Jak přenést fotografie prostřednictvím počítače na iPhone. E-mailem

[Free Guide] 3 Metody přenosu fotografií mezi notebookem a iPhone

Zapisováno ze Széki / 25. března 2021. 09:00

Musíte si rozpoznat, že synchronizace iTunes není dobrý způsob, jak přenášet různá data iOS.

Můžete použít iTunes synchronizovat všechny typy souborů na vašem iPhone s počítačem jako záloha. Nejste však povoleni přístup k tomuto datům IOS. Můžete ji použít pouze k obnovení jednoho dne. Můžete se zeptat, jestli je cesta zálohování smysluplných fotografií iPhone na svém notebooku.

Co je horší, nemůžete přímo přenášet fotografie nebo jiná data z notebooku na iPhone. Vraťme se zpátky k otázce, jak přenášet fotografie mezi notebookem a iPhone ?

Importovat fotografie ručně přes iTunes

Program iTunes má možnost konfigurovat synchronizaci obrazu na iPad, iPod Touch a iPhone zařízení ze speciálního programu nebo požadované složky na osobním počítači nebo notebooku.

přenést, fotografie, prostřednictvím, počítače, iphone

Při synchronizaci gadgetu pomocí aplikace iTunes na něm aktualizuje obrázky a video v souladu s daty uloženými v počítači. Pokud jsou však fotky nebo videa, která nejsou v zařízení Apple, můžete je přenášet následujícím způsobem:

 • Spusťte iTunes na notebooku nebo osobním počítači.
 • Pomocí nativní kabelu USB připojte iPhone, iPod Touch nebo iPad.
 • Klikněte na ikonu zařízení v iTunes.

Pro přístup k prostředkům mobilního zařízení, klikněte na jeho ikonu v iTunes

V levém podokně programu vyberte řetězec „Foto“

Určete zdroj synchronizace. složka na počítači nebo programu

Vypnutí výměny prostřednictvím programu iTunes

Pokud je třeba synchronizovat data z přístroje Apple, můžete tuto funkci vypnout v programu iTunes, ale po této fotografii a videu bude vymazáno. Synchronizace je zakázána nebo pro všechna alba s obrázky nebo pouze pro označené:

přenést, fotografie, prostřednictvím, počítače, iphone
 • Spusťte program iTunes a připojte aplikaci Apple Gadget na notebook nebo PC.
 • Stiskněte ikonu zařízení.
 • Vyberte kartu „Foto“.
 • Klikněte na „Vybrané alba“ a odeberte značku z těch, které vyžadují vypnutí synchronizace. Pokud potřebujete zrušit synchronizaci pro všechny fotografie, musíte odebrat značku „Synchronizovat“ a klepněte na tlačítko „Smazat fotografie„.
 • Klikněte na tlačítko Použít „.

Chcete-li vypnout synchronizaci všech fotografií, musíte odstranit odpovídající značku

Aktivací zaškrtávacího políčka „Povolit synchronizaci videa“ můžete přesunout do mobilního videorekordéru, který je uložen ve složce fotografie.

Import do počítače Mac

Pomocí programu „Foto“ můžete importovat fotografie z iPhone, iPad nebo iPod Dotkněte se s počítačem Mac bez pomoci „iCloud“. Tyto akce lze také použít k importu snímků z digitálních kamer nebo karet SD.

 • Ujistěte se, že počítač Mac používá nejnovější verzi iTunes. Chcete-li importovat fotografie v počítači Mac, program je vyžadován iTunes 12.5.1 nebo novější.
 • Připojte iPhone, iPad, iPod Touch nebo digitální fotoaparát k počítači Mac pomocí kabelu USB. Pokud používáte SD kartu, vložte jej do slotu Mac SD SD SD nebo jej připojte pomocí čtečky SD karty.
 • To může vyžadovat odemknutí zařízení iOS pomocí hesla. Zařízení iOS se může zobrazit také varování „Důvěra tohoto počítače“. Chcete-li pokračovat, klepněte na tlačítko „Trust“.
 • V počítači Mac se automaticky otevře fotografický program. V opačném případě otevřete program „Foto“.
 • V programu „Photo“ se obrazovka importu otevře, kde se zobrazí všechny fotografie a videa na připojeném zařízení. Pokud se obrazovka „Importovat“ automaticky neotevře, klepněte na kartu Import v horní části aplikace „Photo“ nebo klepněte na název zařízení na postranním panelu.
 • Chcete-li importovat část knihovny fotografií, klepněte na požadované fotografie a klepněte na tlačítko „Vybrané import“. Chcete-li importovat všechny nové fotografie, klepněte na tlačítko „Importovat všechny nové fotky“.
 • Poté můžete přístroj vypnout od systému Mac. Pokud jste importovali fotografie z karty SD nebo jiného zařízení USB, nejprve bezpečně odeberte zařízení.

V MacOS High Sierra nebo novější, importované fotografie jsou zobrazeny v albu „Foto“. Při použití starší verze MacOS naleznete v albu „Poslední import“.

Fotografie a videa, synchronizované z počítače do iPhone, iPad nebo iPod Touch pomocí iTunes, nelze importovat zpět do počítače.

Přenos fotografií z počítače do zařízení iOS

Existuje několik způsobů přenosu fotografií a videa z počítače do zařízení iPhone, iPad nebo iPod dotykové zařízení:

 • Použijte „iCloud“ a „Foto“ pro MacOS OS nebo ICLAD pro Windows, abyste zajistili bezpečné úložiště a synchronizaci fotografií na všech svých zařízeních.
 • Použijte funkci Airdrop na bezdrátové fotografie a video z počítače Mac do zařízení iOS. Jedná se o jednoduché a rychlé, ale dostupné pouze pro počítače Mac. Způsob odesílání více objektů. Při odesílání fotografií a videa do zařízení IOS přes Airdrop se zobrazí v programu „Photo“ na přístroji.
 • Synchronizace fotografií ručně pomocí iTunes. Pokud synchronizujete zařízení iOS pomocí fotografií iTunes a videozáznamy na tomto zařízení iOS jsou aktualizovány podle alb v počítači.

Jak odhodit soubory přes USB kabel

První způsob, jak přenášet data do telefonu, což je samozřejmě spojeno s kabelem, který je dodáván. Vlastně, pro to je aplikován na telefon. Směnný kurz dat přes USB 2.0 může dosáhnout 280 mbps. Na jednom z konců kabelu. standardní USB zástrčku, na druhé straně odpovídající konektor (MicrousB pro smartphony Android a blesk pro iPhone).

Jak odeslat kabelové soubory na iPhone

Stáhnout, instalovat a spustit iTunes. Připojte iPhone k PC. Systém Windows instaluje ovladače, které umožňují používat celou funkci přenosu dat na iPhone a z ní.

 • Dejte soubor „Soubor. Přidat soubor / složku do lékařů“. Například, pokud hodíte hudební skladby do gadgetu, počkejte, až všichni budou psát v knihovně iTunes Media.
 • Vyberte si gadget.
 • Přejděte do sekce Hudba a vyberte konkrétní skladby, které chcete kopírovat do iPhone, nebo zkontrolovat funkci „Copy All Media“.
 • Klikněte na tlačítko „Použít“ a počkejte na konec kopírování souborů do paměti iPhone.
 • Chcete-li poslat fotografii na iPhone, přejděte do sekce „Foto“ a zapněte funkci „Synchronizovat“.
 • Povolit Zkontrolujte všechny složky. nebo zadejte složku, ve které se soubory používají pomocí tlačítka „Složka“ v „Průzkumník Windows“.
 • Klikněte na tlačítko „Použít“. Fotografie a screenshoty provedené na tomto iPhone začnou kopírovat na počítači a s PC, obrázky budou přeneseny fotografie pořízené na jiných zařízeních a uložených v této složce.

Podobně přenosové video (filmy, televizní pořady), audioknihy a další obsah na iPhone.

přenést, fotografie, prostřednictvím, počítače, iphone

Přenos souborů pomocí PC do zařízení Android přes USB kabel

V případě Android Gadgets je odesílání souborů do zařízení zjednodušeno. Chcete-li přenosové soubory USB z počítače do telefonu Android, proveďte následující:

 • Připojte svůj smartphone nebo tablet s Androidem k počítači pomocí kabelu USB a počkejte, dokud systém Windows nainstaluje zařízení „USB pro USB“ a „Disk Storage“ (pokud je po přeinstalaci OS je první připojení Smartphone na PC).
 • Na smartphonu vyberte typ připojení „MTP. Media Device“.
 • Dejte „(můj / tento) počítač. vyměnitelný disk android“. Pokud je SD karta vložena do gadgetu, určit, jak samostatný svazek (oddíl) na disku Android Disk. Následujte složku DCIM (Foto Fotolamie a video). Toto je generální složka „Galerie Android“.
 • Otevřete v samostatném okně Windows Další složku, kde jsou vaše fotografie, screenshoty, videa a další obsah uloženy. V této složce zadejte příkaz: pravým tlačítkem myši na myši. „Kopírovat“ a v multimediální složce na Androidu. stejný příkaz „Vložit“.

Jak je vidět, na rozdíl od IOS, kopírování / přenos všech souborů v Android nevyžaduje žádné programy. Vše, co potřebujete, je „Windows Explorer“, díky otevřenosti platformy Android.

Kopírování souborů budou okamžitě k dispozici, pouze vhodné aplikace jsou vhodné pro požadované typy souborů. například archivy zip / rar otevřené s programem WinRAR pro Android. Většina správných programů můžete snadno najít v playmarketu.

Mimochodem, přes kabelové gadgety na základě jakéhokoliv OS dodatečně dobíjení. Po dokončení souborů Copy / Transfer odpojte mobilní zařízení PC.

Jak přenášet soubory z počítače přes Bluetooth

Bluetooth stojí na druhém místě rychlostí po USB kabelu. Výhodou „desek“. spojovat nejen gadget a notebook, vybavený Bluetooth, ale také gadgets a notebooky individuálně a v neobvyklém nastavení, například v davu lidí.

Stejně jako Bluetooth Poslat soubory na iPhone

Bohužel, v žádném případě. Bluetooth odpovídající PC, tablety, smartphony a všechny odrůdy notebooků, kromě Apple (iPad, iPod, Apple Watch / TV, MacBook notebooky) C iPhone není oficiálně podporován vývojáři Apple Inc. od úplného začátku. Apple vysvětluje tuto ochranu autorských práv a vážné požadavky na antivirové bezpečnost svých kupujících. Chcete-li obejít toto omezení, je zapotřebí útěk z vězení, se kterým se uživatelé IDEVICES považuje za stále častěji: v každé nové verzi IOS „SMSHERS“ v zabezpečení programového kódu na igadgets.

Stejně jako Bluetooth pro přenos souborů na Android

Je to kvůli obtížím s bezplatným sdílením souborů přes rozhlasový kanál Bluetooth na iPhone stále více uživatelů, který se opíral o Android. „Je lepší si koupit další Samsung Galaxy S, než menší nový iPhone,“ tady je jejich odpověď.

Chcete-li „odhočit“ soubor Bluetooth s PC na smartphonu s Android, proveďte následující:

 • Zapněte funkci Gadget a PC Bluetooth. Konjugujte obě zařízení (pokud ještě nebyla provedena) pomocí náhodného pinového hesla generovaného jedním ze zařízení. Mobilní připojení Bluetooth se zobrazí v Průzkumníkovi Windows.
 • Otevřete obsah zařízení jako v pokynech o použití kabelu. Umístění složek a souborů bude stejné. Vyhledejte správné mediální soubory a zkopírujte je do počítače / laptopu.
 • Po dokončení relace sdílení souborů odpojte Bluetooth na PC a na smartphonu / tabletu, pokud nemusíte zavřít použít jiné možnosti synchronizace dat nyní.

Ale ne všichni uživatelé budou moci použít tuto metodu, protože Bluetooth není nainstalován vůbec, a ještě častěji lidé raději vysílat data na Wi-Fi.

Jak přenášet video z počítače do iPhone pomocí Fonetrans pro iOS

Existuje výkonný a profesionální nástroj nazvaný Fonetrans pro iOS, který můžete použít k přenosu souborů z iPhone do počítače nebo naopak. Ve skutečnosti, pomocí tohoto alternativního programu, můžete volně přenášet vaše data, jako jsou zprávy, kontakty, fotky, videa a mnohem více. Kromě toho můžete tyto údaje selektivně přesunout mezi počítače, IOS zařízeními a iTunes Media. Kromě toho, a to i před nebo po procesu přenosu, data nebudou vymazána. Tak, když používáte tento nástroj, není nic riskantního. Zde nebudete potřebovat iTunes nebo Finder. Nyní máte odpověď na otázku „Jak přenášet video z počítače do iPhone bez iTunes?»Chcete-li použít tento program, můžete postupovat podle níže uvedené nabídky níže.

Kroky pro přenos videa z počítače do iPhone pomocí Fonetrans pro IOS:

S Fonetrans pro iOS můžete volně převést data z iPhone do počítače. Můžete nejen přenášet textové zprávy iPhone do počítače, ale také snadno přenášet fotografie, video a kontakty na PC.

 • Přenos fotografií, video, kontakty, WhatsApp a další data s lehkostí.
 • Před přenosem.
 • K dispozici jsou iPhone, iPad a iPod Touch.

Krok 1 Pro start přejděte na oficiální webové stránky Fonetrans pro IOS stáhnout a nainstalovat jej do počítače. Po dokončení procesu instalace se automaticky otevře.

Krok 2 Po tom připojte iPhone k počítači pomocí USB kabelu. A můžete vidět podrobnosti vašeho iPhone.

Krok 3 Poté klepněte na video na levém podokně hlavní Inteeis. Poté klepněte na tlačítko Přidat tlačítko. Z rozevírací nabídky vyberte možnost Přidat soubory). A vyberte video, které chcete přidat nebo přesunout pomocí počítače na iPhone.

Krok 4 Po dokončení výběru videa klepněte na tlačítko Otevřít, přidejte video konečně. Po procesu přenosu bude oznámeno oznámení, že jste úspěšně převedli a přidali video. A je to všechno!

Zde je, jak můžete přenášet video z počítače na iPhone pomocí Fonetrans pro IOS. Kdykoliv potřebujete přeložit, můžete použít tento nástroj.

Mraky a sdílení souborů

Není nutné odhodit fotografie, které by měly být na iPhone v ICLAD; Majitel zařízení může použít libovolné sdílení souborů sdílení souborů nebo Cloud Server s volným přístupem. například Yandex.Disk. Chcete-li zkopírovat obrázky z počítače na iPhone takto, budete potřebovat:

 • V závislosti na celkovém objemu dat a aktuální rychlosti internetové rychlosti informační výměny informací mezi cloudem a iPhone může trvat minutu-dva až několik hodin. není nutné stroj odpojit od globální sítě v tuto chvíli.

Tip: Využití ve stejném menu „Stáhnout“ možnost, vlastník iPhone bude moci samostatně nastavit adresář pro uložení snímků.

Jak přenést fotografie z počítače do iPhone přes iTunes

Typický způsob, jak přenášet fotografie z počítače do iPhone. Použijte iTunes. Přečtěte si prosím následující pokyny pro přenos snímků z počítače do iPhone.

Krok 1 Připojte svůj iPhone k počítači přes USB kabel a iTunes se spustí automaticky, pokud ne, otevřete jej.

Krok 2 Jděte na ikonu iPhone v iTunes. Foto na kartě Závěr. Zkontrolujte synchronizaci fotografií. Vyberte obrázky, které chcete z počítače. Použijte, počkejte, až bude proces dokončen. Pak najdete tyto fotografie na vašem iPhone.

Kopírování fotografií přes mrak

Otázkou je, jak přenášet snímky z počítače do iPhone pomocí Cloudových technologií, použití kabelu nemá vůbec. To znamená, že můžete skutečně udělat bez připojení zařízení k počítači. Ale pro úplnost, zvážit tímto způsobem.

Nejprve aktualizujte aktuální verzi, protože výrobce doporučuje.

Dále, musíte zadat vstup v ICLAD se stejným ID jak na PC sám a na smartphonu. Na iPhone, v osobní sekci nastavení, musíte vybrat cloud a již otevřete položku fotografie a zapněte knihovnu.

V systému Windows musíte nainstalovat aplikaci pro ICLAD a aktivovat knihovnu v nastavení.

Otevřete složku s fotografiemi v Průzkumníku a použijte položku Icloud fotografie v sekci Oblíbené vyložení obrázků v cloudu. Poté budou snímky k dispozici na iPhone, pokud je na něm internetové připojení.

V systému Mac, musíte aktivovat knihovnu v systémových nastaveních (ICLAD, pak možnosti fotografie).

Důležité! Metoda je nekompatibilní pomocí iTunes. Používejte pouze jeden z nich.

Alternativa, jak hodit fotografii z počítače na iPhone přes ICLOUD znamená otevření přístupu k obrázkům v cloudu. To můžete provést prostřednictvím běžných přístupových funkcí v programu fotografií. V tomto případě můžete zobrazit obrázky jakémukoli kontaktu, které pozváte.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS