Jak připojit akční fotoaparát jako webkameru. Proč počítač nevidí gopro?

Častá otázka: Je možné použít akční fotoaparát jako webovou komoru?

Gopro můžete použít jako webkamery na těchto službách pro videokonference, které vám umožní vybrat nástroj pro vysílání. ve vašem případě, akční komoře. Seznamem pouze několika takových služeb: WebEx, zoom, týmy společnosti Microsoft, Skype, schůzky Google, Obsoles a Directed.

Můžete připojit Gopro jako webkamera na libovolné médium pro videokonference, což umožňuje vybrat vysílací kameru. Patří mezi ně webex, zoom, týmy společnosti Microsoft, Skype, schůzky Google, OBS a Directed.

Použití OBS jako virtuální webkamery

Konečně, pokud chcete použít všechny tyto konfigurace OBS jako webkamery v jiných aplikacích, například Skype, zoom. Microsoft týmy a t. D. Musíte instalovat VirtualCam OBS. Jediný problém je, že je k dispozici pouze do systému Windows.

Po stažení a instalaci virtualcamu se vraťte na OBS a aktivujte virtualCAM z nabídky Nástroje. Nyní stačí jít na aplikaci videohovoru, kterou používáte a vyberte toto zdrojové video ve svých nastaveních.

Nastavení akčního fotoaparátu

Při koupi akčních kamer můžete slyšet od prodávajícího, že nastavení tohoto zařízení není nutné. Jedno tlačítko s fotoaparátem se rozsvítí, druhý je spuštěn záznam videa. Vlastně to není pravda. Akční fotoaparát jako kamera a videokamera, vyžaduje určité nastavení, které ovlivní určité nastavení videa. jeho kvalita, velikost a další části. Akční komora můžete nakonfigurovat jednou, ale je to dost parametrů, které je třeba změnit za různých podmínek střelby.

 • Video formát je poměr stran vertikální a horizontální. Nejoblíbenějším parametrem v tomto případě je 16: 9.
 • Povolení. Navzdory skutečnosti, že trendy na trhu přepravují kupující Velikost 4k, ne každý fotoaparát ví, jak fotografovat v tomto formátu nebo je dostatečně vysoká. Většina situací by mělo být zastaveno v plné verzi HD, která dává zcela přijatelný obraz.
 • Frekvence rámu. Tento parametr ovlivňuje hladkost obrazu. Minimální volba je 30 snímků za sekundu a to je dost. Navzdory tomu jsou kamery s frekvencí 60 a dokonce 120 k / s. Stojí za pochopení, že zvýšení počtu personálu ovlivňuje velikost videa, což znamená, že bude muset zásobovat velký flash disk s vysokou rychlost přenosu dat.
 • Úhel pohledu. Zpočátku byla akční kamera navržena tak, aby se ujistil, že se uživatel odstraní, a to znamená, že je v těsné blízkosti čočky. Na základě toho zařízení začala vybavena širokoúhlým optiky schopnou zachytit velký prostor, ale v relativně omezených limitech z hlediska odlehlosti objektu. Velký úhel pohledu umožňuje pojmout více prostoru v rámečku, ale zároveň zkresluje okraje obrazu (Fisheye efekt). Změnit úhel pohledu v komoře může být, ale stojí za to si pamatovat, že hrany jsou s ním rozmazány.
 • Korekce zkreslení. Malý známý parametr, který mnoho není příliš jasný. Přímo souvisí s předchozím nastavením. Vysoká úroveň korekce zkreslení funguje tak, že snižuje účinek rybího oka, to znamená, že hrany obrazu budou více než. To se provádí řezáním obrázků a natahování, které nemohou takové. Tak je nutné rozhodnout, jak střílet: s širokým úhlem a rybí okem, s vysokou korekcí a trochou oříznutého obrazu nebo zpočátku nastavit menší úhel natáčení.
 • Bílá rovnováha. V tomto případě byste měli použít možnost automatické výstavy, ale obecně je nutné nastavení, aby se vytvořil video teplejší nebo studený v závislosti na prostředí a osvětlení.

Jak připojit akční fotoaparát jako webkameru

Při zapnutí vložené karty microSD. Zahrnuty, „MicroSD Card Rychlost testu měří rychlost karty pro 4K video nahrávání“. Nic se nestane nic jiného. Nápis nezmizí. Test není proveden a nekončí. Fotoaparát neodpovídá na tlačítka. Vypnutý / zapnutý. příběh se opakuje. Na zkoušce je nápis a „Závěs“. Z konzoly fotoaparát nereaguje. Změnil kartu. totéž. Visí, nereaguje na nic. A co dělat.

Koupil fotoaparát na aliexpress. Fotoaparát pracuje pouze v paměťových kartách U3! Mapy drahé. Zda fotoaparát píše 4k není jasný. Přinejmenším nápis na stránkách říká 4k 30 fps. nicméně. Potvrzení fotoaparátu bylo překvapeno, že maximální počet snímků v 4k nepřesahuje 25 snímků. S fotoaparátem, který vidím na obrázku na webových stránkách obchodu, stejný příběh. Nezapisuje 30 snímků. Kvalita obrazu: S umělým osvětlením silně sníh, jako na zařízení pro 5 dolarů. S přirozeným světlem není žádné černé a bílé barvy. Existují jen odstíny šedé. Elektronická stabilizace funguje dobře v pohybu autem. Při chůzi. Držení fotoaparátu na hůlku nemůžete odstranit nic jiného než manželství (mazaný obraz).

Fotoaparát H9R po nabíjení, když je displej zapnutý, bílý a nic se nestane. Nápověda Pliz.

Když je video napsáno s havárií, jak se zbavit?Wi-Fi je zakázáno

Proč sama kamera začala střílet zrychlené střelby?

Fotoaparát zamrzne při zapnutí, Eken Inscription se rozsvítí a vše není načteno. Přetížení, vzal ACB a tak na nic nepomáhá, fotoaparát je dva dny.

Fotoaparát H9R pracoval asi rok, ale jeden den přestal ukazovat obrazovku. naprosto zastavil, i když píše a funguje stejně jako, prostě neuvádí obrazovku. zdá se, že je to pryč. Co dělat, přes televizi na kabelu je vše v pořádku a nastavení jsou v pořádku Pomoc, velmi pohodlné.

H9R pracoval rok v autě. Nyní, kromě spouštěcí obrazovky, nic ukazuje. Dobré takové cihly.

Jak připojit akční fotoaparát k telefonu přes Wi-Fi?

Jak připojit telefon k akční komoře přes Wi-Fi

 • Na akční komoře stiskněte tlačítko UP pro zobrazení názvu Wi-Fi sítě a hesla. Zpravidla pro 95% akční fotoaparát, vše, co musíte udělat, je jednoduše stisknout nebo stisknout a podržet tlačítko nahoru, po kterém se na obrazovce zobrazí síť Wi-Fi sítě a heslo.
 • Připojte svůj smartphone na Wi-Fi.
 • Otevřete aplikaci.

Jak vyhodit video s akční fotoaparát do počítače?

Povolit akční fotoaparát. jinak počítač nemusí zobrazit připojený gadget. V nabídce Action Device vyberte Nastavení automatického nebo hromadného úložiště (závisí na modelu). Jeden konec USB kabelu vložení do příslušného konektoru na mobilním zařízení, druhý. pro připojení k portu počítače.

Jak připojit fotoaparát k počítači přes USB?

Zapněte fotoaparát a připojte jej k počítači přes USB kabel dodaný s ním úplný. Otevřete nabídku připojených zařízení na svém počítači. Například v systému Windows Tato sekce „Můj počítač“ nebo „Tento počítač“ a v MacOS. Finder. Klikněte na ikonu fotoaparátu a vyhledejte adresář s mediálními soubory.

Jak připojit SJCAM 4000 do počítače

Chcete-li přenášet soubory z akční komory do počítače, vložte jeden konec kabelu k fotoaparátu v portem fotoaparátu a druhý k portu USB počítače. Zapněte fotoaparát, vyberte zařízení pomocí zařízení jako úložiště a klepněte na tlačítko OK shora.

Jak připojit akční fotoaparát Eken do počítače?

Eken Camera lze použít jako webová kamera. Chcete-li to provést, musíte odstranit paměťovou kartu a připojit fotoaparát k počítači přes USB. Po prvním připojení fotoaparátu bude systém Windows instalovat zařízení, vyhledávání a instalaci ovladačů. Možná bude nutné restartovat.

Otevřete boční kryt Gopro a vložte konektor Micro-HDMI do portu. Připojte konektor HDMI k video zařízení. Připojte konvertor HDMI-USB a připojte jej k počítači. Připojte komoru Gopro k zdroji napájení.

Connect Gopro Hero 8 černá jako webová kamera

Velmi často uživatel čelí potřebě připojit jeho gopro místo webkamery. Dříve výrobce nedal takovou příležitost, ale teď je snadné to udělat. Podívejme se, jak to udělat. Dnes vám řeknu krok za krokem instrukce, jak připojit Gopro Hero ve formě webkamery na váš notebook nebo PC. Instrukce bude navíc pro dvě operační systémy: Windows a MacOS.

Buďme upřímní. Většina webkamer na trhu. v drtivé většině s jen nechutnou kvalitou. O zapuštěné do notebooků a nemusíte mluvit. No, vzácné výjimky s dobrou kvalitou v ceně bude jako nový dobrý smartphone. A potřeba videokonferencí, zejména v roce 2020, extrémně velký.

A přesně díky nové aktualizaci (verze firmwaru V2.0) Váš Gopro Hero 8 Black bude moci pracovat jako webkamera. S vysoce kvalitním videem, širokým úhlem. Nyní budou vaše video tutoriály výrazně lepší úrovni. Proveďte domácí vzdělávání pro studenty nebo obchodní konference? A možná jste fitness instruktor nebo kuchař, který chce zastřelit své tutoriály a ukázat svůj svět? To vše je možné díky nové aktualizaci. Nechte své publikum radovat se z vysoce kvalitního obrazu a širokého rohu.

Jak aktualizovat Gopro Hero 8 černý až poslední firmware?Existuje tolik tří způsobů, jak aktualizovat. Můžete si vybrat nejjednodušší pro vás:

 • Prostřednictvím aplikace Gopro App značky na vašem smartphonu. Podrobné pokyny zde.
 • Prostřednictvím programu Quik Desktop Branded na vašem PC. Podrobné pokyny zde.
 • Prostřednictvím počítače pomocí režimu ručního aktualizace. Podrobné pokyny zde.

Co se musíte připojit jako webkamera. Gopro Hero 8?

Poté, co jste úspěšně dokončili aktualizaci firmwaru, vše, co potřebujete pracovat pro fotoaparát jako webkameru. Kabel fotoaparátu a USB typu C. Ostatní příslušenství může přijít pouze na váš požadavek, pokud chcete nainstalovat fotoaparát na stativ nebo konsolidovat na něco.

Ano, je to důležité. Pravý úhel pohledu a správně vybraný úhel. A vzhledem k tomu, že opevnění pod Gopro skvělou sadou. Zobrazit kreativní fantazie bude mnohem snazší. Zde máte pár příkladů spojovacích prostředků:

připojit, akční, fotoaparát, jako, webkameru

1) upevnění na pružné tyčové hřebíčce vám umožní střílet online v přírodě. Flexibilní přístup k jakékoli otázce.

2) přísavky na sklo. Také univerzální upevňovací prvky na sklo, dlaždice, regály a jiné povrchy. Dát neobvyklé úhly.

3) gorilla pod pro upevnění vůbec, kdekoli. Nejvíce univerzální příslušenství v přírodě! Potřebovat stativ? Snadno! Potřebovat monopod? Ano ne otázky. Potřebujete upevňovací prvek na stromě? Lehčí jednoduchý! Pro něj nejsou žádné úkoly, s nimiž neudělal.

Krok Spustit nástroj Gopro Webcam Desktop

připojit, akční, fotoaparát, jako, webkameru

Pro zařízení založené na makoside na oficiálních stránkách a načtěte nástroj Gopro Webcam Utility. Nainstalujte podle pokynů. Po instalaci, ve stavovém řádku (zásobník) budete mít ikonu GOPRO.

Pro zařízení založené na systému Windows, okamžik psaní článku. Výrobce odstranil z oficiálního místa možnost stáhnout nástroj pro Windows. Není to překvapující. Měkké stále v beta fázi a nesprávná práce je možná. Ale jak říkají. Internet si vše pamatuje. Stáhnout Tento software lze snadno snadno (cca. editor. Autor článku neodpovídá za tuto stránku a všechna rizika instalace z neznámých zdrojů, které děláte na vlastní riziko).

Krok připojení Gopro Hero 8 černá až PC

Připojte fotoaparát k počítači pomocí kabelu USB typu C. Po připojení fotoaparátu jej zapněte. Na ikonu Icupero fotoaparátu v počítači (v menu zásobníku) bude modrý bod. To znamená, že režim WebCam je již povolen a nainstalován ve výchozím nastavení.

Step Nastavení v dodatku

Chcete-li zkontrolovat, jak jste připojeni fotoaparát, a zda jste si vybrali úhel, můžete zobrazit náhled. náhled).

Je také možné změnit nebo otočit obraz. Výchozí gopro hrdina 8 černá střílí v rozlišení 1080 na 30 snímcích. Ale kvalitu můžete vždy snížit až 720/30. Jak jsem řekl dříve. Plus, můžete zrušit možnost výběru zorného pole: široký, úzký, lineární.

Po dokončení všech předchozích kroků a vyberte požadovaný úhel, vyberte software, ve kterém provedeme videokonferenci. Dále vyberte Gooquo jako preferovaný objekt videa. Zde je stručný seznam, kde Gopro bude pracovat 100%:

název slepé střevo Web
Zvětšení
Webex
Slack
Google se setkává
Microsoft Teamsn
Skype
GOTO Setkání
Pokoje
Svár

Poznámka! Pro Google Chrome rozpoznal fotoaparát, můžete potřebovat další nastavení. Chcete-li to provést, použijte dva způsoby:

 • Stačí zkopírovat tento odkaz a vložit Chrome v řádku: Chrome: // Nastavení / Obsah / Fotoaparát
 • Krok za krokem:. Stiskněte tři body v pravém horním rohu-in-in-in. vyberte menu „Secrips and Security“. menu „Site Settings“. podnabídka „Fotoaparát“. v rozevíracím seznamu vyberte Staň se profesionálem.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS