Jak připojím sluchátka Apple Airpods k počítači?

Jak spárovat sluchátka Airpods nebo Airpods Pro se systémem Windows 10

Nastavení sluchátek Airpods pro zařízení se systémem iOS je snadné, ale věděli jste, že jejich nastavení pro Windows 10 není o moc těžší?

Spárování sluchátek Airpods nebo Airpods Pro s počítačem s Windows 10 samozřejmě nemusí být tak snadné jako připojení k zařízení se systémem iOS, ale je o něco složitější. Sluchátka jednoduše připojíte přes Bluetooth. ve Windows 10 je to rychlý a snadný proces.

Všimněte si však, že Airpods a AirPod Pro, jakožto produkt společnosti Apple, ztrácejí ve Windows některé funkce. Pro poslech zvuku fungují dobře, ale kvalitě mikrofonu v systému iOS nebo macOS se nevyrovnají. Proto se nedoporučuje používat je jako primární náhlavní soupravu systému Windows.

Jak spárovat sluchátka Airpods nebo Airpods Pro se systémem Windows 10

Nejprve se ujistěte, že jsou sluchátka Airpods plně nabitá, v pouzdře a se zavřeným krytem. A počítač se systémem Windows 10 podporuje zařízení Bluetooth. (Naprostá většina moderních notebooků má vestavěný Bluetooth, stejně jako hotové stolní počítače od výrobců, jako jsou Dell a HP.).).

 • Otevření aplikace Nastavení ve Windows 10. Případně můžete současně stisknout klávesu Windows I.
 • V nabídce Nastavení vyberte možnost Zařízení.
 • Otevře se stránka Bluetooth a další zařízení. Nejprve se ujistěte, že je zapnutá funkce Bluetooth. Pokud ne, zapněte ji.
 • Vyberte možnost Přidat Bluetooth nebo jiné zařízení.
 • Zobrazí se okno „Přidat zařízení“ s dotazem, ke kterému typu zařízení se chcete připojit. Vyberte možnost Bluetooth.
 • Vezměte sluchátka Airpods nebo Airpods Pro a otevřete kryt.
 • Podržte kulaté tlačítko na zadní straně sluchátek Airpods stisknuté po dobu tří až osmi sekund. Indikátor nabíjení na sluchátkách Airpods nakonec začne blikat bíle.
 • Airpodům může trvat několik sekund, než se objeví. Když se tak stane, pravděpodobně se nejprve zobrazí jako „Sluchátka“ a poté je Windows 10 načte jako „Airpods Pro“ (nebo pod jakýmkoli názvem, který jste jim dali v iOS, pokud máte iPhone nebo iPad, se kterým jste je dříve používali). Vyberte je.
 • Zobrazí se zpráva „Vaše zařízení je připraveno k použití“!“

Airpods by se měly okamžitě stát vaším výchozím poslechovým zařízením. Když je vložíte zpět do pouzdra, systém Windows 10 se automaticky vrátí k poslednímu používanému zvukovému zařízení.

Opětovné připojení nebo odpojení sluchátek Airpods od počítače

 • Otevření nastavení systému Windows 10.
 • Vybraná zařízení.
 • Přejděte dolů na položku Zvuk a vyberte Airpods.
 • Na zobrazené výzvě klikněte na tlačítko Připojit. Sluchátka Airpods by nyní měla fungovat.

Stejným způsobem můžete AirPods odpojit od počítače, pokud je chcete používat s iPhonem, iPadem nebo Macem, se kterými jste je předtím spárovali. Jen mějte na paměti, že nyní musíte Airpody znovu připojit ručně přes nabídku Bluetooth na těchto zařízeních, když jsou Airpody stále spárovány s počítačem s Windows.

Jak odpojit sluchátka AirPods od počítače s Windows 10

Trvalé odpojení sluchátek Airpods zahrnuje podobnou sekvenci kroků jako jejich opětovné připojení, ale s jedním rozdílem.

 • Otevřít nastavení.
 • Zařízení Bluetooth.
 • Přejděte dolů na položku Zvuk a vyberte Airpods.
 • V zobrazeném okně klikněte na možnost „Odinstalovat zařízení“.

Jeden hacker může napáchat tolik škody jako 10 000 vojáků! Přihlaste se k odběru našeho kanálu Telegram a buďte první, kdo se dozví, jak přežít digitální noční můru!

Připojení Apple TV k novým Airpodům

Je dobré vědět, že pokud je Apple TV přiřazena ke stejnému Apple ID jako sluchátka Airpods, měla by se připojit automaticky. Pokud tomu tak není nebo pokud je vaše Apple TV propojená s účtem někoho jiného, tady je návod, jak Airpods propojit s Apple TV.

Vložení sluchátek Airpods do pouzdra.

Stejně jako při každém párování Airpodů začněte tím, že je vložíte do pouzdra a zkontrolujete, zda nejsou aktuálně spárovány s jiným zařízením.

Otevření Nastavení v Apple TV.

Pomocí ovladače Apple Remote (nebo iPhonu) najděte ikonu ozubeného kola ve voliči aplikací na domovské obrazovce Apple TV a klikněte na ni.

V seznamu nastavení přejděte na položku „Dálkové ovladače a zařízení“.

Přejděte do nastavení Bluetooth a poté do sekce „Ostatní zařízení“. měla by být přímo pod nastavením vzdáleného přístupu. Tam byste měli vidět všechny Airpody již připojené k Apple TV v části „Moje zařízení“ a také v části „Další zařízení“ níže.

Připojení sluchátek Airpods.

Zvedněte víko pouzdra a vložte sluchátka Airpods do uší, poté stiskněte tlačítko (jediné tlačítko!) na zadní straně skříně, dokud kontrolka LED na přední straně skříně nezačne blikat bíle. Po několika sekundách by se vaše sluchátka Airpods měla objevit v sekci Ostatní zařízení. Vyberte je pomocí dálkového ovladače a měly by se přesunout do sekce „Moje zařízení“, kde bude jejich stav označen jako „Připojeno“. Pokud jste tak ještě neučinili, vložte si je do uší a měli byste uslyšet známé uklidňující zvonění, které vám oznámí, že vše proběhlo podle plánu.

Pokud v této nabídce vyberete sluchátka Airpods, dostanete se do nabídky, kde je můžete po dokončení odpojit od Apple TV nebo je zcela odpojit od Apple TV a všech ostatních zařízení přidružených k Apple ID majitele. Pokud zvolíte druhou možnost, budete muset pro opětovné spárování znovu provést výše uvedené kroky.

Možné problémy při připojování sluchátek Airpods a Airpods Pro ve Windows 10, 8.1 a Windows 7

Níže jsou uvedeny některé běžné problémy při používání sluchátek Airpods v počítači se systémem Windows a možnosti jejich řešení:

 • Bluetooth funguje (vidí ostatní zařízení), ale nemůže najít sluchátka Airpods. to se stává u starších adaptérů Bluetooth (a také u levnějších USB adaptérů Bluetooth pro počítače) nebo je to často způsobeno ovladači. Zkuste odinstalovat stávající ovladač Bluetooth (ve Správci zařízení odinstalujte adaptér a zaškrtněte políčko „Odinstalovat ovladače pro toto zařízení“) a nainstalujte jej ručně z oficiálních webových stránek výrobce notebooku. Také jsem se setkal s opačným případem, s oficiálním ovladačem sluchátka nebyla nalezena, ale po jeho odstranění a automatické instalaci ovladače ze samotného systému Windows 10 vše fungovalo v pořádku. Pokud si nejste jisti, zda vaše Bluetooth funguje správně (a někdy se stává, že máte adaptér vypnutý, i když je ovladač nainstalován a „zařízení funguje správně“), podívejte se na samostatnou příručku: Co dělat, když Bluetooth v notebooku nefunguje?
 • Přerušení připojení Airpods, přerušovaný zvuk. I zde můžete experimentovat s různými verzemi ovladačů, dokud nenajdete stabilní verzi. Někdy pomáhá zakázat úsporu energie pro adaptér Bluetooth (přejděte do vlastností adaptéru ve Správci zařízení, na kartě „Správa napájení“ zakažte úsporu energie). Užitečné také: Zpoždění zvuku ve sluchátkách Bluetooth.
sluchátka, apple, airpods, počítači

Jak poprvé spárovat sluchátka Airpods se systémem Windows

Připojení sluchátek Airpods k notebooku nebo počítači se systémem Windows 10 provedete podle následujících jednoduchých kroků:

 • Vložte sluchátka do nabíjecího pouzdra a ujistěte se, že jsou alespoň částečně nabitá.
 • Otevřete víko pouzdra, aniž byste z něj vyndávali sluchátka.
 • Stiskněte a několik sekund podržte kulaté tlačítko na zadní straně nabíjecího pouzdra, dokud jeho kontrolka LED nezačne blikat bíle.
 • Nastavení Bluetooth ve Windows 10 otevřete kliknutím na ikonu Bluetooth na hlavním panelu nebo vyhledáním slova „Bluetooth“ ve vyhledávacím poli na hlavním panelu a kliknutím na možnost „Nastavení Bluetooth a dalších zařízení“, jakmile se zobrazí.

Poznámka. Pokud se zobrazí chybová zpráva o připojení, zavřete pouzdro Airpods, restartujte počítač a zopakujte výše uvedené pokyny krok za krokem.

Nyní můžete sluchátka vyjmout z nabíjecího pouzdra, nasadit si je do uší a užívat si zvuk.

sluchátka, apple, airpods, počítači

Pokud je připojení úspěšné, ale není slyšet zvuk nebo nefunguje mikrofon Airpods, přejděte do Nastavení → Systém → Zvuk a zkontrolujte, zda jsou sluchátka vybrána jako výstupní a vstupní zařízení.

Připojení bezdrátových sluchátek Apple k počítači je stejně snadné jako u jiných zařízení Bluetooth. Chcete-li je vypnout, stačí Airpods vložit zpět do nabíjecího pouzdra a zavřít víko.

Jak připojit sluchátka Airpods k počítači se systémem Windows?

Airpods Pro jsou pravděpodobně jedny z technologicky nejvyspělejších a nejrozšířenějších bezdrátových sluchátek na světě. Spolu se sluchátky od společností Sony a Samsung si Airpods zaslouženě získaly lásku milionů uživatelů po celém světě. A to proto, že jsou spolehlivé a prakticky „bezporuchové“.

Ale jak víte, je tu spousta much. Bezdrátová sluchátka od výrobce Apple se rychle a pohodlně připojují k zařízením v ekosystému Apple, ale k systémům třetích stran se mohou „zaseknout“ nebo se nepřipojí vůbec. Jedním z nejběžnějších je samozřejmě systém Windows a Android. Pokud jde o první výše uvedenou „osu“, rádi bychom objasnili následující. Otázka tedy zní: jak používat Airpods se systémem Windows?? A je možné?

A hned vám chci sdělit dobrou zprávu: ano, je to možné a je to opravdu snadné. Ačkoli pro uživatele zařízení z Cupertina bude proces připojení zřejmě vypadat poněkud netradičně, nebo se to tak alespoň může uživatelům zdát, protože Airpods se v ekosystému Apple rozhodně nastavují a používají snadněji a rychleji. Pro ty, kteří jsou zvyklí pracovat se systémem Windows, se toho moc nezmění.

Nejprve se ujistěte, že jsou sluchátka Airpods v nabíjecím pouzdře.

V počítači se systémem Windows klikněte na nabídku Start a otevřete aplikaci Nastavení. Klikněte na „Zařízení“ a ujistěte se, že je ve stolním počítači nebo notebooku se systémem Windows povolena funkce Bluetooth (to vyžaduje, aby byl počítač, resp. Notebook vybaven funkcí Bluetooth).

Poté klikněte na tlačítko „Přidat zařízení“ a na zobrazené obrazovce vyberte řádek „Bluetooth“. Zatímco systém Windows vyhledává nová zařízení Bluetooth, vezměte nabíjecí pouzdro Airpods, otevřete ho a podržte tlačítko na zadním panelu pod pantem krytu, dokud nezačne blikat bílá LED dioda (jakmile se tak stane, tlačítko uvolněte).

V seznamu dostupných zařízení by se nakonec měly objevit vaše Airpods. Jakmile se objeví v seznamu, klikněte na ně.

Zapnutí zvukového výstupu a mikrofonu ze sluchátek Airpods. Ve Windows 10 přejděte do Nastavení. Systém. Zvuk a zkontrolujte, zda jsou Airpods nainstalovány jako výstupní a vstupní zařízení.

Kliknutím na tlačítko „Hotovo“ zavřete okno. Sluchátka jsou spárována. Můžete je začít používat k určenému účelu.

Jakmile je budete chtít používat se svým iPadem, iPhonem nebo Macem, musíte jednoduše vstoupit do nabídky Bluetooth daného zařízení a znovu se připojit. (Pokud máte zařízení se systémem iOS 14. Ipados 14 nebo macOS Big Sur a nejnovější verzi firmwaru Airpods Pro, budete moci „rychle přepínat“ mezi zařízeními Apple, pokud na každém z nich používáte stejné Apple ID).

Chcete-li sluchátka Airpods znovu připojit k počítači se systémem Windows, otevřete nabídku Bluetooth na hlavním panelu, klikněte na položku „Zobrazit zařízení Bluetooth“, znovu vyberte sluchátka Airpods a klikněte na tlačítko „Připojit“.

Veškerá nastavení, která jste na Airpodech povolili pomocí zařízení Apple (například potlačení šumu, „režim průhlednosti“ nebo prostorový zvuk), by měla zůstat zachována i po připojení Airpodů k počítači s Windows. Tato nastavení nelze změnit v systému Windows, takže je budete muset znovu připojit v zařízení Apple, abyste mohli provést změny.

Závěr: ano, sluchátka Airpods jsou multiplatformní a lze je snadno používat i v systému Windows. Pěkné a snadné!

Jak se Airpods mohou připojit k počítači se systémem Windows?

Sluchátka Apple Airpods lze připojit k jakémukoli počítači, od notebooků a tradičních stolních počítačů až po moderní zařízení se systémem Windows 10, jako je Surface Pro, pokud mají připojení Bluetooth.

Po připojení k počítači se systémem Windows 10 lze sluchátka Apple Airpods používat k poslechu zvuku, zadávání zvuku pomocí vestavěného mikrofonu a ovládání hlasitosti zvuku nebo pozastavení zvuku pomocí dotykových ovládacích prvků.

Sluchátka Airpods jsou kompatibilní s většinou zařízení podporujících technologii Bluetooth, včetně tabletů a chytrých telefonů se systémem Android.

Jak se Airpods připojují k různým modelům notebooků

Oblíbení výrobci notebooků Acer, Asus, Dell, HP, Lenovo, MSI, Sony a další značky používají stejnou součástkovou základnu a software. Rozdíly v procesu párování mezi sluchátky Airpods a různými modely notebooků jsou často dány povahou a vlastnostmi zabudovaných modulů Bluetooth. Rozložení nabídek a ovládacích panelů se v jednotlivých verzích systému Windows liší, ale mají mnoho společného. Správce zařízení ve verzích 7, 8 a 10 operačního systému vypadá podobně.

Spárování sluchátek Airpods s počítačem nebo notebookem je obvykle jednoduché. Proces synchronizace však mohou provázet následující problémy:

 • Zařízení nevidí náhlavní soupravu.
 • Připojeno, ale ze sluchátek nevychází žádný zvuk.
 • Spárování zařízení se podařilo, ale párování nebylo navázáno.

Seznam možných problémů může být doplněn o další, ale ty uvedené jsou nejčastější. Potíže můžete vyřešit odstraněním příčiny a opětovným připojením notebooku a příslušenství.

Integrovaný modul Bluetooth nenajde bezdrátové sluchátko, nejčastěji kvůli zastaralému ovladači. Po aktualizaci softwaru se na devíti z deseti počítačů zobrazí Airpods. Pokud se vám nepodaří problém vyřešit pouhou přeinstalací softwaru, měli byste se obrátit na odborníka ve svém okolí, který vám pomůže.

Pokud byl proces párování Airpods úspěšný a zařízení se objeví v seznamu zařízení Bluetooth, ale streamování se nespustí. Zkontrolujte, zda je náhlavní souprava nastavena jako výchozí zařízení, a také zkontrolujte úroveň zvuku. Pokud je vše v pořádku, je třeba odpojit připojení a zopakovat proces párování a synchronizace.

Počítač často Airpody detekuje a zobrazí je v seznamu spárovaných zařízení, ale nepodaří se je připojit. Odborníci doporučují v takovém případě náhlavní soupravu ze systému vyjmout a zkusit ji znovu připojit. Pokud se to nepodaří, měli byste stáhnout a aktualizovat ovladače. Poté se bezdrátová sluchátka nejen spárují s notebookem, ale také vytvoří stabilní připojení.

Jak spárovat sluchátka Airpods nebo Airpods Pro se systémem Windows 10

Nastavení sluchátek Airpods pro zařízení se systémem iOS je snadné, ale věděli jste, že jejich nastavení pro systém Windows 10 není o moc složitější?

sluchátka, apple, airpods, počítači

Připojení sluchátek Airpods nebo Airpods Pro k počítači s Windows 10 samozřejmě nemusí být tak snadné jako připojení k zařízení se systémem iOS, ale je o něco složitější. Sluchátka jednoduše připojíte přes Bluetooth. ve Windows 10 je to rychlý a snadný proces.

Všimněte si však, že Airpods a AirPod Pro, jakožto produkt společnosti Apple, ztrácejí ve Windows některé funkce. Ty fungují dobře pro poslech zvuku, ale nevyrovnají se kvalitě mikrofonu v systému iOS nebo macOS. Proto se nedoporučuje používat je jako primární náhlavní soupravu systému Windows.

Jak spárovat sluchátka Airpods nebo Airpods Pro se systémem Windows 10

Nejprve se ujistěte, že jsou sluchátka Airpods plně nabitá, v pouzdře a se zavřeným krytem. A počítač se systémem Windows 10 podporuje zařízení Bluetooth. (Naprostá většina moderních notebooků má vestavěnou technologii Bluetooth, stejně jako předpřipravené stolní počítače od výrobců, jako jsou Dell a HP.).).

 • Otevření aplikace Nastavení ve Windows 10. Případně můžete současně stisknout klávesu Windows I.
 • V nabídce „Nastavení“ vyberte možnost „Zařízení“.
 • Otevře se stránka Bluetooth a další zařízení. Nejprve se ujistěte, že je zapnutá funkce Bluetooth. Pokud ne, zapněte ji.
 • Vyberte možnost Přidat Bluetooth nebo jiné zařízení.
 • Zobrazí se okno „Přidat zařízení“ s dotazem, ke kterému typu zařízení se chcete připojit. Vyberte možnost Bluetooth.
 • Vezměte sluchátka Airpods nebo Airpods Pro a otevřete kryt.
 • Podržte kruhové tlačítko na zadní straně sluchátek Airpods stisknuté po dobu tří až osmi sekund. Kontrolka nabíjení na sluchátkách Airpods nakonec začne blikat bíle.
 • Zobrazení sluchátek Airpods může trvat několik sekund. Když se tak stane, pravděpodobně se nejprve zobrazí jako „Sluchátka“ a poté je systém Windows 10 načte jako „Airpods Pro“ (nebo pod jakýmkoli názvem, který jste jim dali v systému iOS, pokud máte iPhone nebo iPad, se kterým jste je dříve používali). Vybrat je.
 • Zobrazí se zpráva „Vaše zařízení je připraveno k použití“!“
sluchátka, apple, airpods, počítači

Airpods by se měly okamžitě stát vaším výchozím poslechovým zařízením. Když je vložíte zpět do pouzdra, systém Windows 10 se automaticky vrátí k poslednímu používanému zvukovému zařízení.

Jak znovu připojit nebo odpojit sluchátka Airpods od počítače

 • Otevření aplikace Nastavení ve Windows 10.
 • Vybraná zařízení.
 • Přejděte dolů na položku Zvuk a vyberte Airpods.
 • V zobrazené nápovědě klikněte na tlačítko Připojit. Vaše sluchátka Airpods by nyní měla fungovat.

Stejným způsobem můžete AirPods odpojit od počítače, pokud je chcete používat s iPhonem, iPadem nebo Macem, se kterými jste je předtím spárovali. Upozorňujeme, že Airpody je nyní nutné spárovat ručně prostřednictvím nabídky Bluetooth na těchto zařízeních, zatímco Airpody jsou stále spárovány s počítačem s Windows.

Jak odpojit sluchátka AirPods od počítače s Windows 10

Trvalé odpojení sluchátek Airpods zahrnuje podobnou sekvenci kroků jako jejich opětovné připojení, ale s jedním rozdílem.

 • Otevřete aplikaci „Nastavení“.
 • Zařízení Bluetooth.
 • Přejděte dolů na položku Zvuk a vyberte Airpods.
 • V zobrazeném okně stiskněte tlačítko „Odstranit zařízení“.

Jeden hacker může napáchat tolik škody jako 10 000 vojáků! Přihlaste se k odběru našeho kanálu na Telegramu a buďte první, kdo se dozví, jak přežít digitální noční můru!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS