Jak převést video pro iPad přes iTunes.

Video formáty pro iTunes: Co potřebujete vědět

„Mám pár videí na svém počítači a chtěl jsem, aby byli importováni do knihovny iTunes. Nicméně, nejsem si jistý, jestli to dokážu udělat, protože se bojím, že video formát, který mám, nesmí být podporován aplikací. Jak se mohu dozvědět více o video formátech pro iTunes?

Aplikace iTunes, samozřejmě může nabídnout hodně, lidé mají tendenci najít způsoby, jak tuto aplikaci dále využít. Může to být jeden z důvodů, proč někteří hledají metody importování a hraní svých mediálních souborů v aplikaci. V tomto příspěvku bude hlavní téma diskuse skutečně o video souborech, zejména video formátů pro iTunes. Máte-li také zájem, jaké video můžete kdykoliv přidat iTunes do své libra a vysílat, musíte nejprve zjistit, zda iTunes může podpořit otevírací soubor.

Nejlepší Itunes Converter na PC a Mac

Převodník widsmob. Jedná se o univerzální iTunes konvertor převést iTunes Video a Audio soubory do jiného formátu souboru, odebrání ochrany proti ochraně DRM, nastavení videa a zvuku, editaci převedeného videa a dokonce jednoduché správy souborů. Kromě toho můžete otočte iTunes Media soubory ve více než 300 přednastavených a formátech souborů.

Převést video a zvuk iTunes soubory ve více než 300 formátech souborů.

Odstraňte ochranu před kopírováním DRM a šifrování při konverzi.

Upravit, vyříznout a vylepšit soubory videa a audio iTunes v procesu konverze.

Náhled a správa souborů iTunes pomocí vestavěného přehrávače médií.

 • Stiskněte tlačítko Nastavení v levém dolním rohu okna programu;
 • Klikněte na seznam odchozí složky;
 • Nastavte složku a uložte převedené video.

Klepněte na tlačítko Převést a video bude převedeno na formát kompatibilní s vaším iPadem.

Nastavte složku ochrany

 • Klepněte na tlačítko Nastavení. Nachází se v levém dolním rohu okna programu.
 • Klikněte na tlačítko v seznamu cílových složek.
 • Vyberte složku, do které chcete uložit hotové soubory.

Jaké video formáty podporují iPad

Standardní přehrávač médií Apple, vestavěný a iPad a iPhod a dokonce iPod podporuje formát MPEG4 odpovídající následujícím rozšířením:

 • .M4v.MP4 I.MOV. uvedené formáty Snadno vnímat kodek h.264 a reprodukci videa s rozlišením až 4K (nalezení obsahu takové vysoké kvality je poměrně snadný v iTunes Store a ve zdrojích třetích stran;
 • Jediný problém je impozantní velikost těchto souborů. budete muset strávit 30 a více GB volného místa);
 • .M4v.MP4.MOV s CODEC MPEG-4 (Snad nejběžnější varianta videa začala na iPadu, v průběhu času se situace určitě změní, kodek je již zastaralý);
 • .Avi s pohybem jpeg kodek.

Jako výsledek, standardní metody (pomocí iTunes) přidají video s rozšířením.M4v.MP4.MOV I.AVI. Pokud najdete film s uvedenými požadavky, znamená to, že dvě možnosti zůstanou:

 • Používat přehrávač médií třetích stran. V aplikaci App Store je vše, a s aplikacemi, které jsou schopny přehrávat video soubory jakéhokoliv formátu, přesně tam nebudou žádné problémy. Možnosti jsou zde masové. a přehrávače přehrávače přehrávače s vysoce kvalitním designem, podpory a panelu titulků, která umožňuje proměnit dostatečně skromný (na startu) hráče na reálné domácí kino a VLC, schopný přehrávat filmy z libovolné Zdroje a okamžitě stáhněte vše na interní paměti a AV přehrávač, snadno rovnoměrné s jakýmkoliv obsahem. dokonce i s hudbou. Zbývá vybrat asistent a zjistit, jak funguje vše (potřebujete iTunes, kabel USB a popsaný v následující části akcí algoritmus);
 • Převod zdrojových souborů na podporovaný formát. O takové příležitosti. na konci článku. A jako praxe vypráví, použijte nějaký video editor stažený do počítače, je zcela volitelné. soubory jsou zpracovávány přímo v prohlížeči, musíte najít vhodnou službu.
 • Otevřete požadovaný video soubor v Quicktime;
 • Otevřete nabídku Soubor a vyberte Export;
 • Ve formátu podmenu vyberte IPAD, iPhone a Apple TV.

Doba konverze, samozřejmě závisí na trvání a povolení video souboru. Pokud chcete převést formát, který není podporován rychlým časem, můžete použít bezplatnou handbrake.

Aplikace pro pohodlný provoz na iPad a iPhone

Jeden z nejpohodlnějších způsobů konverze. To je nepochybně žádost. V App Store můžete najít velký počet aplikací pro převod video souborů do formátu MP3. Tímto způsobem můžete celý zvuk izolovat v zcela nezávislém souboru. Jeden z nejjednodušších použití aplikací z App Store. Audioconvert. Když jej otevřete, zobrazí se prázdný seznam se všemi videí, které jste importovali do aplikace.

Pokud je nemáte, v pravém horním rohu máte ikonu „“, kterou potřebujete kliknout. Zde máte možnost importovat videa z knihovny iPhone nebo iPad a z ICLOUD Drive nebo z interní paměti zařízení, které mají možnost spravovat soubory odtud. Když vyberete video, zobrazí se na hlavní obrazovce aplikace se zadaným názvem a vážením.

Pro přístup ke všem parametrům transformace se zobrazí písmeno „I“ vedle souboru uvnitř kruhu. Když kliknete na něj v dolní části, otevře se rozevírací nabídka, ve kterém můžete vybrat možnost, kterou chcete použít. Mezi ně patří: Audio Extract (Easy), extrahovat zvuk, Převést video obrázky do komprese videa. Převést do formátu MP3 do souboru, stačí zvolit „Extrahovat zvuk“.

Mezi dostupnými možnostmi si můžete vybrat formát ve výchozím nastavení. MP3 i časový interval. Zde si můžete snadno zvolit, který časový interval chcete uložit do souboru, což má za následek extrahování zvuku. Přidá také svazek, který lze nastavit na jeho chuť v závislosti na zdrojovém videu, stejně jako z volby zvukových kanálů, pokud chcete stereo nebo monofonní zvuk. A pro pokročilejší úroveň, můžete také upravit frekvenci vzorkování a bitrate. Po editaci všech těchto parametrů můžete kliknout na „start konverzi“, abyste získali výsledek.

Jakmile to bude provedeno, výsledný soubor se nachází na kartě „Zpracované“. Vedle něj najdete další „I“, uzavřený v kruhu kliknout na něj. Pak přejděte do sekce „Více“ a zde si můžete jednoduše zvolit „Open“. Můžete jej tedy exportovat do souborů v zařízení nebo snadno se sdílet prostřednictvím aplikace Zprávy nebo jiné. A co je nejdůležitější, je to zcela bezplatná aplikace, i když není příliš dobrá inerta, ale určitě dokonale provádí svou funkci.

Jak převést MKV na MP4 pomocí přehrávače VLC

Nejen, že přehrávač VLC je bezplatný produkt podporující obrovské množství formátů (existuje verze pro iOS), takže to může také převést video.

Otevřete nabídku Soubor → Převést / vysílat nebo stiskněte příkaz SHIFT (⇧) (⌘) S kombinace klávesnice.

převést, video, ipad, přes

Přetáhněte do speciální oblasti souboru zájmu nebo klepněte na tlačítko „Otevřít source“. Chcete-li vybrat soubor přes dirigent vyhledávání.

Pokud nejste zadáni ve výchozím profilu „Video. H.264 MP3 (MP4), vyberte jej ze seznamu.

V nastavení můžete přizpůsobit parametry videa, zvuku a titulků.

Zůstane pouze zvolit cíl. přenos přímo přes „Stream“ nebo lokální umístění „Uložit jako soubor“.

převést, video, ipad, přes

Jak nakupovat nebo pronajmout video v iTunes a sledovat to bez internetu

Spotřeba právního obsahu se stává stále více masivnějším fenoménem mezi domácími uživateli. Mnozí z nich ocenili výhody nákupů filmů, televizních pořadů a televizní show ve srovnání s jejich stahováním z pirátských zdrojů. Jedním z největších mediálních systémových agregátorů je iTunes Store. zde si můžete koupit téměř všechny nové kino, televize a hudební průmysl.

Současně lze pronajmout film v obchodě Apple, což vám umožní výrazně ušetřit. Proces nákupu nebo pronájmu videosouboru v iTunes je podrobně popsán v tomto materiálu.

převést, video, ipad, přes

Po zakoupení filmu nebo klipu si jej můžete stáhnout na iPhone nebo iPad zobrazit offline. Udělej to velmi snadné. musíte zadat účet Apple ID (z kterého byl obsah zakoupen) na cestě instalace → App Store, iTunes Store,

A pak přejděte do aplikace Video (filmová sekce) a klepněte na ikony Cloud v pravém horním rohu, po kterém bude video uložen na zařízení iOS.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS