Jak přidat píseň na iPhone přes iTunes.

Jak stáhnout hudbu na iPhone: 6 jednoduchých a volných způsobů

Snad nejzřejmější způsob, jak nahrát hudbu z počítače se systémem Windows nebo Macos (do verze Catalina) na iPhone. prostřednictvím programu iTunes. Všechny přidané zvukové soubory tímto způsobem lze poslouchat ve standardní IOS-Aplikace „Hudba“. Stojí za zmínku, že iTunes kopíruje hudbu rychleji než zbývající aplikace uvedené níže, nepočítají vyhledávač.

přidat, píseň, iphone, přes, itunes

Takže, spusťte iTunes. Pokud program není nainstalován, stáhněte jej z oficiálních webových stránek Apple a Instalovat.

Nyní přidejte hudbu, kterou chcete poslouchat iPhone, v médiích iTunes. Chcete-li to provést, v nabídce Program klepněte na tlačítko „Soubor“ → „Přidat soubor do knihovny“ nebo „Přidat složku do knihovny“ a zadat místo uložení hudby v počítači.

Po dokončení, připojte smartphone do počítače přes USB kabel a klikněte na ikonu iPhone v horní části okna iTunes. V případě potřeby zadejte Apple ID a heslo.

Zbývá kopírovat hudbu z knihovny iTunes v paměti smartphonu. To lze provést dvěma způsoby: automaticky a ručně.

Jak nastavit automatické kopírování hudby iTunes

Tato metoda je určena pro hromadné kopírování. Stahuje se na iPhone nebo obecně všechny skladby z iTunes, nebo veškerou hudbu z vybrané kategorie, ať už GENRE, album, interpreta nebo playlist.

Na bočním panelu itunes otevřete sekci „Music“.

Na panelu vpravo označte položku „Synchronizovat hudbu“.

přidat, píseň, iphone, přes, itunes

Pokud chcete iTunes kopírovat ne všechny, ale pouze hudba, kterou jste zvolili, zapněte možnost „Vybrané seznamy playlistů, umělců, alb a žánrů“ a označte požadované možnosti v seznamu, který se zobrazí.

V dolní části okna klepněte na tlačítko „Apply“ a počkejte, až budou iTunes kopíruje soubory.

Jak kopírovat pouze vybrané skladby z iTunes ručně

Manuální metoda poskytuje více řízení: Umožňuje kopírovat jeden nebo více vybraných skladeb bez ovlivnění zbývajících souborů v knihovně.

Otevřete sekci „Přehled“ na postranním panelu iTunes.

Posuňte okno dolů a zaškrtněte položku „Zpracování hudby a videa ručně“.

Nad obrazem iPhone na postranním panelu klikněte na šipku Zpět, abyste se dostali do knihovny.

Otevřete sekci skladeb na postranním panelu. Pokud se nezobrazí v horní části okna, klepněte na tlačítko „MediaMatka“.

Přetáhněte požadované stopy pravou stranou okna na obrázku iPhone vlevo. Počkejte, až iTunes kopíruje soubory.

Jak přidat vyzvánění na iPhone pomocí PC

Tato metoda je komplikovanější než předchozí, a vyžaduje dostupnost počítače. Ale je to zcela zdarma.

Pokud máte počítač s Windows nebo Mac s MacOS Mojave nebo starší verzí OS. můžete přenést vyzvánění na iPhone přes iTunes. Chcete-li to provést, připojte Smartphone k počítači, vyberte jej v iTunes, přetáhněte vyzváněcí tóny do okna programu a proveďte synchronizaci.

V MAC s Macos Catalina a novější verze se synchronizace obsahu provádí pomocí vyhledávače, ale neexistuje žádný oddíl s vyzváněcími tóny v něm. Pro přenos melodií použijte standardní hudbu „hudbu“.

Po připojení kabelu iPhone se objeví na postranním panelu v části „Zařízení“. Budete muset pouze vybrat a přetáhnout vyzvánění v okně aplikace. Nebude žádné zprávy, ale v nastavení zvuku se zobrazí nové melodie volání.

V obou případech musí být vyzvánění ve formátu M4R. Tyto bezplatné služby můžete použít pro ořezávání a převod zvukových souborů.

Jaké další možnosti jsou s přidáním hudby

Výše uvedená metoda má několik omezení. Dlouhodobě přidejte hudbu přes iTunes, je nutná knihovna médií, skladby nebudou klesat na jedno připojené zařízení, ale okamžitě.

Existuje alternativní způsob, jak přidat stopy do Apple Music. Vývojáři aplikací třetích stran mají dlouho naučeni nahrát stopy z počítače do iPhone vynechání iTunes.

Nejjednodušší a nejvhodnější řešení je WALTR program nebo druhou verzi nástroje Waltr2.

Aplikace není levná, ale má zkušební období.

Takže stopy okamžitě spadají z počítače do iPhone bez médií Libes, iCloud a synchronizace.

Jak přidat hudbu do iPhone

Coauthor (y): luigi oppido. Luigi Potěšení Point Počítače v Santa Cruze, Kalifornie. Má více než 25 let zkušeností s opravami počítačů, aktualizací, obnovení dat a odstranění virů. Také více než dva roky vysílání počítačů! Na KSCO v centrální Kalifornii.

Počet názorů tohoto článku: 28 057.

Z tohoto článku se naučíte přidat skladby do aplikace „Music“ na iPhone. To lze provést, pokud synchronizujete média iTunes (v počítači) s iPhone, koupit hudbu v iTunes Store (na iPhone) nebo použít předplatné hudbě Apple. Můžete také použít streaming (streaming) hudební služby, například spotify nebo yandex.Hudba poslouchat hudbu zdarma (ale s reklamou).

 • Soubor MP3. Můžete přidat soubory MP3 v iTunes; Chcete-li to provést, poklepejte na ně, pokud iTunes je hlavní hudební přehrávač, nebo klepněte na tlačítko „Soubor“ „Přidat složku“, vyberte složku s hudbou a klepněte na tlačítko „Vybrat složku“ v pravém dolním rohu okna.
 • Audio-CD. v iTunes můžete přidat obsah disku CD; Chcete-li to provést, vložte zvuk do optické jednotky počítače, klepněte na ikonu jako disk CD v okně iTunes a klepněte na tlačítko „Import CD“.

Připojte iPhone k počítači. Jeden konec nabíjecího USB kabelu Připojte k portu USB počítače a druhý konec nabíječky iPhone.

Klepněte na tlačítko Sync. Toto je šedé tlačítko v pravém dolním rohu stránky iTunes. Proces kopírování hudby začne na iPhone.

Čekat, kdy je proces dokončen. Bude nějakou dobu trvat, je to závisí na počtu písní.

Použijte iTunes

 • Všimněte si, že pro iPads, iPod shuffles a další zařízení kompatibilní s iTunes tento proces bude tento proces téměř stejný, i když značka na tlačítko, která se zobrazí změní se.

Na další obrazovce klikněte na tlačítko „Hudba“. Po stisknutí tlačítka „iPod“ zobrazíte obrazovku zobrazující sadu informací o vašem iPodu, včetně jeho názvu, kontejneru, stejně jako několik dalších možností. Nemusíte jednat s žádným z nich. stačí kliknout na tlačítko „Hudba“ v horní části okna pokračovat.

 • V okamžiku, kdy můžete také zahrnout pole pro další možnosti níže. Pokud chcete například přidat hudební videa, která máte ve své knihovně, zaškrtněte políčko „Zahrnout hudební videa“ a tak dále.
 • Pokud chcete například přidat všechny vaše skladby Al Green do iPodu, procházejte seznamem umělců, dokud nenajdete al Green, vyberte zaškrtávací políčko vedle svého jména. Na druhou stranu, pokud chcete přidat skladby pouze ze svého alba Nejlepší zásahy, musíte procházet seznam alb, dokud nenajdete Největší hity Ze Green, pak zaškrtněte políčko vedle ní.
 • starosti, pokud jsou některé z vašich možností částečně shodné. iTunes nebude přidat stejnou píseň do iPod dvakrát.
 • Během tohoto procesu neodpojujte iPod. To porušuje proces synchronizace, zabraňuje tomu, abyste získali všechny vaše písně. Kromě toho může také způsobit, že blokování iTunes nebo přestane fungovat správně. [1] x zdroj informací
 • Všimněte si, že zatímco tato příručka popisuje, jak přidat hudbu do iPodu, proces je téměř identický pro jiné typy médií. Pokud chcete například přidat filmy do iPodu, musíte kliknout na „Filmy“ v horní části okna iTunes po kliknutí na tlačítko „iPod“ a pak jednat v podstatě stejným způsobem.

Zrušit nastavení synchronizace pro odstranění skladby. Chcete-li odebrat skladby z iPodu, připojte jej k počítači a jednejte jako obvykle na obrazovce synchronizace. Pokud ještě není vybráno, klepněte na ikonu bubliny vedle položky „Manual“ přidat skladby. Nyní procházejte oknami s umělci, seznamy skladeb a t.D. a Odstraňte vlajky Vedle voleb, které byste chtěli odstranit z vašeho iPodu. Po dokončení klepněte na tlačítko „Synchronizace“ pro použití změn.

Jak nahrát hudbu v iPhone přes iTunes

Pravděpodobně nejtěžší a nejdelší způsob existující, ale existuje také řada výhod:

 • V iTunes můžete zaregistrovat ID3 značky pro flexibilní vyhledávání, seskupení a organizování hudebních souborů;
 • Všechny hudební cesty mohou být zdobeny kryty, které budou zobrazeny v nativní IOS-Aplikace „Hudba“, knihovna médií se stane barevným a příjemným okem;
 • Samostatné hudební soubory mohou přiřadit nezávislé nastavení ekvalizéru a přiřadit úroveň hlasitosti;
 • iTunes vám umožní skupinovat hudební soubory na seznamy skladeb, které jsou přeneseny do iPhone v procesu synchronizace;
 • iTunes vám umožní stáhnout všechny Libeke nebo skupiny souborů v iPhone najednou: Seznamy skladeb, žánrů, alb a umělců.

Jak vidíte, spolu se všemi nedostatky, načítání zvukových souborů v iPhone prostřednictvím iTunes má právo na život a může být uplatněn pro někoho.

Aby bylo možné „zaplnit“ hudbu v paměti zařízení iOS-zařízení, je nutné jej předpět na zprostředkovatele Aytyuns.

Upozorňuji na skutečnost, že pokud žádný soubor v knihovně nebyl načten, není podporován iTunes a musí být převeden, WMA soubory jsou automaticky převedeny.

Synchronizace hudby iTunes s iPhone

Aby byla hudba z knihovny iTunes stažena do paměti iPhone, je nutné jej synchronizovat:

 • Připojte zařízení k počítači USB kabelu nebo Wi-Fi.
 • Spusťte iTunes (pokud je program uzavřen).
 • Přejděte na kartu Přehled v sekci „Zařízení. Model vašeho oddírání ».

Upozorňujeme, že společně s obsahem sbírky se zobrazí položka „Automaticky vyplnit volné místo písně“. Vyberte jej, pokud chcete vyplnit hudbu veškeré volné místo.

Jak přenos hudby do iPhone z počítače pomocí disku Google

 • Otevřete disk Google na počítači.
 • Přejít na https: // www.Řídit.Google.COM / v libovolném prohlížeči.

Tenorshare ICAREFONE podporuje přesunout 9 typů souborů: kontakty, hudbu, aplikace, video, fotografie, poznámky, kalendář, záložka, iBooks s počítačem na iPhone 13/13 Pro (max) / iPhone 12 / 11/11 PRO (MAX) a DR. Je plně kompatibilní s Windows 11/10/8.1/8/7 a Mac OS X 10.14 EI Capitan, 10.10 Yosemite, 10.9 mavericks, 10.8, 10.7, 10.6, 10.5.

Připojte iPhone k počítači přes USB kabel.

Spustit program. Hedvábí pomocí tlačítka „Management“ z hlavních údů.

Vyberte možnost „Import“ a vyberte možnost Hudba v složce počítače, kterou chcete stáhnout do svého iPhone.

Použití iTunes Není možné si vybrat hudbu, kterou chcete převést, ale v Tenorshare ICAREFONE je vhodné zobrazit všechny soubory podle typu a rozhodně vyberte, funkce „Management“ umožňuje ovládat 8 typů souborů: fotky, hudbu, video. Kontakty, zprávy, aplikace, knihy záložky (safari). Zároveň věnujte pozornost, Tenorshare ICAREFONE není FULL FREEN, umožní vám předat 20 souborů. Pokud chcete přenést více, aktualizujte verzi Pro. Zdá se, že níže uvedený odkaz odkaz.

Samozřejmě, kromě správy dat iPhone, Tenorshare IcareFone je nástroj All-in-One pro opravu všech otázek pro iPhone, iPad a iPod. S tímto úžasným nástrojem můžete snadno vyčistit z nepotřebných souborů a urychlit zařízení, vytvářet zálohování kopírování a obnovení zařízení iOS v případě ztráty dat a t.D.

Všechny tyto způsoby jsou velmi užitečné. Můžete si vybrat nejvhodnější pro pohyblivou hudbu z počítače na iPhone. A pokud chcete převést získané hudbu z iTunes Store a kopírovat skladby, které nejsou zakoupeny v Itunes Store, ICAREFONE je také vynikající volbou.

Jak odstranit hudbu s iPhone?

Možnosti, jak odstranit hudbu z iPhone, alespoň čtyři. to vše závisí na radikalitě přístupu:

Odstranění jedné stopy s iPhone

 • Způsob Elementary. No PC, ani žádné další nástroje.
 • Postup Další: Otevřené embedded hudební aplikace.
 • Najít titulní kompozici a tlak na název.
 • V zobrazené nabídce najděte položku „Odebrat z médií“.

Smazat veškerou hudbu s iPhone

Metoda je i když radikální, ale v některých situacích jsou opravdu užitečné, zejména při pohybu z zimního playlistu na jaře nebo v létě. Ano, a obecně, proč ne emocionálně restart?

 • Můžete vymazat „vše“ prostřednictvím nastavení vyhledáním položky „Hudba“.
 • V zobrazené nabídce je sekce „stahování“ důležitá. Je to, že se zobrazí počet prostoru vynaložených na stopách.

Odstranění hudby prostřednictvím iTunes

 • Za prvé, smartphone nebo tablet musí být připojen k počítači pomocí USB.
 • Dále v pravém menu musíte vybrat položku „Song“ a otevřít celou složení kompozic dostupných v knihovně.
 • Která dráha se nelíbí. s tím a musíte komunikovat s pravým tlačítkem myši, volání odpovídající rozevírací nabídky, kde se zobrazí dlouho očekávaná „Smazat“.

Jak změnit počet písní na iPhone bez mazání?

 • Možnost s konzistentním čištěním „MediaMatka“ pro opakování zcela volitelného. Někdy jednodušší upravit seznam souborů, které je třeba synchronizovat s knihovnou iPhone.
 • Chcete-li to provést, budete muset smartphonu připojit k počítači a okamžitě „ponořit“ v informačních informacích.
 • V sekci s „hudbou“ (vybere v levém rohu v speciálním menu), budete muset dát klíšťata před umělci, alba a žánry, které by měly být na smartphonu. Poslední etapa. Synchronizace s výslednou sadou a všemi, sbírka je uvedena do dokonalosti!

Výše uvedené pokyny pomohou zbavit se všech přes iPhone zcela odlišné způsoby. Nějaká práce dočasně (až do jiné synchronizace s PC), což vám umožní vytvořit knihovnu doslova od nuly. To vše záleží na tom, kolik písní a stopy jsou unavené.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS