Jak připojím Apple Pencil k iPadu?

Jak připojit tužku k iPadu?

Odstraňte krytku a připojte tužku Apple Pencil ke konektoru Lightning na iPadu. Když se zobrazí tlačítko „párování“, klepněte na něj. Spárování s Apple Pencil se uloží, dokud iPad nerestartujete, nepřepnete do režimu letadlo nebo nespárujete s jiným iPadem. V případě potřeby jednoduše znovu spárujte.

Apple Pencil 2. Generace se objevila v roce 2018 a je kompatibilní výhradně s prémiovými iPady Pro 12.9 3. A 4. Generace (2018 a 2020), iPad Pro 11 1. A 2. Generace (2018 a 2020) a nejnovější iPad Air 4. Generace.

Jak vyřešit problém s tužkou Apple Pencil připojenou k iPadu, která nefunguje správně nebo nereaguje

Níže najdete několik řešení, která vám pomohou vyřešit potíže s tužkou Apple Pencil v tabletu iPad. Postupujte postupně podle jednotlivých kroků a zjistěte, zda se problém vyřeší, nebo ne.

Někdy se může stát, že se úroveň nabití baterie Apple Pencil nezobrazí. Zkontrolujte, zda má Apple Pencil dostatek energie v baterii. Pokud ne, můžete jej nabíjet přes iPad nebo kabel Lightning.

Chcete-li zkontrolovat stav baterie Apple Pencil, připojte ji k iPadu pomocí magnetického připojení. Na obrazovce se zobrazí indikátor baterie. U Apple Pencil 1. A 2. Generace otevřete zobrazení Dnes přejetím prstem doleva nebo doprava na zamykací nebo domovské obrazovce. Zobrazí se kontrolka baterie.

apple, pencil, ipadu

Chcete-li Apple Pencil nabít, sejměte krytku ze stylusu. Vložte jej do iPadu. Apple Pencil můžeš také položit vedle iPadu. Jakmile ji zacvaknete do zařízení, začne se nabíjet.

Kompatibilita se stylusem.

V současné době existují dva modely stylusů pro tablety. Podívejte se, který z nich je vhodný pro váš gadget níže.

Apple Pencil 1 je pro tato zařízení vhodná:

Stylus 2. Generace je vhodný pro tato zařízení:

Připojte stylus k zařízení a užívejte si. S Apple Pencil můžeš kreslit, opravovat, dělat si poznámky, vybarvovat obrázky a dělat další věci.

Máte Mac nebo iMac? V 8 jednoduchých krocích zjistíte, jak nastavit Apple ID, iCloud a další služby Macu v jednom jednoduchém online maratonu. Zabezpečení uživatelských dat, optimalizace úložiště iCloud a další funkce.

apple, pencil, ipadu

Která tužka Apple Pencil funguje s iPadem 5. Generace?

Apple Pencil první generace tedy funguje s: iPadem Air (3. Generace); iPadem mini (5. Generace); iPadem Pro 12.9″ (1. A 2. Generace);

Hlavním účelem grafického tabletu je kreslení. Díky přesnému přenosu obrazu ze snímače na obrazovku není rozdíl mezi kreslením na mobilním zařízení a kreslením na papír. Běžné modely však nemají takovou přesnost jako výchozí. Umožní vám kreslit na běžném tabletu stejně jako na grafickém tabletu.

Který stylus je vhodný pro iPad?

Přinášíme vám seznam 10 stylusů pro kapacitní displeje, na které byste si měli dát pozor.

 • Just Mobile AluPen. Koupit za 890.
 • Kreativní stylus WACOM Intuos. Koupit za 4 490.
 • Lynktec TruGlide Pro
 • Kartáč Sensu
 • Wacom Bamboo Duo2
 • Ten One Design Pogo Connect
 • Stylus Adonit Jot Pro
 • Adonit Jot Script.

Nabíjení tužky Apple Pencil (2. Generace)

Pro nabíjení Apple Pencil (2. Generace), 1 Ujistěte se, že je v iPadu zapnutá funkce Bluetooth. Poté připojte tužku k magnetickému konektoru na pravé straně uprostřed iPadu. 2

Chcete-li zjistit, kolik energie zbývá v tužce Apple Pencil, zkontrolujte widgety procházení na iPadu.

 • Apple Pencil (2. Generace) funguje s iPadem Pro s 12.9″ (3. Generace) a iPad Pro s 11.
 • Pokud nabíjíte tužku Apple Pencil (2. Generace) pomocí iPadu Pro a v blízkosti se nachází automatické vstupní zařízení (klíčenka), může rušení signálu zabránit odemknutí auta klíčenkou. Pokud se to stane, můžete zařízení jednoduše odsunout z klíčenky nebo Apple Pencil z iPadu Pro vyjmout a uložit ji odděleně. Po dokončení nabíjení tužky Apple Pencil přestane docházet k rušení.
apple, pencil, ipadu

Nabíjení tužky Apple Pencil (2. Generace)

Chcete-li Apple Pencil (2. Generace) nabíjet, ujistěte se, že je na iPadu zapnutá funkce Bluetooth. Poté připojte tužku k magnetickému konektoru na pravé straně uprostřed iPadu. 1

Chcete-li zjistit, kolik energie zbývá v tužce Apple Pencil, zkontrolujte widgety procházení na iPadu.

 • Pokud nabíjíte tužku Apple Pencil (2. Generace) pomocí iPadu Pro a v blízkosti se nachází automatické vstupní zařízení (klíčenka), může rušení signálu zabránit odemknutí auta klíčenkou. Pokud se to stane, můžete zařízení jednoduše odsunout z kroužku na klíče nebo Apple Pencil z iPadu Pro vyjmout a uložit ji odděleně. Po dokončení nabíjení tužky Apple Pencil přestane docházet k rušení.

Nastavení tužky Apple Pencil

Jakmile zjistíte, že je Apple Pencil kompatibilní s iPadem, je čas zařízení spárovat. Další informace o tom, co všechno můžete s iPadem a tužkou Apple Pencil dělat, najdete v našem listu Tip dne.

 • Pokud máte Apple Pencil první generace, sejměte kryt ze zadní strany zařízení a připojte Apple Pencil k iPadu. Přeskočte na krok 3.
 • Pokud máš Apple Pencil druhé generace, připoj Apple Pencil k boku iPadu pomocí magnetického konektoru (stačí Apple Pencil přiložit k boku iPadu)

Tužka Apple Pencil by nyní měla být plně nastavena a připravena k použití!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS