Jak přenést chaty s iPhone na Android. MobileTrans Transfer Whatsapp

[2022] 7 nejlepších programů pro přenos whatsapp mezi iOS a android

Přešel jsem z iPhone na Android, ale nevím, jak převést data WhatsApp ze starého iPhone do nového telefonu Android?

Když přepnete z Android do iOS nebo naopak, budete potřebovat všechna data, včetně kontaktů, obrázků, videí a mnoho dalšího, na vašem novém zařízení. Pro většinu uživatelů se telefonní spínání zdá být zbytečná překážka, zejména když změní platformu.

Nedostatek jednoduchých možností zálohování pro přesun dat WhatsApp mezi IOS a Android telefonem činí tento proces více těžkopádný. Hlavním problémem s WhatsApp je, že nenabízí žádné metody pro snadné přenos dat z iOS na Android nebo naopak.

Dobrou zprávou je, že existuje mnoho programů pro přenos WhatsApps, které podporují fotografie přes platformy, kontakty a další data WhatsApp.

Chcete-li vám pomoci zvolit nejlepší aplikaci, jsme sestavili seznam nejlepších programů pro přenos zpráv WhatsApp.

Proč lidé čelí problémům při přenosu dat WhatsApp s iPhone na Android?

Na telefonech Android WhatsApp provede zálohování dat na disku Google, zatímco si dokážete představit, iPhone to dělá na ICLAD. Proto nemůžete přistupovat k souborům WhatsApp z účtu ICLAD na vašem telefonu Android při přepnutí z iPhone na Android.

Existují tři základní metody. Všichni se zdají komplikovaní, ale rozbili jsme fáze a snažili jsme se udělat proces co nejjednodušší pochopit.

Přenos WhatsApp zprávy s iPhone na Android pomocí WhatsApp Transfer

Jak ‚kdekoli dveře‘ pro vaše WhatsApp, WhatsApp Transfer může přenášet všechny WhatsApp obsah s iPhone na Android, s Androidem na iPhone, s iPhone / iPad na iPad / iPhone, s Androidem na Android. (Podpora více než 7000 modelů mobilních telefonů).

Zde jsou krok za krokem návod k přenosu dat WhatsApp s iPhone na Android

Stáhnout a nainstalovat Překlad WhatsApp na vašem PC. Funguje to jak na Mac, tak Windows. Win Stáhnout Mac Download Win Stáhnout Mac Download Po instalaci zobrazíte toto parametry sociální aplikace v horní menu. Klikněte na něj a vyberte možnost WhatsApp modul po připojení obou telefonů do počítače nebo počítače Mac přes USB kabel.

Všimněte si, že pro tento proces k práci musíte postupovat podle pokynů na obrazovce povolit USB ladění v telefonu Android.

Ujistěte se, že telefon jsou správně definovány ve vašem programu WhatsApp. Po klepnutí na tlačítko Odeslat „, vaše data WhatsApp na vašem iPhone začne rychle do telefonu Android.

V závislosti na velikosti dat WhatsApp může tento proces trvat několik minut. Musíte také vědět, že všechny zprávy WhatsApp, které jsou již v telefonu Android, nebudou vymazány.

WhatsApp Transfer s iPhone na Android pomocí Wazzapmigror

WAZAZAPMIGRATER. Nejzábavnější aplikace pro odeslání WhatsApp ve službě Google Play. Tato aplikace v podstatě vezme všechny iPhone WhatsApp dat a převádí je do formátu, který může číst telefon Android.

Tato placená žádost o podání žádosti 6.99 amerických dolarů. Ale to je správný způsob, jak zajistit přenos WhatsApp s iPhone v Androidu, pokud budete postupovat podle pokynů krok za krokem.

Pro to však potřebujete pomocný software a postup je poměrně komplikovaný. Chcete mít zástupce?

Zde je návod, jak převést WhatsApp s iPhone na Android pomocí Wazzapmigror:

Zálohování iPhone data na PC pomocí iTunes

Vytvořte zálohu svého iPhone na místním počítači v nezašifrovaném formátu. Chcete-li to provést, při zálohování iPhone v počítači pomocí iTunes jednoduše zrušte zaškrtnutí políčka „Šifrovat zálohování“.

Budete muset stáhnout iTunes zálohovací extraktor do počítače. To vám pomůže přiblížit se seznámit se s WhatsApp soubory v zálohování iPhone a odstranit je. Doporučujeme použít „Ibackup Viewer“, zdarma.

Můžete také selektivně kopírovat extraktor iPhone ‚, který je zdarma, dokud nebudou načteny 4 soubory (dostatečně stahovat záložní soubor whatsapp).

Odstranit data ChatStorage.SQLITE, aka WhatsApp na vašem počítači

S IBACKUP VIEWER můžete extrahovat soubory WhatsApp z zálohování iTunes. Vaše chatovací místnosti budou uloženy na následujícím místě:

Appdomaingroup. Skupina.Síť.Whatsapp.Whatsapp.Sdílený. Chatstorage.Sqlite

Appdomaingroup. Skupina.Síť.Whatsapp.Whatsapp.Sdílený. Média (bude ve formě složky, zkopírujte celou složku)

Přenos dat WhatsApp v Androidu

Po načtení můžete importovat historii WhatsApp (ChatStorage.Sqlite) s PC na Android různými způsoby.

-USB se standardní kopií oken s ovladačem USB pro Android

Po převodu dat WhatsApp s PC na Androidu budete také muset stáhnout ‚Wazzapmigror’n váš telefon Android ze služby Google Play.

Poslední etapa

Připojte telefon Android do počítače. Zobrazí se interní soubory. Jeden z těchto souborů bude složka Waszzapmigror, zkopírujte soubory dříve extrahované z iPhone pomocí nástrojů uvedených v kroku 4 v této složce a klepněte na tlačítko Přehrát v Android. Poté můžete aplikaci povolit provést svou práci a provést všechny vaše zprávy WhatsApp z vašeho iPhone na vašem telefonu Android.

Ačkoli tato aplikace je nejvíce stahovatelná aplikace pro přenos WhatsApp ve službě Google Play, tento proces se nezdá jednoduchý a ne vždy se ukázat jako nejspolehlivější způsob přenosu WhatsApp zpráv s iPhone na Android.

Jak přenést WhatsApp s iPhone na Android pomocí služby Obnovit sociální aplikace

Obnovit sociální aplikace je uznávána jako nejefektivnější způsob, jak importovat WhatsApp s iPhone na Android, stejně jako na iPad / iPod Touch / Android.

Kromě přenosu IOS WhatsApp, obnovit sociální aplikaci může také vytvořit záložní kopie jiných dat sociálních sítí, jako je například Line / Viber / Kik / Wechat Chat historie, jen s jedním kliknutím.

přenést, chaty, iphone, android, mobiletrans

Zde jsou některé kroky k práci v přenosu WhatsApp iPhone na Android:

Přenos WhatsApp s iPhone na Samsung přes inteligentní spínač aplikace

Pokud chcete používat vestavěnou funkci, můžete také vyzkoušet Smart Switch Z Samsung pro přenos dat ze stávajícího zařízení iOS. Můžete připojit obě zařízení přes bezdrátovou síť nebo pomocí kabelu USB (a adaptéru). Pokud si přejete, můžete obnovit data přímo z ICLAD nebo IOS zařízení.

Ačkoli aplikace může přenášet vaše kontakty, fotografie, protokoly volání atd. D., Uživatelé si často stěžují, že tato metoda nefunguje s převodem WhatsApp. Chcete-li se však naučit, jak přenášet chatování WhatsApp s iPhone na Samsung pomocí Smart Switch, můžete provést následující kroky:

  Chcete-li začít, nainstalujte a spusťte aplikaci Smart Switch na cílovém telefonu Samsung. Vyberte také vhodnou metodu přenosu dat. na bezdrátové síti nebo přes USB. Pokud zvolíte verzi USB, ujistěte se, že máte adaptér USB-blesk pro připojení obou zařízení.

Přenos WhatsApp zpráv s iPhone na Android pomocí zálohování Chat

Vaše místnosti WhatsApp Chate jsou automaticky vyhrazeny a uloženy denně v paměti telefonu. V závislosti na nastavení můžete také pravidelně vytvářet záložní kopie vašich chatu WhatsApp na disku Google.

 • Otevřete WhatsApp na iPhone a přihlaste se ke svému účtu.
 • Přejít na „Nastavení“ „Chat Chats“ „Zálohovací chaty„.
 • Zvolte tlačítko Zálohování Start pro spuštění zálohování dat WhatsApp.
 • Stáhněte si a nainstalujte WhatsApp na vašem telefonu Android.
 • Přihlaste se ke svému účtu WhatsApp. WhatsApp se zobrazí s otázkou, zda je nutné poprvé obnovit data z zálohy.
 • Zvolte „Obnovit“, pokud se objeví požadavek na obnovení z WhatsApp Icloud a počkejte, až bude hotovo.

Nejjednodušší způsob je přenášet data do nového telefonu pomocí disku Google. Pokud chcete použít místní zálohování, budete muset přenášet soubory do nového telefonu pomocí počítače, dirigenta souborů nebo karet SD.

 • Ačkoli se jedná o jednoduchou metodu, někdy obnovení dat může trvat více času, než se očekávalo.
 • WhatsApp zálohovací kopie již nejsou zohledněny v kvótě ukládání disků Google.
 • WhatsApp zálohování kopií, které nebyly aktualizovány více než jeden rok, jsou automaticky vymazány z úložiště pohonů Google.

Nejjednodušší způsob, jak obnovit WhatsApp s androidem na iPhone. Toto je e-mail.

Chcete-li převést své chaty a multimediální whatsapp na iPhone s Androidem, přejděte na WhatsApp ve vašem zařízení Android Stiskněte „Tři body“ (pokročilé možnosti) v levém horním rohu stiskněte tlačítko Nastavení a pak přejděte do historie chatu Chat.

Aktuální obrazovka bude exportovat možnost Chat. Klikněte na to. Pak si můžete vybrat samostatný chat chat nebo skupinový chat, který chcete převést.

Stiskněte a vyberte, bez médií nebo povolení média.

Pak si můžete vybrat e-mail nebo gmail z vyskakovacího menu.

Poznámka. Vzhledem k maximální velikosti e-mailu můžete odeslat na posledních 10 000 zpráv WhatsApp, když vyberete možnost Mezi média a odešlete zprávy 40000 WhatsApp při výběru bez médií.

Budete vyzváni k zadání e-mailové adresy, ujistěte se, že adresa je aktivní a pamatujete si heslo.

Nakonec otevřete svůj e-mail na svém iPhone, budete mít přístup ke všem svým přeloženým rozhovorům. Pokud se nezobrazí, můžete zmeškat krok. Přečtěte si postup pozorně a brzy budete úspěšní.

Export kopie historie samostatného chatu nebo skupiny e-mailem, můžete přistupovat pouze k historii historie chatu WhatsApp na iPhone. Ale nemůžete synchronizovat zprávy WhatsApp s vaším účtem WhatsApp na iPhone. A musíte opakovat postup popsaný výše, znovu a znovu, pokud potřebujete přenášet mnoho jednotlivých nebo skupinových chat.

Proč snášet data z iOS na android

V jeho blogu, Whatsappa řekl, že přenos dat z IOS na Android je jedním z nejoblíbenějších a očekávaných funkcí. Společnost poznamenala, že tvrdá práce s přístroji a operačními systémy byly zpracovány, aby se funkce bezpečné, přesné a vyloučit ztrátu dat během procesu přenosu. Přenos dat nastane pomocí kabelu, který eliminuje data ze zálohy a samotné společnosti. Vše je přeneseno v historii korespondence: zprávy, obrázky, hlasové zprávy a video.

Nyní bude přenos dat mezi zařízeními rychlejší a žádná ztráta dat

přenést, chaty, iphone, android, mobiletrans

Přenos dat WhatsApp mezi iPhone a Samsung Galaxy, USB-C kabel bude potřebovat. blesk. Dodává se s novými zařízeními iOS. Stojí za to věnovat pozornost aplikacím a WhatsApp verze, které mají být instalovány.

 • Samsung Galaxy: Smart Switch 3.7.22.1 a novější verze, stejně jako WhatsApp 2.21.šestnáct.20 nebo vyšší
 • Na iPhone: WhatsApp verze 2.21.160.17 nebo vyšší.

Nezapomeňte, že telefonní čísla musí odpovídat oběma zařízením a nový smartphone Android musí být aktualizován na nejnovější verzi OC a resetovat na tovární nastavení.

Jak přenést zprávy WhatsApp s iPhone na Android (a naopak)

Moderní vtip říká, že lidé jsou rozděleni do dvou typů. První jsou již provedeny zálohy a druhá. neměli čas přijít k tomu. Pokud chcete žít na okraji a zacházet s druhou skupinou, dobrou zprávou pro vás. Obnovit fotografie, korespondence (včetně zpráv WhatsApp) a seznam kontaktů bude provedeno pomocí programu DR.Fone. To platí pro oba náhodně odstraněné daty a soubory chybějící poruchu smartphonu.

Důrazně vám doporučujeme ukládat vše v „mrakech“ a nemohu se uchýlit k pomoci aplikací třetích stran, ale někdy je důležité. Dr.Fone. Program pro operační systémy Windows a MacOS a je navržen tak, aby pracoval s vnitřky smartphony. Pracuje s Android a IOS zařízení. Hlavní obrazovka aplikace se skládá z několika nástrojů: Obnovení, přenos, opravy, přepínač, vymazání, odemknutí a dalších párů, včetně obnovení sociální aplikace. Úkolem každého z nich se odráží v názvu. Přenos pomůže s převodem souborů a obnovit. s jejich restaurováním.

Zkusme obnovit sociální aplikaci, která je zodpovědná za vytvoření zálohy, restaurování chatu a převod WhatsApp, Viber a další poslové. Chcete-li začít, program určí připojený smartphone a synchronizován s ním. Ihned po tom DR.Fone nabídne vybrat poslování, které chcete obnovit, přeneste ano jiné zařízení (sudý smartphone Android) nebo zálohování.

Máme zájem o možnost převést chaty do jiného smartphonu. Připojujeme jiný telefon a klikněte na tlačítko „Přenos“. Android telefony musí být přeloženy do režimu ladění USB. pro to aplikace poskytuje výhodné krok za krokem pokyny pro široké modely spektra, včetně Samsung, Sony, HTC a Huawei, stejně jako pokyny pro různé verze Android.

Váš iPhone (Smartphone, ze kterého bude přenášena data), musí být uvedena vlevo a váš nový telefon je ten, ke kterému odesíláte zprávy. měly by být zobrazeny vpravo. Pokud tomu tak není, klepněte na tlačítko „Flip“ pro jejich přepnutí. Budete upozorněni, že proces je nevratný: to znamená, že historie hovorů chatu WhatsApp telefonu, kde jsou data přenášena, budou nahrazeny novými údaji.

Postupujte podle jakýchkoliv zadaných výzev. například můžete být požádáni o aktualizaci WhatsApp na nejnovější verzi. Po dokončení procesu klepněte na tlačítko OK pokračovat. Po dokončení přenosu musíte zjistit, že historie chatu byla úspěšně přenesena spolu s vnořenými soubory.

Dr.Fone. současné kombinovat pro práci s posel. V jednom kliknutí můžete zálohovat WhatsApp nebo Exportovat data chatu do počítače.

Existují aplikace a další funkce. umožňuje vrátit reverzibilní textové zprávy, fotografie a jiný obsah a eliminuje chyby iPhone nebo iPad. Jeden z jasných příkladů. pokud zařízení neustále zobrazuje obrazovku s „Apple“, restartuje nebo vůbec „chytil“ černou obrazovku.

Minus programy. placená základna. Roční předplatné na obnovení sociální aplikace bude stát 30, zatímco odemknutí užitku navždy stojí 40 dolarů. Jedná se však o mocný nástroj, který provede uvedené funkce. Je kompatibilní s iPhone a více než 6 000 smartphony Android a pracuje s různými typy souborů. Program bude užitečný pro ty, kteří chtějí přenášet data WhatsApp z iPhone na Android a naopak, obnovit fotografie a dokumenty, i když se zdají být navždy ztraceny.

Název: Dr.Fone. Obnovit sociální ap vydavatel / vývojář: Wondershare Cena: 29.95 Kompatibilita: pro Mac, pro odkaz Windows: Instalovat

Jak převést WhatsApp Chat Pokoje s iPhone na Android

Dodatka Apptrans je k dispozici čtyři hlavní sekce:

Tato aplikace je skutečným kombinovaným způsobem pracovat s aplikacemi

 • Přenos app. slouží k přenosu aplikací z iPhone na Android a naopak;
 • Obnovení aplikace. umožňuje obnovit data aplikace. Například obnovit data WhatsApt z zálohování iTunes nebo z jednotky Google do iPhone (jediná aplikace, která může);
 • Zálohování aplikace. Zálohuje všechny aplikace a jednotlivá data;
 • Instalace aplikace. umožňuje instalaci aplikací, jak někdy to bylo možné udělat iTunes.

Máme zájem o možnost převést whatsapp chatu z jednoho telefonu do druhého. Připojte dva telefony a vyberte menu „Přenos app“. Android telefony musí být přeloženy do režimu ladění USB. Aplikace poskytuje vhodné krok za krokem instrukce pro široké modely spektra, včetně Samsung, Huawei, stejně jako pokyny pro různé verze Android.

Připojte oba smartphony a zapněte režim ladění Android

Váš iPhone (nebo jiný smartphone, ze kterého bude přenášena data) musí být uvedena vlevo a váš nový telefon je ten, ke kterému odesíláte zprávy. měly by být zobrazeny vpravo. Pokud tomu tak není, klepněte na tlačítko „Přepnout“ pro jejich přepnutí. Pak musíte kliknout na „přenos teď“, po kterém si vyberete whatsapp. Budete muset zakoupit verzi, nebudete pracovat bez těchto funkcí.

V této fázi jsme museli koupit placenou verzi

Začíná nejzajímavější. Za prvé, aplikace vás požádá o zálohování WhatsApp chatu na novém zařízení, i když ne. Podivný, ale dobře. Poté bude na telefonu nainstalována další verze WhatsApp (automaticky), která bude muset přistupovat k úložišti obnovit data.

Samotná aplikace vytvoří speciální verzi WhatsApp pro čas převodu. Pak lze odstranit

Obnovte kopii svých chatů ve vlastní verzi WhatsApp, po které Apptrans začnou nosit chaty z jednoho telefonu do druhého.

Aplikace bude zálohována a spustí se pohybující chaty

Překvapivě, i přes všechny neobvyklosti procesu, následovat všechny WhatsApp chaty, spolu s vnořenými soubory, fotografie a videa byly na novém zařízení.

Zdálo se, že je to zpočátku zdálo se, že je těžké být obtížné, ale díky výzvám, které se mohou neustále podívat na obrazovku počítače, žádné otázky v procesu přenosu chat nenastaly. Pokud něco není jasné, můžete vždy používat pokyny od vývojářů.

Vzhledem k tomu, že oficiální způsob, jak převést kopie WhatsApp s iPhone na Android a naopak ne, je to opravdu cool.

Minus programy. placená základna. Roční předplatné na Apptrans bude stát 3 100, zatímco předplatné po dobu 3 měsíců stojí 2 800. S takovou cenovou politikou, pokud opravdu potřebujete převést WhatsApp Chate, je lepší vzít okamžitě za rok. Alespoň tato žádost, kterou jsme zkontrolovali, a to opravdu funguje (což je dokonce překvapující, být upřímný).

Některé funkce Apptrans jsou však stále k dispozici ve volné verzi. Například schopnost provést záložní aplikaci nebo obnovit data z zálohování.

Některé funkce jsou také dostupné ve volné verzi

Takže žádost stojí za to vyzkoušet, i když nemusíte nést žádné chaty. Je vhodné, aby je k dispozici jak v systému Windows, tak pro Mac.

Možné problémy v přenosu Vatsapa

Uživatelé aplikace uživatelé mohou zobrazit chybu „Nepodařilo se obnovit archiv chatu“, aby byl odstraněn:

 • Ujistěte se, že v paměti telefonu je dostatek volného místa pro vytvoření záložní kopie. V nabídce „Nastavení“ můžete zobrazit paměť smartphonu.
 • Zkontrolujte, zda je záloha obnovena ze stejného mobilního čísla jako kopie kopie.
 • Problémy s obnovou archivu mohou být s neaktivní icloudovou jednotkou. Chcete-li se ujistit, že je povoleno, musíte v nabídce „Nastavení“ a zobrazit její činnost.
 • Icloud Drive funguje nejlépe z sítě, ke kterému se nejčastěji připojujete.

Pokud se chyba nepodařilo odstranit, musíte zkusit jiný způsob. Nejdůležitějším z nich je převod dat pomocí ICLAD a WARDEA SKLADU.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS