Jak: Připojení zařízení Windows k OpenVPN Access Server. OpenVPN Connect for Windows

OpenVPN Download Instalace Použijte pro Windows 10/11 a MAC [Správce oddílů]

Mnoho uživatelů je zmateno ohledně klienta OpenVPN. Zde Minitool představí definici, podporované operační systémy a další užitečné informace o klientovi. Důležité je, že poskytne úplný průvodce stahováním/instalací OpenVPN pro Windows a Mac.

O OpenVPN

Než získáte stažení klienta OpenVPN, je nutné mít celkové porozumění tomuto nástroji. Zde představíme klienta z definice, výhod, podporovaných operačních systémů a dalších souvisejících informací.

Co je OpenVPN

OpenVPN, také známý jako OpenVPN Community Edition, je systém Virtual Private Network (VPN) s otevřeným zdrojovým kódem, který lze použít k vytvoření připojení k webu a point-to-point pomocí vlastního zabezpečovacího protokolu, který podporuje SSL/TLS. Podporuje také přemostění Ethernet, tunel TCP/UDP, dynamické IP adresy atd.

S tímto klientem OpenVPN to znamená, že můžete použít různé síťové protokoly a metody, včetně ověřování HMAC, OpenSSL a sdílených klíčů, abyste zajistili bezpečné a soukromé údaje. Kromě toho také podporuje mnoho kryptografických algoritmů, včetně AES-256, Blowfish, 3DES atd.

Definování OpenVPN může být složité. Pokud jste z tohoto nástroje stále zmateni, nebojte se. Zde shrnujeme hlavní rysy OpenVPN, které vám pomohou porozumět tomu.

 • Používá všechny šifrování, ověřování a certifikační funkce knihovny OpenSSL k ochraně vašeho soukromého síťového provozu před podezřelými herci a poskytovateli internetových služeb.
 • Nakonfiguruje škálovatelnou a vyváženou farmu VPN serveru pomocí jednoho nebo více strojů, která se může zabývat tisíci dynamických spojení od přicházejících klientů VPN.
 • Spravuje využití šířky pásma propojení prostřednictvím adaptivní komprese odkazu v reálném čase a formování provozu.
 • Tunely jakýkoli virtuální adaptér Ethernet nebo IP podsítě nad port UDP nebo TCP.
 • Používá předem sdílené klíče, statické nebo TSL založené na dynamické výměně klíčů.
 • Vytváří zabezpečené mosty Ethernetu pomocí zařízení Virtual Tap.
 • Ovládejte OpenVPN pomocí GUI na Windows nebo Mac OS X.

Je stále zdarma ke stažení OpenVPN

Můžete získat ke stažení OpenVPN Connect zdarma? Samozřejmě ano. OpenVPN je bezplatná a open-source VPN možnost, kterou si můžete stáhnout a nainstalovat do mnoha operačních systémů, včetně systému Windows 11/8/7/XP/Vista (32bitový a 64bitový), MacOS, Linux, Solaris, OpenBSD, FreeBSD, NetBSD, Android a iOS.

Kde stáhnout nordvpn? Nyní přijdete na správné místo. Tento příspěvek poskytuje úplný průvodce stahováním NordVPN pro Windows, Mac, iOS a Android.

OpenVPN Stáhnout a nainstalovat pro Windows 10/11

Kde stáhnout OpenVPN pro Windows? Při hledání této odpovědi můžete najít různé webové stránky, které poskytují balíčky ke stažení klienta OpenVPN. Mezi nimi je web OpenVPN Community Stahování nejčastěji používaným, který poskytuje různé verze OpenVPN podle různých vydání systému.

Kromě toho můžete také získat nejnovější verzi OpenVPN Connect V3 z https: // OpenVPN.Net/Client-Connect-Vpn-for-windows/nebo https: // openvpn.Net/ VPN-Client/ Web.

Zde je návod, jak provést ke stažení klienta OpenVPN Connect pro Windows 10/11 a nainstalovat jej.

Krok 1. Kliknutím sem otevřete balíček OpenVPN Community Stahování, rozbalte verzi, kterou chcete stáhnout, a klikněte na odkaz ke stažení podle specifikace systému. Zde bereme OpenVPN 2.5.Například verze 7 pro Windows 64bitový instalační program.

Krok 2. Poklepejte na soubor spustitelného souboru MSI, počkejte, až se instalační program načte, a klikněte na Instalovat hned. Poté počkejte na dokončení instalace. Po instalaci musíte nastavit konfigurační soubor.

Krok 3. Chcete.li použít klienta OpenVPN Connect, musíte importovat konfigurační soubor do systému. Otevřete instalační složku OpenVPN, zkopírujte konfigurační soubor a vložte jej do souborů C: \ Program \ OpenVPN \ Config \.

Krok 4. Nyní najdete ikonu OpenVPN Connect z zásobníku systému. Klepněte pravým tlačítkem myši na ikonu a vyberte VPN, kterou chcete připojit, a klikněte na připojení.

Než se připojíte k VPN, ujistěte se, že máte úspěšně nainstalován server VPN a přihlásil se s přihlašovacími údaji.

OpenVPN Stáhnout a nainstalovat pro Mac

Také si můžete stáhnout a nainstalovat klienta OpenVPN Connect pro Mac. Chcete.li tuto práci provést, můžete otevřít výchozí prohlížeč, navštivte https: // OpenVPN.Net/ Client-Connect-VPN-for-MAC-OS/ web, klikněte na Stáhnout OpenVPN Connect v3 a vyberte umístění pro uložení balíčku.

Po stažení poklepejte na soubor DMG a postupujte podle pokynů na obrazovce a dokončete instalaci. Po úspěšném nainstalovaném balíčku stahování Mac OpenVPN MAC klepněte pravým tlačítkem myši na ikonu OpenVPN Connect a vyberte Eject. Poté můžete začít používat aplikaci v aplikacích.

Další čtení: Pokud tento program nemůžete nainstalovat do Windows 10/11 kvůli nedostatečnému prostoru disku, nebojte se. Průvodce Minitool oddíl vám může pomoci snadno opravit analýzou místa na disku, rozšířením oddílu, upgradem na větší pevný disk atd.

Jak získat Wi-Fi bez poskytovatele internetu? Tento příspěvek poskytuje několik dočasných internetových služeb, které vám mohou pomoci získat Wi-Fi bez poskytovatele internetu.

Jak: Připojení zařízení Windows k OpenVPN Access Server

V této příručce vám ukážeme všechny kroky pro připojení zařízení Windows k novému přístupovému serveru OpenVPN. Trvá to jen pár kliknutí a budete nastaveni a můžete použít svůj nový server.

Co je server OpenVPN

Toto je řešení open-source pro vytvoření zabezpečené virtuální soukromé sítě (VPN) přes internet. Server OpenVPN je pak server, který je nainstalován pomocí softwaru OpenVPN, což umožňuje vzdáleným klientům rychle, snadno a snadno a bez jakýchkoli rizik narušení dat.

Server Bgocloud OpenVPN Stručně řečeno

V Bgocloudu nabízíme robustní, vysoce konfigurovatelnou a super snadno použitelnou službu OpenVPN, která šifruje váš internetový provoz a chrání ji před kybernetickými útoky nebo jakékoli hrozby pro vaše data. Získáte svůj vlastní server a bezpečné připojení ke vzdáleným klientům nebo síťovým prostředkům.

Připojení zařízení Windows k přístupovému serveru OpenVPN

Pokud chcete sledovat video tutoriál, můžete sledovat tento z našeho kanálu YouTube:

Krok 1: Přijímání certifikátu podepsaného pro OpenVPN CWS

Po zakoupení serveru OpenVPN přejděte na https: //. Vaše IP můžete vidět v e-mailu, který jsme vám poslali nebo v oblasti klienta. Zobrazí varování o certifikátu s vlastním podepsaným. Váš server generuje samostatný certifikát speciálně pro sebe. Stačí kliknout na „Advanced“ a poté na „Pokračujte… (nebezpečné)“ nebo „Pokračujte do… (nebezpečné)“, abyste získali přístup k serveru OpenVPN.

Krok 2: Přihlašovací údaje

Poté zadejte své přihlašovací údaje. Pro nový přístupový server OpenVPN je uživatelské jméno OpenVPN a heslo je vaše kořenové heslo VPS. Najdete je v e-mailu, který jste od nás obdrželi.

Krok 3: Stahování klienta serveru OpenVPN

Pro většinu operačního systému budete představeni s klienty.

Pokud jste již nainstalovali klienta OpenVPN Connect na počítači, můžete si stáhnout svůj profil a importovat jej. Chcete-li to provést, přejděte dolů, klikněte na „Sám (uživatelský profil)“ a přeskočte na krok 6.

Pokud jste nainstalovali klienta OpenVPN Connect, klikněte na ikonu Windows pomocí „nového“ odznaku a začněte jej stahovat pro svůj operační systém.

Protože to pochází z vašeho serveru, můžete získat varování pro potenciálně nebezpečný soubor. To se děje většinou na Microsoft Edge. V závislosti na použitém prohlížeči klikněte na „Keep“ nebo klikněte na tři tečky, poté na „Keep“, poté na „Zobrazit více“ a konečně na „Keep Anyway“.

Krok 4: Spuštění instalátoru pro Windows

Nyní spusťte instalační program. Varování od Microsoft Defender SmartScreen získáte, protože přichází nepodepsáno z nedůvěryhodného serveru. Kliknutím na „Informace“ a poté na „Spusťte“ spusťte instalační program.

Krok 5: Konfigurace profilu

Po dokončení instalace se klient OpenVPN Connect automaticky otevře. Přeskočte uvítací obrazovku a uvidíte, že profil VPN pro váš server OpenVPN je již nakonfigurován. Klikněte na přepínač vedle něj.

Poté zadejte heslo pro uživatele.

A to je vše. Úspěšně jste vytvořili přesměrování celého provozu na nový server OpenVPN.

Krok 6: Importování nových profilů v klientovi OpenVPN Connect

V tomto klientovi můžete importovat další profily z jiných serverů OpenVPN. Chcete-li importovat nový profil, stačí kliknout na svůj.soubor OVPN nebo jej přetáhněte do programu, jak je uvedeno níže.

Pokud chcete, můžete změnit název profilu a uložit heslo uživatele, než importujete profil. Klikněte na „Connect“.

Pokud jste se rozhodli neuložit heslo, zadejte jej, když je vyzván.

Později můžete získat přístup a ovládat všechna připojení OpenVPN z ikony OpenVPN na hlavním panelu.

Podívejte se na náš rychlý a bezpečný hosting OpenVPN a vyberte vhodný plán pro vaše potřeby.

Nainstalujte klienta OpenVPN na Windows

V tomto tutoriálu ukážeme, jak nainstalovat klienta OpenVPN na Windows a také vám ukážeme, jak nakonfigurovat klienta OpenVPN.

Použijeme scénář laboratoře, abychom umožnili čtenáři učit se a replikovat to, co je uvedeno v tomto tutoriálu. Kromě toho vysvětlujeme během tutoriálu, co by se mělo změnit pro scénář skutečného produkce.

Předpokládáme, že již máte nainstalovaný server OpenVPN. Pokud ne, máme výuku serveru OpenVPN:

Pak se objeví obrazovka níže. Pojďme kliknout na „Nainstalovat nyní“.

Poté pojďme poskytnout oprávnění instalačního programu OpenVPN k přístupu k disku.

Po instalaci vidíme níže uvedenou zprávu. Pojďme tedy kliknout na „Zavřít“.

Stahování souboru klienta OVPN (volitelné)

Nyní pojďme získat konfigurační soubor klienta. Existuje několik způsobů, jak toho dosáhnout. V tomto tutoriálu dostaneme klientský soubor pomocí SFTP. Můžete jej však poslat e.mailem, Flash Drive…

Chcete.li stáhnout přes SFTP, připojte se k serveru. K tomu musíme znát IP serveru OpenVPN. V našem případě má server OpenVPN IP 192.168.11.2. Zkontrolujte však IP serveru OpenVPN. Pokud již již používáte OpenVPN ve výrobním prostředí, bude IP serveru OpenVPN pravděpodobně veřejnou IP.

Chcete.li získat přístup na server OpenVPN s SFTP, klikněte na nabídku Start a klikněte na spuštění a poté zadejte CMD.

Nyní máte terminál. V tomto terminálu zadejte příkaz níže:

Příkaz sestává z aplikace, kterou použijeme, v tomto případě je to „SFTP“. Dále máme uživatele serveru OpenVPN, v tomto případě je náš uživatel „sítí“. Poté musíme informovat adresu serveru OpenVPN. V našem příkladu je tato adresa „@192.168.11.2 “.

Poté zadáte heslo uživatele stroje, který má server OpenVPN.

Nyní pojďme do adresáře, kde je uložen soubor „OVPN“ našeho uživatele. V našem případě jsou uloženy soubory našeho klienta Alice. K tomu použijeme příkaz „CD/Home/Redes/VPN_CLIENTS/ALICE/“. Nezapomeňte použít adresář, kde jste uložili své klientské soubory OpenVPN.

CD/HOME/REDES/VPN_CLIENTS/ALICE/

Nyní použijeme příkaz „get“ ke stažení „Alice.Soubor OVPN ”.

Obrázek níže ukazuje Alice.Soubor OVPN se zkopíruje do počítače Windows.

Úpravy souboru OVPN

Nyní pojďme upravit soubor OVPN klienta. V tomto případě změníme IP serveru a uvolníme řádky níže.

Po změně budou linky vypadat takto:

Nyní změňte IP serveru OpenVPN. Za tímto účelem musíme zkontrolovat IP našeho serveru OpenVPN. V našem případě přístup k interní síti a IP serveru OpenVPN je „192.168.11.2 “.

Pravděpodobně však budete mít veřejnou IP z vašeho serveru OpenVPN nebo veřejné IP z vašeho okrajového routeru, který port vpřed na váš server OpenVPN.

Přidání alternativního DNS

Pokud jste neuvedli server DNS pro vaše rozhraní VPN. Do klientového souboru můžete vložit možnost „DHCP-Option DNS“. Tento příkazový řádek umožňuje klientovi používat DNS uvedené v konfiguraci klienta OpenVPN. V našem případě používáme Google DNS „8.8.8.8 “. Můžete si vybrat DNS, které nejlépe vyhovují vašim účelům.

Spuštění klienta OpenVPN

Nyní pojďme spustit aplikaci OpenVPN.

Jakmile je zahájeno, přejděte do pravého dolního rohu a klepněte pravým tlačítkem na spojení se symbolem na obrázku níže.

Kliknutím na pravý tlačítko myši uvidíme možnost „import“. Pojďme tedy kliknout na „Import“ a vyberte si umístění, kde uložíme soubor OVPN klienta.

Po importu klientského souboru OpenVPN můžeme kliknout pravým tlačítkem myši na ikonu OpenVPN a kliknout na „Connect“. Pak OpenVPN začne vytvářet tunel.

Testování klienta OpenVPN

Chcete.li otestovat klienta OpenVPN na Windows, můžete procházet internet nebo použít příkaz Windows Tracert. Tento příkaz, Tracert, je stejný jako příkaz Linux Traceroute. Takže příkaz Tracert vám umožní zkontrolovat chmel na hostitele, kterého hledáte.

připojení, zařízení, windows, openvpn, access

V našem případě je prvním skokem připojení OpenVPN a poté jde na výchozí bránu serveru OpenVPN. Tímto způsobem máme důkaz, že zákazník uspokojivě používá VPN.

připojení, zařízení, windows, openvpn, access

s

poslední články

Na našem webu používáme cookies, které si pamatujeme vaše preference a opakují návštěvy. Kliknutím na „Přijmout vše“ souhlasíte s používáním všech cookies. Navštivte „Nastavení“ a poskytněte kontrolovaný souhlas./ Usamos cookies em nosso web lembrando suas prefertências e návštěva repetidas. Ao Clicar EM „Aceitar Todos“, Você Concorda com O Uso de Todos Os Cookies. Visite „Configurarações cookies“ para fornecer um consentimento controlsado.

Přehled ochrany osobních údajů / Visão Geral da privacidade

Tento web používá soubory cookie ke zlepšení vašich zkušeností při procházení webem. Z nich jsou v prohlížeči uloženy soubory cookie, které jsou kategorizovány podle potřeby, protože jsou nezbytné pro fungování základních funkcí webu. Používáme také cookies třetích stran, které nám pomáhají analyzovat a pochopit, jak používáte tento web. Tyto soubory cookie budou uloženy ve vašem prohlížeči pouze s vaším souhlasem. Máte také možnost odhlásit se z těchto cookies. Ale odhlášení z některých z těchto souborů cookie může ovlivnit váš zážitek z prohlížení. / Este Site USA Cookies Para Melhorar A Sua Experienceência Enquanto Navega Pelo Site. Určivé, osy cookies que são kategorizados como nuvários são armazenados no seu navegador, pois são essenciais para o funionamento das funcionalidades básicas do webu. Também usamos cookies de terceiros que nos ajudam analisar e entender como você usa este stránka. Eses cookie se serão armazenados em seu navegador apenas com o seu consentimento. Você Também Tem A Opção de Cancers Esses Cookies. Porém, desativação de alguns desses cookie podové afetar sua experimentência de Navegação.

Nezbytné soubory cookie jsou naprosto nezbytné, aby web správně fungoval. Tyto soubory cookie zajišťují základní funkce a bezpečnostní funkce webové stránky anonymně.

CookieDurationDescription

Funkční soubory cookie pomáhají provádět určité funkce, jako je sdílení obsahu webových stránek na platformách sociálních médií, shromažďování zpětné vazby a další funkce třetích stran.

CookieDurationDescription

Cookies výkonnosti se používají k pochopení a analýze klíčových indexů výkonu webu, což pomáhá poskytovat lepší uživatelský zážitek pro návštěvníky.

CookieDurationDescription

Analytické soubory cookie se používají k pochopení toho, jak návštěvníci interagují s webem. Tyto soubory cookie pomáhají poskytovat informace o metrikách počet návštěvníků, míry okamžitého opuštění, zdroje provozu atd.

CookieDurationDescription

Cookies reklamy se používají k poskytnutí návštěvníků relevantní reklamy a marketingové kampaně. Tyto soubory cookie sledují návštěvníky napříč webovými stránkami a shromažďují informace, které poskytují přizpůsobené reklamy.

CookieDurationDescription

Další nekategorizované soubory cookie jsou ty, které jsou analyzovány a dosud nebyly klasifikovány do kategorie.

CookieDurationDescription

OpenVPN Connect for Windows

 • Stáhněte si instalační program OpenVPN Connect zde: Klient Windows OpenVPN Connect
 • Poklepáním na instalaci, který jste stáhli, poklepejte na instalaci. Když získáte níže uvedené „bezpečnostní varování“, stačí kliknout na „Spustit“ a pokračovat v procesu instalace.
 • Jakmile je nainstalován, uvidíte ikonu OpenVPN Connect na ploše a na zásobníku systému: Poznámka :: Když restartujete počítač, OpenVPN Connect nemusí spustit automaticky a neuvidíte ikonu na systémovém zásobníku. Kliknutím na ikonu OpenVPN Connect na ploše spusťte klienta.
 • Navštivte naši síťovou stránku na adrese https: // ironsocket.com/síť#ovpn.
 • Vyberte umístění serveru OpenVPN, ke kterému chcete připojit, a klikněte na Získat profil.
 • Vyberte úroveň šifrování, kterou chcete použít, a kliknutím na stahování stáhněte.OVPN profil.
 • Kliknutím na ikonu OpenVPN Connect v zásobníku systému otevřete nabídku OpenVPN.
 • Klikněte na Import a poté vyberte z místního souboru.
 • Procházet složku, kde.Byl stažen konfigurační profil OVPN. Vyberte konfigurační soubor, který chcete použít, a poté klikněte na Otevřít.
 • Po úspěšném importu uvidíte bublinovou zprávu, která říká, že spojení bylo uloženo.

Připojte se k OpenVPN

 • Pokud ještě není spuštěno, poklepejte na ikonu OpenVPN Connect na ploše.
 • Kliknutím na ikonu OpenVPN Connect na zásobníku systému otevřete nabídku OpenVPN, vyberte profil VPN, který chcete použít, a poté klikněte na připojení.
 • Pokud získáte varování OpenVPN, abyste umožnili připojení VPN, klikněte na ano.
 • Zadejte své uživatelské jméno a heslo VPN a klikněte na Připojit. Vaše přihlašovací údaje najdete na stránce přihlašovacích údajů VPN.

Poznámka: Vaše přihlašovací údaje VPN nejsou stejné jako přihlašovací údaje o webových stránkách Ironsocket.

 • Když jste úspěšně připojili, uvidíte bublinovou zprávu, jako je připojení k UK-Lon-2.isvpn.byla založena síť.
 • Odpojit od OpenVPN

  • Kliknutím na ikonu OpenVPN na zásobníku systému otevřete nabídku OpenVPN a poté klikněte například odpojení od UK-Lon-2.isvpn.síť.

  Nastavení komunity OpenVPN

  • Stáhněte si nejnovější starou stabilní verzi komunity (2.3.x) klienta OpenVPN (Windows Installer) na http: // OpenVPN.net/index.PHP/Open-Source/Stahování.html.
  • Navštivte naši síťovou stránku na adrese https: // ironsocket.com/síť#ovpn.
  • Vyberte umístění serveru OpenVPN, ke kterému chcete připojit, a klikněte na Získat profil
  • Vyberte úroveň šifrování, kterou chcete použít, a kliknutím na stahování stáhněte.OVPN.
  • Otevřete složku (obvykle složka stahování), kde jste si stáhli profily a poté je zkopírujte do složky C: \ Program Files \ OpenVPN \ config.

  Připojte se k OpenVPN

  • Chcete-li se připojit, najděte ikonu GUI OpenVPN na ploše a poklepejte na ji spuštění OpenVPN.
  • V zásobníku systému klikněte pravým tlačítkem na ikonu OpenVPN GUI. Poznámka: Pokud po spuštění GUI OpenVPN GUI nemůžete najít ikonu na zásobníku systému, zkontrolujte skryté ikony OpenVPN GUI. Klikněte na níže uvedený odkaz, jak zobrazit skryté ikony Systray: http: // www.Počítačové.com/problémy/ch000734.htm.
  • Najděte web, který se připojí z nabídky, a vyberte Connect z podnabídky webu.
  • Zadejte své uživatelské jméno a heslo VPN, když je vyzván, a klikněte na OK.
  • Ikona OpenVPN GUI v zásobníku se po vytvoření zabezpečeného připojení stane zeleně.
  • Chcete.li ověřit, otevřete svůj prohlížeč, navštivte https: // ironsocket.com a měli byste vidět nové umístění.

  Odpojit od OpenVPN

  • Kliknutím na ikonu OpenVPN na zásobníku systému otevřete nabídku.
  • Vyberte aktivní připojení (ten se zaškrtnutím) a poté klikněte na odpojení.

  Automatické přihlášení bez ručního zadávání uživatelského jména a hesla VPN

  Uvažujete o „automatickém přihlášení“ bez nutnosti zadat heslo pokaždé, když se chcete připojit k OpenVPN? Pokud ano, přečtěte si dále.

  V současné době neexistuje bezpečný způsob, jak uložit uživatelské jméno a heslo v systému Windows pomocí OpenVPN. Pro bezpečnostní účely většina verzí OpenVPN nedovoluje přečíst uživatele/heslo ze souboru. Pokud jste ochotni riskovat bezpečnostní riziko, že vaše přihlašovací údaje uloží na pevném disku, můžete použít klienta GUI OpenVPN a nastavit jej tak, aby se automaticky přihlásil. Při rozpoznání bezpečnostních rizik je postup následující:

  • Pokud ještě nemáte nainstalované GUI OpenVPN, stáhněte si jej nejprve.
  • Přejděte na složku C: \ Program Files \ OpenVPN \ config.
  • Pomocí textového editoru, jako je WordPad nebo Poznámkový blok, vytvořte heslo názvu souboru.txt. Na prvním řádku zadejte své uživatelské jméno VPN (12345 v tomto příkladu). Na druhém řádku zadejte heslo VPN.
  • Uložit soubor.
  • Další je otevřít a upravit své.Soubor OVPN s WordPad a najděte řádek, který čte Auth-User-Pass. Změňte jej na heslo pro autorizovatelného průchodu.txt (bez citátů). Uložit a odejít.
  • Vyzkoušejte připojení a zjistěte, zda se připojí automaticky.

  Odstraňování problémů

  • Přejděte na systém ovládacího panelu a administrativní nástroje zabezpečení
  • Klikněte na služby
  • Přejděte dolů a vyhledejte klienta OpenVPN Access
  • Pokud se stavový sloupec nezobrazí, spustil se, klepněte pravým tlačítkem myši na OpenVPN Access Client a vyberte Start
  • Zkuste se znovu připojit. Možná budete muset restartovat aplikaci OpenVPN Connect.
  • Přejděte na síť ovládacích panelů a internetové sítě a centra sdílení internetu
  • Klikněte na změnu nastavení adaptéru na levé straně.
  • Hledejte adaptér s adaptérovým OAS nebo adaptérem OAS NDIS6.0 pod názvem a ujistěte se, že je povolen. Když je deaktivován, uvidíte pod názvem „deaktivované“.
  • Chcete-li povolit, klepněte pravým tlačítkem myši na adaptér a vyberte Povolit

  Po připojení se nemohu procházet a po 1-2 minutách jsem se odpojil. Některé směrovače a ISP používají abnormální konfiguraci překladu sítě UDP (NAT), které mohou vést k přechodnému přechodu dat mezi různými odchozími porty. Tento druh spojení není podporován OpenVPN. Zkuste přepnout na TCP a zjistit, zda to vyřeší vaše problémy s připojením. Podívejte se, jak to udělat níže.

  Jak přepnu mezi protokoly TCP a UDP? Všechny naše.Konfigurační soubory OVPN zahrnují informace o připojení UDP i TCP. Ve výchozím nastavení se UDP obvykle používá nejprve, protože se nejprve objevuje v seznamu nastavení připojení.

  Pokud používáte aplikaci OpenVPN Connect, můžete jednoduše upravit nastavení tak, aby připojilo k použití UDP nebo TCP. V systému Windows a Mac OSX je to možnost v nabídce kliknutí pravým tlačítkem myši / kliknutí. Na iOS lze v oblasti obecného „nastavení“ vybrat a nakonfigurovat připojení OpenVPN. Na Android lze možnost předvolby vybrat stisknutím tlačítka nabídky v aplikaci OpenVPN Connect.

  Pokud používáte komunitu OpenVPN nebo tunelblick, můžete upravit.Soubor OVPN přímo s textovým editorem a komentujte vzdálené řádky UDP nebo TCP. Tyto řádky se objevují ve spodní části souboru a začínají slovem „vzdálený“ a končí „UDP“ nebo „TCP“. Chcete-li komentovat řádek, stačí přidat polo-Colon ‚;‘ Na začátku řádku. Například změna „vzdálená uk-lon-1.isvpn.net 53 UDP „to“; vzdálené uk-lon-1.USVPN.net 53 UDP „. Uložte soubor a znovu jej importujte do aplikace.

  OpenVPN pro Windows

  OpenVPN je vysoce zabezpečený protokol s otevřeným zdrojovým kódem pro šifrování VPN. Představuje tunel mezi softwarem VPN a serverem, který umožňuje zabezpečený přenos dat.

  Sledujte, co chcete, kdy chcete, bez ohledu na to, kde žijete

  OpenVPN je řešením jakéhokoli problému s bezpečnosti online, protože obsahuje více konfigurací pro vše od osobního pobytu po velké podnikání.

  VPNS (Virtual Private Networks) bývají pomalé, ale jinak nebude váš přenos dat zdaleka bezpečný. Musíte si vybrat menší ze dvou zlých. ale už ne. OpenVPN je řešením jakéhokoli problému s bezpečnosti online, protože obsahuje více konfigurací pro vše od osobního pobytu po velké podnikání.

  Funkce OpenVPN na dvou základních protokolech. Ovládání přenosu (TCP) a datového datu uživatele (UDP). TCP zaručuje, že vaše data budou správně přijata na druhém konci, zatímco UDP funguje rychleji, ale bez kontrol, které TCP provádí. Program zaručuje bezpečné připojení prostřednictvím přechodu na TCP, pokud UDP selže.

  Pokud jde o bezpečnost, OpenVPN je vodotěsné. Poskytuje uživatelům různé možnosti pro kontrolu zabezpečení klienta, jakož i možnosti serveru. Další výhoda spočívá v multifunkčnost, protože můžete používat program napříč platformami.

  Kromě toho OpenVPN poskytuje pevnou rychlost přenosu. Kapky připojení jsou vzácné. I když k tomu dojde, program se znovu připojí co nejdříve, i když to může v některých případech trvat několik minut. Pokud chcete použít pokročilejší funkce programu, existují možnosti pro manuální nastavení, ale automatické připojení funguje pro většinu uživatelů.

  připojení, zařízení, windows, openvpn, access

  Kde můžete spustit tento program?

  OpenVPN je všestranná aplikace, která běží na Windows, Mac, Android, iOS a Linux.

  Existuje lepší alternativa?

  Ano. OpenVPN poskytuje na všech polích, ale SoftHether dělá totéž a je to otázka preference, kterou si vyberete.

  Náš pohled

  Různé základní a pokročilé možnosti, funkce proti platformám a zabezpečení na vysoké úrovni činí tento program jedním z nejlepších možností na trhu.

  Měli byste si to stáhnout?

  Ano. Splňuje jakoukoli úroveň vašich potřeb.

  • Opětovné připojení trvá dlouho
  • První časovače to mohou považovat za komplikované
  • Některé obchodní zástupce to mohou blokovat
  | Denial of responsibility | Contacts |RSS