Jak připojit aplikaci okko k televizoru Smart TV

Jak nainstalovat a sledovat Okko na Smart TV: zdarma, placené?

Všechny moderní Smart TV mají nainstalované standardní aplikace (Megogo, IVI), které můžete používat ke sledování na velké obrazovce. Jedním z nich je předplatné Okko, kterému se budeme věnovat později v tomto článku.

V seznamu vždy najdete filmové trháky, slavné filmy, seriály, kreslené filmy a produkty Disney. Seznam je aktualizován každý týden a uživatel může průběžně dostávat nové varianty po zhlédnutí řady oblíbených filmů.

Chcete-li si vybrat správné předplatné pro svého filmového fanouška, klikněte na název podsekce podle svých zájmů. Může to být například „Naše kino“, „Hudební filmy“, „Disney World“ nebo „Světová kinematografie“. Měsíčně.

Pokud si nechcete kupovat jednotlivé kanály, je k dispozici balíček předplatného. „Optimal“ obsahuje 9 titulů a dává uživatelům na výběr z více než 4000 filmů.

Odhlásit se z odběru

V televizorech Smart TV můžete předplatné spravovat v nabídce aplikace v části „Nastavení“ a „Předplatné“. U každého nákupu se zobrazí stav předplatného, doba jeho platnosti a tlačítko „Zakázat automatické obnovení“. Po klepnutí na příslušné tlačítko se předplatné na další měsíc zruší. Ve stejné sekci můžete obnovit připojení neaktivních odběrů.

Okko můžete sledovat na Smart TV po propojení televizoru s účtem Okko.

Nejjednodušší postup připojení je následující:

Okko můžete připojit na následujících platformách:

  • Na chytrých televizorech LG, Samsung, Panasonic, Sony, Phillips a dalších;
  • Na herních a mediálních konzolích;
  • Na různých počítačích;
  • Na tabletech a chytrých telefonech se systémem Android a iOS. Skvělou kvalitu Okko si můžete vychutnat na svém Smart TV

Přestože je většina obsahu služby dostupná za placené předplatné, mnoho filmů a seriálů můžete na televizoru sledovat zdarma nebo za symbolický poplatek (například jedno předplatné).

Může být užitečné: START.RU/TV zadejte aktivační kód televizoru.

Funkce pro sledování a připojení aplikace Okko na televizoru

Připojením aplikace Okko získá uživatel přístup k velkému množství televizních seriálů a filmů, včetně novinek. Už nemusíte nic hledat na internetu: jakmile vyjde nový film nebo seriál, můžete si ho okamžitě stáhnout do svého televizoru.

Nyní už žádné reklamy, můžete sledovat pořady celé hodiny a žádné reklamy vám nezkazí oblíbený film. Sledování je možné na jakémkoli zařízení bez trvalého přístupu k internetu. Jednoduše si film stáhněte předem a bude vám k dispozici, dokud bude vaše předplatné aktivní.

Zvláštností připojení aplikace je, že uživatel má na výběr z několika sazeb:

  • Lite. připojení až 5 zařízení, přístup ke sledování světa a našich filmů, seriálů, cena tarifu v rozsahu 200
  • Až 5 zařízení, přístup ke světovým hitům, filmům, televizním pořadům, dětskému, vědeckému a vzdělávacímu obsahu a vždy aktuálnímu obsahu. Náklady. téměř 400
  • Premium kombinuje funkce tarifů Lite a Optimum a navíc přístup ke kanálům, jako jsou seriály AmediaTeka a superhity,

Kromě navrhovaných tarifů existuje několik možností předplatného, například si můžete předplatit pouze měsíc. Filmy si můžete také půjčit, cena je nižší a obsah je k dispozici po dobu dvou dnů.

Správa aplikace

Jak bylo uvedeno výše, aplikace Okko je k dispozici pro všechny televizory Smart TV. Jednoduché a intuitivní rozhraní usnadňuje instalaci, nastavení a případnou deaktivaci. Podívejme se na tyto procesy blíže.

Instalace stránek

Najděte si online kino a stáhněte si ho do televizoru z obchodu s aplikacemi, který používá váš konkrétní operační systém.

připojit, aplikaci, okko, televizoru, smart

A ještě poznámka na okraj! Pokud vaše chytré zařízení používá platformu Android, můžete si stáhnout aplikaci Okko Movies HD z Google Play.

Chcete-li si předplatit a/nebo zakoupit film, musíte se v aplikaci zaregistrovat, zatímco pro sloučení účtů a/nebo přístup k placeným produktům musíte být v aplikaci přihlášeni. Po registraci můžete ke svému účtu připojit až 5 dalších zařízení. Klient aplikace může začít sledovat na jednom zařízení a pokračovat na druhém. Seznam připojených miniaplikací můžete zkontrolovat v nastavení osobní skříňky.

Odhlásit se z odběru

Na televizorech Smart TV můžete předplatné spravovat v nabídce aplikace v části „Nastavení“ a v sekci „Předplatné“. Vedle každého nákupu se zobrazí stav předplatného, datum vypršení platnosti a tlačítko „Zakázat automatické obnovení“. Jakmile uživatel klikne na příslušné tlačítko, předplatné na následující měsíc bude zrušeno. Neaktivní odběry lze znovu připojit ve stejné sekci.

Jak nainstalovat aplikaci Okko do Smart TV

Nejprve si musíte stáhnout aplikaci Okko pro svůj televizor. Stáhněte si aplikaci pomocí virtuálního obchodu. V závislosti na typu operačního systému přejděte do správného obchodu. Google Play Market je běžná možnost. Chcete-li se přihlásit ke smlouvě nebo si koupit kanál, musíte se přihlásit. Poté je třeba sloučit stránky a zaregistrovat se na platformě. K jednomu účtu lze připojit více než 5 zařízení. Seznam připojených zařízení se sleduje v nastavení.

Před zakoupením jakéhokoli balíčku nabídněte zkušební období. Platí 7 dní. Během této doby mohou zákazníci sledovat libovolný video obsah. Pak musíte zaplatit tarif. To lze provést jednou z metod:

Funguje v zahraničí?

Všechna předplatná a kina obecně uvedená v článku mají geografická omezení. společnosti poskytují své služby pouze těm zákazníkům, kteří se nacházejí v Rusku, Kazachstánu, Ázerbájdžánu nebo Bělorusku. Pokud vaše IP adresa neodpovídá zadanému regionu, nebudete mít přístup k online vysílání.

připojit, aplikaci, okko, televizoru, smart

Pokud v aplikaci narazíte na chyby nebo nepřesnosti, máte dotazy ohledně financí nebo způsobu používání služby, kontaktujte přímo společnost. Poradí vám se všemi podrobnostmi, které se týkají rozsahu jejich služeb. Horká linka je dostupná odkudkoli v Rusku. 8 800 700 55 33. Pro obyvatele Kazachstánu. 8 800 200 55 33.

Tatiana Kamaritskaya (Počet napsaných článků: 94)

Správce a editor webu. Tatiana je skutečnou odbornicí ve svém oboru. Stojí za společností Okko a s televizory si tyká. Jejím úkolem je kontrolovat relevanci a dostupnost informací. Zobrazit všechny příspěvky autora →

Oblíbené otázky o společnosti Okko

Ne vždy uživatelé plně rozumí funkcím služby. Níže jsou uvedeny odpovědi na nejčastější otázky:

připojit, aplikaci, okko, televizoru, smart
  • Jaká zařízení Okko podporuje?? Filmová platforma funguje na PC, telefonech s různými operačními systémy, tabletech, Smart TV a herních konzolích Playstation. K jednomu účtu lze připojit až pět zařízení. To vám umožní sledovat různé filmy současně, a jakmile začnete sledovat obsah na jednom zařízení, můžete pokračovat na kterémkoli z dalších připojených zařízení.
  • Jak získat předplatné v aplikaci Okko zdarma? „Sledování zdarma“ ve skutečnosti není předplatné. Stačí přejít do příslušné sekce na stránce Předplatné a sledovat bezplatný obsah.

Jak nainstalovat aplikaci Okko na Smart-TV

Mnoho lidí dává přednost sledování filmů a seriálů na televizoru. Aplikace Okko je však dostupná pouze na zařízeních následujících značek:

Televizor musí být vybaven funkcemi Smart TV. V tomto případě stačí, když uživatel přejde do obchodu s aplikacemi, vyhledá „Okko“ a klikne na tlačítko Stáhnout. Software se stáhne a poté můžete volně spravovat své odběry a sledovat své oblíbené obrázky.

Pokud vaše chytré zařízení používá systém Android, můžete si stáhnout aplikaci Okko Movies HD z Google Play.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS