Jak přidat fotografii v Instagramu s iPhone. 1000 rád (start)

Jak nahrát fotografie do Instagramu na telefonu a počítači

Pro pohodlnou práci s Instagramem sociální sítě se nový uživatel potřebuje naučit se všechny základy mobilní aplikace a webové stránky. Chcete-li začít, rozumíme se základními a jednoduchými akcemi. přidáním fotografie v Instagramu. Zvažte možnosti týkající se zveřejnění příspěvku: Jak se s smartphone nebo PC dělat, jak oříznout obrázek nebo naopak, rozložení bez bílého rámečku, jakož i pravidla pro vytváření nápisů.

Tak, pojďme se dostat hned a popisujeme, jak přidat fotografie z galerie zařízení. Pokyn se bude lišit pro:

Proto zaplatíme každý z nich v článku.

Přes telefon

Začněme s tím, jak přidat fotografii do Instagramu přes telefon. Existují dvě možnosti:

Prvním způsobem je algoritmus akce následující:

Druhým způsobem nahrát obrázek, potřebujete:

Připravený. Vaše fotografie byla úspěšně umístěna do stuhy.

Dobré vědět. Přidat fotky z telefonu do aplikace podle výše uvedených pokynů, můžete nejen na Android, ale i na iPhone. Inteeis v Instagramu pro Apple a Alien je podobný.

Prostřednictvím počítače

Řekni mi, jak publikovat fotografii v Instagramu z počítače. Tato otázka vzniká z začínajících uživatelů častěji, stejně jako na rozdíl od mobilní verze programu, na instalagramu webu jednoduše chybí tlačítko Přidat obrázek. Co dělat? Všechno je jednoduché, vyberte jednu z níže uvedených metod a postupujte podle výše uvedeného akčního algoritmu.

Možnosti umístění fotopostu přes PC:

Zajímavý. Instagram v emulátoru vypadá přesně stejně jako na smartphonu.

Publikace z počítače

Oficiálně přidejte publikace z počítačů a notebooků Není ani prostřednictvím oficiální aplikace pro Windows 10 (funkce je k dispozici pouze v mobilní verzi). Způsoby, jak se dostat kolem tohoto omezení vývojářů sociálních sítí hodně:

Pomocí instalace virtuální komory a prostřednictvím programu Instagram můžete přidat fotografii do sociální sítě, to funguje nestabilní a ve skutečnosti nepočítá v pozitivním výsledku.

Oficiální aplikace pro Android do emulátoru

Přes emulátor Android může být spuštěn Instagram z Playmarketu. Bluestacks. bezplatná aplikace, která pracuje v ruštině. Můžete použít jinou službu, existuje více než tucet.

  • Po instalaci emulátoru na počítači Přihlaste se k účtu Google prostřednictvím přehrávače Stáhnout Instagram a přihlaste se do App Store.
  • Klikněte na ikonu Plus v dolní části okna v horní části levé. bloku „Galerie“ a vyberte „Ostatní“ pro import fotografií z počítače.

Přidání instagramu snímku

Někdy místo fotografie zobrazí černé pozadí. Nic dělat nic, zkuste jiné emulátory: NOx App přehrávač, Koplayer, MEMU.

V této fázi můžete přidat příspěvek v jiných sociálních sítích.

Prohlížeč

Pomocí vložených možností je většina prohlížečů schopna emulovat mobilní zařízení.

    Instagram přes libovolný internetový prohlížeč a otevřít nástroje pro vývojáře prostřednictvím hlavního menu (v části „Volitelné“), kombinace klávesy F12 nebo CtrlShifti.

Chcete-li to provést, klikněte na ikonu Smartphone na pozadí tabletu nebo svorku kombinace kláves CtrlShiftm.

Nástroje pro vývojáře již nejsou potřebné. Panel je vyčištěn křížem s křížem přímo z ikony přechodu do adaptivního režimu.

Pokud to není v seznamu, klepněte na tlačítko „Změnit seznam“ a přidejte, poznamenejte potřebné příznaky.

Karta Upravit funguje extrémně zřídka, je to v podstatě prázdná. Módní náklady. Pro nastavení fotografie použijte webovou aplikaci nebo editor třetích stran.

Nedostatek cesty. nemůžete přidat 2 nebo více fotografií, vytváření „kolotoč“.

Rozšíření prohlížeče

Doplněk „Desktop verze Instagram“ pro prohlížeč Chrome emuluje návštěvy sociální sítě z mobilního zařízení. Po instalaci klepněte na ikonu aplikace a přihlaste se do Instagramu.

Další práce s přípravou publikace je považována za výše.

Vydavatelství

Plánuje.Me. Servis s volným týdenním předplatným. Po registraci a závazení účtu Instagramu jej můžete zažít.

Otevřete inteeus Přidat publikaci, vyplňte hlavní pole (zadejte datum fotografie / videa a publikace), pokud je to nutné. další: geometrické, popis.

V levé části zdroje jsou vybrány šablony příspěvků, fotografií a videa, datum jejich přidání, další účty.

Jediný panel pro správu účtů na účet sociálních sítí a jiných podobných zdrojů práce podle podobného principu. Různé, zejména další funkce a náklady na tarifní plány.

Každá z uvažovaných metod publikování fotografie v Instagramu má své vlastní nedostatky: Nelze přidat více snímků, vestavěný editor nefunguje. Platforma je navržena tak, aby pracovala s mobilními zařízeními. Pro automatické přidání publikací musíte zaplatit, tato metoda je vhodná pouze pro propagované účty, podnikání.

Jak upravit fotografie v Instagramu přes počítač a stáhnout

Photo Instagram přes počítač lze přidat různými způsoby. Je však všiml, že ne každá taková manipulace umožňuje přístup ke všem schopnostem úprav obrazu. Ne vždy tyto funkce fungují plně. Proto pomocí algoritmu připojení emulátoru na nastavení webových stránek je lepší předem před publikováním, připravit fotografii. Strávit svou opravu tím, že uplatňujete programy známé, již nainstalované v počítači. A post připravit obrázky později v Instagramu.

Ale existuje další možnost. aplikovat program Emuloru třetích stran. Tato metoda je složitější, ale umožňuje používat všechny možnosti pro úpravy, zabudované do instagramu webu. Nejzávažnější emulátor mezi ruskými uživateli. Bluestacks. Zvažte, jak jej používat:

Stáhněte si Bluestacks do počítače a spusťte ji;

Zadejte sekci „Moje aplikace“, zadejte slovo „Instagram“ ve vyhledávacím řetězci;

Nainstalujte Instagram a otevřete jej, pak na počítači BluEStacks začne pracovat napodobením režimu mobilního zařízení;

Na vašem účtu klikněte na tlačítko Plus publikovat fotografii;

V novém okně v dolní části stiskněte tlačítko „GALERIE“ a potom. Nahoře na šipku vedle stejného slova, v menu vyberte „Ostatní“;

Dále zkontrolujte řetězec „Vybrat Windows“;

V okně, které se otevře, musíte najít fotografii určenou k publikování, poté, co můžete upravit v počítači, jak to udělal v telefonu, a pak místo.

Program Gramblr, který jsme zmínili jako první, také umožňuje upravovat a přidávat fotografie do Instagramu prostřednictvím počítače. Má však významnou nevýhodu. nedostatek verze v ruštině. Ačkoli bez ní není tak těžké. Řekněte, jak pracovat s Gramblr:

Nainstalujte zdarma na počítačovém programu z oficiální stránky Gramblr.com;

Spusťte a vyplňte registrační formulář;

Přetáhněte fotografii přímo do okna Gramblr nebo klepněte na tlačítko Centrální otevřete složku ke stažení;

Poté mohou být obrázky oříznuty, použijte filtry a animaci (pro to je „pohyb“);

Přidat popisný text vyberte Hashtegi a publikovat fotografii, pokud chcete tuto akci odložit, použijte tlačítko „Schedule“.

Opět jste se ujistili, že v Instagramu fotografii z počítače přidání velmi jednoduché. A můžete provést bez instalace dalších programů a aplikací a můžete provádět operaci prostřednictvím nich. Výhody několika možností. Zbývá si vybrat z nich, které uspokojí vaše potřeby.

Udělejte výhodné nákupy názorů na vaše video v Instagramu a získat pravidelné slevy a bonusy pro následující akvizice. Vyberte příznivé podmínky individuálně pod vaším potřebám, přání a příležitosti.

A zveme vás, abyste se naučili, jak vytvořit novou geolokaci v Instagramu a přidat jej do fotografie. Štítek označující místo je velmi důležitý pro podporu účtu v této sociální síti. Přečtěte si také o bezplatných propagačních metod Instagram, který je nejoblíbenější v roce 2018. A pokud jste v této sociální síti zklamáni, bude užitečné odstranit účet z telefonu a počítače.

Jak přidat několik fotografií do Instagramu, stejně jako koláž nebo swipe

Aktivní uživatelé Instagram Love Sdílet se všemi dojmy a fototeries. Střílí doslova každou událost svého života, od probuzení do odpadu. A den může udělat tucet, někdy více, publikování v síti. V tomto případě je užitečné vědět, jak přidat několik fotografií do Instagramu. Samotné stránky poskytly nástroj, který umožňuje nahrát 10 snímků nebo videí na pásku. Řekněte, jak jej implementovat:

Otevřete svůj účet, klepněte na znak „Plus“. slova „galerie“;

Klikněte na symbol „Square“, vedle něj je nápis „Vybrat více“;

Poznámka: Ne více než 10 fotografií nebo videa z paměti telefonu;

V případě potřeby každá úprava odděleně, ale všimněte si, že orientace (čtverec, portrét nebo krajina) bude sama pro všechny záběry;

Při úpravách klepněte na slovo „Další“ v pravém horním rohu obrazovky;

Použijte filtr, jeden může být spojen se všemi obrázky nebo každý zvlášť;

V případě potřeby změňte pořadí zobrazení fotografie kliknutím, přetažením, pak klepněte na „Další“ v pravém rohu shora;

Přidat místo a zaregistrujte se do všech publikací a klikněte na slovo „Sdílet“.

Vaše páska bude mít první fotku z vybrané, bude umístěno několik bodů pod ním. Chcete-li zobrazit zbytek obrázků nebo videa, musíte strávit prstem. Pro ostatní uživatele, to vše bude jediná publikace, ke kterému můžete psát komentáře a dát značku „Like“. Upozorňujeme, že po přidání samostatných fotografií na pásku nelze odstranit nebo upravit. Můžete odstranit pouze celou publikaci. Kromě toho stojí za to zvážit, že načtení řady záběrů a zejména válečků trvá dlouho. Proces bude rychlejší, pokud jste připojeni k vysoce kvalitním připojení k internetu.

Koupit ráda v Instagramu se zárukou pro vysoce kvalitní práci a chránit vaše platby. Site má navíc trvalé velkoobchodní slevy a bonusový program. vybrat jednotlivé podmínky pro získání rád.

A teď na jednom způsobu, s použitím, který budete publikovat několikrát najednou. Chcete-li zkrátit čas a akci, kombinovat obrázky v koláže. Funkce Instagramu však pro takovou operaci nestačí. Budete muset stáhnout speciální aplikaci rozložení z Instagramu, samostatné verze jsou určeny pro iPhone a Android.

Pojďme se seznámit s tímto procesem, jak přidat několik fotografií v Instagramu ve formě koláže pomocí rozložení:

Otevřete aplikaci na svém mobilním zařízení, klikněte na slovo „ALL“ a zobrazte úplně fotogalerii v telefonu; Možnost „Osoby“ otevře pouze obrazy lidí a „nedávné“ zobrazí poslední 30 snímků;

Poznámka: Ne více než 9 fotek Chcete-li vytvořit koláž, když se jich dotknete, zobrazí se ikona „Tick“;

Dále vyberte obrazovku v horní části koláže, kterou jste sympatický;

Pokud je to nutné, upravte obrázky, musíte kliknout na fotografii a potom použít vestavěné funkce pro rotaci, změny měřítka;

Když jsou všechny prvky koláže připraveny, klepněte na tlačítko Uložit;

Chcete-li přidat vytvořenou koláž do Instagramu, klikněte na stránku Symbol fotoaparátu;

Pro přístup k dalším možnostem se musíte dotknout ikon se svislou šipkou.

S pomocí aplikace rozvržení můžete rychle vytvořit řadu fotografií na iPhone a okamžitě je připojit k koláži. Chcete-li to provést, použijte funkci „Photocabine“ označenou symbolem „Objektiv“. Napodobuje „instantní fotografie“. Řekni mi, jak tato volba funguje:

Dotkněte se ikony „Objektiv“ otevřete „Photocabins“;

Klikněte na modrý kruh s bodem uvnitř, pak aplikace provede postupně čtyři snímek na přední fotoaparát vašeho iPhone;

Vyberte příslušnou koláž šablon umístěných v horní části obrazovky;

Upravit obrázky, otevření každého z nich;

Uložte koláž se speciálním tlačítkem a sdílejte je s instagramem publikum kliknutím na síťový symbol.

Další možností, která vám umožní rychle v Instagramu. Přidat fotku. Je to švihadlo. Takzvaný kontinuální pohyb prstu na dotykovém povrchu, obvykle na obrazovce telefonu nebo tabletu. Tato posuvná gesta se často používají pro urychlení při psaní textu, pomohou publikovat obrázky a další obsah v Instagramu. Hlavní pohyby v této síti jsou:

Chcete-li vytvořit historii, je nutné provést linku pro zastřihovač zleva doprava, přejeďte v opačném směru tuto funkci;

Chcete-li otevřít galerii zveřejnit fotografii, přejeďte zdola dolů dole, a shora dolů, aby ji zavřete;

Dolní menu Přesunout doleva a doprava pro přepnutí režimů fotografování, zvolte Filtry.

Přesné řízení účtu však nefunguje bezchybně na všech mobilních zařízeních. Na starých modelech, posunutí nemusí pracovat vůbec nebo brzdit. Proto myšlení, jak přidat fotografii v Instagramu, rychle a bez jakýchkoliv problémů lépe používat osvědčené způsoby, jak zmínit výše.

A nabízíme vám, abyste nebyli omezeni umístěním pouze obrazů. Přečtěte si, jak ukládat hudbu v Instagramu o publikaci, dodržovat doporučení a získat nadšené komentáře a husky.

Jak přidat fotografii v Instagramu

Instagram je samozřejmě původní sociální sítě, to vám umožní přidávat fotografie pomocí množiny filtrů a dalších originálních nástrojů pro zpracování fotografií a obrázků, které nepochybně činí nejvíce prioritou na pozadí konkurenčních cílových výklenků a sociálních. Sítě, ale zdroj fotografování je fotoaparát vašeho mobilního zařízení. Ale jak být, pokud obvyklá metoda přidání fotografie, kterou jste zvládli, ale otázka vznikla, jak přidat fotografii v Instagramu, která byla provedena na vašem přístroji předtím, než jste splnili tuto webovou aplikaci.

Od Instagramu mobilní aplikace, přímé stahování fotografií a obrázků se provádí prostřednictvím mobilního zařízení (telefon, smartphone, iPhone, tablet). Okamžitě si všimněte, že můžete nahrát všechny obrázky, které jsou v paměti telefonu.

Chcete-li přidat fotografii do Instagramu z telefonu, musíme provést řadu jednoduchých akcí. Nejprve spusťte mobilní aplikaci a zadejte vstup svého účtu (účet)

Jakmile navštívíte Instagram, musíte jít na ikonu fotoaparátu, která je umístěna v dolní části obrazovky vašeho davu. Zařízení. Když kliknete na ikonu fotoaparátu, otevřete fotoaparát svého gadgetu uvnitř Instagramu pro snímek.

Jdeme dál a dotkni se prstu podél okna fotografie, přejdeme na stránku s obrázky. Náš pohled se objeví fotografický materiál, záběry a uložené v paměti vašeho gadgetu.

Světelný prst přes fotografii a najít obrázek, který chceme přidat do Instagramu. Fotografie je vybrána a prezentována na obrazovce zařízení pomocí značky ve formě mřížky, můžete také zvýšit obraz na požadovanou velikost, natahovat prsty na obrazovce, a když stisknete „Další“, Obraz bude oříznut externím obrysem sítě.

Funkce na fotografii, následující role provádějí:

Levý „šipka“. Vraťte se do fotoaparátu

Inscription „Další“. provede přechod na Instagram Foto workshopu.

Přidat fotografii v Instagram. obrazová dekorace

Poté, co jste se zabývali přidáním fotografií a přepnuto na stránku „Další“, dostanete se do editoru fotografií Instagram. Zde můžete použít filtr na fotografii, oříznout jej, zbarvené, vezměte tón je slabší a tak dále. Právě jsme opustili sutro filtr v této příručce, vložíte své oblíbené nastavení a filtry.

Před vydáním fotografie v Instagramu

Fotografie je zpracována a připravena k publikaci v Instagramu, dále klikneme a přejdeme na vyvrcholení okamžiku. publikace.

Po kliknutí na tlačítko „Další“ se stránka otevře, viz. rýže. Níže, publikovat. V této aplikační sekci předepisujeme štítky hash, můžeme přidat mapu na fotografii, označte přátele a sdílet fotografie ve svých oblíbených sociálních sítích. Když hash tagy a všechny výše uvedené funkce volitelně klikneme na aktivní pole „Sdílet“, otevře se počáteční stránka aplikace a fotografie je automaticky načtena, fotografie je automaticky načtena přes kterou jsme s vámi pracovali.

Další funkce:

Jak je vidět na fotografii, pod slovo „publikovat“ existují dvě aktivní pole „Odběratele“. toto je postup pro přidání fotografie v Instagramu popsaném výše a slovo „Direct“. Zajímalo byj se, co znamená přímá karta a jakou funkci je přídavek.

Přidat fotografii. „Direct“

Přímé a jeho rozlišovací funkce z jednoduché publikace publikace je skutečnost, že pošlete svůj obrázek ne v mše mobu. Instagram aplikace, ale pouze pro uživatele a vaši přátelé, kteří si vyberou. V režiséři najdete kartu pro postup optimalizace obrazu. to je samozřejmě, hash tagy, okno pro vyhledávání uživatelů, s nimiž chcete sdílet fotografii. Poté, co jste si vybrali známé a ne příliš lidi, kteří chtějí poslat fotografii, oslavujete je kliknutím na prázdný kruh na opaku jména uživatele a fotografii uživatele na pravé straně. Poté, co jste plně rozhodli o volbě, zelené pole v dolní části obrazovky se aktivuje, přičemž mění nápis s „Vybrat“ příjemci „Odeslat“ (číslice v závislosti na počtu. lidí).

Jak umístit několik fotografií v Instagram post z několika snímků, které mohou být brutální, volal kolotoč. V tomto formátu je vhodné postmat tematické fotografie a sbírky.

Publikovat několik fotografií v Instagramu najednou:

Otevřete aplikaci, klikněte na tlačítko s velikostí plus v dolní části obrazovky.

Kliknutím na ikonu pomocí snímků vyberte požadované fotografie z galerie.

Remarochka: V jednom příspěvku v Instagramu můžete sbírat až 10 fotografií nebo videa.

V případě potřeby upravujte obrázky. Můžete se použít na sdílený filtr na všech snímcích ihned a upravit každý odděleně kliknutím na požadovaný snímek.

Napište text, dal geolokaci, značku na fotky přátel, pokud potřebujete. Nyní můžete publikovat.

A Remochka znovu: Obrázky v kolotoči lze změnit místa nebo odstranit ze seznamu. Chcete-li změnit pořadí obrazu, podržte jej a přesuňte ji na správné místo.

Kolik fotografií lze stáhnout současně

Nejnovější verze Instagramu vám umožní stáhnout několik fotografií najednou a vytvořit druh foto album. Současně můžete publikovat sérii fotografií ve výši až 10 kusů. Zjednodušit to:

Tato funkce umožňuje vytvořit fotografickou zprávu o smysluplné události jedním příspěvkem, pokud přidáte několik fotografií najednou v historii, bude určitě přitahovat pozornost předplatitelů k publikaci.

Jakou délku a objem by měly být video

Než stáhnete video v Instagramu, musíte zjistit, jakou délku lze publikovat video. V prvních verzích Instagramu by stažené video nemělo překročit 15 sekund, nyní je tento limit rozšířen na 1 minutu.

Chcete-li zjistit, jakou dobu trvání válce, musíte jej otevřít v libovolném prohlížeči na smartphonu: V pravém dolním rohu obrazovky bude indikováno, kolik minut a sekund bude naposledy zobrazit.

z telefonu

Načítání videa z telefonu nezpůsobuje žádné potíže, protože Instagram je navržen speciálně pro smartphony. Ale musíte si pamatovat, že při publikování velkého video souboru se aplikace automaticky sníží až 60 sekund a předplatitelé budou vidět pouze začátek.

Z počítače

Stáhnout video z počítače je také velmi jednoduchý: to se provádí prostřednictvím osobního účtu, ve kterém je zvoleno požadované video.

Načítání z počítače má řadu výhod:

  • Můžete okamžitě zjistit, jaký svazek se přijímá video, návštěvou kurzoru na požadovaný soubor, válec je těžší 128 MB nebude načten.
  • Ve Windows Player je snadné zjistit, jakou dobu publikovaného videa.
  • V dirigentu můžete definovat příponu video souboru, Instagram nepodporuje všechny formáty, takže video by mělo být zaznamenáno v MP4, WMV, ASF a některých ostatních.
  • Můžete nainstalovat plnohodnotný editor do počítače, ve kterém můžete oříznout video na požadovanou velikost, přidat efekty, ukládat hudební pozadí.

Než stáhnete video do Instagramu z počítače, musíte připravit válec na publikování.

S youtube

Chcete-li publikovat video z YouTube, video je předem staženo do počítače. Chcete-li to provést, musíte přidat 2 písmena s před odkazem na video do prohlížeče a vyberte formát, ve kterém bude převeden na soubor. Po stažení může být válec upraven a upraven s editorem videa a poštou v Instagramu.

Jak nahrát fotografie v Instagramu

Náš zkušený tým editorů a výzkumných pracovníků, kteří ho zkontrolovali pro přesnost a úplnost, se podílel na vytvoření tohoto článku.

WikiHow Content Manager manažeři tým pečlivě monitoruje provoz editorů, aby zajistil, že každý článek je dodržování našich vysokých standardů kvality.

Počet názorů tohoto článku: 839 175.

V tomto článku vám řekneme, jak publikovat fotografie a videa v Instagramu a jak komentovat publikace ostatních lidí. To lze provést na počítači a mobilním zařízení, ale počítač bude potřebovat aplikaci Google Chrome nebo Instagram pro Windows 10.

  • Ujistěte se, že tak učiníte, abyste nechodili ven (a znovu se přihlaste (a znovu se přihlaste) z účtu Instagram.
  • Můžete také stisknout CTRL ⇧ Shift n (Windows) nebo ⌘ příkaz ⇧ Shift n (Mac) pro otevření okna Incognito.

Klepněte na tlačítko Developer Tools. Tato volba najdete v dolní části nového menu. Panel vývojáře se zobrazí na pravé straně okna prohlížeče.

Přejděte na web Instagram. Klikněte na panel Adresa prohlížeče (nachází se v horní části okna), odstraňte z něj celý obsah, zadejte Instagram.A stiskněte klávesu ↵ Enter. Otevře se autorizační stránka v Instagramu.

Klikněte na ikonu Najdete ji v dolní části stránky. Otevře se okno Explorer (Windows) nebo Finder (Mac).

Klepněte na tlačítko Otevřít. Tuto možnost najdete v pravém dolním rohu. Foto se zavede do instalagramu mobilní stránky.

Klikněte na Share. Toto modré tlačítko najdete v pravém horním rohu. Fotografie bude zveřejněna v Instagramu.

Najděte fotografii nebo video, které chcete komentovat na pásku. Můžete také použít vyhledávací řetězec. klikněte na něj (v horní části stránky), zadejte název uživatele, který hledáte, a klepněte na požadovaný název v nabídce, která se otevírá. Budete přijata na stránku profilu stránky. Tak, pokud znáte autor publikace s požadovanou fotografií nebo videem.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS