Jak přenést autentikátor Google na jiný iPhone. Ocasní místa a aplikace

Spolehlivý domov pro vaše domény!

Registrace a rozšíření RU domén a v pouhých 169!

Aplikace je nainstalována, ale kódy nejsou vhodné

Kódy nejsou vhodné, pokud čas na telefonu nebo tabletu není synchronizován s globální a zpožděním.

Jděte do aplikace Google Authenticator. Přejít na „Nastavení“, pak „Časová korekce kódů“ a poté „Synchronizovat“. Bude synchronizovat čas. Důležité! Internet by měl být zahrnut!

Pokud nepomůže a kódy stále nejsou vhodné, pak musíte automaticky synchronizovat čas v nastavení samotného telefonu (obvykle, kde je nastaveno datum a čas). Také zkontrolujte, zda je zadána správná časová zóna. Je lepší ji zahrnout a synchronizaci.

Už nemám přístup k aplikaci nebo telefonu s touto aplikací

V případě, že nemáte přístup k aplikaci Google Authenticator, která generuje kódy, musíte ji znovu nastavit a znovu nakonfigurovat pro generování kódů pro váš účet. Chcete-li to provést, obraťte se na naši podpůrnou službu (formulář níže) a řekněte vám, že chcete překonfigurovat aplikaci Google Authenticator.

Chcete-li požádat o skenování (nebo foto) svého pasu, která je registrovaná doména (domény) na vašem účtu. Po kontrole dat a pokud se sejdou dohromady, získáte možnost překonfigurovat aplikaci Google Authenticator, a pokud nemůžete zadat svůj účet, můžete se k němu dostat.

DŮLEŽITÉ: Bez poskytnutí skenování (nebo fotografie) cestovního pasu, ke kterému je doména (domény) registrována na žádost o účtů pro pernaction aplikaci, nebude zpracována! To se provádí s účelem vaší bezpečnosti vyloučit jakoukoli možnost proniknout do vašeho účtu zahraničních lidí obnovením tajných dat.

V odesílání skenování (nebo foto) pasu můžete „smear“ všechny data a ponechat pouze příjmení a poslední tři čísla. Můžete vložit vodoznaky (například nápis „pouze pro definování.Ru „). Nepotřebujeme zbývající data pro usmíření. Po kontrole dat je skenování (foto) pasu odstraněn a není uložen v žádném formuláři.

Co je autentik Google

„Google Authenticator“ je populární smartphone služba, která se často používá pro generování kódů při použití dvoufaktorových autentizace (F2A). Podstatou systému je následující.

Na mobilním zařízení je instalována speciální aplikace. Při zadávání účtu, Google nebo jiných služeb generuje jednorázový 6- nebo 8místný digitální kód, který je zadán s uživatelským jménem a heslem. Ve skutečnosti je to přístupový systém pomocí dvou klíčů: jeden z nich si uživatel pamatuje, ostatní obchody na dopravci třetích stran (telefon, flash disk a t. P.). I když podvodníci učí identifikační data, zadejte účet, které nebudou moci zadat. K tomu budou muset získat fyzický přístup do smartphonu nebo tabletu.

Stránky, se kterými uživatel používá pravidelně poskytují společný tajný klíč. Je uložen v aplikaci Google Authenticator a je zadán v každém následujícím autorizaci. A protože existuje mnoho takových zdrojů, v tomto pořadí, tajné kódy získávají celý seznam.

obraz

  • Dále proveďte příkaz „Tisk a uložit kód“, který je vytisknout a uložit šifru, která se zobrazí v rámci rychlého identifikačního kódu (QR). Může být zapotřebí v případě ztráty přístupu k mobilnímu gadgetu.
  • Poté se na hlavní obrazovce zobrazí šestimístná kombinace čísel, která bude aktualizována každých 30 sekund.

Přístup k obnovení

Každý den se vyskytují nepředvídané situace. někdo rozbil telefon, někdo ztratil a získal nový. Je možné obnovit přístup do služby Google Authenticator, převést podrobnosti do jiného telefonu. Musíte se postarat o obnovu předem, je vhodné vytisknout nebo uložit QR kód, který je vydán, když je program připojen. Taková opatření preventivity je uznávána jako nejvyšší kvalita mezi těmi, kteří již ztratili svůj účet. Toto je nejjednodušší možnost přenosu autentikátoru Google do jiného telefonu.

Klíč musí být uchováván v bezpečném místě, v žádném případě nemůže být převeden na neznámé nebo nespolehlivé lidi, protože dává přístup k hodně. Program začíná, když tento kód nebyl zaznamenán. Pokud k tomu dojde, aby bylo možné obnovit autentikátor Google, převést data do jiného telefonu, budete muset kontaktovat podporu každé služby, ke které bylo vázáno.

Proč Přenos Google Authenticator do jiného telefonu

Google Authenticator“ je již dlouho uchováván „na policích“ hrát na trh, nicméně, s popularizací kryptocurity, program ověření telefonu získal bezprecedentní popularitu. Zejména proto, že aplikace se nemusí připojit k internetu.

Program má však jednu funkci: Synchronizace dat jako většina aplikací. To znamená, že při aktualizaci nebo změně mobilního gadgetu nejsou kódy automaticky přeneseny. bude to muset udělat ručně. Současně je k dispozici automatický přenos všech připojených účtů. Když jdete do nového zařízení, musíte nakonfigurovat účet Google a teprve pak re-tie google služby a služby třetích stran.

Ale je důležité nést „autentikátor Google“ do nového zařízení? Autentizace spolehlivě chránit účty a služby z hackingu a data z „úniku“, protože i když identifikátor zadáváte do sítě, nebude možné se přihlásit s jejich pomocí, budete muset zadat tajný klíč, který je uložen v aplikaci Na mobilním zařízení. A je lepší mít vždy po ruce.

Při registraci v servisu ověřování se server Google spustí algoritmus, který generuje kódy v reálném čase založené na veřejném a tajném klíči. Stejný algoritmus také pracuje v mobilní aplikaci na smartphonu. Při pokusu o přihlášení na libovolné stránky se zabývají společnosti Google. Systém porovnává kódy generované na serveru v telefonu. Pokud jsou identické, přenáší odpověď, že je vše v pořádku. Potvrzení dochází a uživatel dostane přístup k jeho profilu.

Je možné zaseknout autentik Google?

Útočník může obejít dvoufaktorovou autentizaci (2F) na službě Google, obnovit heslo uživatele a získat úplný účet přes účet, jen dostat t. N. Aplikační heslo. PP (ASP. spotřeba specifická hesla).

Google umožňuje přenášet data do jiného telefonu. Otevřete stránku dvoustupňového ověření účtu a klepněte na tlačítko Upravit v „Authenticator“. Vyberte typ nového telefonu a skenujte kód zobrazený v novém telefonu.

Co dělat, když ztracený kód dvoufaktorové autentizace face?

Máte-li problémy se dvěma faktorem autorizací (2FA) na Fage, například jste změnili telefonní číslo nebo jste si ujistili, že zabezpečení vašeho hesla a chcete zakázat 2FA, musíte jít na účet “ Security „Nastavení a vyberte možnost Upravit.

  • Zkontrolujte, zda jste v účtu Discord v prohlížeči nebo nainstalované verzi aplikace. Tam můžete zobrazit náhradní kódy pomocí aktuálního hesla!
  • Podívejte se na počítači „Discord_backup_codes.Txt „

Přenos Google Authenticator do nového telefonu

Google nedávno aktualizoval verzi aplikace Authenticator pro Android, přidal způsob importu a exportu. 2FA. Kódy naskenované proud do nového telefonu. Toto je dlouhotrvající znamení, protože ostatní aplikace, jako je Microsoft Authenticator a Authy podporují tuto funkci. Mám to dlouho.

Na druhou stranu, v aplikaci iOS pro iPhone a iPad není stále žádná přenosová funkce. Protože od konce Google nemá žádné zprávy o tom, kdy bude reprezentován. Než se objeví aktualizace, to bylo snadné vydržet aplikaci Authenticator s Androidem na Android, ale to nelze říci, pokud jde o iOS na iOS nebo mezi Androidem a iOS v každém případě.

Přenos Google Authenticator s Androidem na Android

Nejdříve musíte otevřít aplikaci Authenticator na vašem telefonu Android, který splníte obrazovku nápovědy vysvětlující, jak Google autenticator funguje. Pak budete dotázáni, zda chcete přenést účty. Pokud tuto obrazovku nevidíte ve výchozím nastavení a dostanete se na hlavní obrazovku, jednoduše klikněte na ikonu režimu menu a vyberte parametr. Přenos účtu.

Vysvětlete nastavení grafiky ve videohrách, abyste získali co nejvíce z výkonu a nejkrásnějšího obrázku

Klepněte na tlačítko Importovat Účty Zde chcete přenést 2FA kódy ze starého telefonu do tohoto telefonu a klepněte na tlačítko Exportovat účty, pokud chcete přenášet 2FA kódy ze starého telefonu do nového. Podívejme se na obě možnosti.

V této fázi budete muset zadat heslo smartphonu z bezpečnostních důvodů tak, aby nikdo nemohl exportovat data do telefonu bez vašeho svolení. Není okamžitě jasné, co tato obrazovka znamená, protože neznamená, že zadáte heslo telefonu nebo něco jiného. Prostě prázdné pole. Strávili jste marně na několik minut zadáním hesla účtu Google. Můžete také screenshots této stránky, znovu z bezpečnostních důvodů.

Nyní byste měli vidět seznam všech účtů uložených v autentičtě. Vyberte ty, které chcete přenést do nového telefonu a vyberte následující. Stáhněte a nainstalujte aplikaci Google Authenticator v novém telefonu a skenujte QR kód, který vidíte ve svém starém telefonu v této fázi. Všechny kódy dvoustupňové ověřování vybrané ze starého telefonu budou po automatickém dokončení skenování přeneseny do nového telefonu.

Na novém telefonu musíte vybrat nastavení. Přenos účtu. Importní parametr účtu a neklikněte na ikonu Plus, abyste skenovali nový QR kód, jako obvykle. Tyto dvě možnosti pro QR kódy neodpovídají.

Pochopit bezpečnost

Na rozdíl od jiných aplikací 2FA společnost Google ukládá všechna data lokálně v telefonu v šifrovaném formátu, takže jsou bezpečné a spolehlivé. Dokonce i v případě ztraceného telefonu v případě krádeže nebo hackingu tyto údaje nelze číst. Můžete a musíte odstranit data z telefonu pomocí služby Google Najít můj přístroj k dispozici ve skladu.

Vzhledem k tomu, že online data nejsou uložena v Cloud na vzdáleném serveru, kódy nejsou synchronizovány na dvou zařízeních současně. Ačkoli někteří to může trochu obtěžovat, ve skutečnosti je to mnohem bezpečnější. Například při skenování kódů 2FA v AUMY na jednom zařízení se automaticky zobrazí na jiném zařízení, na kterém máte auty. Ačkoli AUTY také šifruje data a bere preventivní opatření, data jsou stále v cloudu a pohybují se prostřednictvím serverů.

Přenos 2FA žetonů tímto způsobem je únavný a prováděn ručně, ale trvá méně než minutu a mnohem bezpečnější.

Přenos autentikrát s iOS na iOS nebo mezi iOS a android

Aplikace Authenticator zobrazí krátkou zprávu s modrým pozadím s účty nápisem „nedávno exportovány při příštím spuštění aplikace. Můžete také zobrazit seznam všech příchozích a odchozích účtů jako součást nedávných činností. Obsahuje podrobnější informace, jako je počet importovaných / exportovaných účtů, datum a čas aktivity, stejně jako identifikátor e-mailu Google pro účet autentifikátoru. Můžete také najít odkaz na obnovení dvoustupňového ověřování ve vašem účtu Google, pokud si myslíte, že to bylo hacknuté.

Ve verzi aplikace Google Authenticator, IOS stále chybí funkce přenosu účtu. Doufám, že přijde brzy, protože se chci chránit před budoucími nepředvídanými incidenty, udržování všech kódů 2FA na dvou různých zařízeních. Pravděpodobnost ztráty obou telefonů je velmi malá.

Poradenství od profesionálu: Použijte svůj starý čestný smartphone a nainstalujte aplikaci Authenticator, abyste snížili pravděpodobnost ztráty přístupu k kódům 2FA a uzavření plného účtu. Udržujte ji v kanceláři nebo doma, daleko od zvědavých očí.

V tuto chvíli budete muset zadat každý účet, určete kód identifikátoru, hesla a 2FA a ručně znovu skenovat 2FA kódy na nový telefon. To bude zahrnovat odstranění zabezpečení 2FA ze zadaného účtu po přihlášení, znovu povoleno a znovu skenovat QR kód z nového telefonu.

Google nesdílil plán, kdy bude vydána nová aktualizace, takže nikdo nemůže odhadnout.

Inteligentní trik pro zálohování dvoustupňových ověřovacích kódů

Stačí si pořídit obrazovku s QR kódem a uložte jej na bezpečném místě. Můžete buď šifrovat data a uložit je v osobním úložišti společnosti Microsoft OnEdrive, které zašifruje a chrání je pro vás, nebo jen vzít papír kopírovat a ukládat jej offline. V každém případě máte v ruce skutečný QR kód a můžete jej kdykoliv skenovat pomocí libovolné aplikace 2FA, které dáváte přednost. Samozřejmě, bezpečná údržba zálohových kódů. Tradiční metoda, kterou většina lidí používá. Vaše kódy služby Google Authenticator přestal fungovat? Zkuste tuto rychlou korekci.

Jak přenést kódy autorizace autentifikátoru Google z jednoho iPhone do jiného

Chcete-li začít, umístěte oba smartphony vedle sebe. Na nový iPhone musíte stáhnout službu Google Authenticator.

  • Otevřete aplikaci Google Authenticator na svém starém iPhone a vedle vyhledávacího řetězce, klepněte na ikonu ve tvaru tří bodů.
  • Klikněte na možnost „Export Exportovat exportovat“ a pokračujte.
  • Pokud máte několik účtů, můžete převést pouze jeden. Pokud jdete do nového smartphonu, je lepší převést všechno najednou.
  • Klikněte na „Export“. Objeví se QR kód.
  • Otevřete aplikaci služby Google Authenticator na nový iPhone a klepněte na možnost „Import Registrace“. Nyní klikněte na „ScanQR kód“.
  • Skenujte QR kód na obrazovce starého iPhone Fotoaparát nového.

Nezapomeňte smazat své účty ze starého iPhone. Můžete to udělat ihned po převodu. Poté můžete odstranit aplikaci Google Authenticator ze starého smartphonu.

Migrace Google Authenticator pro nový iPhone 7

Právě jsem dostal nový iPhone 7, ale když se zotavil, ztratil všechny mé dva faktorové ověřovací kódy Google Authenticator. Stále je mám v mém starém telefonu, jak je mohu portovat na mém novém iPhone 7?

Udělali jste šifrovanou zálohu iTunes vašeho starého zařízení? Pomáhá uložit všechna hesla Možná, že také pomáhá ukládat data autentifikátoru Google.

Ne, šifrované zálohy iTunes nezahrnují 2FA tokeny v aplikaci Google Authenticator. Kopie zálohování iTunes tedy nejsou dobrým řešením tohoto problému.

Z toho, co jsem našel, budete muset použít možnost „Změnit“ na každém z vašich aplikací / stránek s podporou dvoustupňových ověřování. S největší pravděpodobností, pro to budete muset nejprve přihlásit ke každému účtu pomocí aktuálního dvoustupňového procesu ověřování (proto použijte záložní kódy nebo starý telefon).

Bohužel nemůžete přenášet své tokeny z jednoho zařízení do druhého. Pouze Google nabízí možnost přenosu tajného klíče do jiného smartphonu: Musíte jít na stránku dvoustupňového potvrzení, klepněte na tlačítko „Změnit telefon“ a skenovat QR kód na novém zařízení. Vezměte prosím na vědomí, že tento parametr pracuje pouze s účtem Google. Pro všechny ostatní účty musíte znovu zakázat a zapnout 2FA: přejděte na nastavení účtu a vypněte 2FA (budete vyzváni k zadání OTP generované vaším starým telefonem). Jakmile zakážete 2FA, můžete dát nový token na svém novém iPhone.

Děkuji za příspěvek. Potřeba zakázat 2FA, a pak jim umožnit na různých stránkách, vezmu mi několik dní, protože na některých stránkách je časové období, než budete moci odemknout 2FA. Je to tak špatné, neuvěřitelné!

Google Authenticator. Nezávislá žádost o ukládání a generování kódových kódů na základě protokolu pro jednorázové heslo (TOTP). Google Auth lze využít různými nezávislými a ne-propojenými službami a aplikacemi.

Google G-Suite (e-mail, kalendář, disk a t. D.), Což může používat několik různých dvou-faktorových protokolů a aplikací (včetně Google Auth Spead nebo SMS) pro ověření u vchodu.

V případě výše uvedeného čísla není žádná „jednoduchá“ metoda zálohování a obnovení tokenů, který je navržen konkrétně. Existují však khaki a řešení, včetně aplikací, jako jsou auty a screenshot of tocken barcod (yeech vyhrává cíl).

V případě čísla 2 G-Suite poskytuje zálohování nebo statické nouzové kódy, které odkazuje norcal výše, což umožňuje přihlašovací přihlašovací přihlášení, když je ověřovací zařízení / token generátor ztracen nebo není k dispozici.

To je to, co jsem právě otevřen. Google Authenticator je tak bezpečný, že pokud bude můj iPhone ukraden, nikdy nebudu schopen vstoupit do bezpečných stránek 2FA. Vůbec. Je to tak neuvěřitelně hloupé. Proč znovu používám 2FA?

Byl jsem ve stejné situaci, kdy iPhone 6 aktualizoval s iPhone 6S. Bohužel nemohu to všechno připojit s mým účtem Google a přihlásit se na nové zařízení. I když připojíte svůj iPhone přes iTunes a proveďte zálohu a potom obnovte zálohu, nepředstavuje data do nového zařízení.

Musíte je ručně přidat do nového zařízení.

Od té doby jsem přestal používat autentik Google a vyzkoušeli auty. Mám rád každý aspekt.

Ačkoli je to starý (chybný) komentář, stojí za zmínku, že autoy je ohroženo a již není považováno za bezpečné, přinejmenším ne tak bezpečné pro autentikátor Google.

Hmm, kdybych něco vynechal, Google má nejjednodušší způsoby, jak vrátit kódy. Ve skutečnosti to byl jediný proces světla, který jsem měl, když jsem ztratil všechna moje data z mého starého telefonu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS