reflektoru (hledat ikonu v pravém horním rohu pracovní plochy) a zadejte vyhledávací dotaz „Capture“. Poté vás systém vyzve k otevření tohoto programu.

Takže jste otevřeli program snímání snímku. Nyní můžete pokračovat, abyste mohli vyhodit video válce s iPhone v počítači. Nejprve musíte věnovat pozornost levé straně okna tohoto programu. Zde bude seznam mobilních zařízení připojených k počítači. V tomto seznamu musíte vybrat iPhone, ze kterého chcete video přenášet do počítače.

Dalším krokem je volba složky nebo programu, ve kterém chcete vyhodit vaše videa. Chcete-li to provést, otevřete rozevírací nabídku v dolní části okna programu a vyberte jednu z příslušných možností. Můžete například vyhodit video z iPhone do složky Image nebo jednoduše na ploše.

Poté můžete video vyhodit. Pokud chcete vyhodit všechna videa a fotografie najednou, klikněte na tlačítko „Importovat všechny“.

Chcete-li vyhodit pouze samostatné video, zvýrazněte je myší a klikněte na tlačítko „Import“. Můžete také jednoduše přetáhnout vybrané video soubory z programu „Snímání snímků“ pro tuto vhodnou složku.

Jak přenášet fotografie z iPhone nebo iPad do počítače se systémem Windows nebo externí jednotku s kabelem

Připojte externí disk jednotky (USB flash disk). Pokud se chystáte převést fotografii nebo video jen do počítače, přeskočte tuto položku.

Zkontrolujte, zda se v Průzkumníkovi Windows zobrazí připojená externí jednotka.

Nainstalujte aplikaci iTunes pro Windows (musíte nainstalovat potřebné ovladače pro iPhone a iPad).

Připojte iPhone nebo iPad, ze kterého chcete přenášet fotografie do počítače se systémem Windows pomocí kabelu.

Při připojování iPhone nebo iPadu do počítače musí přístroj rozhodnout jako externí zařízení.

Poznámka: V některých případech nemusí iPhone nebo iPad určit počítač se systémem Windows nainstalovaným operačním systémem Windows v důsledku použití adaptérů (adaptéry, rozbočovače, rozbočovačů). Pokud je to možné, připojte zařízení přímo pomocí originálního kabelu.

Klikněte na ikonu zařízení připojené k aplikaci Apple.

Přejít na interní úložiště → DCIM.

V případě, namísto složky DCIM se zobrazí nápis „Tato složka je prázdná“, odemkněte připojený iPhone nebo iPad a klepněte na tlačítko Povolit na oznámení, které se zobrazí.

Po této složce DCIM se zobrazí ve Windows Explorer.

Všechny fotografie a videa budou umístěny v systémových složkách pohledu „100Apple“. Kopírovat do počítače veškerý obsah složky DCIM nebo vybraných fotografií a videa.

Jak hodit fotografii z iPadu do počítače pomocí ICLAD

Můžete také použít jiné způsoby, jak vypustit fotografie. Můžete například použít funkci „My Foto Flow“, která umožňuje synchronizovat fotografie pořízené na iPadu nebo iPhone s počítačem.

Chcete-li tuto funkci používat, musíte nejprve přejdete na nastavení iPad a v části „ICLOUD. Foto“ zahrnují „Vyložit v mém photo proudu“.

Poté, co potřebujete nainstalovat klienta Icloud v počítači a ve svých nastaveních obsahuje import z „My Photo Stream“.

V důsledku toho všechny fotografie, které budete střílet na iPad automaticky spojí do počítače.

Můžete také vyhodit fotografie v počítači pomocí jiných cloudových skladů. Chcete-li to provést, nastavte klienta aplikace na iPad pro práci s vybraným úložištěm. Poté mohou být fotografie odeslány do úložiště přímo z aplikace „Foto“.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS