Jak přenese Viber s iPhone na iPhone. Obnovení zprávy pro ukládání mraků na novém zařízení

Přenos Viber se všemi zprávami

Posly. Viber, telegram, snapchat a další. aktivně vstoupit do života lidí, protože jsou univerzální komunikační nástroje pro každou chuť. K dnešnímu dni, gadgets často navzájem nahradí, a touha komunikovat s přáteli a blízkými vždy. Mnoho uživatelů čelí problémům, když potřebujete přenášet vaiber do jiného zařízení.

Nejdříve musíte zmínit tři důležité body:

Transfer Viber Feed ze zařízení s Androidem k zařízení IOS není možné.

Nezapomeňte aktualizovat Viber na nejnovější verzi na stránce aplikace v obchodě.

Uvažujme podrobně převod Viber pro Android a pro IOS.

Jak přenést viber do jiného počítače

Co když potřebujete přenášet Viber do nového počítače? Pro to nemusíte psát kopie nebo provést zálohování. Počítačová verze automaticky synchronizována pomocí mobilu.

Jak přenést Viber do jiného počítače:

 • Spustit nový počítač nebo notebook.
 • Nastavte novou verzi posla.
 • Kód skenování otevřen na obrazovce pomocí fotoaparátu mobilního telefonu.

Chcete-li zahájit synchronizaci, otevřete Viber na telefonu a znovu potvrďte.

Důležité. Kopie bude trvat několik minut. Přenos zpráv z počítače do telefonu. Mobilní verze je hlavní věc a počítač kopíruje všechny informace z něj.

Viber

Tento messenger nabízí dva způsoby, jak vytvořit záložní kopie. První je běžná zálohování prostřednictvím zálohy samotného zařízení a druhý e-mailem.

Samozřejmě, v prvním případě není možné přesunout záložní anroid na iOS, a tak, že uživatelé se ani snaží něco udělat s kopií odeslanou e-mailem na webových stránkách společnosti:

Upozorňujeme, že historie příspěvku uložená ve záložním souboru nelze obnovit na jiném zařízení.

Ukázalo se, že zálohování je zapotřebí pouze pro ukládání historie na nepředvídaném případě, a ne obnovit na jiném přístroji.

Jak přenést Viber při změně čísel

Stává se také, že uživatel jednoduše změnil telefonní číslo a všechna data a informace, které byly dříve, rád bych obnovil a ušetřit na novém zařízení. Na velké štěstí uživatelů v Viber, existuje funkce změny čísel, to znamená, že přístroj lze změnit přímo na starý telefon.

Chcete-li to provést, je nutné v položce „Nastavení“, která je umístěna v části „Více“, klikněte na účet s účtem. Položka „Změnit telefonní číslo“. Tímto způsobem můžete změnit kontaktní údaje telefonu, ale udržet všechny korespondence.

Zadáme nové telefonní číslo, klikněte na „Pokračovat“ a pomocí přijímání SMS. Oznámení Zadejte kód, který přišel do speciálního okna. Číslo je tedy změněno.

Nyní zůstane jednoduše převést všechna data jednoduchou cestou, která byla dříve popsána. Můžete snadno použít nástroje třetích stran a pomocí nastavení. Tento uživatel se rozhodne sám.

Jak převést korespondenci v Viber do jiného smartphonu?

Nejprve uložíme data a pak aktivujte zálohu na novém zařízení. Chcete-li to udělat, na starém smartphonu:

 • Otevřít Messenger.
 • Jdeme na pravou pravou kartu se třemi body „více“. Otevře se profil.
 • Přejděte na sekci „Nastavení“.
 • Pokud jste telefonní číslo změnili společně s novým smartphone, zvolíte „Změnit telefonní číslo“. Zadáváme nová data.
 • Pokud telefonní číslo zůstane stejné nebo jste jej aktualizovali, podle pokynů předchozí položky, klepněte na tlačítko „Zálohovat“ „Vytvořit“.
 • Čekáme na dokončení kopírování a ukládání dat.
 • Stáhněte aplikaci Viber, otevřete ji, zadejte zemi a telefonní číslo.
 • Dostáváme SMS s potvrzovacím kódem, zadejte jej do dialogového okna v Viber.
 • Zaregistrujte se podle pokynů na obrazovce.
 • V nastavení profilu VAIBER připojte účet Icloud.
 • Přejít na „Nastavení“ „Účet“ „Backup“ „Obnovit“. Čekáme na konec procesu.

Doporučujeme obnovit data přes Wi-Fi bezdrátové připojení, abyste se vyhnuli spoustě mobilního provozu.

Jak vytvořit záložní chaty (korespondence) v Viber na iPhone a iPad

Spusťte aplikaci Viber a přejděte na kartu „Více“.

Otevřete sekci „Nastavení“ a vyberte možnost „Účet„.

Přejděte do nabídky „Backup“.

Klikněte na „Vytvořit automaticky“ a zadejte období vytváření záloh. denní, týdenní nebo měsíční.

viber, iphone, zprávy, ukládání, novém, zařízení

Chcete-li vytvořit zálohu právě teď, klikněte na tlačítko „Vytvořit nyní“. Může to trvat několik minut. Na konci procesu se zobrazí zpráva o nejnovějším zálohování v „Cloud“ na tlačítko „Vytvořit nyní“.

Jak vytvořit záložní aplikaci

Dříve nebo později bude člověk muset změnit svůj současný iPhone na nový. Aplikace může navíc omylem resetovat, po které uživatel ztratí veškerou korespondenci. K tomu nestane, musíte vytvořit zálohu.

Provoz se provádí prostřednictvím nastavení účtu. Zde je třeba vybrat „zálohování“ a potvrdit vytvoření zálohování. Po tom zůstane čekat na zachování všech informací.

Viber

Tento messenger nabízí dva způsoby, jak vytvořit záložní kopie. První je běžná zálohování prostřednictvím zálohy samotného zařízení a druhý e-mailem.

Samozřejmě, v prvním případě není možné přesunout záložní anroid na iOS, a tak, že uživatelé se ani snaží něco udělat s kopií odeslanou e-mailem na webových stránkách společnosti:

Upozorňujeme, že historie příspěvku uložená ve záložním souboru nelze obnovit na jiném zařízení.

Ukázalo se, že zálohování je zapotřebí pouze pro ukládání historie na nepředvídaném případě, a ne obnovit na jiném přístroji.

Trochu o samotném obalu

První verze Viber Messenger viděl světlo v roce 2010. Takže během této doby, vývojáři byli schopni vyrábět ve svém programu hodně zlepšení, díky které dnes je vaiber považován za mnoho odborníků nejmodernější a nejoblíbenější aplikací po celém světě. Jako vývojářská zpráva, počet uživatelů, kteří navázali Viber na svých zařízeních již překročil jednu miliardu! A to je opravdu vynikající indikátor.

Vzhledem k tomu, že skutečně bohatých příležitostí z hlediska komunikace, která poskytuje uživatelům programem, tento výsledek nevypadá přehnaný. Koneckonců, pomocí Vibber, nemůžete jen vyměňovat okamžité zprávy v jednotlivých a skupinových chatech, ale také posílat všechny druhy souborů. Můžete si dokonce zavolat. A zcela zdarma. Za předpokladu, že hovor se provádí z jednoho posla do druhého.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS