Jak připojit dva sloupce na jeden telefon. Jak povolit další basy na Sony SRS XB41?

Jak povolit hudbu na dvou sloupcích?

Synchronizovat 2 sloupce JBL se sebou a připojit je k smartphonu: Zapněte oba sloupce aktivací modulu Bluetooth na nich; Zapněte Bluetooth na smartphonu a začněte hledat zařízení; Když telefon detekuje sloupec, připojte se k němu a zvuk začne přehrávat okamžitě na obou.

Co dělat jako první?

Pro připojení bezdrátových sloupců přes Bluetooth, nejprve zkontrolujte, zda má klávesnice klávesová klávesová. Horký klíč. tlačítko Quick-Action kliknutím na který můžete okamžitě spustit určitou funkci. V našem případě potřebujeme tlačítko F8 (nebo jiné s ikonou Bluetooth).

Jakmile najdete, klikněte na něj jednou spolu s tlačítkem Fn. Mezi indikátory na laptopu by měly rozsvítit ikonu Bluetooth. To znamená, že vaše zařízení je připraveno k přijetí signálu. Nyní zapněte sloupec a stiskněte tlačítko Bluetooth (může být nazýváno „Connect“). Když se dvě zařízení navzájem najdou, automaticky se připojují a zvuk bude přenášen přes Bluetooth.

Je to nejlepší. Řekněme, že je to přesně to, jak by se to mělo vyskytnout v ideálních okolnostech. Nyní zvažte problémy, ke kterým dochází během připojení.

Odbyt

V našem testu používal Bluetooth reproduktory pro Android a IOS telefony beatbox_beats_by_dr._Dre_mini_s11. A můžete dosáhnout úkolu pomocí následujících dalších adaptérů:

 • Musíte se připojit k kabelům AUX.
 • Jiné konce kabelů vložte do příslušných zásuvek audio zařízení.
 • Druhá strana adaptéru vložení do zásuvky sluchátek ve smartphonu.

S pomocí takového svazku z našeho beatboxu byl stereo systém stereo systém, ve kterém pouze správný kanál reprodukuje pouze správný kanál a druhý je vlevo.

připojit, sloupce, jeden, telefon

Tato metoda není vhodná pro všechny situace, protože vodiče by se měl zapojit, ale můžete připojit takový stereo pár absolutně k libovolnému přehrávači MP3, který nemá modul Bluetooth.

Mimochodem, nemusíte mít přesně popsaný model reproduktoru, protože téměř všechny bezdrátové sloupce mají AUX-vstup, takže uživatel má širší výběr zařízení, ke které lze reproduktor připojit.

Pokud nemáte mini Jack Double, ani Aux kabel, můžete je snadno zakoupit v jakémkoli rádiovém protokolu nebo obchodu elektroniky, navíc jsou levnější než filmy pro smartphone.

Jak hrát hudbu na jiném telefonu

Řekněte vám, jak používat jiné zařízení na Android jako reproduktor Bluetooth.

Chcete-li to provést, je nutné, aby obě zařízení mají podporu pro SmartShare Bem (poprvé začal používat LG v jejich smartphonech). Velká pravděpodobnost úspěchu lze získat, pokud jste vlastníkem dvou zařízení jedné společnosti.

 • Připojte dva telefony navzájem přes Bluetooth.
 • Na jednom z nich otevřete standardní audio přehrávač.
 • Po spuštění aplikace musíte klepnout na ikonu „Transmit“ (LG je umístěn v pravé horní části přehrávače).
 • Další klikněte na „Přidat“ v levém dolním okně vyskakovacího okna.
 • Klikněte na kartu Bluetooth.
 • Další okno se musí zobrazit seznam podporovaných zařízení. Kliknutím na jméno telefonu provedete bezdrátový reproduktor.

Kolik zařízení Bluetooth může být připojena k telefonu současně?

Takže jeden telefon nebo notebook může současně pracovat se 7 zařízeními Bluetooth.

Chcete-li připojit dva páry sluchátek do jednoho zařízení Apple, musíte se ujistit, že zařízení je nainstalováno iOS 13 beta 4 nebo novější. Po vstupu do sluchátek připojte sluchátka jiných lidí do mobilního zařízení a připojte se k nim jako obvykle prostřednictvím menu nastavení Bluetooth.

Tři hlavní problémy konjugace

Teoreticky, jak připojit sloupec Bluetooth do telefonu, zjistili jsme. V praxi však není všechno tak hladké. Problém je pouze jeden. zařízení nevidí zařízení, ale doporučení pro eliminaci jsou několik:

připojit, sloupce, jeden, telefon
 • Benal není zahrnuta Bluetooth. Překontrolovat. Pokud ano, pak přeložit posuvník do polohy „ON“;
 • Sloupec vypouštěný. Také velmi snadno zkontrolován: Změnit baterie nebo připojení k síti;
 • Zařízení již bylo připojeno k jinému zařízení. První připojení se provádí automaticky a pak jsou základní data uložena v nastavení reproduktoru. Pokud již bylo vaše vybavení v práci, pak byste měli věnovat pozornost. Přijměte se na zařízení a zkuste se znovu připojit.

Doufáme, že článek byl užitečný a vy jste odstranil problém, když Bluetooth vidí sloupec. Nyní můžete plně využít nové vybavení a cítit všechny okouzlující technologie.

připojit, sloupce, jeden, telefon

Můžete připojit dva sloupce v jednom konektoru?

Souběžně se můžete připojit ze dvou nebo více sloupců. Pokud je sloupec odpor stejný, celkový odpor se rovná odolnosti jedné sloupce dělené počtem sloupců. Celková odolnost tří sloupců 8 Ohmů tak bude 8/3 = 2,7 ohmů. Můžete se důsledně připojit ze dvou nebo více sloupců.

Spojovací mobilní telefony / tablety / osobní počítače:. Zapněte Bluetooth na telefonu Přejděte do nabídky Nastavení Bluetooth, spusťte vyhledávání nových zařízení, když je zařízení detekováno. Tronsmart Element T6, klikněte na jméno a pár.

Mohu současně připojit 2 zařízení přes Bluetooth?

Je možné připojit několik zařízení Bluetooth zároveň odpověď na tuto otázku je kladná. Můžete současně používat několik zařízení najednou na iPhone, Android, Smart TV nebo počítači: až 7 miniaplikací v jednom okamžiku.

 • Zapněte sluchátka a modul Bluetooth na smartphonu.
 • Přejděte do nabídky Telefon, vyhledejte kartu Bluetooth, zadejte jej.
 • Uvidíte seznam zařízení, která jsou v oblasti signálu REACH
 • Klikněte na název zařízení. Smartphone se bude snažit navázat s ním.

Mohu současně připojit 2 zařízení přes Bluetooth?

Je možné připojit několik zařízení Bluetooth zároveň odpověď na tuto otázku je kladná. Můžete současně používat několik zařízení najednou na iPhone, Android, Smart TV nebo počítači: až 7 miniaplikací v jednom okamžiku.

 • Připojte adaptér rozdělovače do telefonu;
 • Připojte kabely AUX k konektorům na reproduktorech;
 • Připojte kabely AUX na jiný konec adaptéru rozdělovače.
 • Všechno. Můžete zahrnout hudbu.

Připojení více reproduktorů

Jak více a více výrobců ho použije, Bluetooth 5 vám umožní připojit více reproduktorů dohromady a další zařízení se bude moci připojit k několika reproduktorům. Snad několik dalších let se bude konat dříve, než výrobci zařízení integrují Bluetooth 5 ve svých produktech.

Nicméně, pokud potřebujete vzrušující zvuk, můžete přemýšlet o přechodu na správný audio systém. Mnohé z těchto systémů vám umožní připojení přes Bluetooth a mít mnohem větší univerzálnost a lepší kvalitu než SET Bluetooth Reproduktor. Kromě toho, pokud nemáte bezdrátový systém, nemusíte se starat o nabíjení reproduktorů.

Výhodou Bluetooth 5 Před tradičními zvukovými systémy je, že může kombinovat různé zařízení, kromě reproduktorů. To zahrnuje inteligentní asistenty, jako je Alexa a Google Home, stejně jako sluchátka. Kombinace a možnosti jsou neomezené.

Bluetooth 5 významně zlepšuje technologii Bluetooth, což vám umožní připojit k několika zařízením a zvýšením rozsahu od 10 metrů od 10 metrů od 120-200 metrů.

Ačkoli bitrate závisí na vzdálenosti mezi zařízeními, měli byste být schopni přenášet hudbu do audio zařízení s mnohem větší vzdáleností. To značně zjednodušuje organizační strany.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS