Jak připojit fotoaparát k telefonu přes USB. Příčiny špatného připojení k fotoaparátu

Jak připojit endoskopovou kameru do telefonu Android

Pro zjednodušení života uživatele existuje obrovská škála zařízení, která provádějí různé funkce. Jedná se o jednoduchá zařízení, která zajišťují maximální přínos pro vlastníky. Mezi takové „asistenti“ patří fotoaparát endoskop. Zpočátku se jim podařilo připojit pouze k počítačům a notebookům, ale dnes se taková příležitost objevila u vlastníků smartphonů založených na systému Android.

Zvláštní postup složitosti pro synchronizaci gadgetů nepředstavuje. Otázky vznikající v průběhu případu vyžadují jasné a cenově dostupné odpovědi. Známe pouze zvláštnosti postupu, můžete bezpečně počítat v pozitivním výsledku. Proto jsou naši specialisté připraveni pomoci každému čtenáři, řekl, jak připojit endoskop pro fotoaparát do telefonu Android a odpovídat na otázky.

Jak používat Android pro dálkové video dohled

Ve skutečnosti můžete vytvořit webovou kameru ze smartphonu a bez pomoci stacionární počítače. Například, pokud potřebujete pravidelně sledovat video dohled doma. Vše, co potřebujeme, je přímo telefon sám a speciální sledovací program.

Alfred. ale z nejlepších aplikací, nejjednodušší a srozumitelnější. Stačí jej načíst na zařízení a ponechat dům v této poloze tak, aby přední nebo hlavní fotoaparát neblokoval. Určete svá data (hlavně adresa EL. pošta) a jít na podnikání.

Program opraví vše, co se děje kolem, ale jakmile bude hnutí určí. okamžitě zasílají oznámení uživateli. Buď zapněte konstantní video dohled, abyste sledovali například pro dítě nebo starší osobu.

Pokyny pro připojení

Majitel mobilního zařízení bude vyžadováno:

 • Po instalaci softwaru v osobním počítači přejděte do složky označené jako „C: / Programové soubory (X86) / USBWebCAM“. Zde budete muset najít soubor s názvem „USBWEBCAM.Netopýr „.
 • Musí být spuštěno, po kterém se objeví tematický obraz. Obraz je indikátorem připravenosti smartphonu a osobního počítače k ​​práci.
 • Zůstane pouze otevřít počítač jakýkoliv program pro komunikaci (například Skype).
 • Pak musíte otevřít nastavení, kde potřebujete vybrat gwebcamvideo jako webkameru. Opět se znovu zobrazí přenos smartphonu.

Můžete také připojit telefon a počítač přes Bluetooth, po propojeném vybavení.

Skutečný mobilní expert! On píše užitečné články a pokyny pro mobilní motivy jednoduchým a srozumitelným jazykem, dává správně a zanechal nejvíce. Sledování sekce „Články a LifeHaki“.

Jak používat fotoaparát telefonu v počítači?

Jaká aplikace je vhodná? Jeden z nejoblíbenějších programů pro připojení telefonních kamer k počítači je EPOCCAM. Hlavní výhodou je široká kompatibilita, která zahrnuje počítače s MacOS (verze 10.11 a vyšší) a Windows (verze 7 a vyšší), stejně jako mobilní zařízení s Apple IOS a Google Android.

Kromě toho jsou zde podporovány všechny populární video konferenční aplikace zde, včetně Skype, Microsoft týmy a zoom. Výrobce prohlašuje, že EPOCCAM pracuje se všemi aplikacemi pro webkamery.

Jak připojit telefon jako webová kamera na Wi-Fi

První způsob, jak to pochopit. Wireless. Všimněte si, že to fungovalo. je nutné, aby smartphone a počítač byly připojeny k jedné síti Wi-Fi.

 • První věc, kterou potřebujete, je program Droidcam nainstalován v počítači a smartphone budete používat jako webová kamera. Platí zdarma. Žádost o databázi Android si můžete stáhnout z aplikace Playmarket a pro počítač z oficiálních webových stránek vývojáře.
 • Po instalaci otevřete program na smartphonu. Na hlavní obrazovce se zobrazí IP adresa Wi-Fi, portu virtuálního fotoaparátu, stejně jako odkazy na přístup k němu prostřednictvím prohlížeče.

Chcete-li nainstalovat Droidcam jako webkamery v OBS pro proud, přejděte na aplikaci, klikněte na požadovanou scénu a v poli Zdroje, vyberte možnost Přidat nové zařízení pro zachycení videa. Vše, co zůstane dělat, je vybrat ze seznamu DroidCam.

Chcete-li zobrazit webovou kameru prostřednictvím telefonu v jiných programech, nastavte droidcam v nastavení jako nástroj pro přenos obrazu stejným způsobem.

Jak vidíte, nic je obtížné použít smartphone jako webovou kameru na Wi-Fi, nyní budeme nyní analyzovat způsob připojení k počítači USB.

Telefon jako webkamera přes USB

V tomto případě budeme také potřebovat aplikaci Droidcam na smartphonu a PC.

 • První věc, kterou je třeba udělat, je povolit režim Debug USB v Nastavení pro vývojáře. Poté připojte Smartphone na PC.
 • Spusťte droidcam na telefonu a počítač. Na posledním kliknutí na obrázku s obrazem USB.

Jak připojit webovou kameru k telefonu

Připojení externího fotoaparátu k moderním smartphonu se často nevyžaduje, protože jsou vybaveny vlastními vestavěnými moduly. Provedení této akce však může být zapotřebí, pokud chcete zlepšit kvalitu fotografování, vytvořit kolektivní obraz nebo uspořádat dálkové video dohled. Zvažte, jak připojit webovou komoru telefonu přes kabelový nebo bezdrátový kanál.

Druhární komunikační typ je spolehlivější a bude vyžadovat minimální znalosti v této oblasti.

připojit, fotoaparát, telefonu, přes, příčiny

Před nastavením byste se měli ujistit, že zařízení podporuje přenos dat na protokolu OTG. Pracovní název výrobce a model telefonu v vyhledávači je nutné vidět technické vlastnosti zařízení, kde bude indikována přítomnost nebo nepřítomnost funkce.

Pokud smartphone podporuje protokol OTG (protokol se také používá pro připojení flash disk a počítačové myši), musí být provedeny následující kroky pro připojení webové kamery:

 • Otevřete Trh přehrávání a nainstalujte jeden z doporučených aplikací: USB kamera. Connect EasyCAP nebo USBWEB. Existují i ​​jiné programy tohoto druhu, ale téměř všechny z nich pracují podle jediného principu. zajistit zachycení obrazu z webové kamery a jeho demonstrace na obrazovce telefonu. Pokud zadané aplikace neposkytují normální provoz, měli byste hledat jiné.
 • Připojení k adaptéru smartphonu s mikro USB na USB.
 • Vložte kabel fotoaparátu do adaptéru a spusťte aplikaci.
 • Povolit přístup k připojenému zařízení a pomocí paměti mobilní telefonu.
 • Obraz se zobrazí v okně Spuštěné programy. S ním můžete nahrávat video a fotografovat. V nastavení, kvalita záznamu, úložiště pro soubory, použití mikrofonu a t.D. Pokud smartphone nemá reprodukovat video, formát záznamu by měl být změněn nastavením na AAC nebo MPEG4.

Tato instrukce ukazuje, jak připojit webovou komoru telefonu přes USB, ale v aplikaci USB kamery. Connect EasyCAP má také sadu dalších funkcí. Mezi nimi, přenos obrázků prostřednictvím sítě si zaslouží. Chcete-li zobrazit obrázek v počítači, potřebujete:

 • Stiskněte červený kruh v pravém dolní části okna aplikace a vyberte položku Server IP kamery.
 • Otevřete prohlížeč na PC a zadejte adresu LAN.
 • V nastavení programu nastavte přihlašovací jméno a heslo pro připojení.
 • Zadejte data v prohlížeči. Obraz začne vysílat v počítači.

Dálkové ovládání umožňuje aktivovat funkci „Detekce pohybu“, která obsahuje záznam videa při pohybu objektů před objektivem.

Připojení webkamery USB

Chcete-li takový fotoaparát připojit, musíte mít tabletu vstupu USB. Vzhledem k tomu, že připojení webové kamery k tabletu přes USB je jednodušší než jednoduché, musíte říci o potřebných ovladačích pro externí zařízení. Pokud existují, lze stáhnout z oficiálních stránek dodavatele pro váš tablet. I když existuje možnost, že vše bude fungovat a bez řidičů, pouze s pomocí vestavěných fondů Android.

Připojte externí webovou kameru přes USB jako USB flash disk. Na tabletu musí být zobrazeno nové zařízení. Tablet může vidět nové zařízení a rozpoznat ji jako externí jednotku, flash kartu nebo jako videokameru. Fotoaparát musí být povolen. Pokud je identifikována webová kamera, restartujte tabletu.

Pokud jste stále, váš tablet odmítne rozpoznat webovou kameru, použijte program StickMount Mount Pro Android. Automaticky rozpozná externí videokameru přes USB připojení a zobrazí seznam dostupných připojení. Je tedy možné synchronizovat s tabletem není jedním video zařízením. Program si můžete stáhnout pomocí služby Google Hrát jak v placené, tak ve verzi zdarma. Zdarma je dost.

Nyní pomocí webové kamery můžete fotografovat. Pokud tablet nebude reprodukovat soubory souborů, měli byste věnovat pozornost formátu fotografování, musí být AAC nebo MPEG4.

Pokud je tablet vybaven buněčným komunikačním modulem, můžete provést hlasové hovory. Další úlohou tablety v autě je použít jako navigátor. Můžete tedy připojit pouze videokameru a tablet Android. toto zařízení bude mít prospěch řidiči.

Jak nastavit kameru

Uspořádání plnohodnotného video dohledu, implementovaného v telefonu a přístup k fotoaparátu přes internet, musíte vědět, jak jej správně nakonfigurovat. Tady není nic složitého.

Typicky výrobce poskytuje specifická doporučení a pokyny pro nastavení Wi-Fi nebo 4G kamer. Vypadá to takto:

 • Vyberte místo pro instalaci a umístěte fotoaparát;
 • Připojte k ní napájení tak, aby zařízení nevyplní do nejdůležitějšího bodu;
 • Zatížení kabelu LAN LAN z routeru nebo kabelu pro 4G přístup;
 • Zapněte zařízení;
 • Zkontrolujte, zda je fotoaparát připojen k Internetu (například indikátor by měl spalovat);
 • Další otevírá vybranou aplikaci;
 • Přidá se fotoaparát;
 • Nejčastěji pro potvrzení připojení fotoaparátu musíte zadat jedinečný kód aplikovaný na tělo komory;
 • Zařízení jsou synchronizována a na obrazovce Smartphone se zobrazí obraz z IP kamery.

Dále, možnosti uživatele jsou již závislé na funkčnosti kamery, stejně jako samotná aplikace.

Docela často, výrobci těchto zařízení se doporučují aplikovat specifický software pro počítače a mobilní zařízení. Je lepší neporušovat doporučení. I když existují někdy aplikace, které se liší v lepších vlastnostech a širších schopnostech.

Zadní kamera

Auto nadšenci vědí, že parkování je někdy snadné, není snadné nést zadní část auta nebo ponechat garáž tímto způsobem. Obvykle je vestavěný parkovací senzor užitečný, ale je to drahé, a ne každý stroj je součástí standardního balení. Pokud je však tabletový počítač, který má uživatel vždy s vámi, je logický, aby jej používat jako obrazovku, zůstane pouze k nákupu potřebných zařízení.

Pro připojení zadní kamery do tabletu bude trvat pouze samotný příslušenství, kabel OTG a mobilní gadget, ale také karta pro zachycení videa. Nejoblíbenější možností. EasyCap. Můžete si ho koupit v ruských nebo čínských internetových obchodech. Plus. Podpora pro práci s přístroji Android. Samotná deska má konektor USB a na druhé straně. „tunely“, které jsou potřebné pro připojení k němu. Pokud není v počítači vestavěný konektor USB v tabletu, kabel OTG vám pomůže znovu.

Vezměte prosím na vědomí, že zařízení Android musí tuto funkci podporovat. Neexistují žádné problémy s žádným moderním zařízením, ale může nastat se starými modely. Chcete-li povolit kompatibilitu, připojte jakékoli příslušenství USB, jako je myš, přes adaptér. Pokud to funguje, znamená to, že v přístroji je kompletní podpora OTG, pokud ne. musíte si koupit modernější gadget.

Připojení zadní kamery k tabletu se provádí připojením všech položek. Pak stačí stáhnout aplikaci FPViewer. Aplikace nevyžaduje žádná nastavení, stačí stáhnout a spustit. Převod videa začíná na obrazovce.

Příčiny závěsné

Důležité! Taková porucha může nastat z různých důvodů. Mohou se týkat kvality fotoaparátu nebo verzi firmwaru. V některých případech je příčinou porucha zařízení.

Aby bylo možné opravit problém, který se vyskytuje, je nutné:

 • Znovu formátovat kartu microSD a ujistěte se, že to funguje dobře. Média s nízkým stupněm a nízkou kvalitou nedovolí fotoaparátu normálně nahrávat video.
 • Někdy to může být nutné aktualizovat firmware zařízení. Chcete-li to provést, přejděte na webové stránky výrobce, stáhněte si nejnovější verzi a aktualizaci.
připojit, fotoaparát, telefonu, přes, příčiny

Po provedení těchto akcí bylo práce zařízení obnovit. V některých případech se však nemusí stát. V takových situacích je nutné odkazovat na technickou podporu na místě nebo projít zařízení do služby pro opravu.

Akční fotoaparáty umožňují fotografování v takových podmínkách, kde to není možné udělat jiným způsobem. Mohou nejen vynikající střelbu, ale také chráněné před poškozením a různou náhodností. Aby bylo možné efektivně využívat fotoaparáty, potřebujete znát jejich vlastnosti a pracovat s nimi v souladu s pokyny výrobce.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS