Jak přidat Google na plochu na počítači Mac a automaticky…

Jak nainstalovat více disku Google na Mac (bez aplikací třetích stran)

Disk Google je jedním z nejlepších systémů cloudového úložiště, které najdete na internetu. Používáte jej k ukládání jakýchkoli dat a sdílení je s kýmkoli. Někteří milovníci Google Drive mají více než jeden účet služby. Pro časté uživatele je však docela hektické naskočit mezi více účty.

No, pro uživatele Mac je zde dobrá zpráva, protože OS vám umožňuje nainstalovat více instancí disku Google na stejném počítači. A nejlepší na tom je, že to ani nevyžaduje, abyste nainstalovali žádné nástroje třetích stran. Chci vědět, jak to fungovat? Pak se podívejte na následující jednoduché kroky. a můžete nám poděkovat později.

Jak spustit více instancí disku Google na Windows

Disk Google je jedním z nejlepších systémů cloudového úložiště, které najdete na internetu. Používáte jej k ukládání jakýchkoli dat a sdílení je s kýmkoli. Někteří si přečtěte více

Než začneme:

Aby tento tip mohl fungovat, budete potřebovat záložní a synchronizační aplikaci Google a ne aplikaci Google Drive. Pokud tedy máte na Macu, nechte to odinstalovat.

Můžete snadno získat odinstalované aplikace pomocí CleanMymac X.

Instalace více instancí disku Google

 • Stáhnout zálohu a synchronizaci (pro jednotlivce).
 • Přetáhněte jej do složky aplikací a otevřete aplikaci.
 • Přihlaste se k účtu Google, s nímž je váš primární disk Google propojen.
 • Postupujte podle pokynů na obrazovce a nastavíte svůj primární disk Google.
 • Jakmile je to provedeno, otevřete vyhledávač a přejděte na uživatele uživatelů HD Macintosh HD Uživatelské jméno Google a uvidíte, že vaše soubory začaly synchronizovat.
 • Klikněte na ikonu zálohování a synchronizace na menubaru, přejděte na ikonu 3-dots vpravo nahoře a vyberte Přidat nový účet.
 • Opakujte kroky #3 a #4 a nastavíte svůj druhý disk Google.
 • Jakmile je to provedeno, otevřete vyhledávač a přejděte na uživatele uživatele Macintosh HD Uživatelské jméno Google. Měli byste být schopni vidět druhou složku Google Disk.

Poznámka: Jakmile provedete proces pro všechny své jednotky Google, měli byste mít přístup k více diskům Google prostřednictvím ikon zálohování a synchronizace na Menubaru:

nebo na postranním panelu v hledání.

Jak přidat disk Google na plochu na počítači Mac a automaticky synchronizovat složky na obou místech

Ikona e.mailu obálka. Označuje schopnost odesílat e.mail.

Ikona e.mailu stylizovaný pták s otevřeným ústem, tweeting.

Ikona LinkedIn Slovo „in“.

 • Na počítač můžete přidat disk Google na plochu a v podstatě přinést do počítače složku Google Drive Synzond Google.
 • Jakmile si stáhnete aplikaci Google Drive, můžete použít zálohu a synchronizaci ke sdílení souborů mezi vaším počítačem Mac Desktop a Google Disk.
 • Můžete také spravovat konkrétní soubory, které se zálohují, až do bodu přidání pouze jedné složky do vaší plochy Mac, která automaticky aktualizuje složku na Disku Google.
 • Tento příběh je součástí průvodce Business Insider na Disku Google.

Programy sdílení souborů usnadňují sdílení dat-od jednoduchých dokumentů po větší video soubory.

Disk Google je jedním z nejlepších nástrojů pro sdílení souborů a můžete dokonce přidat všechny soubory pohonu na počítač počítače Mac. Se zálohou a synchronizací můžete vybrat některé složky Disku Google, které jsou také umístěny na ploše.

přidat, google, plochu, počítači

Jak přidat disk Google na plochu na počítači Mac

Stáhněte si a nainstalujte aplikaci Google Disk do svého Mac.

Jakmile jste nainstalovali a přidali jej do svých aplikací, měla by se ve vašem vyhledávači objevit složka Disku Google.

Nyní můžete synchronizovat své dokumenty a soubory na svůj disk Google přímo z plochy. Na vašem disku Google by se váš počítač měl zobrazit v nabídce levého postranního panelu pod počítači.

Jak synchronizovat soubory mezi Google Disk a vaším počítačem Mac

Otevřete ikonu zálohy a synchronizace cloudu na horním panelu nástrojů vašeho Mac. To by si také mělo stáhnout pomocí aplikace Google Disk.

Klikněte na tři vertikální tečky napravo od rozevíracího doba a poté přejděte na preference. To je místo, kde si můžete přizpůsobit vše, co se synchronizuje mezi vaším diskem Mac a Google.

Klikněte na Složka zvolit.

Najděte složku na počítači a klikněte na ni.

Vyskakovací okno se zeptá, zda chcete nahrát na web. Klikněte na „Pokračovat.“

Tato složka bude nyní nastavena tak, aby se synchronizovala s vaším diskem Google.

Zkontrolujte, zda to fungovalo otevřením vašeho disku Google v prohlížeči, a klikněte na „Moje počítače“ na postranním panelu.

Klikněte na počítač a poté klikněte na složku, kterou jste vybrali v zálohování a synchronizaci.

Ujistěte se, že se na disku Google také objevily všechny soubory, které jste vložili do složky. Pokud ano, máte v podstatě nyní složku Disku Google na ploše Mac.

Jak nastavit a používat Disk Google v MacOS

Disk Google je výkonné řešení cloudového úložiště, které usnadňuje synchronizaci, zálohování a sdílení dokumentů, fotografií a dalších souborů na vašem Mac.

Tento průchod vám ukáže vše, co potřebujete vědět o nastavení a používání Disku Google poprvé na počítači Mac.

Diskutujeme o některých funkcích Disku Google, jak synchronizovat a zálohovat své soubory pro přidané zabezpečení, složky a soubory sdílení s ostatními uživateli a dalšími.

Co je Disk Google pro Mac?

Disk Google pro Mac je online úložná služba od společnosti Google, která vám umožní zálohovat a synchronizovat soubory do cloudu. Je to podobné integrované nabídce cloudového úložiště společnosti Apple na MACOS. ICloud Drive. Disk Google je však k dispozici na více platformách (jako je Android), nabízí spoustu přizpůsobitelných funkcí a jeho masivní uživatelská základna z něj dělá vynikající volbu pro sdílení a spolupráci.

Disk Google je populárně k dispozici ve formě webové aplikace. Pokud však plánujete pravidelně používat ve svém Mac, nejlepší možností je stáhnout a používat aplikaci Google Disk pro MacOS.

Co potřebujete k nastavení Disku Google na Mac

K nastavení a používání Disku Google potřebujete účet Google. Jeden byste měli mít, pokud již používáte službu cloudového úložiště na jiném zařízení. Pokud ne, účet Google je zdarma a vytváří vám 15 GB bezplatného úložiště.

Dostupný prostor je sdílen mimo jiné Google Services, jako jsou Gmail a Google Photos. Některé služby Google, i když používají Disk Google, nepočítají proti vaší kvótě. Například to zahrnuje dokumenty, které vytváříte prostřednictvím dokumentů Google, listů a snímků. Pokud vám nakonec dojde prostor, můžete upgradovat přes Google One.

přidat, google, plochu, počítači

Disk Google vám umožňuje streamovat soubory nebo složky z cloudu do vašeho Mac místo toho, abyste stahovali vše, takže dostupnost místního úložiště není hlavním problémem. Nainstalovat však disk Google vyžaduje alespoň 500–600 MB volného prostoru.

Jak stáhnout a nainstalovat disk Google na Mac

Chcete.li nainstalovat disk Google na počítači Mac, musíte si stáhnout instalační program Disku Google pro MacOS. Stačí přejděte na oficiální stránku Google Drive a vyberte Stáhnout Disk Google pro plochu. Používáte-li Apple Silicon Mac, měl by váš webový prohlížeč automaticky stáhnout optimalizovanou verzi aplikace pro čipové sady řady M.

Instalační program Disku Google je ve formátu DMG (Disk Image). Po dokončení stahování klikněte na soubor pouze klikněte na soubor. Na instalaci vyskakovacího disku, které se zobrazí, dvakrát klikněte na GoogleDrive. PKG a vyberte Nainstalovat.

přidat, google, plochu, počítači

Po instalaci Disku Google otevřete launchpad Mac a vyberte Disk Google. Poté vyberte Přihlaste se s prohlížečem a přihlaste se s účtem Google Drive. Jakmile to uděláte, jste připraveni začít používat Disk Google pro Mac.

Jak přistupovat a používat složku synchronizace Disku Google

Ve výchozím nastavení Disk Google automaticky vytvoří složku označenou disk Google uvnitř vašeho uživatelského účtu Mac. K tomu máte přístup otevřením Finderu a výběrem Disku Google v části Locotions na postranním panelu. Poté narazíte na tři podložky: moje jízda. Jiné počítače. a sdílené jednotky.

Moje jednotka vám poskytuje přístup k souborům a složkám na disku Google ve formátu zástupného symbolu, což znamená, že na interním úložišti Mac nekončí žádný prostor. Poklepejte na soubor a mělo by se teprve poté stáhnout a být k dispozici.

Pokud chcete zpřístupnit soubor (nebo veškerý obsah ve složce) offline, ovládejte, ovládejte.Klikněte a vyberte stáhnout nyní. Chcete.li přepnout staženou položku zpět do formátu zástupného symbolu a uvolnit tento prostor, ovládejte.Klikněte a vyberte Odebrat ke stažení.

Můžete také zkopírovat a vložit soubory a složky do mého jednotky a Disk Google je nahraje do cloudu a zpřístupní je napříč zařízeními. Neváhejte je poté odstranit z počítače Mac (znovu ovládejte.Kliknutím a vyberte Odebrat ke stažení) pro uvolnění prostoru poté, pokud chcete.

Případně můžete zálohovat složky na Disk Google, aniž byste je kopírovali nebo přesunuli do složky MY Drive (ukážeme vám, jak dále do této příručky).

Mac OS On Normal PC!Can we Install?#shorts

Dva další podprocelníci na disku Google-jiné počítače a sdílené jednotky-zálohy z vašich desktopových zařízení a položek sdílených dalšími uživateli Disku Google.

Jak používat nabídku stavu Disku Google

Na panelu nabídek si všimnete ikony stavu Google Disk. Vyberte ikonu a měli byste okamžitě vidět podrobnosti, jako je váš účet Google, vaše úložná kvóta, stav synchronizace souborů a složek atd. Můžete také přepnout na kartu Oznámení a zobrazit všechna klíčová upozornění, která vám možná zmeškala.

Kromě toho vyberte ikonu Gear a můžete získat přístup k předvolům disku Google, pozastavit synchronizaci, zaškrtnutí chybových kódů (pokud máte potíže se synchronizací), podívejte se na seznam offline souborů v Mac (pokud streamujete soubory), atd.

Vyberte ikonu vyhledávání v horní části nabídky stavu Google Disk a vyhledejte vyhledávací lištu ve stylu reflektoru, který můžete použít k vyhledávání souborů uvnitř služby online úložiště. Můžete ji také vyvolat s možností příkazu G BLETKEY.

Pokud vám dojde prostor, vyberte indikátor úložiště v horní části nabídky Status a vyberte Získat více úložiště. Pokud se chcete vyhnout placení za úložný prostor, měli byste trávit čas optimalizací vaší kvóty na disk Google.

Jak zobrazit možnosti zálohování a synchronizace Disku Google

Disk Google vám nejen umožňuje změnit způsob, jakým funguje synchronizace, ale také vám dává možnost zálohovat jakýkoli soubor nebo složku na vašem Mac.

Začněte výběrem ikony Disku Google na panelu nabídky Mac. V nabídce stavu, která se zobrazí, vyberte ikonu ozubeného ozubeného stupně v pravém horním rohu a vyberte předvolby.

Pod předvolbami Google Drive přidejte tlačítko Add Folder do mac a zálohovat na Google Drive přidejte složky do Mac.

Poté zaškrtněte políčka vedle synchronizace s diskem Google a záložte fotografie Google (které zálohují obrázky samostatně na fotografie Google) a vyberte hotovo. Za předpokladu, že existuje dostatek cloudového úložiště pro uchovávání dat, můžete synchronizovat tolik složek tímto způsobem, kolik chcete.

Složky, které vás zálohují, zobrazí v Finder symbol disku Google. Změny, které provedou synchronizaci s Disk Google v reálném čase. Chcete.li je zobrazit z jiného zařízení, musíte zkontrolovat další část počítačů na Disku Google.

Tip: Alternativní způsob zálohování složek na Disk Google je prostřednictvím Finder. ovládání.Klikněte na složku a vyberte synchronizaci nebo zálohu tuto složku.

Dále přepněte na kartu Disk Google. Zde určujete, jak je Google Drive MY Drive Sločka synchronizuje s vaším Macem. Máte možnosti, jak přepínat mezi. streamovacími soubory (výchozí chování) a zrcadlové soubory.

Pokud chcete šetřit místo na disku, nechte zvolenou dřívější možnost. Pokud chcete rychle přístup k svým souborům za všech okolností, přepněte na druhé; Můžete změnit adresář synchronizace na externí jednotku s větším prostorem (více o tom dále níže).

Jak sdílet soubory a složky Disku Google prostřednictvím Finder

Disk Google integruje sdílení souborů a složek přímo do Finder Mac. Jen ovládat.Klikněte na synchronizovaný nebo zálohovaný soubor nebo složku a vyberte Sdílet s Disk Google. Poté zadejte e.mailovou adresu osoby (můžete přidat více lidí), zadat svá oprávnění (zobrazit nebo upravit) a vyberte Sdílet.

Why Mac destroys windows

Jak přizpůsobit disk Google pro Mac

Disk Google pro Mac poskytuje další možnosti přizpůsobení, které vám pomohou určit, jak služba cloudového úložiště funguje na vašem Mac.

Začněte otevřením podokna Google Disk Preferences. Dále vyberte ikonu rychlostního stupně v pravém horním rohu okna a narazíte na několik možností. Poté můžete dělat věci jako:

 • Vyberte jiné místo pro streamování nebo stahování pro vaše soubory Disku Google. Například vyberte externí pevný disk nebo SSD s přiměřenou kapacitou jako adresář synchronizace, pokud chcete stahovat soubory, ale nemáte dostatek interního úložiště.
 • Umožněte oprávnění k disku Google nahrát obrázky a videa z knihovny fotografování systémových fotografií do fotografií Google. Můžete se rozhodnout komprimovat položky tak, aby se zachovala vaše kvóta na cloudové úložiště.
 • Určete maximální rychlost stahování a aktualizace. To je užitečné, pokud máte pomalejší připojení k internetu a chcete zabránit tomu, aby Disk Google využil veškerou dostupnou šířku pásma.
 • Změňte výchozí možnost příkazu G Google Drive Lotkey.
 • Umožněte automaticky otevřít Disk Google a spustit na pozadí při spuštění počítače. Deaktivujte to, pokud aplikace nepříznivě ovlivní rychlost spouštění vašeho Mac.

Získejte maximum z Disku Google

Disk Google pro Mac je neuvěřitelně všestranná služba online úložiště. Můžete synchronizovat soubory mezi zařízeními, zálohovat jakýkoli soubor nebo složku do vašeho Mac, synchronizační fotografie a obrázky, sdílet věci s ostatními. seznam pokračuje. Pokračujte v používání Disku Google a měli byste najít mnoho užitečných způsobů, jak z toho vytěžit maximum.

Nezapomeňte také nainstalovat disk Google na svůj iPhone nebo iPad a jiná jiná zařízení, která vlastníte (pokud jste již neučinili), abyste získali bezproblémový přístup ke svým souborům bez ohledu na to, kam jdete.

Jak používat disk Google pro aplikaci pro stolní počítače k ​​zálohování souborů a fotografií

Disk Google je powerhouse systému úložiště souborů. Usnadňuje ukládání dokumentů a dalších dat, která lze přenést také na jiné aplikace Google. Naštěstí Google usnadňuje přístup k jednotce přímo z plochy. ať už Mac nebo PC.

Co je pohon pro plochu ve srovnání s webovým klientem?

Pravděpodobně jste obeznámeni s webovým klientem Disku Google. V jakémkoli prohlížeči můžete přistupovat ke všem svým souborům, které se synchronizují automaticky, což vám umožní snadno přepnout na jiné zařízení a snadno se přistupovat k těmto stejným souborům. Webový klient se však občas může cítit trochu odpojený od místního počítače, protože za účelem nahrávání souborů a fotografií musí uživatel otevřít správce souborů a přetáhnout soubory do samostatného okna prohlížeče.

Na druhé straně je jízda pro plochu zcela integrováno do místního počítače. Otevření průzkumníka souborů na počítači nebo vyhledávači na Mac umožňuje přístup k místním souborům a také data uložená v jednotce pro plochu. Jedinou upozorněním může být to, že soubory a fotografie uložené v jednotce pro plochu mohou trvat trochu déle, než se nahrajte a být přístupný ve webovém klientovi. Ať tak či onak, je to ideální pro nahrávání fotografií pro zálohu cloudu nebo udržování souborů v cloudu, zatímco na nich nepracujete. Tyto online zálohy zajišťují, že se soubory neztratí v případě rozbitého počítače. Disk Google pro plochu může také sloužit jako jemná alternativa Dropbox.

Jak nainstalovat a používat Disk Google pro Mac nebo PC

Google způsobuje, že integrační jednotku s vaší ploše je docela přímočaré. Nejprve přejděte na stránku Google Disk. Na této stránce je velké modré tlačítko, které zní „Stáhnout jednotku pro plochu.„Po kliknutí na tlačítko se váš prohlížeč buď zeptá, co chcete se souborem dělat, nebo se okamžitě začne stahovat. Pokud se to zeptá, uložte soubor a otevřete jej do počítače. Jakmile je tento nastavený soubor otevřen, pokračujte a sledujte výzvy k nainstalujte Disk Google.

Google se zeptá, jaký účet chcete použít. Vyberte si, s jakýmkoli ukládáte své soubory. Pokud máte více účtů, Google vám umožní snadno přidat další účet. Pokud jde o to, vytvoří dva samostatné virtuální jednotky v průzkumníku souborů nebo vyhledávače pro snadnou identifikaci.

Jakmile je vše nainstalováno, Google vás vyzve, abyste si vybrali mezi dvěma možnostmi: zrcadlené soubory a streamované soubory. Zrcadlové soubory jsou uloženy v cloudu i lokálně na vašem počítači. To znamená, že pokud je vaše zařízení bez připojení k internetu nebo chcete pouze ovládat disfy Google offline, můžete snadno otevřít své soubory a pokračovat v práci s nimi. Na druhou stranu, pokud jste nainstalovali disk Google, abyste mohli ušetřit místo na vašem zařízení, pak by bylo lepší možností streamování souborů. Tyto soubory jsou uloženy pouze v cloudu, ale budou se aktualizovat automaticky, když je měníte lokálně.

Jak nahrát přímo na fotografie Google z Drive pro Mac nebo PC

Další možnost, kterou uživatelé mají. Při přidání složky se vás Drive zeptá, zda chcete tuto složku zálohovat na Google Disk nebo Google Fotografie. To může snížit nepořádek udržováním dokumentů a jiných souborů v jednotce při organizaci fotografií na samostatném místě.

Chcete.li nahrát přímo na fotografie Google, přejděte na kartu My Computer a najděte tlačítko Přidat složku. Klikněte na něj a vyberte složku, která obsahuje fotografie, které chcete zálohovat. Po výběru složky se Drive vyzve, ať už chcete zálohovat, fotografie Google nebo obojí. Po provedení výběru stiskněte hotovo a poté potvrďte svůj výběr na další stránce. Po dokončení procesu začnou fotografie Google zálohovat složku výběru. Fotografie trvá jen několik okamžiků, než se objevují na fotografiích Google. V závislosti na datu byly tyto fotografie zachyceny, možná zjistíte, že obrázky se objevují mnohem dále dolů v historii fotografií Google, takže se nebojte, pokud je hned nevidíte.

Kolik úložiště získáte s Diskem Google a kolik to stojí?

V rámci všech služeb Google jsou cena a možnosti úložiště stejné. Jak již bylo zmíněno, každý uživatel dostane 15 GB bezplatného úložiště. Pokud to nestačí. a často to není pro mnoho uživatelů. můžete svůj plán úložiště upgradovat prostřednictvím Google One, který sdílí úložiště mezi fotografiemi Google, Gmail a Drive. Až do 1. června 2021 měly fotografie Google neomezené úložiště, zatímco Drive a Gmail začaly na 15 GB na volné úrovni. Od té doby bylo úložiště upraveno tak, aby odráželo celkové množství prostoru, které vaše data zabírají napříč fotografiemi Google, Drive a Gmail. Aktuální měsíční náklady úrovně jsou následující:

 • 100 GB. 1.99
 • 200 GB. 2.99
 • 2 TB. 9.99
 • 5 TB. 24.99
 • 10 TB. 49.99
 • 20 TB. 99.99
 • 30 TB. 149.99

Částka úložiště velmi potřebná závisí na osobě a na jaké jednotky se používá. Pokud se primárně používá k zálohování fotografií, bude potřebovat více úložiště než ukládání dokumentů a jednoduchých dat. Ať tak či onak, mít disk Google pro plochu na počítači Mac nebo PC je velmi užitečný a pomáhá vyřadit prohlížeč z rovnice.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS