Jak přidat kartu do oblíbených na iPhone. Jak zavřít všechny karty v safari

Jak opravit záložku v safari na iPhone?

Když je karta spuštěna a zobrazí se ikona webové stránky nebo se zobrazí stránka Start, uvolněte kartu. Můžete také vybrat položku menu „Secure Tab“ nebo klepněte na kartu Držení ovládacího tlačítka a potom vyberte „Zabezpečit kartu„.

 • Klikněte na tlačítko Sdílení z aplikace na vašem iPhone nebo iPadu.
 • Nyní přejeďte vlevo na panel „Sdílet“ a vyberte možnost Více,
 • Poté klikněte na Úpravy a spusťte nastavení panelu podle vašich představ.

Užitečné techniky v Safari pro iPhone a iPad

Někdy mobilní verze zdrojů na internetu jsou dokonale zbytečné. Apple přemýšlel o tomto problému a přidal možnost dotazu v Safari plnou verzi webu. Zatímco stolní verze nejsou tak snadno zobrazení na mobilním zařízení, jejich inteeis může být pro vás známější a kompaktnější. Chcete-li požádat o pracovní verzi webu, podržte tlačítko Update stránku a stiskněte plnou verzi webu.

Jak rychle rozlit stránku v safari

Posuvník se zobrazí na pravé straně okna Safari při každém přesunu na webové stránce.

Zvětšený posuvník umožňuje rychle procházet stránkou

Pokud je zobrazení obsahu, který je příliš dlouhý, proveďte dlouhý tisk na posuvníku. Stripe bude o něco více a můžete ji přetáhnout nahoru a dolů a procházet stránkou s mnohem větší rychlostí.

přidat, kartu, oblíbených, iphone, všechny, safari

Jak přidat do oblíbených v Safari na IOS 13

Takže si můžete vychutnat v Internetu, vývojáři byli vynalezeni mobilní verzí safari. Celá funkce je zcela duplikována. Ale tam jsou nuance, že vám řeknu níže.

přidat, kartu, oblíbených, iphone, všechny, safari

Pokud chcete změnit smartphone. Pak se podívejte na iPhone 11. To je jeden z pokročilých modelů, jejichž preference dává spoustu lidí. A to je indikátor.

Pro zdánlivé vysoké náklady zařízení leží vážný přístup ke kvalitě materiálů, z nichž se vyrábí.

Chcete-li přidat stránky, které chcete rádi „Oblíbené“ kategorie:

 • Stránka úspěšně přidána do archivu. Seznámit se s ním, musíme kliknout na tlačítko ve formě nasazené knihy.
 • Nachází se vedle ikony, na které jsme dříve stiskli.

Analogicky se sekvencí, na kterou jsme se podívali na práci v počítači, můžete kdykoliv odstranit odkaz z tohoto seznamu.

 • Chcete-li to udělat rychle, budeme muset stisknout tři pruhy umístěné vpravo a provádět švihnutí na levé straně.
 • Poté klepněte na řádek „Smazat“.

Jak si můžeme všimnout, s tím nejsou žádné potíže.

Další články

Jak přidat kontakty do oblíbených na iPhone

Existují dva způsoby, jak přidat kontakty do seznamu oblíbených a pod nimi řekneme.

 • Otevřete aplikaci telefonu na vašem iPhone.
 • V dolní části vyberte sekci Kontakty a vyberte kontakt, který chcete přidat do oblíbených.
 • Posouvejte dolů a klepněte na tlačítko Přidat k oblíbeným.
 • Menu s více možností. Můžete si vybrat zprávu, volání nebo videohovor jako preferovanou možnost kontaktu pro kontakt.
 • Druhým způsobem je vybrat záložku Oblíbené v dolní části a klepněte na tlačítko „“ v levém horním rohu obrazovky.
 • Nyní můžete zvolit požadovaný kontakt ze seznamu, abyste jej přidali do oblíbených.

Je to všechno. Můžete přidat více důležitých kontaktů do oblíbených. Nyní víte, jak to je hotovo.

Poté, abyste kontaktovali někoho důležitého, stačí vybrat sekci „Oblíbené“ v aplikaci telefonu a klikněte na správný kontakt. Několikrát můžete přidat jeden kontakt přidat do oblíbených s různými komunikačními metodami.

Jedním z nejlepších vlastností seznamu oblíbených. integrace s aplikacemi třetích stran. Některé aplikace třetích stran jako WhatsApp lze vybrat jako preferovanou komunikační metodu. V tomto případě, když stisknete kontakt, aplikace WhatsApp se otevře s voláním v síti, a nikoli buněčnou komunikaci.

Kromě toho přijdou volání z vybraných kontaktů dokonce v režimu „Nerušit“. Pokud si přejete, můžete ji změnit.

Zásady ochrany osobních údajů v Safari

Toto nastavení nemůže být obejít. Každý sebeúctový uživatel musí alespoň vědět o důvěrných nastaveních v safari:

Zde najdete několik důležitých nastavení. Navrhuji hovořit více o každém z nich a přizpůsobit prohlížeč co nejvíce:

 • Bez kříže sledování. Na některých stránkách obsahuje obsah dodavatelů třetích stran. Mohou použít informace o zdrojích, které jste navštívili a použili jej k podpoře našich produktů. Pokud povolíte přepínač přepínače před tuto položku, data sledování budou periodicky vymazány.
 • Skrýt IP adresy. Veškerý provoz z telefonu je odeslán prostřednictvím dvou uzlů. Jeden aktualizován o adrese IP, druhý o tom, jaké stránky navštívíte. Mezi sebou se netýkají, což zajišťuje vysokou důvěrnost. Instalační program umožňuje skrýt jeden z uzlů z trackerů. Z IP WEBSE Skrýt, bohužel, v Rusku je to nemožné.
 • Zamkněte všechny soubory cookie. Soubory cookie jsou součástí informací, které jsou uloženy na webu a poskytují rychlý přístup k předchozím datům: Nákupní košík, přihlášení a heslo a t.D. To je právě často reklama a další nepříjemné věci jsou zde přidány.
 • Změna stránek VAROVÁNÍ. Zapnutí tohoto parametru, Safari vás upozorní při otevírání webových stránek podezřelých z phishingu (příjem vašich osobních údajů).
 • Důvěrné reklamní zprávy. Pokud je zapnuto přepínač přepínače, Safari vyřeší stránky k vyhodnocení vašich zobrazení a klikněte na reklamu.
 • Ověření dostupnosti Apple Pay. Při nakupování v aplikacích nebo na webových stránkách, váš iPhone kontroluje, zda jste zaplatili prostřednictvím Apple Pay.

Mimochodem, ve stejné sekci můžete posouvat níže, vyhledejte sekci Nastavení pro webové stránky a přizpůsobit přístup k fotoaparátu, mikrofonu a geopositě. Existují tři možnosti: zakázat, vyřešit, zeptat se. Doporučuji zůstat na posledním.

Všiml si, že váš iPhone čas od času se zahřeje? Všechno má vysvětlení: Řekneme, proč se to stane, při jaké teplotě by mělo být účtováno iPhone a proč Smartphone se po pádu zahřeje

Nákup MacBook je nejen drahý proces, ale také časově náročný. Je nutné věnovat pozornost všem nuancům, aby nedošlo k omylem koupit nelikvidní. Říkáme, jak si vybrat správný Macbook a co je třeba zkontrolovat před nákupem

WhatsApp se objevil funkci vytváření vlastních samolepek. Chápeme, jak je uspořádáno, že potřebujete udělat si vlastní nálepku a jaká omezení mají tuto inovaci

| Denial of responsibility | Contacts |RSS