Jak převést hru z telefonu do tabletu. Přechod Wi-Fi

převést, telefonu, tabletu, přechod, wi-fi

Snadné tolerovat jakoukoliv aplikaci s Androidem na Android přes Bluetooth

Mobilní aplikace trhu. To je rychle se rozvíjející a nelevný, kde se zdá, že se všechno změní. Aplikace přicházejí a jdou rychleji, než je můžete stáhnout, někdy i doslovně. Například, co se mi stalo se mnou a „králičí“ aplikací, která vám umožní sledovat jakýkoliv online film s přáteli z celého světa. Bylo to rychlé, spolehlivé a naprosto svobodní a byl užitečný během pandemie, kdy zůstat v kontaktu i z dálky byl velmi důležitý.

Nicméně, když to přišlo koupit nový telefon, byl jsem překvapen, že jsem zjistil, že aplikace, která se mi líbila tolik, již není k dispozici. Takže jsem potřeboval najít způsob, jak jej převést ze starého programu Android k novému. Naštěstí je to možné, a nemusíte ani nepotřebovat žádná jiná auta; Ve skutečnosti to můžete udělat s Bluetooth na adrese Android.

Vím, že můj případ není jedinečný, a existuje mnoho lidí, kteří chtějí přenášet aplikace z jednoho Androidu na druhou, nebo proto, že už nemůže být stažen, není k dispozici ve své zemi, nebo potřebují starší verzi aplikace než že k dispozici na internetu.

Takže bez zbytečných slov, tady je, jak přenášet aplikace z jednoho zařízení Android do druhého s Bluetooth. A než zapomeneme, pokud máte iPhone a trpíte podobným problémem, je to řešení.

Navigace:

Jak vysílat soubory na Android

Aplikace ARDROID je vybavena podobnou funkcí, která poskytuje data ze zařízení do zařízení, nepoužíváte připojení k Internetu.

Airdid umožňuje střídavě Wi-Fi a Bluetooth

 • Přejděte na kartu „Blízko“ a klikněte na ikonu lokátoru pro vyhledávání zařízení v blízkosti;
 • Po určení v blízkosti zařízení nainstalujte připojení, vyberte soubory a potvrďte jejich odesílání.

Zdá se, že AirDroid, jako Airdrop, používá Wi-Fi a Bluetooth, ale není ve stejnou dobu, ale vybere nejvýhodnější protokol. Pokud jsou obě zařízení připojena k Wi-Fi, vytvoří se připojení Wi-Fi a jinak vyberete Bluetooth. Z tohoto důvodu se může rychlost přenosu dat lišit. Pokud je výměna Wi-Fi docela veselá, pak rychlost Bluetooth ponechá hodně, aby mohla být žádoucí. Například v tomto režimu může přenos jedné fotografie jít a 10, a dokonce 20 sekund, což je velmi hodně. Pokud však používáte Wi-Fi, přenos nastane výrazně rychleji.

Přenos aplikací mezi smartphony

Během instalace připojení na zařízení odesílatele a příjemců se objeví čtyřmístný kód konjugace. Je potřeba, aby se ujistil, že aplikace jsou převedeny na požadovaný adresát, a ne jít kolem.

Vezměte aplikaci Může být pouze zařízení s podporou pro nedaleko sdílení

Po dokončení převodu bude příjemce vyzván k instalaci aplikace. To se stane automaticky, na rozdíl od situací, kdy je soubor APK stažen. Kromě toho, po vysílání a instalaci na příjemce zařízení nebude žádný instalační soubor, který bude zabývat stejně. Jedná se o určité plus takového způsobu přenosu aplikací.

Další věc je, že ne každý je stále pochopitelný, proč Google vynalezl tento čip obecně. Koneckonců, pokud je v blízkosti sdílení v okolí zajímavé pro uživatele jako nástroj pro přenos dat, je nepravděpodobné, že by se zajímaly o přenos aplikací. Ale není to tak. Faktem je, že v blízkosti sdílení nedaleko nepoužívá připojení k Internetu a umožňuje přenášet aplikace a hry libovolného svazku, úspora provozu do jednoho z uživatelů.

Tímto způsobem je možné vytvořit celý systém pro úsporu návštěvnosti pro celou rodinu, kdy jeden uživatel. například hlava rodiny. stahování aplikací, a pak je jednoduše přenáší blízkým sdílením na všechny ostatní. Je zřejmé, že je mnohem méně pohodlný než stahování softwaru sami, zejména pokud není rychlý přístup k kapitole rodiny, ale jako možnost pro rodiče a děti je to docela dobré.

Typicky se plošiny stávají jednoduchými a srozumitelnými hrami, ve kterých je schopnost používat použití prstů. Potřebujeme se včas poke na obrazovku a pochopit logiku hry, která má být připravena na to, co se děje. Ale některé z her tohoto žánru jdou dále a přinášejí prvky jiných her. Stávají se nejzajímavější kvůli jejich rozmanitosti. Shromáždili jsme hry, které lze považovat za nejlepší v tomto žánru a kteří se stydí k doporučení ostatním. Podívejte se na tento seznam. A pokud se vám líbí něco jiného, ​​psát o tom v komentářích.

Chraňte data ve vašem smartphonu. potřeba. A skutečně bezpečné způsoby, jak implementovat funkci nezbytnou pro všechny miniaplikace ne tolik. Většina zařízení je buď senzor otisků prstů, nebo skener obličeje. Ten je obvykle založen mnoha výrobci nespravedlivé, které se používají k implementaci pouze smartphonu, což znamená, že vaše bezpečnost je opět ohrožena. Uživatelé často čelí, že skener přestane fungovat. Dnes navrhuji vypořádat se s nejoblíbenějšími důvody a diskutovat o způsobech, jak je vyřešit.

Nedávno fitness náramky našly obrovskou popularitu. Téměř teď můžete najít alespoň jednu osobu, která nikdy neslyšela o žádné kapele mi. Není překvapující: Pro malou hodnotu nabízejí tyto gadgety spoustu chladných funkcí: od banálních hodin, končící výpočtem kalorií spálených a měřením hladiny kyslíku. Uživatelé však pravidelně čelí různým obtížím. Dnes navrhuji rozebrat nejoblíbenější problémy těchto gadgetů a nabídnout vám způsoby, jak vyřešit.

Jak překonat hru na Wi-Fi

Jedná se o poměrně účinnou metodu zahrnující existenci běžné sítě instalované na dvou zařízeních okamžitě. Pokud taková možnost neexistuje taková možnost, měl by uživatel zvolit jinou metodu od těch, které navrhují v tomto článku.

Chcete-li to provést, nainstalujte program ES Explorer, který stahuje z oficiálního zdroje.

Stahování z neoficiálních zdrojů může vést k tomu, že zařízení infikovat různé viry. Abyste se tomu mohli vyhnout, musíte nejprve použít pouze oficiální nebo osvědčené zdroje.

Po instalaci programu pro dvě zařízení postupujte podle algoritmu:

 • Otevřené programy na zařízení, ze kterého dojde k přenosu;
 • Dále vyberte hru, kterou bych chtěl převést;
 • Poté ji upněte a klikněte na položku „Odeslat“, která se zobrazí v okně;
 • Nyní aplikace začne skenovat síť, aby bylo možné najít stejné zařízení připojené k němu;
 • Všimli jsme si zařízení připojeného k Internetu a klikněte na tlačítko odjezdu;
 • Vyberte soubor, který bych chtěl převést. V našem případě je to hra;
 • Další na přijímacím zařízení klikněte na povolení k přenosu. Oznámení je zpravidla téměř okamžitě, takže uživatel nemusí čekat dlouho;
 • Vyberte složku ochrany a klepněte na tlačítko OK „;
 • Na konci se objeví o odeslání.

Takže můžete překonat hru a na internetu.

Přenos C PC

První věc, kterou musíte dostat. je to adaptér Bluetooth. Bez ní není osobní počítač schopen přenášet data vzduchem (výjimky jsou PC s integrovaným adaptérem ve základní desce a notebookech). Připojením adaptéru počítače a instalace ovladače musíte použít značkový užitek výrobce nebo zdarma software z internetu.

Stáhněte si potřebný APK do počítače a zapněte Bluetooth. Nyní aktivujte přenos bezdrátových dat na svém mobilním telefonu nebo tabletu. V seznamu viditelných zařízení vyberte smartphone (jeho název lze zobrazit v nastavení) a odeslat soubor s hru. Tato metoda funguje pro zařízení v operačním systému Android (všechny hry a aplikace jsou staženy ve formátu APK).

Jak převést hru z tabletu, telefon na tabletu?

Ne tak dávno převést hru z jednoho mobilního zařízení do druhého nepředstavuje žádné potíže: Java hry byly jednoduché a klidně šel do dalšího zařízení pomocí IR portu. Teď, během rozkvétajících komplexních her s trojrozměrnou animací se situace zásadně změnila. Popularita smartphonů a tablet v platformě Android vedla k vzniku mnoha různorodých her. Samozřejmě, nejjednodušší způsob, jak si stáhnout něco nebo jinou hru ze služby Google Play, ale ne vždy na ruce je internet. Ale bez ní můžete projít hru z telefonu nebo tabletu do jiného smartphonu nebo tabletu s Bluetooth. Současně, samozřejmě, dvě zařízení musí být navzájem konjugovat.

Přenos pomocí Správce souborů

S vysoce kvalitním správcem souborů v telefonu, můžete snadno předat požadovanou aplikaci nebo hru na Android. Pro tuto potřebu musíte provést následující kroky.

 • Otevřete správce souborů (například ES Dirigent, funkční aplikace v ruštině) a kliknutím na tlačítko „Menu“ v telefonu najdeme sekci „Správce aplikací“.
 • V seznamu nainstalovaných aplikací, které se otevře, vyberte správnou hru a přidržte ikonu několik sekund (dlouhý kohoutek).
 • V kontextovém menu, které se otevře, vyberte položku „Vytvořit zálohování“.
 • Zálohy jsou obvykle uloženy do složky záloh, ve kterých existuje podzemní aplikace. Projděte dirigentem do tohoto adresáře, najdeme zálohu hry, podržením ikony pro dlouhý kohoutek a v kontextovém menu, která se zobrazí, vyberte možnost „Odeslat“ (v závislosti na verzi Android, položka „Odeslat“ může být skryta Podnabídka „více“).
 • Vyberte si Bluetooth a poslat hru. Po obdržení souboru můžete spustit hru na Android.

Přechod pomocí programů třetích stran

Ne všichni v telefonu nebo tabletu mají vysoce kvalitní správy souborů, a ne každý člověk ví, jak je používat. Ale neměli byste zoufalství: můžete projít hru pomocí programů třetích stran. Je lepší provádět jejich instalaci okamžitě při zakoupení zařízení, stahování ze stejné služby Google. Jeden z nejlepších je program myAppsharer. Algoritmus je podobný přenosu pomocí Správce souborů.

 • Spustíme program a vložíme nádrž naproti expanzi.APK (obvykle takové rozšíření má většinu hraček).
 • Vyberte požadovanou hru a klepněte na ikonu „Odeslat“ (nebo tlačítko Sdílet v závislosti na verzi programu).
 • Mezi možné způsoby přenosu dat do linky Bluetooth.
 • Přijímáme soubor na tabletu (neměli byste zapomenout, že vložíte svolení nastavení zařízení, abyste vytvořili soubory z neznámých zdrojů) a začněte přehrávat.

Mělo by být pochopeno, že daleko od každé hry lze poslat Bluetooth. Těžké hry s 3D animací je nepravděpodobné, že budou převedeny z jednoho mobilního zařízení do druhého. Ale jednodušší hry a aplikace jsou k dispozici pro výměnu mezi tabletou nebo telefonem a tabletem pomocí technologie Bluetooth.

Přenos pomocí počítače

No, nejjednodušší způsob. Vyhodíme instalatér hry spolu s mezipamětí z telefonu nebo tabletu v počítači. A pak jej hodit z počítače do požadovaného tabletu a vychutnat si.

Jak klonování aplikací na Huawei

Je to jen klonovat aplikace z paměti jednoho zařízení do druhé. Někdo tato metoda se bude zdát konfliktní z hlediska pohodlí, ale pokud se přesunete ze starého smartphonu do smartphonu Huawei, je lepší být lepší.

Klonovací aplikace můžete použít aplikaci klonování telefonu

Můžete přenášet nejen aplikace, ale jakákoli jiná data

 • Skenujte nové QR kódové zařízení, které se objevilo na staré;
 • Vyberte aplikace, které chcete přenášet, a čekat na dokončení procesu.
převést, telefonu, tabletu, přechod, wi-fi

Klonovací aplikace je poměrně oficiální funkce, která je podporována většinou smartphonů nejen na Android, ale také na iOS. Proto se nemůžete starat, že budete mít nějakou vadnou verzi programu. Další věc je, že spolu s aplikací bude přenesena všechna jeho data, která byla uložena na dárcovském zařízení. To znamená, že k bezpečnosti, to je nejlepší použít pro klonování nebo smartphone, který vám osobně patří osobně, nebo osoba, která bezpodmínečně důvěřuje.

Použití aplikací třetích stran

Pro převod softwaru do jiných zařízení Android dnes vyvinuli mnoho speciálního softwaru. Níže jsou uvedeny nejoblíbenější uživatelé aplikace z hlediska importu a exportu dat.

Jak překračovat aplikaci z telefonu do telefonu přes ES Dirigent

ES Dirigent Jeden z nejoblíbenějších manažerů souborů, který je vhodný pro smartphony a tablety. Poskytuje mnoho užitečných funkcí a efektivních nástrojů, včetně přenosu her nebo aplikací do jiných zařízení.

Odeslat software v ES Explorer následovně:

převést, telefonu, tabletu, přechod, wi-fi

V tomto postupu je přenos instalované aplikace dokončen, takže jej můžete okamžitě spustit a plně jej používat.

Jak kopírovat aplikaci z Androidu na Android přes APK Extractor

Přeneste aplikaci z jednoho telefonu do druhého může také s použitím APK Extractor.

To vyžaduje následující:

Musíte stáhnout program APK Extractor se službou Google Play Market a nainstalovat na gadget.

Dále musíte program nainstalovat. Instalační proces se provádí stejným způsobem jako v 8 a 9 odstavce předchozí metody.

Některé placené a zabezpečené programy nemusí být k dispozici pro přenos, takže když dojde k chybě, musíte postup znovu opakovat a po znovu se vyskytující chybu používat jiné způsoby. Kromě toho by mělo být na paměti, že soubory apk často váží hodně, takže jejich přenos přes Bluetooth může trvat dlouho.

Návod

Chcete-li odeslat hru nebo program, nemusíte nainstalovat es vodič nainstalovaný na obou zařízeních, jen pokud je v zařízení odesílatele.

 • Aktivujte na zařízeních Bluetooth.
 • Otevřený es-explorer.
 • Před vámi se zobrazí před začátkem okna programu, kde bude umístěna vaše SD karta a interní úložiště zařízení. Nahoře uvidíte počet naskenovaných souborů (audio, snímků, videa, dokumentů a programů), které jsou v zařízení. Vše je shromážděno společně, seřazeno podle typu souborů. Klikněte na ikonu aplikací (aplikace), nachází se nejvíce extrémní na pravé straně obrazovky.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS