Jak připojit chytré hodinky Sony k telefonu

Jak připojit hodinky Smartwatch k jinému telefonu?

Přibližte hodinky k telefonu a stiskněte tlačítko Start na hodinkách SmartWatch 2. Pokud byl gadget zapnutý, vypněte jej a znovu zapněte. Poté přejděte do nastavení Bluetooth, do seznamu zařízení nalezených v chytrém telefonu nebo tabletu a tam by měly být hodinky SmartWatch. Ťuknutím na něj provedete synchronizaci.

Pokud se hodinky SmartWatch nepřipojí ke smartphonu, zkontrolujte postupně úroveň nabití obou zařízení. Zkontrolujte, zda je připojení Bluetooth aktivní Pokud se zařízení stále nevidí, zkuste obnovit tovární nastavení hodinek SmartWatch a zkuste to znovu.

Manuál a příručka pro Sony SmartWatch 3 SWR50 v ruštině

Používání hodinek SmartWatch 3 jako organizéru. 18kontakty. 18jak používat textové zprávy. 19práce s e-maily. 19odbavování příchozích hovorů. 20navigace. 20zobrazení výsledků vaší činnosti. 20music. 21nalezení telefonu nebo tabletu. 23připomínky;. 23poznámky. 23rozvrh. 23rychlý vyhledávač odpovědí. 24pedometer. 24nastavení budíku. 25nastavení časovače. 25

Toto je internetová verze dokumentu. © Vytištěno pouze pro soukromé použití.

Používání funkce stopek.

Používání funkce stopek. 25 Zobrazení informací o rezervovaných letenkách nebo hotelových pokojích. 25příjem dopravních zpráv. 26sledování zásilek. 26používání hodinek SmartWatch 3 jako samostatného zařízení. 26

Android Wear v telefonu nebo tabletu. 27výběr aplikací pro hlasové příkazy. 27nastavení doporučených aplikací. 27počáteční a opětovné připojení. 27párování s jiným nositelným zařízením. 28nastavení hodinek SmartWatch 3. 28nápověda pro Android Wear. 29

Použití příslušenství ve vodě a prašném prostředí. 30právní informace. 31

Toto je webová verze dokumentu. © Vytištěno pouze pro soukromé použití.

Začínáme, Úvod, Přehled

Hodinky SmartWatch 3 jsou poháněny systémem Android Wear a podporují hlasové příkazy. Můžete klást otázky typu: „Kdy začíná další schůzka??Nebo „Jak se dostat na nádraží“?Můžete se ptát na otázky typu „Kdy začíná další schůzka“ a hned dostanete odpovědi.Hodinky SmartWatch 3 umožňují kontrolovat a odpovídat na zprávy, přijímat připomenutí schůzek a dokonce si přečíst předpověď počasí. přímo na zápěstí.Hodinky SmartWatch 3 mají vestavěnou podporu GPS a Wi-Fi a můžete je spárovat s telefonem nebo tabletem se systémem Android prostřednictvím NFC nebo Bluetooth Při nastavení Wi-Fi můžete hodinky SmartWatch 3 nastavit tak, aby se automaticky připojovaly k uloženým sítím Wi-Fi v případech, kdy dojde ke ztrátě spojení mezi hodinkami SmartWatch 3 a telefonem nebo tabletem. Obě zařízení zůstávají synchronizovaná, dokud mají přístup k síti Wi-Fi SmartWatch 3 spolupracují s jakýmkoli smartphonem a tabletem se systémem Android verze 4.3 nebo novější. Chcete-li zkontrolovat kompatibilitu svého zařízení se systémem Android Wear, přejděte na stránku http://g.Z telefonu nebo tabletu. Pro rozšíření funkcí se doporučuje stahovat nové aplikace a aktualizace již nainstalovaných aplikací z Google Play Oznámení o aktualizacích budou přicházet automaticky.

Pro optimální výkon a funkčnost doporučujeme

Dva sudy

Tulka nebo TOZ-BM Tulka trigger gun. po mnoho let nejoblíbenější brokovnice v Rusku. Nenáročný, pohodlný, velmi robustní, s dobrým bojem. Slouží bezchybně za všech povětrnostních podmínek: v mrazu i horku, ve vánici i dešti. Používá se k rekreačnímu i komerčnímu lovu všech druhů zvěře. Tulka se používala na losy a divoká prasata, vlky a medvědy, lišky a veverky, kachny, husy a koroptve. Od roku 1964 se Tulka vyráběla pod značkou TOZ-63. Od TOZ-BM se liší chromovanými hlavněmi a lepší povrchovou úpravou.

Tulka ráže 12 z let 1968 až 1974. Byl vyráběn pod názvem TOZ-66. Měla zesílený závěr a chromované hlavně. TOZ-66 je považována za nejlepší ze všech spoušťových pistolí vyrobených v Tule. Výroba této zbraně byla ukončena v roce 1978, ale v roce 1986 byla obnovena, pouze pod názvem TOZ-80. Vyráběly se až do roku 1990. Specifikace a tvar zbraně jsou podobné jako u TOZ-BM a TOZ-66. Iževská továrna vyráběla vlastní variantu spouštěných dvouhlavňových pušek. Jedná se o IZH43K a IZH43KH. Jediný rozdíl je v tom, že jedna má vnitřní spoušť a vnější spouště, zatímco druhá je zbraň s vnějšími spouštěmi. V současné době se již brokovnice s kladívkovým mechanismem nevyrábějí.

Jak připojit chytré hodinky k telefonu: pokyny krok za krokem

Po zakoupení chytrých hodinek je nutné, aby si uživatel přečetl dodané pokyny a provedl následující kroky:

 • Prostudujte si zařízení, jeho možnosti a způsoby ovládání.
 • Vyhledejte konektory a ovládací tlačítka.
 • Pokud zařízení podporuje kartu SIM, měli byste se důkladně seznámit se schématem instalace karty SIM.
 • Zkontrolujte neporušenost baterie a spojitost kontaktů.

Různé modely mají své specifické způsoby a časy nabíjení. Proto se zařízení používá k nabíjení:

Obecně se nedoporučuje, aby se baterie během prvních 3-5 dobíjecích cyklů zcela vybila. Doporučuje se nabíjet miniaplikaci na minimální úroveň a nabíjet ji na 100 %. Tato metoda je jakýmsi „rozkmitáním“ baterie zařízení. Pokud se baterie nenabíjí, jsou pravděpodobně vadné kontakty nebo samotná nabíječka.

Instalace karty SIM a nastavení komunikace

Některé modely jsou vybaveny funkcí, která umožňuje pracovat s kartou jakéhokoli poskytovatele služeb. Patří mezi ně například chytré hodinky pro děti nebo seniory. Než tedy připojíte chytré hodinky svého dítěte k telefonu, je důležité dodržet několik pravidel:

 • Doporučujeme zvolit spolehlivého poskytovatele služeb se standardní podporou sítě, u kterého není obtížné nastavit připojení.
 • Rozhodněte se pro tarif. Přednostně by měl zahrnovat alespoň 1 GB předplaceného internetového provozu.
 • Chcete-li sledovat svůj zůstatek podle telefonního čísla, musíte si na internetových stránkách telekomunikačního operátora vytvořit osobní účet.
 • Je třeba zkontrolovat, zda je karta aktivována telefonicky a nemá kód PIN.
 • Je nezbytné, abyste si doplnili zůstatek, jinak nebude internetové připojení fungovat.

Pokud je karta SIM správně vložena, na displeji zařízení se po chvíli zobrazí indikátor kvality příjmu signálu.

Jak používat chytré hodinky bez smartphonu

Pokud vezmeme v úvahu povinnou synchronizaci náramkového gadgetu s mobilním telefonem prostřednictvím Wi-Fi nebo Bluetooth, může se zdát, že plně funkční hodinky jsou možné pouze po spárování se smartphonem. To však není tak docela pravda. Výrobci již dlouho vyrábějí takové modely, které mohou pracovat samostatně, bez podpory mobilního zařízení. Samozřejmě je třeba mít na paměti, že jsou většinou určeny ke sledování zdravotního stavu člověka. Mohou měřit srdeční tep, sledovat kvalitu spánku a analyzovat fyzickou aktivitu, poté se výsledky uloží do hlubin paměti systému. Tyto informace se zobrazí po připojení k telefonu.

Existují také varianty, které mohou nést kartu SIM. Chytré hodinky lze tedy označit za plnohodnotný telefon, protože mohou volat a posílat SMS. Takové použití samozřejmě není pohodlné, ale mobilita smartphonu bude nižší než mobilního telefonu. Jaké operace lze na takovém zařízení provádět?

 • Nastavte si budík a použijte stopky;
 • Použijte časovač;
 • Zobrazení času, data;
 • Zobrazit plánované aktivity;
 • Sledujte počet kroků, které jste udělali;
 • Nastavte miniaplikaci do režimu letadlo;
 • Poslechněte si hudební skladby;
 • Změřte si tepovou frekvenci;
 • Přizpůsobení ciferníku hodinek;
 • Změna widgetů;
 • Volání a posílání SMS.
připojit, chytré, hodinky, sony

Synchronizace se smartphonem

Před připojením chytrých hodinek k telefonu je třeba poznamenat, že každý model má software, který umožňuje připojení k chytrému telefonu. Pokročilá zařízení se mohou připojit pouze k platformě Android nebo iOS. Velké množství chytrých hodinek je však multiplatformních.

Pokyny krok za krokem, jak připojit chytré hodinky se systémem Android k telefonu, se skládají z následujících kroků:

 • Nainstalujte si do telefonu aplikaci pro správný model hodinek.
 • Ujistěte se, že je na aktivovaných hodinkách aktivována funkce Bluetooth a u některých modelů i Wi-Fi.
 • V otevřeném seznamu vyberte název hodinek.
 • Přijímání oznámení s tajným kódem na obrazovkách zařízení.

Spárování zahájíte tlačítkem „Připojit„, pokud se kódy na obou zařízeních shodují. Po dokončení všech kroků by se na obrazovce měl zobrazit nápis „Připojeno“. Pokud se to nepodaří, systém odpoví také takto.

Předpoklady pro správnou funkci hodinek s telefonem

Pro úspěch hodinek je důležité, aby byly aktualizovány pomocí nejnovějších aktualizací softwaru. Pokud je verze softwaru stará, může dojít ke znatelnému snížení rychlosti a kvality výkonu. Je třeba poznamenat, že naprostá většina chytrých hodinek je spárována s operačním systémem Android 4.2 a iOS 7. Jaké kroky je třeba provést, aby bylo možné obě zařízení spárovat?

 • Aktivace mobilních zařízení.
 • Ujistěte se, že je baterie dostatečně nabitá (v případě nedostatku energie ji doplňte)
 • Deaktivace všech připojení, pokud byly hodinky připojeny k jinému telefonu (postup se provádí ve speciální aplikaci).
 • Spuštění Bluetooth na obou zařízeních.

Instalace aplikace do chytrých hodinek

Použití spárovaného chytrého telefonu je jednou z nejjednodušších metod instalace dalších aplikací do chytrých hodinek. Mnoho modelů moderních zařízení se může pochlubit množstvím placených i bezplatných aplikací třetích stran. Chcete-li ji nainstalovat, jednoduše si pomocí chytrého telefonu najděte požadovanou aplikaci Android Wear v obchodě Google Play, stáhněte ji a nainstalujte. Po dokončení procesu lze doplněk používat na hodinkách otevřením nainstalované aplikace.

Jak připojit dětské hodinky k telefonu

Chytré hodinky dnes nosí nejen dospělí, ale i děti. S jejich pomocí mohou rodiče v reálném čase kontrolovat, kde se jejich dítě nachází, a dokonce mu posílat hlasové zprávy. Existuje mnoho modelů těchto zařízení, ale obecný princip je stejný. Obvykle mají zabudovanou „ochranu proti hlouposti“, která zabraňuje tomu, aby dítě vyřadilo nastavení z hodinek. Proto je jejich připojení a nastavení o něco složitější než u jejich „dospělých“ protějšků. Jak připojit dětské hodinky ke smartphonu.

Vložte baterii, funkční kartu SIM (musí být bez hesla a s přístupem na internet) a plně nabijte hodinky. Zapněte ji.

Stáhněte si do telefonu speciální aplikaci (pokud nechcete, aby dítě mohlo zařízení nastavit samo). Odkaz na něj je zobrazen v rámečku hodinek nebo na obrazovce miniaplikace. Registrace. je třeba zadat identifikační číslo hodinek.

Ujistěte se, že hodinky mají na displeji ikonu signalizující, že internet funguje správně. obvykle několik zelených tyčinek. Pokud je přeškrtnutý nebo červený, zkontrolujte znovu, zda SIM karta uvnitř hodinek může pracovat s internetem.

Najděte v hodinkách speciální kód QR, který je propojí s aplikací v chytrém telefonu. Obvykle je ponechána na nejviditelnějším místě. projděte několik obrazovek a určitě ji najdete. Naskenujte ji v aplikaci v chytrém telefonu a propojte hodinky a telefon.Dokončení nastavení hodinek ze smartphonu. Je třeba zadat údaje o dítěti, některá SOS čísla (ta vás upozorní, pokud se dítě dostane do potíží nebo se hodinky náhle vypnou) a vyplnit další položky. Zde je vše maximálně intuitivní.

připojit, chytré, hodinky, sony

Jak připojit chytré hodinky Sony k telefonu

Chcete-li hodinky spárovat s telefonem, postupujte podle následujících pokynů:1. Instalace aplikace SmartConnect- https://play.Google.com/store/apps/details?ID=com.Syn.2. Zapněte Bluetooth v telefonu a pak zapněte hodinky. Najděte je v seznamu zařízení Bluetooth v telefonu. Párování potvrďte stisknutím zelené značky na hodinkách.3. Telefon vyzve k instalaci požadované aplikace z trhu a po instalaci aktualizuje firmware.5. To je vše, hodinky jsou připojeny a v aplikaci (ikona se zobrazí ve stavovém řádku) vyhledejte zásuvné moduly, nakonfigurujte je a použijte!

Ve vašem případě předpokládám, že SmartConnec a SmartWatch jsou již v telefonu nainstalovány a že firmware je aktuální. Za tímto účelem:1. Nabíjení hodinek. Po připojení k nabíječce se objeví blesk baterie, který nezmizí, dokud není nabíjení dokončeno (pozor, konstrukce kabelu a kontaktní podložky na hodinkách je velmi nešťastná, kontakt může na plochém místě zmizet a hodinky se nenabijí).3. Aktivace funkce Bluetooth v telefonu.4. Vypnutí hodin. 5. Stiskněte a podržte tlačítko napájení na hodinkách po dobu 15 sekund. Hodinky se restartují a automaticky přejdou do režimu párování (na obrazovce hodinek je kroužek se dvěma ručičkami). 6. Odstranění hodinek SmartWatch a seznamu spárovaných zařízení. Nastavení Bezdrátové sítě Nastavení Bluetooth. Stiskněte a podržte hodinky SmartWatch v seznamu zařízení Bluetooth, stiskněte tlačítko Odpojit. 7. Umístění hodinek vedle telefonu. 8. Připojení hodin k telefonu. Stiskněte tlačítko Vyhledat zařízení, hodinky SmartWatch se znovu objeví v seznamu zařízení Bluetooth, stiskněte je.9. Pokud vás telefon vyzve k zadání hesla, zadejte 0000.10. Na obrazovce hodinek se zobrazí kód, klepněte na zelené zaškrtnutí.Hodinky se připojí k telefonu, SmartConnec spustí aplikaci SmartWatch, aplikace SmartWatch a hodinky se synchronizují (00:00 na hodinkách), hotovo (čas na hodinkách, šedá ikona hodinek ve stavovém řádku).

Nerozumím ničemu! Pomoc od gurua. Dnes dorazil. Mám v telefonu LiveView. Zapnuté hodiny, hodiny a telefon se navzájem našly, zelená značka na hodinách se potvrdila. Hodiny ukázaly 00:00 a zhasly. Odpojení hlášení panelu nástrojů Phone LiveView. Při spuštění to píše „Připojte prosím LiveView k telefonu“ a jedno tlačítko „OK“, po stisknutí se nic nestane((( Pořád mám zaseklé hodiny, které po stisknutí ukazují 00:00. Telefon HTC Desier HD

Jak připojit chytré hodinky Sony k telefonu

Chcete-li připojit hodinky k telefonu, postupujte podle následujících pokynů:1. Instalace aplikace SmartConnect- https://play.Google.com/store/apps/details?ID=com.Syn.2. Zapněte Bluetooth v telefonu a poté zapněte hodinky. Najděte jej v seznamu zařízení Bluetooth v telefonu. Spárování potvrďte stisknutím zeleného zaškrtnutí na hodinách.3. Poté vás telefon sám vyzve k instalaci požadované aplikace z trhu a po instalaci aktualizujte firmware.5. To je vše, hodiny jsou připojeny a v softwaru (ikona se zobrazí ve stavovém řádku) vyhledejte zásuvné moduly, nastavte je a používejte!

Pokud vím, ve vašem případě jsou aplikace SmartConnec a SmartWatch již nainstalovány v telefonu a hodinky mají čerstvý firmware. Pak potřebujete:1. Nabíjení hodinek. Po připojení k nabíječce se objeví baterie s bleskem, která nezmizí, dokud není nabíjení dokončeno (pozor, konstrukce kabelu a kontaktní podložky na hodinkách je velmi nešťastná, kontakt může na plochém místě zmizet a hodinky se nenabijí).3. Povolení funkce Bluetooth v telefonu.4. Vypnutí hodinek. 5. Hodinky zapnete stisknutím a podržením tlačítka po dobu 15 sekund. Hodinky se restartují a automaticky přejdou do režimu párování (na obrazovce hodinek je kroužek se dvěma ručičkami). 6. Odstranění hodinek SmartWatch ze seznamu spárovaných zařízení. Nastavení Bezdrátové sítě Nastavení Bluetooth. Stiskněte a podržte hodinky SmartWatch v seznamu zařízení Bluetooth, stiskněte tlačítko Odpojit. 7. Umístěte hodiny vedle telefonu. 8. Připojení hodinek k telefonu. Stiskněte tlačítko Vyhledat zařízení, hodinky SmartWatch se znovu objeví v seznamu zařízení Bluetooth, stiskněte je.9. Pokud vás telefon vyzve k zadání hesla, zadejte 0000.10. Na displeji hodin se zobrazí kód, stiskněte zelené zaškrtnutí.Hodinky se připojí k telefonu, SmartConnec spustí aplikaci SmartWatch, aplikace SmartWatch a hodinky se synchronizují (00:00 na hodinkách), hotovo (čas na hodinkách, šedá ikona hodinek ve stavovém řádku).

Nerozumím ničemu! Nápověda Guru. Přivezeno dnes. Umístění aplikace LiveView v telefonu. Zapnul hodinky, zjistil, že hodinky a telefon se navzájem našly pomocí zelené značky na hodinkách. Hodiny ukázaly 00:00 a zhasly. Na panelu nástrojů telefonu se v aplikaci LiveView zobrazí odpojení. Při spuštění mi to píše „Připojte prosím LiveView k telefonu“ a je tam jen jedno tlačítko OK, nic se neděje((( Zasekla jsem se s hodinami ukazujícími 00:00 na stisknutí tlačítka. Telefon HTC Desier HD

Zvláštnosti synchronizace dětských chytrých hodinek s telefonem Android

Ochrana dítěte je úkolem rodičů. Dohlížení na rodinu s aplikací Smart-Baby. Zařízení dítěte musí být spárováno s chytrým telefonem otce nebo matky. Pro úspěšnou synchronizaci dětských hodinek Smart Watch a telefonu je třeba dodržovat následující pokyny:

 • Chytré hodinky Smart-Baby Watch vyžadují samostatnou SIM kartu s mobilním připojením k internetu. Zařízení budou komunikovat přes internet.
 • Všechna zařízení musí mít plně nabitou baterii, v případě potřeby ji dobijte.
 • V příručce k hodinkám Smart-Baby Watch naleznete „nativní“ aplikaci, kterou je třeba nainstalovat k nastavení. Po instalaci můžete spustit jakýkoli jiný program. „Ten původní musí být smazán.
 • Pro synchronizaci je na miniaplikacích vyžadováno připojení Bluetooth.
 • Přístup k aplikaci v chytrém telefonu, případná registrace.
 • Na displeji najděte a vyberte dětskou miniaplikaci. Může být potřeba ID hodinek.
 • Zadejte čas a datum. Poté proveďte nastavení smartphonu.
 • Pokud je nainstalována karta SIM, můžete nastavit funkce prostřednictvím smartphonu pomocí nástroje Nastavení.

Pokud má tarif na kartě SIM určitý limit spotřeby služeb, je třeba kontrolovat zůstatek peněz a limit spotřeby prostřednictvím osobního účtu nebo oznámení SMS.

Jak připojit hodinky Smart-Baby Watch

V aplikaci budete moci sledovat cestu dítěte, sledovat stav nabití baterie v hodinkách. Na svém zařízení můžete uskutečnit hovor nebo napsat zprávu. Chytré hodinky Smart-Baby Watch jsou vybaveny nouzovým tlačítkem SOS, po jehož stisknutí se v aplikaci spustí výstraha.

Vezměte prosím na vědomí! Pokud s hodinkami nekomunikujete, je třeba zařízení resetovat. Některé modely lze resetovat pouze z aplikace v připojeném smartphonu.

Chcete-li rychle synchronizovat hodinky Smartwatch a telefon se systémem Android, postupujte podle pokynů pro připojení. Pokud budete postupovat přesně podle pokynů, celý proces nezabere více než 6-7 minut.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS