Jak připojit freebudy do telefonu. Synchronizace zvuku

Podrobné hodnocení Huawei Freebuds 4i

Produkt, který nedávno vypadal něco zvláštního a nepraktického, dnes se stal populárnější u inteligentních hodin a fitness náramků.

Podle zpráv o kontrapunkčních zprávách, více než polovina všech nositelných zařízení prodaných na konci roku 2020 byly tws-sluchátka, což dokazuje zvýšení o 82% v předchozím roce.

A samozřejmě, Huawei na tomto trhu není posledním hráčem. Od uložení sankcí se společnost velmi aktivně rozvíjí své nositelné zařízení, včetně plně bezdrátových sluchátek.

Současný rozsah Huawei je reprezentován třemi pravidly pod společným názvem Freebuds. Jedná se o uvnitř kanálové modely série I, Professional Pro Series a Vložit sluchátka s číslem sekvence v názvu.

Dnes budeme podrobně zvážit novost od linie I, jmenovitě modelu Huawei Freebuds 4i, který přišel nahradit loňské huawei freebuds 3i.

Podle výrobce, v novém modelu byla ergonomie zařízení výrazně zlepšena, verze Bluetooth byla aktualizována a doba autonomního času je aktualizována.

Co se stalo s Huawei Freebuds 4i vlastně četl v této recenzi.

Připojení sluchátek Bluetooth Honor Magic Earbuds do telefonu

Umístěte čest kouzelné sluchátka sluchátka v případě nabíjecího pouzdra (případ). Otevřete kryt nabíjecího krytu, stiskněte a podržte tlačítko 2 sekundové funkci, dokud indikátor nezarazí na pouzdro nabíjení. Pak vyhledejte zařízení Bluetooth na smartphonu a pár.

Pokud se párování nelze provést, resetujte nastavení sluchátek HONOR MAGICS (Čtení v této příručce).

Instalace mobilní aplikace

Stáhnout a nainstalovat aplikaci Huawei Ai Life (dostupná pouze v Androidu)

Chcete-li konfigurovat funkci pro zrušení šumu, přizpůsobit funkci pro sluchátka nebo provést aktualizaci softwaru, skenujte QR kód, stáhněte aplikaci a přidejte Huawei Honor Magic Earbuds do seznamu zařízení v aplikaci.

Jak snížení hluku na huawei freebuds 3?

Jak již bylo uvedeno na začátku, Huawei FreeBuds 3 je první zásuvná sluchátka s funkcí aktivního zrušení hluku. Aktivní hluk, samozřejmě, lze nalézt v mnoha modelech, například:

Všechny uvedené sluchátka jsou však intra-kanál, tj. Izolovat kanál od pronikání vnějších zvuků. To je hlavní podmínka pro aktivní snížení hluku. Ušní kanál by měl být izolován a tím lépe, tím lépe bude hluk fungovat.

Co se stalo v Huawei? Za prvé, snížení hluku skutečně funguje a je patrné. Zde je hluk agresivnější než na zmíněném Sony WF-1000xm3, protože se snaží splatit všechny zvuky, a ne jen nízkofrekvenční šum. Vzhledem k otevřenému typu samotných sluchátek není redukce hluku tak účinné (a velkolepé) jako na modelu od společnosti Sony nebo Airpods.

Co je zajímavé, pokud porovnáte kvalitu ANC práce s Intracinal Xiaomi Air Mi True Wireless, pak FreeBuds 3 funguje ještě lépe.

Hluk Freebuds 3 zcela odstraňuje hluk zimní gumy na automobilech, také mírně tlumené zvuk motorů, včetně při přepravě. Bohužel zažít práci ANC v letadle během testování sluchátek, které jsem nemohl. Ale v okupaci na běžeckém pásu je práce hluku velmi patrné a dělá běh mnohem pohodlnější.

Obecně platí, že tato funkce není jen „za zaškrtnutí“, to opravdu funguje, i když ne tak zajímavá a efektivně, jako na modelech uvnitř kanálů. Kromě toho, na posledním firmware jsem si všiml podivného chování hluku. někdy je to jednoduše odpojeno po krátké době.

Princip provozu redukce hluku je velmi jednoduchý. s pomocí mikrofonů, sluchátka zachycují všechny vnější zvuky, a pak je ztratí v antifázu. To znamená, že vzestup vlny jednoho signálu (hluk, který pochází z vnějšku) se shoduje s poklesem vlny jiného signálu (vnější hluk ztráta v antifázu). Z tohoto důvodu vznikne účinek vzniku zvukové vlny:

V ideálním případě by měl zvuk zcela zmizet, nicméně, v praxi je těžké dosáhnout takového účinku i na sluchátek v plné velikosti, jako je Sony WH-1000xm3 (nesmí být zaměňován s Intracanal WF-1000xm3).

Kvalita a síla zrušení hluku na Freebuds 3 lze konfigurovat v aplikaci AI LIFE:

To je spíše vzácný fenomén. Není nic takového na Airpods Pro, ani na Sony WF-1000xm3 nebo zmíněných sluchátek z Xiaomi. Otáčením kola, charakter a pevnost šumu se změní a v poloze od 12 do 18 (pokud odešlete, že kolo je hodiny) ANC funguje v opačném režimu. zvyšuje externí zvuky a od 18:00 12:00. inhibuje.

Připojení k notebooku na Windows a jiným zařízením

Bohužel, Huawei Freebuds 3 nepodporuje multipoint technologii, to znamená, že je nemožné připojit sluchátka současně, například na notebook a smartphone a zároveň sledovat film, a také být v kontaktu telefonicky.

Samozřejmě, stejně jako všechny ostatní sluchátka Bluetooth, Freebuds 3 jsou připojeny bez problémů se systémem Windows PC:

Ale hlavní věc není. Pokud jste připojili sluchátka do smartphonu, a pak na notebook nebo jiné zařízení, pak můžete mezi nimi snadno a rychle přepnout. Není třeba vložit sluchátka do případu nebo je zadat do režimu konjugace. Dost bez odstranění FreeBuds 3 a bez zastavení přehrávání hudby, zvolte tyto sluchátka na jiném zařízení a okamžitě se k němu znovu připojují.

Hluk

Huawei Freebuds 3i také implementoval dobrý hluk. V poslední době má třetí režim. „transparentnost“. Přepínač mezi nimi jsou jednoduché: dost vteřin, aby se prst držel prstem na senzorické oblasti kterékoli ze sluchátek. Během změny režimu vás ženský hlas oznámí, že nyní bylo aktivováno: vypnuto, zrušení šumu (Enable) a povědomí (režim průhlednosti).

Sluchátka jejich forma faktor v sobě dokonale absorbují hluk. Přijel jsem za nimi do kanceláře a posadil jsem se napsat text, poslech hudby paralelně. V důsledku toho jsem napsal telegramem, protože jsem se snažil skončit přede mnou, ale nedostal se ven. A pak jsem zjistil, že to byla extrémně pasivní hluková izolace!

Pak jsem se otočil na ANC. Hluk se stal mnohem menší. Například prakticky neslyším „nůžky“ kódy klávesnice jeho makuke, poslechu hudby i 30-50% objemu. Hluk vysavače je odříznut většinu nižšího registru, ale vrcholy zůstávají mírně ztlumené. A pak přidejte hlasitost na 70% a výkřik vysavače není slyšet vůbec.

Zkontrolujte kvalitu hluku v metru, kterou jsem se nestalo, a dokud to není příliš jasné, když se to ukáže.

Huawei prohlašuje, že sníží hladinu hluku o 32 dB. Hodnotit pravdivost těchto prohlášení pro slyšení je poměrně obtížná, protože je zde také nádherná pasivní zvuková izolace.

Spojení

Jako sluchátka sluchátka se dobře vyrovnávají. Váš interlocutor vám slyší bez problémů. To je implementováno v důsledku dvou mikrofonů v různých částech skříně sluchátek.

Mimochodem, při pohledu na video viditelné zpoždění, není tam ne, takže nebude žádný zvuk zpoždění.

S Freebuds 4i firem není ani nutné prokázat, že v sektoru hudby je na dlouhou dobu. předchozí produkty Huawei se ukázalo být velmi úspěšný. S nová sluchátka je potvrzena pouze.

V poslechu hudby nad Nizami převažují vrcholy. To se může zdát neobvyklé pro mnohé poslední pár desetiletí pro masivní basy. Znaky takového vzduchového zvuku Huawei Freebuds 4i určitě najdou, protože v sérii hudebních nástrojů jsou ty, jejichž rozsah je poměrně vysoká ve frekvenčním spektru. A v tomto případě se na ně podává akcent.

Doporučil bych vybrat klasickou bílou barvu. případ není špinavý tolik jako černý. Neviděl jsem červenou verzi, takže nemohu říct, co to používá.

Sluchátka mají skvělý čas práce. 10 hodin od jednoho náboje s postiženým aktivního hluku. Výsledek je působivý. Rozhodně nemá truchlit, že se náhle sedí po časovém konverzaci, jak to bylo s předchozí generací. Obecně platí, že 4i je úspěšná práce na chyby poslední generace: Kromě doby práce byl případ přepracován, což je vhodné otevřít jednou rukou, a samotné sluchátky jsou snadno vytaženy, aniž by museli číst instrukce.

Potěší a až 7990. vážný argument ve prospěch nákupu. A ve fázi předobjednávky budou sluchátka také levnější: 6490 na oficiálních stránkách Huawei.

Také pro všechny čtečky wylsy.COM působí speciální propagační sleva 500: abfb4i. To platí do 28. dubna.

Text byl připraven s podporou ruského zastupitelského úřadu Huawei.

Odpovědi na často kladené otázky

Před provedením závěrů bych chtěl odpovědět na řadu otázek, které mohou uživatelé tohoto výrobku dojít.

Má sluchátka freebuds lite vlhkost ochranu vlhkosti?

Ano, sluchátka jsou chráněna podle IPX4 a nebojí se šplouchání a potu. Můžete je bezpečně používat během deště. Sprcha ve sluchátkách je však kategoricky zakázáno.

Je možné použít freebudy lite jeden po druhém?

Žádný problém. Každý sluchátek se připojuje k telefonu nezávisle a může pracovat nezávisle na straně druhé. Pokud plánujete použít freebuds Lite jako headsetu, nezapomeňte nainstalovat úplné vývodky s malými otvory. To je nesmírně zlepšuje uživatelské zkušenosti.

Jak přeložit Freebuds Lite do režimu párování?

Chcete-li to provést, stačí dát sluchátka v případě a upnout tlačítko po dobu 2 sekund umístěných na zadní straně:

Jakmile LED bliká modrá. sluchátka jsou připravena k připojení k libovolnému zařízení.

Mohu použít huawei freebuds Lite s iPhone, počítač nebo televize?

Stejně jako každá jiná bezdrátová sluchátka, Freebuds Lite může být připojen k iPhone, notebooku nebo televizi. Chcete-li to provést, stačí překládat sluchátka do režimu párování, po kterém je vyberete v nastavení Bluetooth jiného zařízení.

Je možné resetovat Freebuds Lite k továrním nastavení?

Ano, pro to je nutné umístit sluchátka v případě a upnout tlačítko po dobu 10 sekund od zadní strany. Po resetování do továrního nastavení bude indikátor světla blikat různé barvy. Nyní můžete uzavřít případ případu nebo krátce stisknout stejné tlačítko v případě.

Jak aktualizovat firmware Huawei Freebuds Lite?

Postupujte podle pokynů pro aktualizaci firmwaru:

  • Stáhněte si aplikaci Freebuds Lite
  • Vložte sluchátka do pouzdra a zavřete víko
  • Spusťte aplikaci a otevřete kryt případu
  • V aplikaci klepněte na tlačítko Zkontrolovat aktualizace
  • Umístěte sluchátka do režimu aktualizace firmwaru, rychle stiskněte 5krát v řadě, umístěné na zadní straně pouzdra
  • Když indikátor začne nepřetržitě spalovat se zeleným, vložte zelené světlo do aplikace a klepněte na tlačítko Hotovo
  • Nepřerušujte proces aktualizace, aplikace neuzavírejte a neodpojujte obrazovku. Po asi 2 minutách budou sluchátka aktualizovat firmware.

Vzhled a vybavení

Krabice nezpůsobuje žádné emoce: je to docela obyčejné a ne mnoho odlišných od obalu stejných freebudů 3i.

Ale tady chci klesat mírně: Mám strmé sluchátka s šedou. A z nějakého důvodu White FreeBuds Pro. Chci vidět, co si koupím! Zvláště od té doby, co je to nejlepší sluchátka, chci Lukhari a lesk v celém stepi. Například, hluboká černá s nápisem v barvě sluchátek trupu: huawei freebuds pro. To by bylo topovo.

V krabici, kromě případu se sluchátky, najdete dvě sady inkubuseru a USB kabel typu-A. typ-C:

Případ docela velký. Ale práce na Freebuds 3i chyby je vyráběna. stala se mnohem a nyní snadno umístěna v kapse džíny. Vypadá jako podivná deska, ale umístěna!

Tlačítko Reset připojení je umístěno na levé straně pouzdra na této fotografii.

Největší nevýhodou Huawei Freebuds Pro v ergonomii: Je velmi obtížné je dostat z případu. Řezivo všech popadl vnitřní mikrofon (černý kruh vedle zálohy) a vnější plochý obličej.

Zde je lesklý povrch, ona lpí na prstech dobře pouze v případě, že jsou suché a čisté. Ale pokud jsou prsty trochu mokré, pak mohou být buď sklouznout, nebo headset bude někde létat.

Hrany sluchátek jsou smyslové, reagují také na kompresi, během kterých je slyšet malé kliknutí. Nebojte se tohoto zvuku, je to jen napodobování kliknutí. Snímač umožňuje konfigurovat například hlasitost. Je na povrchu s nápisem Huawei. Ale komprese reaguje dva lidi v sousedství s ním.

Management je vhodné, nemáte s ním žádné potíže. V tomto případě můžete všechny tyto lisování konfigurovat. Ale je tu jeden „ale“.

Tyto sluchátka mají podivnou podobu, ale v této zvláštnosti je jejich originalita. Freebuds Pro rozhodně nezaměňují s jinými sluchátky, které jsou dnes velmi podobné.

Model Huawei má nestandardní kontrolu, i když je to poměrně pohodlné a eliminuje náhodné reakce, kromě toho si na to rychle zvyknete.

Zvuk. vynikající, snížení hluku. hodný, hlasová komunikace. obecně. Ve všech těchto parametrech jsou schopni soutěžit s nejlepšími sluchátkami TWS, v airpods.

Nedostatky. Za prvé, přehrady lesku. sluchátka činí dojem drahé věci přesně až do okamžiku, dokud nevyplní otisky prstů.

Vzhledem k polohování vlajkových lodí a cenu by minusy mohly být připsány nedostatku podpory pro kodek APTX, ale sluchátka a bez něj jsou dokonalé, takže v tomto případě je to jen formální chyba.

Další mínus je nedostatek ochrany vlhkosti. Jednoduše nebyla uvedena, zatímco stejné Airpods Pro mají alespoň IPX4 proti kapkám deště a pot. Pokud však nezabiješ v místnosti simulátoru a nelíbí se jako běhání v dešti, pak kritické nedostatky, obecně, ne.

Odvážně doporučujeme Huawei Freebuds Pro všem majitelům smartphonů s Androidem. A pokud máte iPhone, budete muset přijmout nedostatek aplikace AI LIFE pod IOS. to ovlivní pohodlí provozu, ale rozhodně není na kvalitě zvuku.

Zázrak se nestalo: Aby se dosáhlo adekvátního snížení hluku ve sluchátkách bez izolace hluku. Ano, vnější svět zní tišší, ale ne tolik obětovat více než třetí baterie. A skutečnost, že hluk bude během hovorů zkazit hlasy. je to velmi zvláštní.

Současně, Huawei Freebuds 4 je velmi pěkný zvuk. v požadovaném vyváženém, naživu a zapojení do hudby. Takže pokud se hodí do vložek faktoru formuláře, je nutné se podívat na tento model z důvodu vlastností zvuku.

Pokud jste zcela spokojeni s intra-kanálovými modely, podívejte se na Huawei Freebuds Pro, který jsme nedávno testovali. Díky silikonovým tryskám, redukce šumu funguje někdy efektivněji a zvuk je podobný v povaze Freebuds 4, ale je odlišen větší basostřinou a sytostí.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS