Jak přidat panel nástrojů rychlého spuštění v systému Windows 10/8/7. Rychlé spuštění Windows 10

Rychlé spuštění Windows 10

Jak povolit nebo deaktivovat na panelu nástrojů rychlého spuštění v systému Windows 7 a Windows 8

Lawrence Abrams

Obsah

Úvod

Na panelu nástrojů s rychlým spuštěním je malý panel nástrojů, který sídlí na vaší hlavní panelu Windows, který vám umožní rychle spustit programy, které v něm vložíte. Počínaje systémem Windows 7 se na panelu nástrojů s rychlým spuštěním již není zobrazeno a je těžké ho najít jako Windows 7 a Windows 8 preferují techniku ​​programů piningu na hlavním panelu pro snadné spuštění. Bohužel, mnoho lidí stále má rád rychlý spuštění přístup k spouštění programů a chybí tato funkce. Naštěstí je na panelu nástrojů s rychlým spuštěním stále k dispozici, ale skrytá v těžko najít %UserProfile %\ AppData \ Roaming \ Microsoft \ Internet Explorer \ Rychlá spouštěcí složka. Tato příručka vysvětlí, jak povolit tento panel nástrojů v systému Windows 7 a Windows 8 a také jej nakonfigurovat podle vašich představ.

Jak povolit panel nástrojů rychlého spuštění v systému Windows 7 a Windows 8

Chcete-li na svůj hlavní panel přidat nový panel nástrojů, musíte kliknout pravým tlačítkem myši na prázdnou část hlavního panelu a poté vyberte panely nástrojů a poté na nový panel nástrojů. Možnost nabídky. To je znázorněno modrou šipkou na obrázku níže.

Nová možnost nabídky nástrojů

Nyní vám bude zobrazena obrazovka, kde si můžete vybrat složku na panelu nástrojů, která by měla být přidána na hlavní panel, jak je uvedeno na níže uvedeném obrázku.

Vyberte novou složku panelu nástrojů

Ve složce: Paste Field nebo zadejte následující cestu:

%UserProfile%\ AppData \ Roaming \ Microsoft \ Internet Explorer \ Rychlé spuštění

Poté stiskněte tlačítko Select Folder.

Rychlý panel nástrojů

Nyní uvidíte nový panel nástrojů označený rychlým spuštěním v pravém dolním rohu vašeho hlavního panelu Windows 7 a Windows 8, jak je uvedeno na obrázku výše.

Jak změnit vzhled a dojem na panelu nástrojů rychlého spuštění

Je možné změnit, jak vypadají ikony rychlého startu. Chcete-li získat přístup k těmto nastavením, klepněte pravým tlačítkem myši na panelu nástrojů s rychlým spuštěním a uvidíte nabídku podobnou níže uvedené nabídce.

Nastavení panelu nástrojů

Nastavení, která lze změnit, jsou:

  • Zobrazit text. Pokud tuto možnost povolíte, zobrazí se popis ikony na panelu nástrojů. Protože to zabírá příliš mnoho vzácného prostoru, navrhuji, abyste tuto možnost neumožnili, protože můžete vždy přemístit myši přes ikonu, abyste získali její popis.
  • Ukázat nadpis. Pokud je to povoleno, zobrazí se název panelu nástrojů, tj. Rychlé spuštění, místo zkratky. To také zabírá příliš mnoho místa a navrhuji, abyste tuto možnost nepoužívali.
  • Pohled. Tato možnost umožňuje změnit velikost ikon na panelu nástrojů rychlého spuštění. Pokud vyberete velké ikony, zvětší se ikony, což je zviditelňuje, ale zároveň využíváte více prostoru na panelu nástrojů. Pokud vyberete malé ikony, ikony budou těžší vidět, ale budete mít možnost zobrazit více ikon ve stejném množství prostoru. Příklady velkých a malých ikon lze vidět níže.

Nastavení velkých a malých ikon

Můžete také změnit velikost panelu nástrojů, abyste mohli vidět více ikon přetažením tří tečkovaných vertikálních linek. Než to však dokážete, budete muset nejprve odemknout systém Windows 7 a Windows 8. Jakmile je panel nástrojů odemčen, můžete jej podle potřeby rozšířit. Chcete.li rozšířit panel nástrojů, který je na levé straně obrazovky, rozšířili byste panel nástrojů pomocí pravých tečkovaných vertikálních linek. Pokud je panel nástrojů na pravé straně obrazovky, pak byste rozšířili panel nástrojů pomocí levých tečkovaných vertikálních linek.

Jak přesunout panel nástrojů rychlého spuštění na levou stranu hlavního panelu

Po prvním nainstalovaném panelu nástrojů rychlého spuštění bude automaticky přidán na pravou stranu hlavního panelu. Pokud jste pohodlnější s rychlým spuštěním panelu nástrojů na levé straně obrazovky, je možné jej přetáhnout na levou stranu. Chcete.li to provést, musíte nejprve odemknout hlavní panel a poté pomocí myši přetáhněte levé svislé tečkované čáry na levou stranu obrazovky. Obrázek níže vám ukáže tečkované čáry, které musíte přetáhnout.

Rychlé spuštění panelu nástrojů na pravé straně

Jakmile přetáhnete panel nástrojů na levou stranu obrazovky, budete muset podle potřeby rozšířit nebo zkrátit panel nástrojů přetažením tří tečkovaných svislých pruhů na pravé straně panelu nástrojů. Když jste spokojeni s umístěním panelu nástrojů, měli byste zamknout hlavní panel Windows 7 a Windows 8.

Jak deaktivovat panel nástrojů rychlého spuštění v systému Windows 7 a Windows 8

Chcete-li odstranit Windows 7 a Windows 8 Quick Launch panel nástrojů, jednoduše klepněte pravým tlačítkem myši na prázdnou část panelu nástrojů, abyste vyvolali nabídku panelu nástrojů, jak je znázorněno na obrázku níže.

Zavřete panel nástrojů rychlého spuštění

Poté klikněte na možnost Nabídka na panelu nástrojů, jak je znázorněno v červené šipce na obrázku výše. Poté budete vyzváni k tomu, zda chcete zavřít panel nástrojů. Pokud jej chcete zavřít, měli byste stisknout tlačítko OK, jinak stiskněte tlačítko Zrušit. Na panelu nástrojů s rychlým spuštěním bude nyní z vašeho hlavního panelu Windows 7 odstraněn.

Další diskuse o tom, jak používat a nakonfigurovat panel nástrojů rychlého spuštění, naleznete v našich fórech Windows 7 nebo Windows 8.

Uživatelé, kteří si to přečtou, také čte:

Jak deaktivovat a povolit náhled na miniaturu na hlavním panelu v systému Windows 7

Funkce Windows 7 je, že vám ukáže náhled nebo malý miniaturní obrázek otevřených oken pro konkrétní program, když se nad ním vznášíte. Například, pokud máte 3 okna Internet Explorer Windows a nasaďte ikonu myši přes internetový průzkumník na svém hlavním panelu, vyskakuje 3 malé obrázky každé z oken Internet Explorer a umožní vám vybrat ten, který jste.

Jak zamknout a odemknout hlavní panel Windows 7

Hlavník systému Windows je jednou z nejdůležitějších částí uživatelského zážitku Windows 7 a Windows 8 a přizpůsobení vašim specifickým potřebám bude pro usnadnění používání Windows dlouhou cestu. Bohužel rychlý skluz myši nebo přidání nových položek na hlavní panel může změnit konfiguraci, kterou jste získali. Proto je důležité přizpůsobit panel nástrojů připnutím položek a.

Jak povolit Godmode ve Windows

Windows 8, Windows 7, Server 2008 a příchutě Windows Vista poskytují nepublikovanou schopnost vytvořit ovládací panel s názvem Godmode, který vás Alllows, abyste měli snadný přístup k téměř všem administrativním úkolům, které byste chtěli použít ve Windows. Toto nové okno se nazývá Godmode, protože na vaše prsty dává všechny aspekty správy Windows na jednom místě. To vám umožní rychle.

Jak nainstalovat a používat režim Windows XP v systému Windows 7

Windows Virtual PC je doplněk ke stažení do Windows 7 Professional, Ultimate nebo Enterprise, který vám umožňuje spustit prostředí Windows XP z Windows 7. Režim systému Windows XP, který vyžaduje Windows Virtual PC, je předbavená plně aktivovaná kopie Windows XP Professional s nainstalovanou službou 3. S oběma nainstalovanými programy můžete poté spustit Windows XP v systému Windows 7, takže.

Jak používat příkazový řád pro obnovení systému Windows 7

Příkazový řád pro zotavení systému Windows 7 je textová konzole, která vám umožní provádět údržbu a zotavovací úkoly v počítači zadáním příkazů, které byste chtěli provést. Tyto příkazy vám umožňují provádět širokou škálu úkolů, jako jsou nahrazení infikovaných souborů, smazání infekcí, opravy konfigurací zavádění pro pevný disk, změna velikosti oddílů na pevném disku i.

Jak přidat panel nástrojů rychlého spuštění v systému Windows 10/8/7

Znáte užitečnost na panelu nástrojů pro rychlé spuštění v systému Windows 10 nebo jiných verzích Windows?

přidat, panel, nástrojů, rychlého, spuštění, systému

Na panelu nástrojů s rychlým spuštěním je užitečná část hlavního panelu Microsoft Windows, která vám poskytuje možnost přidat a spustit nejčastěji používané programy rychle.

Pokud jste v minulosti použili operační systém Windows XP a Vista, možná jste si všimli panelu nástrojů pro rychlé spuštění hned vedle tlačítka Start. Pokud však po Windows Vista používáte nejnovější operační systém Windows.

S novými verzemi Windows byla myšlenka na panelu nástrojů pro rychlé spuštění zrušena. Pokud tedy používáte operační systém Windows 10 a chcete používat funkci na panelu nástrojů s rychlým spuštěním, jste na správném místě, protože dnes vám řekneme, jak přidat rychlé spuštění do PC Windows 10 PC.

Proč musíte přidat na panelu nástrojů rychlého spuštění v systému Windows 10?

Než vám řekneme, jak povolit panel nástrojů pro rychlé spuštění systému Windows 10, zjistěte, proč je třeba použít rychlý spuštění panelu nástrojů Windows 10.

Níže jsme uvedli několik důvodů, které by vás mohly zajímat o přidání rychlého spouštěcího panelu na počítači se systémem Windows:

  • Připevnění více aplikací a složek vede k většímu prostoru, protože se od sebe příliš daleko od sebe rozmístily. To vás omezuje při přidávání více aplikací a nezbývá žádný prostor pro nové aplikace, které jsou otevřeny. Ale s rychlým spouštěcím lištěm Windows se nemusíte starat o prostory.
  • Je to skutečnost, že běžící programy se mísí s nejezdeckými programy na hlavním panelu, které vedou k velkému zmatku, zatímco pokud používáte panel nástrojů s rychlým spuštěním, všechny běžící programy se vždy objeví na jeho pravé straně.
  • S rychlým startovacím panelem získáte spoustu možností, jak přizpůsobit vzhled vašeho stolního počítače. Získáte schopnost připnout zkratky nebo složky bez použití jakýchkoli nástrojů. Jednou z nejlepších věcí, které při rychlém spuštění Windows použijete.

Doufáme, že nyní pochopíte důležitost rychlého spuštění nástrojů v systému Windows 10.

Jak povolit Windows 10 rychlé spuštění panelu nástrojů

Jak všichni víme, že ve výchozím nastavení není panel nástrojů rychlého spuštění k dispozici v operačním systému Windows 10, Windows 8 a Windows 7. Níže vysvětlené kroky však můžete postupovat podle tlačítka Rychlé spuštění, jako tomu bylo v Microsoft Windows Vista a Windows XP.

Zde je návod, jak přidat panel nástrojů rychlého spuštění na počítači Windows 10 / 8/7:

Krok (1): Nejprve klikněte pravým tlačítkem na hlavní panel a poté přejděte na panely nástrojů a z nabídky vyberte nový panel nástrojů.

Krok (2): V dialogovém okně Nový panel na panelu nástrojů zkopírujte a vložte následující text a poté stiskněte klávesu ENTER nebo klikněte na tlačítko Vybrat složku:

%UserProfile%\ AppData \ Roaming \ Microsoft \ Internet Explorer \ Rychlé spuštění

Krok (3): Nyní budete moci vidět lištu rychlého startu s textem na pravé straně hlavního panelu.

Krok (4): V případě, že chcete skrýt text rychlého spuštění a všechny tituly programu, stačí klepnout pravým tlačítkem pravým tlačítkem pravým tlačítkem myši na lištu rychlého startu a poté zrušte zaškrtnutí zobrazení textu a zobrazíte možnost názvu.

Krok (5): Můžete také přetáhnout rychlou spuštěnou lištu na levou stranu hlavního panelu. Pokud nejste schopni přesunout lištu rychlého startu, klepněte pravým tlačítkem myši na hlavní panel a poté zrušte zaškrtnutí zaškrtnutí možnosti hlavního panelu.

Krok (6): Přístup k položkám rychlého spuštění je docela jednoduchý, klikněte na dvojitou šipku dostupnou hned vedle panelu nástrojů rychlého spuštění na hlavním panelu a poté vyberte požadovaný program, který chcete otevřít podle svých preferencí.

Můžete tedy vidět, jak jednoduché je přidat panel nástrojů pro rychlé spuštění systému Windows 10. Stejný proces můžete sledovat, pokud si přejete přidat rychlý spouštěcí lišta na operačním systémech Windows 7 nebo Windows 8.

Jak přidat programy k rychlému spuštění Windows 10

Přidání programů na panelu nástrojů s rychlým spuštěním je také docela snadná věc. Pokud se rozhodnete přidat aplikaci na lištu rychlého startu, musíte pouze zkopírovat a vložit zkratku aplikace a jste hotovi.

Postupujte podle níže uvedených kroků a zjistěte, jak přidat programy na panel nástrojů rychlého spuštění v počítači Windows 10:

Krok (1): Chcete.li přidat program do lištu rychlého spouštění, jednoduše otevřete průzkumník souborů a zkopírujte a vložte následující text a poté stiskněte klávesu Enter a otevřete složku rychlého spuštění:

%AppData%\ Microsoft \ Internet Explorer \ Rychlé spuštění

Krok (2): Nyní přidejte všechny zkratky programu v této složce s rychlým spuštěním, které chcete přidat do rychlého spouštěcího panelu Windows 10.

Krok (3): Jakmile přidáte zkratky vašich požadovaných programů ve složce rychlého spuštění, tyto programy se objeví na panelu nástrojů s rychlým spuštěním nástrojů.

Sledováním přesně stejných kroků můžete na panelu nástrojů pro rychlé spuštění systému Windows 10 přidat tolik, jaké chcete programy.

Závěr

Doufáme, že nyní víte vše o panelu nástrojů s rychlým spuštěním a proč musíte přidat rychlý startovní panel v systému Windows 10 / 8/7 PC.

Postupujte podle pokynů vysvětlených výše, abyste povolili rychlé spuštění v systému Windows 10 a vložte zkratky do svých nejčastěji používaných aplikací a rychle je otevřete,

Pokud stále čelíte jakýmkoli potížím, abyste mohli povolit Windows 10 Rychlý spuštění panelu nástrojů nebo přidat programy do operačního systému s rychlým spuštěním Windows 10, dejte nám vědět pomocí комментари и и ot инения в už níže.

Možná byste také chtěli vědět: Jak změnit virtuální paměť v systému Windows 10

Jak získat rychlý startovní panel XP v systému Windows 10

Přestože jsme ve věku Windows 10, nelze popřít, že některé klasické rysy dřívějších verzí nebudou nikdy zapomenuty. Například lišta rychlého spouštění například v systému Windows XP umožnila uživatelům rychle přístup k často používaným aplikacím a souborům bez ucpávání hlavního panelu. Věděli jste, že tuto funkci můžete získat zpět v Windows 10? Čtěte dále a zjistěte, jak.

Rychlý spouštěcí lišta se poprvé objevila v systému Windows XP. Poté se rozvinula na Windows Vista, kde byla ve výchozím nastavení povolena, ale po vydání Windows 7 se Microsoft rozhodl pro tento nástroj zrušit podporu nástroje. Tato malá, ale užitečná funkce seděla na levé straně hlavního panelu poblíž tlačítka Start a poskytla snadný přístup k ploše a programům. V tomto tutoriálu vám ukážeme, jak se můžete dostat zpět do Windows 10.

Proč potřebujete rychlý startovní panel v systému Windows 10

Nic nemůže porazit sílu technického hacku, který zvyšuje život, a rychlý lišta spuštění dělá víc než to. Poskytuje vám rychlý přístup k vašim běžícím programům a zároveň poskytuje způsob, jak seskupit aplikace související s. Zde jsou tři důvody, proč byste mohli chtít tento nástroj povolit.

Panel nástrojů s rychlým spuštěním je vysoce přizpůsobitelný. Můžete snadno přidat složku nebo vložit zkratku, aniž byste museli používat aplikace třetích stran, jako je Winaero TaskBar Pinner.

Hlavní panel Windows 10 mísí spuštěné programy s programy, které jsou offline, ale s rychlým spuštěním se všechny spuštěné programy objevují napravo, takže mezi nimi bude vždy rozdíl.

I když upravíte připnuté ikony na malou velikost, rychlé spuštění je stále rozsadí od sebe pro snadný přístup a viditelnost.

Obnovení funkce rychlého spuštění není pro začátečníka zřejmé, ale ukážeme vám, jak to udělat v jednoduchých krocích.

Jak získat rychlý spouštěcí lišta v systému Windows 10

Chcete.li obnovit rychlé spuštění, jednoduše postupujte podle níže uvedených kroků.

Klepněte pravým tlačítkem myši na prázdnou oblast na hlavním panelu. Umístěte se nad „panely nástrojů“ a vyberte „Nový panel nástrojů.„Otevře se okno Průzkumníka souborů.

Note Expression & MIDI Articulations | Advanced Features in Cubase 7

Kliknutím na adresu adresy v okně Průzkumníka souborů povolíte úpravy, poté zkopírujte a vložte tuto cestu ( %AppData %\ Microsoft \ Internet Explorer \ Quick Long).

Klikněte na tlačítko „Vybrat složku“ a na panelu Hlavního panelu se nyní zobrazí lišta rychlého spouštění.

V dřívějších verzích seděl lišta rychlého startu na levé straně poblíž tlačítka Start, takže ho tam musíme přesunout, aby vypadala, jak se objevilo na Windows XP. Abychom se pohybovali rychlým spuštěním, musíme to nejprve odemknout. Klepněte pravým tlačítkem myši na prostor na hlavním panelu a vyberte „Zamknout hlavní panel“ z rozbalovací nabídky.

Nyní můžete přetáhnout na panelu nástrojů rychlého spuštění doleva a umístit jej vedle ikony Cortana.

Jedna věc, kterou si všimnete, je, že ikona rychlého spuštění chybí; Zobrazí se jen název „rychlé spuštění“. I když neexistuje snadný způsob, jak přivést ikonu zpět, můžete přizpůsobit nastavení tak, aby vypadala, jako by to bylo v den XP. Chcete-li tak učinit, klepněte pravým tlačítkem myši na rychlý spuštěný panel a vyrušte „Zobrazit text“ a „Zobrazit název.“

Nyní se váš panel nástrojů s rychlým spuštěním bude zdát čistý, organizovanější a připraven k použití. Chcete.li přidat položku, přetáhněte ji, dokud neuvidíte zprávu, „Přidejte rychlé spuštění.“

Pokud již nechcete používat rychlé spuštění, můžete jej snadno odstranit z hlavního panelu. Chcete-li tak učinit, klepněte pravým tlačítkem myši na prázdnou oblast, přejděte na „panely nástrojů“ a uvolněte „rychlé spuštění.„Tato akce způsobí, že lat zmizí.

Závěr

Tady to máte. jednoduché kroky, jak získat rychlý startovní lišta v Windows 10 Back. Všimněte si, že rychlé spuštění je stále k dispozici ve Windows 7 a 8 pro ty, kteří vědí, jak jej přidat zpět. Pokud se setkáte s jakýmkoli problémem nebo uvíznete v rychlém spuštění do práce v systému Windows 10, vraťte se k nám a my vám rádi pomůžeme.

Pomohla vám tato informace? Neváhejte se komentovat a sdílet.

Kenn je technologickým nadšencem od Passion, Windows Blogger podle výběru a masivní kávový imbiber. Rád sleduje sci-fi filmy ve svém volném čase a roztrhává gadgety, aby je mohl opravit.

Naše nejnovější tutoriály byly dodány přímo do vaší doručené pošty

Použití panelu nástrojů pro rychlé spuštění systému Windows

Tento výukový program Windows definuje panel nástrojů s rychlým spuštěním: oblast na hlavním panelu pro stolní počítače, na kterou může uživatel počítače přidat zkratky do oblíbených programů.

Tento výukový program podpory klíčové série také pojednává o tom, jak používat a přizpůsobit panel nástrojů pro rychlé spuštění.

Rychlé spuštění může zrychlit spuštění programů a přepínání mezi otevřenými aplikacemi, čímž se zvyšuje produktivita.

Panel nástrojů rychlého spuštění

Panel nástrojů s rychlým spuštěním poskytuje uživatelům PC oblast, aby mohli umístit zkratky do svých nejčastěji používaných programů. Na panelu nástrojů rychlého spuštění je jednou ze součástí hlavního panelu Windows. který ve výchozím nastavení sídlí na celém dně plochy Windows a je vždy viditelný.

V průběhu tohoto tutoriálu odkazujeme na panel nástrojů s rychlým spuštěním a na hlavním panelu Windows. Občas je budeme na ně označit jako na panelu nástrojů a na hlavním panelu, takže je prosím nezaměňujte. Chcete.li se dozvědět více o hlavním panelu, nejprve si přečtěte náš návod na hlavním panelu Windows.

Na panelu nástrojů s rychlým spuštěním má dvě výhody. Za prvé, protože sídlí na hlavním panelu, je to vždy viditelné. Pokud je ikona zkratky této aplikace na panelu nástrojů s rychlým spuštěním, nemusíte chodit na plochu, abyste otevřeli aplikaci. Za druhé, k otevření aplikaci je pouze jediné kliknutí na zkratku. Také, když se kurzor vznáší nad ikonou zkratky, zobrazí se popisný text. To může být pomoc, pokud neznajete ikonu.

Na panelu nástrojů s rychlým spuštěním zobrazí ikonu show Desktop. V systému Windows 7 se ikona desktopu show také zobrazí na pravém dolním rohu na hlavním panelu. Kliknutím na ikonu na pořadu okamžitě minimalizuje všechna otevřená okna a zobrazí se plochu. Bez této ikony by každé otevřené okno muselo být minimalizováno nebo uzavřeno jednotlivě, aby se zobrazilo na ploše.

Jak zobrazit panel nástrojů rychlého spuštění v systému Windows 7 a novější

Pokud nevidíte panel nástrojů pro rychlé spuštění, postupujte podle pokynů níže.

Umístěte kurzor na prázdné místo na hlavním panelu a klepněte pravým tlačítkem myši. Klikněte na „panely nástrojů“ a „Nové panely nástrojů.“

V dialogovém okně nového panelu na panelu nástrojů, které se zobrazí všimněte si složky ve spodní části okna. Zkopírujte a vložte následující do pole Složky:

%AppData%\ Microsoft \ Internet Explorer \ Rychlé spuštění

Poté klikněte na „Vyberte složku.„: Na panelu nástrojů s rychlým spuštěním se nyní objeví na pravé straně hlavního panelu, vlevo od oblasti oznámení. Je však přeplněný a je třeba jej přesunout na levou stranu hlavního panelu.

◊ Přesuňte panel nástrojů rychlého spuštění

Chcete-li přesunout panel nástrojů, klepněte pravým tlačítkem myši na hlavní panel. Pokud je zaškrtnuto „zamknout hlavní panel“, klikněte na to, abyste jej zrušili, protože potřebujeme odemknutém hlavním panelu. Poté klikněte na panel nástrojů a stisknutím tlačítka myši přesuňte panel nástrojů na pravý okraj tlačítka Start a uvolněte. Možná to budete muset udělat několikrát, ale panel nástrojů se nakonec přesune.

◊ Odstraňte název a text z ikon zkratky

Chceme, aby panel nástrojů s rychlým spuštěním obsahoval mnoho zkratek, takže nechceme, aby se názvy programů zobrazovaly, ani nechceme, aby se „rychlé spuštění“ zobrazovalo. Ty jsou snadno zamítnuty klepnutím pravým tlačítkem myši na panelu nástrojů a kliknutím odstraníte zaškrtnutí vedle textu a názvu.

Understanding Microsoft’s Network Stack with Hyper-V

◊ Změňte velikost ikon zkratky

V systému Windows 7 a vyšší si můžete vybrat velikost ikon zkratky. Klepněte pravým tlačítkem myši na panel nástrojů, klikněte na „Zobrazit“ a vyberte „Velké ikony“ nebo „malé ikony.“

Jak zobrazit panel nástrojů rychlého spuštění v systému Windows/XP a starší

Pokud nevidíte žádné ikony rychlého spuštění, umístěte kurzor do prázdné oblasti hlavního panelu a klikněte pravým tlačítkem. V prezentované nabídce přesuňte kurzor přes Word Tool Pairs a objeví se seznam nabídek. Pokud je vedle „rychlého spuštění“ zaškrtnutí, pak se zobrazí, ale prázdné ikony. Pokud neexistuje žádná zaškrtávací známka, pak se panel nástrojů nezobrazí. Kliknutím na „Rychlé spuštění“ zobrazíte panel nástrojů.

Jak změnit velikost panelu nástrojů rychlého spuštění

Pokud vidíte dvě malé šipky »(Značky na pravý úhel citace) na pravé straně panelu nástrojů s rychlým spuštěním není dostatečně široká, aby zobrazovala všechny své ikony. Kliknutím na šipky zobrazíte skryté ikony.

Před změnou velikosti panelu nástrojů se ujistěte, že na hlavním panelu kliknutí na hlavní panel na hlavním panelu na hlavním panelu zrušíte zaškrtnutí zaškrtnutí „blokovacího panelu“ zaškrtnutí zaškrtnutí „Zamykání hlavního panelu“.

Po dvojitých šipkách se zobrazí pevná nebo tečkovaná svislá čára. v závislosti na vaší verzi Windows. Umístěte kurzor na svislou čáru (rovy), dokud neuvidíte oboustrannou šipku. Stiskněte a podržte tlačítko myši (šipka změní vzhled) a přetáhněte linku doprava, dokud se nezobrazí všechny ikony a malé šipky zmizí.

Jak přidat a smazat ikony z panelu nástrojů rychlého spuštění

Chcete.li odstranit ikonu, klikněte a přetáhněte ikonu na plochu a uvolněte tlačítko myši. Pokud jste požádáni o „potvrzení souboru nahradit“, klikněte na Ano. To odstraní zkratku, nikoli program.

V systému Windows XP a níže buďte opatrní, abyste neodstranili ikonu zobrazení plochy. Pokud ano, vyžaduje to docela úsilí, aby se to vrátilo.

Chcete.li přidat ikonu na panel nástrojů pro rychlé spuštění, musí ikona nejprve bydlet na ploše. Klikněte na zkratku, přetáhněte ji na panel nástrojů rychlého spuštění a vydejte myši. Ikonu můžete uvolnit mezi jinými ikonami nebo na konci panelu nástrojů. Pokud vidíte kruh s lištou v něm, nenamístote ikonu na místě, kde může být umístěna na panelu nástrojů. Přesuňte ikonu, dokud kruh nezmizí, a poté uvolněte.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS