Jak přenese fotografie z iPhone na Android. Část 3. Přenos fotografií z iPhone na Android přes Icloud

Přenos fotografií z přístroje s iOS na Android

Při nákupu nových Android namísto starého iPhone (nebo naopak) se mnozí čelí problému přenosu fotografií, kontaktů, poznámek a dalších důležitých informací z jedné platformy na jinou. Android a IOS operační systémy pracují s různými šifrovacími algoritmy, takže přenos všech dat mezi nimi přímo přes Wi-Fi nebo Bluetooth nebudou uvolněny. Podívejme se na to, jak hodit fotografii z Androidu na iPhone a v opačném pořadí.

Vývojáři mobilního operačního systému vstoupili do svých výrobků s širokými příležitostmi pro přepravu osobních údajů mezi různými zařízeními, ať už ITPone, Android nebo osobní počítač. Proto při přesunu z iPhone na Android nebo naopak, neměli byste mít žádné zvláštní problémy v plánu mediálních souborů z jednoho zařízení do druhého.

Přesunutí snímků mezi různými operacemi vám pomohou následující nástroje:

 • Skladování počítače a cloudu Icloud;
 • Virtuální služba Yandex Drive;
 • Přechod do programu iOS;
 • FOTOGRAFIE;
 • Aplikace pro synchronizaci iPhone iTunes a DR.

Držme se podrobněji o některých navrhovaných možnostech.

Metoda jednoho kliknutí přenosu fotografií z iPhone na Android

Při přepínání z iPhone do telefonu Android musíte kopírovat všechna užitečná data, jako jsou obrázky, kontakty, zprávy, hudbu a mnohem více, s iPhone na zařízení Android. Zde důrazně doporučujeme profesionální přenos dat IOS Android, Mobiesync, který vám pomůže přímo synchronizovat fotografie iPhone s Androidem.

Chcete-li posílat obrázky z iPhone na Android, musíte nejprve stáhnout tento software pro přenos dat zdarma. Spusťte jej a připojte iPhone a nový telefon Android k počítači.

fotografie, iphone, android, část

Při zadávání hlavní inteeus zobrazí některé základní informace o jednom zařízení. Zde se musíte ujistit, že váš iPhone je zdrojovým zařízením. Můžete kliknout na model zařízení v horní části centrální části a poté vyberte iPhone z rozevíracího seznamu.

Všechny často používané soubory iOS jsou uvedeny v kategoriích na levém panelu, jako jsou fotografie, hudba, kontakty, video, zprávy a další. Klikněte na „Fotografie“ vlevo a můžete zkontrolovat podrobné informace o každém obrazovém souboru v pravém okně náhledu.

Vyberte všechny fotografie iPhone, které chcete přenášet do služby Android a klepněte na ikonu telefonu a spusťte odesílání fotografií z iPhone do telefonu Android. Za pouhé několik sekund budou všechny vybrané obrázky iPhone zkopírovány do zařízení Android.

Jak je uvedeno výše, můžete jej použít k přenosu iPhone kontaktů na adrese pro kopírování souborů pro Android v počítači, přidat soubory pomocí PC / Mac do zařízení iOS / Android s lehkostí. Můžete si ji stáhnout a zkusit.

Rychlý přenos souborů

Tato aplikace je nainstalována v zařízení Android a umožňuje vytvářet síť Wi-Fi, ke které se zařízení iOS připojit. V této síti můžete v krátké vzdálenosti vyměňovat soubory. Exchange se provádí pomocí QR kódy, takže musí existovat jakýkoliv QR čtenář na zařízení iOS (libovolné). Odkaz ke stažení je obsažen v kódu po přečtení přenosu souborů.

Feem funguje stejně jako Instashare, odesílání souborů přes místní síť. Současně, samozřejmě, aplikace musí být instalována na zařízení iOS a Android. Každý z nich dostane své vlastní přihlášení učením, které můžete odeslat soubory do zařízení.

AppBox Fallback HTTPS: // Přehrát.Google.COM / Store / Aplikace / Podrobnosti?ID = com.FePerfect.FEEMWIFIHL = RUHL = RUGL = RU

Odeslat přes Poštovní pokles

Ne všichni uživatelé technologie Apple pamatují užitečné funkce cloudové služby a nativního e-mailového klienta Apple. S jejich pomocí můžete posílat velká data přes ICLAD bez odeslání souborů poštovním službami a dalším úložným prostorem Cloud.

Co je potřeba pro tento: s touto metodou přenosu dat není omezení gadgetu příjemce. Může to být jakýkoliv smartphone, tablet nebo počítač na absolutně jakýkoliv operační systém. Zařízení by nemělo být nutně nedaleko.

Existuje limit na velikosti přenášeného souboru. Jeden dopis bude moci přenášet data na 5 GB. Data budou uložena po dobu 30 dnů, po které přestanou být k dispozici ke stažení příjemcem. V tomto případě by celkové množství přenášených dat nemělo překročit 1 tb.

▶ Příjemci napište příjemci prostřednictvím standardního e-mailového klienta iOS. ▶ Připojte jeden nebo více velkých souborů do dopisu. ▶ Při pokusu o odeslání e-mailu s přílohou, systém nabídne odesílání souborů prostřednictvím serveru poštovního serveru nebo stahovat data do pošty. ▶ Vyberte požadovanou položku menu a počkejte na konec odeslání dopisu.

Příjemce bude moci stáhnout soubory na odkaz odkazu.

Způsob čtvrtého počítače

Také jedním z nejjednodušších způsobů. To nevyžaduje žádné speciální programy, žádný přístup k internetu. Připojte oba smartphony do počítače pomocí kabelu USB a zkopírujte fotografie. Navzdory složitosti operačního systému IOS při připojení iPhone k počítači můžete snadno přistupovat ke složce s fotografiemi. Tato metoda je velmi vhodná pro přenos velkého množství informací.

Každý způsob má své klady a zápory, ale všichni budou moci vybrat správné a potřebné fotografie budou zasaženy kdekoli a bez problémů.

Jak převést hudbu s iPhone na Android

Po přesunutí z iPhone na Androidu můžete přenášet hudbu přes starý způsob, ručně z telefonu do telefonu. Je však snazší jednoduše stáhnout vaše skladby ve službě Google Play Music. Ale zde je předpoklad. všechny vaše hudební kolekce je v počítači.

Předpokládejme, že používáte iTunes, je jasné. Nezapomeňte jíst do iTunes a stáhnout všechny stopy zakoupené na iPhone do knihovny iTunes. Pokud vám to nevadí zůstat v Apple Ecosystem, můžete si také stáhnout knihovnu v aplikaci Apple Music pomocí ICLAD. Poté můžete získat přístup k ní pomocí aplikace Apple Music Aplikace na Android.

Doporučujeme však používat hudbu YouTube, protože se snadno připojí k vašemu účtu Google. Upozorňujeme, že hudba YouTube a hudba Apple mají limit 100 000 skladeb, takže budete muset zkrátit seznam, pokud je máte více.

fotografie, iphone, android, část

Poté jednoduše použijte službu Google Music Manager ke stažení veškerou hudbu ve službě Google Play. Následně bude synchronizován s telefonem Android, ale nezapomeňte, že internetový provoz bude hrát. Lepší stáhnout skladby předem, že chcete poslouchat režim offline.

Jak převést hudbu prostřednictvím služby YouTube:

 • Stáhněte si hudební knihovnu do počítače nebo Mac.
 • Přejít na hudební webové stránky.Youtube.com ve webovém prohlížeči.
 • Přihlaste se ke svému účtu Google.
 • Klikněte na svůj profil. Poté vyberte možnost Stáhnout hudbu.
 • Vyberte si hudbu ke stažení a čekat na to.

Jak přenášet hudbu pomocí iTunes na PC:

 • Otevřete iTunes.
 • Přejděte do knihovny a vyberte všechny skladby, které chcete přenášet telefon Android.
 • Klepněte pravým tlačítkem myši a vyberte možnost Copy.
 • Připojte zařízení Android do počítače a vyhledejte složku, ve které je uložena hudba.
 • Vložte veškerou hudbu do zadané složky.

Samozřejmě, většina lidí už neudrží hudbu v smartphonu. Pokud používáte Spotify, YouTube Music, Pandora nebo jiné, můžete jednoduše stáhnout aplikaci Android a přihlásit se k účtu. Nejúžitkem, který můžete dokonce i nadále používat Apple Music, která je k dispozici přímo do obchodu Google Play.

Můžete mít náhodné soubory, které chcete přenášet s iPhone na Android. Snadno je to s počítačem. Ukázat, jak to udělat.

 • Připojte iPhone k počítači pomocí kabelu USB.
 • Otevřete iTunes.
 • Stiskněte tlačítko iPhone v levém horním rohu.
 • Vyberte „Sdílení souborů“.
 • Vyberte aplikaci, ze které chcete přenášet soubory.
 • Vyberte soubor, který chcete přenášet, a klepněte na tlačítko „Uložit b“.
 • Vyberte, kam chcete soubor uložit.
 • Odpojte iPhone a připojte zařízení Android.
 • Přejděte do tohoto počítače a otevřete soubory Android.
 • Zkopírujte a vložte soubory z počítače do jednoho ze složek telefonu Android.

Jiné způsoby, jak přenášet fotografie z iPhone na Android

Fotografie můžete přenášet přes Viber, Google. Skype, whatsapp a podobný. existuje mnoho dalších.

Jsou k dispozici na IOS, na telefonech Android a umožňují posílat fotografie i balíčky, pouze snižování velikosti pro zrychlení převodovky neuchovávají počáteční kvalitu.

Pro ty, pro které není kvalita role hrát, vyberte si službu Instant Messaging, kterou chcete a používat.

Zohlednit pouze, že nekomprimovaná fotografie může trvat 10. 15 MB (závisí na vestavěném kameře), a to je do značné míry. Úspěch.

1 Way. Aplikace „Přesunout do iOS“

Apple se postaral o své vlastníky a vytvořil specializovanou žádost o kopírování všech důležitých dat z Androidu na iPhone přes Wi-Fi. Aplikaci si můžete stáhnout v obchodě Google Play, nainstalovat ji do svého starého telefonu a postupujte podle pokynů.

Budete také muset vzít svůj nový iPhone. V určitém kroku aktivace a konfigurace telefonu budete vyzváni k přesunutí dat z Android. Tato položka je v sekci „Aplikace a data“. Na zařízení Android bude také nutné poskytnout souhlas s přesunem dat. Proces synchronizace vybraných dat se spustí po zadání 10místného kódu v zařízení Android, které se zobrazí na vašem novém iPhone.

Ve skutečnosti je vše zcela jednoduché. stačí pečlivě následovat krok za krokem pokyny v aplikaci.

fotografie, iphone, android, část

Minus této metody je, že budete možná muset odstranit všechna data na iPhone v případě, že jste synchronizován po nastavení telefonu a již je používali.

Jak přenášet video z iPhone na Android pomocí aplikace Dropbox

Dropbox populární cloud ukládání služeb, jako je iCloud. Nelze použít iCloud k přenosu videa ze zařízení iOS do telefonu Android. Ale Dropbox umožňuje synchronizovat různá data, včetně videa s iPhone na Android.

V telefonu Android otevřete aplikaci Dropbox a přihlaste se stejným účtem. Poté můžete procházet stažený video z iPhone v zařízení Android.

S touto metodou můžete snadno přenášet video a fotografie z iPhone do telefonu Android. Ale musíte vědět, že ne všechna videa na vašem iPhone lze kopírovat do jiného zařízení.

Můžete získat kompletní průvodce, jak přenášet video z iPhone na Android v tomto příspěvku. Po přepnutí z iPhone na Android se můžete spolehnout na doporučené 5 metod pro přenos videa z vašeho iPhone do zařízení Android. Nechte nám zprávu, pokud máte otázky.

Hodnocení: 4.7/5 (Na základě hlasů 127) Přihlaste se nám

Chcete přenášet video z iphone? Na této stránce můžete naučit kopírovat video z iPhone na iPhone / iPad / PC / Mac.

Odesílání velkých souborů se nikdy nestane. Pokud chcete poslat velké video soubory z telefonu Android do počítače, iPhone nebo jiné zařízení pro Android, můžete najít nejlepší metody v tomto příspěvku.

Jaký je nejlepší software přenosu dat s iPhone na Android? Existuje jednoduchý způsob přímého přenosu různých dat IOS, jako jsou kontakty, zprávy, hudba, video a t. D., Na telefonu Android? 5 Nejlepší aplikace pro přenos s iPhone v Androidu najdete zde, aby vám pomohlo spravovat vaše soubory iOS / Android.

Nechte svůj komentář a připojte se k naší diskusi

Mobiesync

Profesionální správce dat iPhone / Android a přenos různých souborů mezi telefonem iOS / Android a počítačem a mezi dvěma mobilními telefony v jednom kliknutí.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS