Jak připojit hodinky Samsung k telefonu

Jak správně připojit chytré hodinky k telefonu

Chytré. hodinky se staly pro mnoho lidí známým atributem a jsou ceněny pro svou širokou škálu funkcí. Stylový doplněk, s nímž můžete telefonovat, kontrolovat počasí a dokonce i navigovat po okolí pomocí geolokace. Hodinky Baby Watch umožňují sledovat polohu dítěte a volat mu bez telefonu. Abyste si po zakoupení zajistili plnou funkčnost, musíte hodinky Smart Watch připojit k mobilnímu zařízení podle níže uvedených kroků.

Synchronizace obou zařízení zajišťuje plnou funkčnost hodinek a přístup k užitečným funkcím:

 • Upozornění na hovory a SMS;
 • Přijímání e-mailů;
 • Ovládání hráče a kamery;
 • Vyhledání smartphonu a jeho případné uzamčení;
 • Sledujte aktivitu dítěte v telefonu.

Postup je třeba provést až po zakoupení miniaplikace a přečtení pokynů. Systém pak automaticky synchronizuje data.

Proč nejsou hodiny připojeny??

Pokud aplikace při nastavování v aplikaci Setracker nebo při odesílání příkazu do hodinek SmartWatch hlásí „Hodinky nejsou připojeny“, může to mít pouze 5 důvodů: Na kartě SIM v hodinkách SmartWatch není internet nebo je problém s kartou SIM, která podporuje 3G/4G, zatímco hodinky pracují pouze s 2G.

 • Pokud je obrazovka hodinek vypnutá, klepněte na ni.
 • Přístup k seznamu aplikací stisknutím tlačítka napájení.
 • Přejděte dolů na obrazovku a vyberte možnost „Obchod Play“
 • Znovu přejděte dolů na obrazovku do části „Aplikace v telefonu„.
 • Stisknutím tlačítka „Instalovat“ stáhnete požadovanou aplikaci.

Jak se jmenuje aplikace pro chytré hodinky??

Nejčastěji používané: Wear OS od Googlu, BTNotification, Mediatek SmartService a další. Všechny tyto aplikace jsou volně dostupné a bezplatné. Rozhraní všech aplikací je téměř totožné. Nuance: Některé značkové hodinky mají jedinečné aplikace určené pro konkrétní řadu.

Jak připojit chytré hodinky k telefonu se systémem Android:

 • Instalace aplikace Smart Watch do chytrého telefonu
 • Zapněte hodinky a spusťte aplikaci v mobilu.
 • Umístěte náramkové hodinky co nejblíže k telefonu.
 • V softwaru pro párování vyberte možnost „Setup“ a počkejte, až budou hodinky detekovány.

Odpojení obou zařízení

Vím, že je to zásadní krok, ale mohl by pomoci věci napravit. Pokud se telefon nepřipojí, je nejlepší jej ručně odebrat ze seznamu spárovaných zařízení Bluetooth.

Stisknutím a podržením ikony Bluetooth otevřete nabídku rychlého nastavení a přejdete do nastavení. Po vstupu klepněte na ikonu ozubeného kola a stiskněte tlačítko Zrušit párování.

Nezapomeňte, že toto nastavení závisí na značce telefonu a může se mírně lišit. Když jsou hodinky odpojeny, spusťte znovu normální proces párování. To by mělo s největší pravděpodobností fungovat bez problémů.

Pokud ne, zkuste vymazat mezipaměť Bluetooth. Stejně jako každá jiná aplikace pro systém Android má i Bluetooth mezipaměť, kterou můžete vymazat, pokud se chová nestandardně.

Chcete-li ji vymazat, otevřete Nastavení a přejděte do části Aplikace. Stiskněte tříbodové menu a vyberte možnost Systém (nebo Zobrazit systémové procesy).

připojit, hodinky, samsung, telefonu

Nyní sjeďte dolů, dokud neuvidíte možnost Bluetooth. Klepněte na něj, vyberte možnost „Úložiště“ a klepněte na tlačítko „Vymazat mezipaměť“.

Také na

Připojení hodinek k jakémukoli smartphonu se systémem Android

Stáhněte si aplikaci Galaxy Wearable do svého chytrého telefonu

Aktivace Bluetooth na obou zařízeních

Přejděte do sekce nastavení v aplikaci

Na hodinkách vyberte požadovaný jazyk a postupujte podle pokynů ze zařízení

V aplikaci najděte své hodinky a stiskněte tlačítko „Připojit

Proveďte všechna nastavení, která vám systém zobrazí

Během nastavení se na obou zařízeních zobrazí kód. Potřebujete ji k bezpečnému spárování. Pokud je kód stejný, potvrďte párování. Pokud se kódy liší, začněte párování znovu.

Připojení hodinek k jakémukoli smartphonu se systémem Android

Stáhněte si aplikaci Galaxy Wearable do svého chytrého telefonu

Aktivace Bluetooth na obou zařízeních

Přístup do sekce nastavení aplikace

Na hodinkách vyberte požadovaný jazyk a postupujte podle pokynů v zařízení

V aplikaci najděte své hodinky a stiskněte tlačítko „Připojit

Postupujte podle nastavení zadaných systémem

Během nastavení se na obou zařízeních zobrazí kód. Je nutné, aby párování bylo bezpečné. Pokud je kód stejný, potvrďte připojení. Pokud se kódy liší, začněte párování znovu.

Připojení zařízení Samsung Galaxy Watch Active k telefonu

Připojení Bluetooth

Synchronizace s hodinkami pomocí mobilní aplikace Galaxy Wearable. Protože se jedná o zařízení Samsung, můžete si aplikaci zdarma stáhnout z Galaxy Apps nebo tradičního Play Marketu. Nainstalujte a spusťte aplikaci, zapněte hodinky, klikněte na ikonu zeměkoule a v případě potřeby vyberte jazyk.V aplikaci Galaxy Wearable klikněte na možnost „Začít“ (nebo „Seznámit se“) a v seznamu vyberte svůj model zařízení Galaxy Watch Active. Pokud hodinky v tomto seznamu nejsou, klikněte v dolní části obrazovky na „moje zařízení není k dispozici“.Aplikace potřebuje vaši polohu, aby mohla vyhledat blízká zařízení, potřebuje přístup k vašemu úložišti, kontaktům a dalším informacím, takže v následujících krocích jí udělte všechna potřebná oprávnění. Během procesu párování klikněte na značku na hodinkách a postupujte podle pokynů na hodinkách a v aplikaci (mohou se mírně lišit v závislosti na modelu hodinek a verzi aplikace).Po dokončení párování se zobrazí výukový program, který vás seznámí s hlavními prvky miniaplikace a s jejím ovládáním. V mobilní aplikaci je k dispozici také podrobná uživatelská příručka v ruštině.

Připojení přes Wi-Fi

Výše jsme se podívali, jak můžete hodinky Active připojit k telefonu přes Bluetooth. Pokud je však tento modul z nějakého důvodu nedostupný, je možné připojit miniaplikaci prostřednictvím sítí Wi-Fi. K tomu se musíte přihlásit ke svému účtu Samsung. Po přihlášení k účtu Samsung se hodinky automaticky připojí k sítím Wi-Fi uloženým v telefonu, což znamená, že můžete přijímat oznámení z telefonu i bez Bluetooth. Pokud se funkce sama nezapne, přejděte do Nastavení / Připojení hodin a zkontrolujte, zda jsou přepínače v řádcích „Vzdálené připojení“ a „Synchronizovat profily Wi-Fi“ zapnuté. Pokud si přejete být informováni o připojení a odpojení hodinek k dostupným sítím, zaškrtněte políčko.

Připojení k jinému telefonu

Pokud chcete připojit chytré hodinky k jiným chytrým hodinkám, resetujete všechna data v nich. Před připojením zálohujte data v aplikaci Galaxy Wearable. Poté v části Nastavení vyberte možnost připojení k novému telefonu. Tím se hodinky odpojí od starého telefonu a přejdou do režimu párování. Připojte jej podle popisu v části „Připojení přes Bluetooth“.

Funkce hodinek

Hodinky mají pět hlavních obrazovek, které se posouvají doleva nebo doprava. Obsah těchto obrazovek je intuitivní, takže si projdeme jen ty nejsložitější funkce a vlastnosti.První obrazovka obsahuje funkce WatchON, S Voice, Hudba a Hlasové poznámky. Lišta WatchON má uvnitř tlačítka, která vám pomohou ovládat set-top box doma nebo diskrétně přepínat kanály někde v kavárně. Chcete-li nastavit dálkové ovládání, namiřte infračervený port hodinek na televizor nebo set-top box a postupujte podle pokynů na obrazovce. Přejetím doleva zobrazíte numerickou klávesnici. S Voice slouží k zadávání hlasových příkazů hodinkám. Nefunguje ve všech jazycích. Stisknutím hudebního panelu se otevře hudební přehrávač nezávislý na smartphonu, který přehrává skladby uložené v hodinkách. Chcete-li ovládat smartphone, použijte nabídku „Media Remote“ v části „Settings“.Druhá obrazovka obsahuje funkce, jako jsou: „Krokoměr, trénink, srdeční tep a spánek“, který vám ukáže denní počet kroků, nastaví cíle a změří různé parametry tréninku nebo analyzuje váš spánek. Třetí obrazovka je hlavní obrazovkou a zobrazuje čas, má část pro pořizování fotografií a videí, část „krokoměr“ a „Nastavení“. Čtvrtá obrazovka obsahuje klasické sekce smartphonu, jako jsou oznámení, kontakty a další.V následující části se podrobněji podíváme na pátou obrazovku, protože obsahuje prakticky všechna nastavení hodin. Zde bychom měli pouze zmínit, že sekce „Aplikace“ spouští aplikace nainstalované v hodinkách (zdraví, počasí, galerie atd.).), které závisí na regionu a vlastnostech zařízení. Sekce Fotoaparát umožňuje pořizovat fotografie a videa a následně přenášet záznam do připojeného telefonu. Dvě velké sekce „Nastavení“ a „Správa“ jsou věnovány konfiguraci různých funkcí a nastavení hodinek.

Pokyny pro změnu ciferníku a tapety zařízení Samsung Gear 2

Chcete-li změnit vzhled hodin, přejděte do nabídky „Nastavení“ a vyberte možnost „Hodiny“. Číselník lze také přizpůsobit v mobilní aplikaci pod stejným názvem. Kromě toho je možné vybrat hodinky s událostmi, počasím nebo například zkratkami. Poslední možnost znamená, že si nastavíte aplikace, které chcete mít v hodinkách. Může to být počasí, srdeční tep, fotoaparát, hudba nebo něco jiného. Ihned po aplikaci se nový ciferník projeví na hodinkách připojených k telefonu bez nutnosti resetování hodinek a dlouhého čekání.

Konfigurace náhlavní soupravy Gear 2

Hudbu můžete na hodinkách Smartwatch poslouchat přes sluchátka Bluetooth. Za tímto účelem musíte v nabídce „Nastavení“ najít řádek Bluetooth a zaškrtnout políčko. Vyberte položku „BT headset“ a v zobrazeném seznamu najděte svůj headset. Poté projděte obrazovky a otevřete část Hudba. Pokud hodinky náhlavní soupravu nevidí, ujistěte se, že je náhlavní souprava zapnutá a v dosahu zařízení Bluetooth a že mezi nimi nejsou žádné zdi ani elektrické spotřebiče. Hodinky resetujte podržením tlačítka pod displejem déle než sedm sekund a zkuste to znovu.

Nastavení profilu hodinek

V části „Nastavení“ se nachází také panel „Profil“, kde je vhodné nastavit skutečné údaje, jako je výška nebo hmotnost. Tyto údaje potřebujete k zajištění správného měření hodinek během cvičení s ohledem na vaše osobní nastavení.

Další nastavení hodin a aplikace

Kromě toho můžete v části Nastavení a správa nastavit zabezpečení hodinek (zadání kódu PIN, nastavení režimu uzamčení), vybrat nastavení obrazovky, nastavení zvuku, dvojitého klepnutí, jasu obrazovky, hlasitosti a další nastavení. Tato a další nastavení lze provést také ve výše uvedené mobilní aplikaci. Je zde část věnovaná školení, nastavení doplňkových aplikací, oznámení a mnoha nastavením, která jsou zodpovědná za použitelnost hodinek.Jednoduché nastavení zařízení Samsung Gear 2 vám pomůže snadno je ovládat při tréninku, schůzkách, odpočinku a v situacích, kdy potřebujete využít jejich plný potenciál.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS