Jak přepnout paměť Samsung na flash disk

Samsung j3 2016 jak přepnout na paměť SD

V tomto případě budeme uvažovat situaci, kdy uživatel potřebuje, aby stažené soubory a programy byly uloženy na microSD. Výchozí nastavení systému Android je automatické stahování do interní paměti, takže se pokusíme toto nastavení změnit. Nejprve se podíváme na možnosti přenosu již nainstalovaných programů a poté na způsoby změny interní paměti na paměť flash.

Na okraj: samotný flash disk musí mít nejen velké množství paměti, ale také dostatečnou rychlostní třídu, protože to bude záviset na kvalitě práce umístěné na něm hry a aplikace.

Link2sd

Jedná se o jednu z nejlepších možností mezi podobnými programy. Link2sd vám umožní provést totéž, co můžete udělat ručně, ale o něco rychleji. Je také možné násilně přesunout hry a aplikace, které by se standardním způsobem nepřesunuly.

Upozorňujeme, že aplikace, které nejsou migrovány standardním způsobem, mohou omezit svou funkčnost. Například widgety již nebudou fungovat.

Konfigurace paměti

Zpět k systémovým nástrojům. V systému Android můžete jako výchozí umístění pro instalaci aplikací určit kartu SD. Opět to ne vždy funguje.

V každém případě zkuste následující:

  V nastavení otevřete část „Paměť„.

Rozložení prvků ve vašem zařízení se může lišit od uvedených příkladů. Pokud máte nějaké dotazy nebo se vám nepodařilo provést všechny činnosti popsané v tomto článku, napište o tom do komentářů níže. Určitě vám pomůžeme problém vyřešit.

Výměna interní paměti za externí

Tato metoda umožňuje oklamat systém Android, aby si myslel, že paměťová karta je systémová paměť. Ze sady nástrojů budete potřebovat libovolný správce souborů. V našem případě použijeme Root Explorer, který lze stáhnout z Google Play Market.

Varování ! Následující postup provádíte na vlastní nebezpečí. Vždy existuje možnost, že to způsobí poruchu systému Android, kterou lze odstranit pouze přeflashováním zařízení.

přepnout, paměť, samsung, flash, disk

  Otevřete složku „etc“ v kořenovém adresáři systému. Za tímto účelem otevřete správce souborů.

Pokud jde o správce souborů, je třeba říci, že ne všechny tyto programy umožňují zobrazit výše uvedené soubory. Doporučujeme používat aplikaci ES Explorer.

Přenos aplikací standardním způsobem

Od verze 4 systému Android.0, můžete některé aplikace přenést z interní paměti na kartu SD bez použití nástrojů třetích stran.

K tomu je třeba provést následující kroky:

 • Otevřete „Nastavení“.
 • Přejděte na „Aplikace“.

Nevýhodou této metody je, že nefunguje pro všechny aplikace.

přepnout, paměť, samsung, flash, disk

Paměťovou kartu SD můžete pro hry a aplikace použít těmito způsoby.

Jsme rádi, že jsme vám s tímto problémem mohli pomoci. Popište, co u vás nefunguje. Náš tým se bude snažit odpovědět co nejrychleji.

Pomohl vám tento článek?

Jak ukládat na paměťovou kartu v telefonu Samsung J2?

Jak zajistit, aby se soubory stahovaly na paměťovou kartu?

Přejděte do nabídky „Nastavení“/“Aplikace“/“Vše“ a vyhledejte položku „Fotoaparát“ (nachází se blízko středu). Další „Zastavit násilně“/“Vymazat data. Po restartování fotoaparátu by se aplikace měla zeptat, kam má fotografie a videa uložit.

Jak z karty SD vytvořit hlavní paměť tabletu Samsung Galaxy Tab A?

Nejprve je třeba vložit paměťovou kartu, poté přejít do „Nastavení“ (v závislosti na verzi systému Android může být tato položka v části „Upřesnit“), kde vyberete „Úložiště a jednotky USB“. Klepněte na položku „Card“, přejděte do pravého horního rohu obrazovky a vyberte možnost „Setup“. „Internal Memory“.

Jak přepnout paměť telefonu na paměťovou kartu Honor?

Otevřete nastavení systému a přejděte do části „Zařízení“. „Aplikace“. Krátkým klepnutím otevřete nabídku (oddíl vlastností) požadované aplikace. Klepněte na možnost Úložiště a potom na možnost Změnit. V okně „Změnit umístění úložiště“ vyberte možnost „Paměťová karta“.

 • Zapnutí telefonu.
 • Pak přejděte do nabídky nastavení.
 • Vyberte nabídku aplikací.
 • Poté vyberte aplikaci, kterou chcete přesunout
 • Vyberte nabídku Úložiště.
 • Poté vyberte tlačítko Změnit.
 • Pak klepněte na kartu SD a přesuňte aplikaci na externí paměťovou kartu.

Jak přenést aplikace z interní paměti na kartu SD?

Metoda 1. stažení dříve zakoupených položek na Play Marketu na paměťovou kartu

přepnout, paměť, samsung, flash, disk
 • Přejděte do Nastavení telefonu, vyberte možnost Aplikace a poté Správa aplikací.
 • Poté vyberte požadovanou aplikaci a stiskněte tlačítko „Přenést na MicroSD“

Jak ukládat na paměťovou kartu v telefonu Samsung?

V chytrém telefonu s čistým systémem Android použijte například aplikaci Google Files Go. Jakýkoli průzkumník umožňuje zobrazit připojené paměťové karty. Otevřete aplikaci a vyberte část „SDcard“ nebo něco podobného (v závislosti na systému a firmwaru).

| Denial of responsibility | Contacts |RSS