Jak připojit grafický tablet Wacom do počítače.

Jak připojit tablet na notebooku a není zmaten v drátech

Mobilní technika, jako jsou smartphony nebo tablety, obvykle zcela nezávislé. Nicméně, to je často nutné „udělat přátele“ s notebookem nebo počítačem. Například hodit z jednoho do jiného těžkého souboru. A příslušenství pro digitální kreslení a vůbec bez PC nefungují jako překvapující. Databázová zařízení Android často demontují. Přilepte zástrčku v přístavu. a vše je připraveno. Ale Apple technik a kreslení zařízení trochu komplikovat proces. To je důvod, proč strávím malý Libez a řeknu vám, jak připojit tablet na notebook.

Retouch fotografie na Wacom Intuos tablet 5 Kreslení nástrojů v aplikaci Adobe Illustrator

Moderní trh technologií je bohatý na různé zařízení, s funkčností, účel, cena. Jeden z nich. grafický tablet. Zařízení umožňuje zadat výkres rukou a perem na speciálním povrchu s dalším displejem na počítači. Hlavní věc je vědět, jak používat grafický tablet. Výuka je uvedena v tomto článku.

Nastavení orientace a klíče.

Najděte nainstalovaný ovladač v seznamu nedávných programů a spusťte jej.

Okno nastavení najdete. Jeho pohled se může lišit v závislosti na výrobci tabletu a verzi řidiče.

Nejprve musíte konfigurovat orientaci tabletu, v závislosti na tom, zda máte pravdu! Ve výchozím nastavení je tablet nakonfigurován pro správné.

Dále musíte v případě potřeby konfigurovat, funkce klávesy Express. Tyto klíče jsou programovatelné. To znamená, že z rozevíracího seznamu můžete přiřadit konkrétní akci.

Je velmi pohodlné a pomáhá urychlit práci.

Nastavení tabletu pera.

Nejdůležitější věcí je zkontrolovat, zda tablet pracoval v režimu pera, a ne myší. V opačném případě nebudete moci používat hlavní výhodu. citlivost na tlak peří na pracovní plochu.

Klepněte na kartu Feather a zkontrolujte režim tabletu.

Musíte také upravit citlivost pera. Chcete-li například pracovat širší tahy štětce ve Photoshopu, musíte jemně přesunout regulátor citlivosti pera v blíže k pozici. A naopak pracovat s tenkými tahy a čáry, přesuňte regulátor blíže k tělesné poloze.

Klikněte na tlačítko Zobrazit vpravo od konfigurace režimu pera. Zde musíte povolit proporcionální měřítko a odebrat zaškrtávací políčko z parametru, abyste použili ručně zadávání oken

připojit, grafický, tablet, wacom, počítače

Jak připojit bezdrátovou grafiku tabletu?

Poznámka: Chcete-li připojit pero s počítačem, klepněte na tlačítko Start. Bluetooth zařízení ostatní zařízení. Podržte tlačítko zkratky na přenosu na sedm sekund pro povolení režimu propojení a poté vyberte pero v seznamu zařízení a klepněte na tlačítko TY.

Jak synchronizovat smartphone a tabletu?

Připojte grafický tablet k počítači pomocí kabelu USB, který je dodáván ve stahování ovladače pro model tabletu a počítačového operačního systému. Například pro WACOM si můžete stáhnout potřebné ovladače na této adrese https: // www.wacom.com / ru-e / podpora / podpora produktu / ovladače.

Copyright (c) htfi. Kopírování informací je povoleno, aby určily aktivní odkazy na zdroje.

Nejprodávanější tablety podle kupujících

Pokračování tématu: Přihlásit se a na pásku bude mít nejzajímavější o techniku: Hodnocení Tablet Hodnocení 2018

10 nejlepších tablet 2018. Hodnocení zahrnuje modely různých velikostí: 7,8, 10 palců, jako levné (až 10 000) a top.

jedenáct.jedenáct.2019 Jak vytvořit inkubátor vejce doma Další digitální 05.jedenáct.2019 Jak si vybrat nejlepší světlomet Další digitální 29.deset.2019 Jak si vybrat efektivní skenování pes Další digitální

Vaše názor načítání Recenze Elektřina kalkulačka Vypočítat elektřinu

Wacom, založený v roce 1983 v Japonsku, zabírá pokročilou pozici na Rkkke grafických tablet. Všechny díky proprietární technologii přenosu energie pomocí elektromagnetické indukce.

Účelem společnosti je implementace harmonické interakce mezi člověkem a osobním počítačem. Proto se grafický tablet z WACOM stala jednou z důležitých nástrojů pro každého umělce.

Nastavení grafického tabletu Wacom

Grafické zařízení lze připojit k obou populárním operačním systémům. Windows z systému Microsoft a Mac OS z Apple. Moderní pomůcky také podporují práci s Linuxem, ale většina uživatelů si stěžuje na propojení problémů, takže jsem popsal nastavení pouze pro první dvě možnosti.

Grafické zařízení může interagovat se všemi aktuálními verzemi operačního systému Windows, počínaje XP a koncem 10. Před připojením gadgetu k počítači pomocí vodiče musíte nainstalovat ovladač na počítači.

Pro většinu modelů je software k dispozici na disku a v ceně. V tomto případě musíte vložit disk a nainstalovat program. Pokud je disk zahrnut do soupravy, lze ovladač pro všechny tablety stáhnout na oficiálních stránkách. Bude nutné najít vhodný software přesně pro model zařízení.

Pokyny pro instalaci softwaru:

připojit, grafický, tablet, wacom, počítače
 • Vložte disk nebo stáhněte příslušný ovladač.
 • Zobrazí se Průvodce instalací programu. Klikněte na tlačítko Další „.
 • Souhlasíte se všemi ustanoveními a podmínkami používání kliknutím na tlačítko „Přijmout“.
 • Vyberte cestu instalace nebo souhlasíte s výchozím nastavením. Klikněte na tlačítko Další „.
 • Instalace začne, což skončí během několika minut, protože není objemný.

Nyní můžete zařízení připojit k PC přes USB kabel.

 • Spusťte nastavení WACOM. Lze jej nalézt na ploše nebo v menu „Start“. V extrémních případech zadejte název do vyhledávacího řetězce systému.
 • Otevře se okno nastavení s více kartami. Hlavní tři jsou první tři: „tablet„, „peří“, „smyslové možnosti“. Klikněte na kartu „tablet„.
 • V nabídce „Orientace“ vyberte orientaci vlevo nebo správnou, v závislosti na tom, kterou ruka pracuje.
 • Na stejné kartě můžete konfigurovat klávesy Express. Tyto klíče jsou programovatelné a můžete vázat jakékoli příkazy k nim, například na levé tlačítko myši a otevřete nabídku Start. Horké klávesy pohodlně konfigurovat s příkazy „Zpět“ a „vpřed“ pro rychlé zrušení tažené nebo vrátit výsledek zpět.
 • Chcete-li vědět, jak nakonfigurovat stylus na grafickém tabletu, otevřete kartu Pero. V provozním režimu vyberte „Režim pera“ do zařízení rozpoznat stisknutím napájení. Lisování bude tedy rozpoznáno na pracovním panelu. To výrazně diverzifikuje tahy, řádky a další vizuální prvky.
 • Nastavte citlivost pera pod příslušnými parametry. Tvrdší bude citlivost, tenčí bude prvky obrázku. To je ideální pro architektonické projekty, kde dominují tenké a identické řádky. A měkčí bude tento parametr, silnější bude prvky práce. Je vhodný například pro umělce, například pracovat širší stěr.
 • Otevřete podrobná nastavení stylusu kliknutím na tlačítko „Display“ naproti menu „Režim peří“. Zobrazí se okno, ve kterém je třeba zkontrolovat políčko naproti „proporcionální“ položce v nabídce zoomování a také odebrat zaškrtnutí na nápisu „Použít ručně psané okna“.
 • Zbývá pouze záložku „Senzorické možnosti“. Zde doporučuji zcela zakázat všechny smyslové funkce, jinak během výkresu na pracovní plochu se bude zaregistrovat nejen pohyb stylusu, ale také dotek dlaně, prstů a rukou obecně. Velmi nepříjemné a srazí z tvůrčího procesu. Chcete-li vypnout, vyjměte zaškrtnutí políčka naproti nápisu „Zapněte dotykový vstup“. Klikněte na „OK“.

Chcete-li se ujistit, že vybrané parametry jsou vhodné speciálně pro vás, zkuste ruku na libovolnou fotografii. Můžete otevřít fotografii v aplikaci Photoshop.

Jak připojit grafický tablet do mobilního zařízení

Připojení grafického zařízení do mobilního zařízení se vyskytuje docela snadné.

Popíšu pokyny pro připojení dva nejoblíbenější grafické gadget značky. pro Wacom a Huion. Princip spojování jiných značek je stejný.

Pokyny pro připojení Wacom Devices Intuos Line (Intuos Pro a Intuos Paper Edition, včetně):

 • Zkontrolujte, zda váš telefon kompatibilní / obyčejný tabletový počítač s grafickým tabletem. Mezi podporovaná zařízení mají Asus Zenfone 4, Caterpillar Cat S60, Google Pixel 3, Huawei Honor 8x, Huawei P30, Huawei Mate 20 Pro UD, Huawei Nova 4, LG G6, LG Nexus 5x, Nokia 9 Pure Pohled, Oneplus 6, Oppo A5, Samsung Galaxy Poznámka 10, Samsung Galaxy Tab S4, Samsung Galaxy S10, Sony Xperia Xz2, vivo Y93, Xiaomi Mi9t Pro, Xiaomi Redmi Poznámka 7, Xiaomi 5x a další modely. S kompletním seznamem naleznete zde.
 • Najít kompatibilní adaptér OTG USB.
 • Připojte se na jedné straně OTG k vodiči z grafického tabletu, a na druhé straně k konektoru pro nabíjení mobilního zařízení.
 • Úhel stylusu na pracovní plochu grafického aparátu. Opakuje se myší pohyb peří by se měl zobrazit na displeji smartphonu. DŮLEŽITÉ: Pouze levá strana.
 • Otevřete aplikaci a začněte kreslit.

Pokyny pro propojení grafických tablet Huion (výhradně pro Android telefony):

 • Naučte se kompatibilitu vašeho mobilního zařízení s Huionem. Za tímto účelem smartphone nebo standardní tablet musí být osloven pouze jedním parametrem. operační systém Android je nainstalován.0 a výše.
 • Najít vhodné USB OTG adaptér.
 • Přejděte na nastavení na telefonu / tradiční tabletu a zkontrolujte, zda je funkce rozpoznávání povoleno. Chcete-li to provést, přejděte na položku Nastavení následující v části „Ostatní nastavení“ a posuňte posuvník naproti položku „Enable OTG“ nebo „OTG“ v pozici.
 • Připojte kabel USB kabelu k konektoru OTG a adaptér sám vložte do portem nabíjení smartphonu.
 • Zkontrolujte, zda grafický přístroj funguje, vede pero na levé straně pracovního prostoru. V této době by se na displeji telefonu zobrazí kurzor myši.
 • Spustit aplikaci.
připojit, grafický, tablet, wacom, počítače

Existuje mnoho telefonních aplikací, ve kterých můžete čerpat. Mezi nimi jsou populární Autodesk Sketchbook, bambusový papír, Ibispaint, Medibang Barva.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS