Jak připojit inteligentní kapelu MI pomocí smartphonu: Postupujte podle těchto kroků. Xiaomi Mi Band 5

Musíte mít účet na aplikaci Xiaomi’s MI Fit, abyste připojili MI Smart Band k vašemu telefonu.

Smart Band MI se může spojit se smartphonem Android nebo iPhone přes Bluetooth

 • MI Smart Band vyžaduje aplikaci MI Fit na vašem telefonu pro připojení
 • Budete muset povolit párování s telefonem prostřednictvím MI Smart Band
 • Jakmile je připojena, MI Smart Band může poskytnout upozornění na volání z vašeho telefonu

MI Smart Band vám pomůže vidět všechny vaše detaily fitness na vašem smartphonu, když je správně spárována a připojena. MI Smart Band Xiaomi nabízí kompatibilitu pro zařízení Android i iOS. Novější verze inteligentní kapely MI. Smart Band 4, MI Smart Band 5 a MI Smart Band 6. také obsahují dotykovou obrazovku AMOLED pro snadný přístup k vašim výsledkům zdraví a fitness. Vše, co potřebujete, je nosit mi inteligentní kapelu na zápěstí a umožnit Bluetooth v telefonu, aby přijímal data v reálném čase. Po spárování s telefonem, MI Smart Band také umožňuje obdržet upozornění na zprávy a oznámení o příchozích hovorech. Některé z funkcí vašeho smartphonu můžete navíc ovládat, včetně jeho přehrávání hudby přímo z MI Smart Band.

V tomto článku podrobně popisujeme kroky, které musíte sledovat, abyste připojili MI Smart Band k vašemu telefonu. Fitness pásmo může být připojena k vašemu smartphonu Android nebo iPhone pomocí aplikace MI Fit.

Jak připojit inteligentní kapelu MI s telefonem

Před začátkem kroků, které byste měli podniknout, abyste připojili MI Smart Band k telefonu, je důležité si uvědomit, že musíte v telefonu udržovat Bluetooth povoleno bezdrátově vyměňovat data s MI Smart Band.

Přihlaste se ke svému stávajícímu účtu MI Fit. Alternativně můžete vytvořit nový účet na MI Fit klepnutím na tlačítko Vytvořit účet nyní v aplikaci.

Jakmile to uděláte, uvidíte obrazovku v aplikaci MI Fit, která vás požádá o výběr zařízení, které chcete spárovat. Klepněte na kapelu. Pro párování musíte přiblížit svou inteligentní kapelu.

Jakmile je inteligentní kapela MI připojena k vašemu telefonu, budete muset povolit přístup k oznámení z nastavení telefonu, aby na zápěstí obdržel upozornění v reálném čase. Můžete také přejít do nabídky Nastavení aplikace MI FIT, abyste povolili nebo deaktivovali funkce, jako jsou oznámení o příchozích hovorech a výstrahy nečinnosti.

Orbital, podcast Gadgets 360, má tento týden dvojí účet: OnePlus 9 Series a Justice League Snyder Cut (počínaje 25:32). Orbital je k dispozici na podcastech Apple, Google Podcasts, Spotify a kdekoli získáte své podcasty.

Nejnovější technické zprávy a recenze sledujte gadgety 360 a novinky Google. Pro nejnovější videa o gadgetech a technice se přihlaste k odběru našeho kanálu YouTube.

Související příběhy

Xiaomi 12s Ultra, 12s Pro, 12s s Snapdragon 8 Gen 1 Soc Spuštěno, Mi Smart Band 7 Pro debuts spolu s

Xiaomi Mi Band 5 Recenze

Pokud jste po dinky nositelné, které vám pomohou přesunout kliky Lockdown Love, pak je Xiaomi Mi Band 5 velmi chytrá volba (pro unmart fitness kapelu).

Jistě, nemůže se naskládat na chytré hodinky. neexistují žádné instalovatelné aplikace a nemůžete odpovědět na oznámení, ale stále dělá obdivuhodnou práci při předávání upozornění a sleduje vše od spánku po cvičení spolehlivě.

Vydržte však minutu. Výdrž baterie MI Band 5 je horší než životnost MI Band 4 a při spuštění je to o 5 GBP, co dává, co dává? Větší obrazovka, to je co. MI Band 5 také zahrnuje sledování stresu, 11 sportovních režimů místo šesti sledovaných jeho předchůdcem a také menstruační sledování cyklu.

Když se to vše vzato v úvahu, MI Band 5 je zpět v našich dobrých knihách.

Design a obrazovka: Udržujte to jednoduché hloupé

Xiaomi Mi Band 5 je čistý, jednoduchý a asi tak nekonečný jako nositelný. Sotva to cítíte na zápěstí, s kapelou vážící 11g a v důsledku jeho váhy a jednoduchosti je to pohodlné denní den a během dlouhých záchvatů cvičení.

Na přední straně pásma MI 5 je obrazovka, trochu rámečku a tlačítka kapacitního. Přejetím a klepnutím na dotykový displej s ním interagujte a navigace je jednoduchá, citlivá a intuitivní.

Přezka je zabezpečená a je vyrobena z termoplastického polyurethanu. Naše verze se dodává s černým popruhem, který je velmi tradiční, i když můžete chytit spoustu zingy popruhů online pro několik libovolných. Pointa k poznamenání-Old MI Band 3 a 4 popruhy neposkytují uzamknuté přizpůsobení, takže si dávejte pozor na nákup příslušenství navrženého MI Band 5.

Obrazovka na MI Band 5 je větší než obrazovka MI Band 4, měří 1.1 palce a balení více pixelů. A co víc, při 450 nits je to jasnější, což usnadňuje prohlížení venkovního pohledu na přímé sluneční světlo.

Sledování fitness: nohy 11

Kroky a spánek. Dva základní sledovací svorky byly po generace pokryty na MI pásme.

Kromě toho to sledování stresu a sledování menstruačního cyklu odlišuje od mnoha jiných kapel v cenovém rozsahu pásma 5. Sledovaná cvičení zahrnují venkovní běh, běžící pás, cyklistika, vnitřní cyklistika, chůze, eliptický stroj, veslovací stroj, jóga, skokové lano, plavání bazénu a bezplatné závaží.

Sledovač srdeční frekvence kolem zadní části jádra kapely MI dělá skvělou práci za cenu a udržuje v rozsahu zhruba 5-7 bpm našeho hrudního popruhu. Sleduje také vzdálenost, když také běžíte, stejně jako MI Band 4, tím, že se svléká s GPS vašeho telefonu.

To znamená, že to nezabalí vlastní samostatné GPS pro běhy bez telefonu. Hlavním problémem se sledováním MI Band 5 je to, že funkce jako stopky nebo časovač nelze během tréninku přistupovat. Například obvody, které těží z načasovaných cvičení, vám nechají výběr. sledování nebo časovač?

To byl také případ MI Band 4 a opravdu doufáme, že to znovu neříkáme v naší recenzi MI Band 6. Bez ohledu na toto omezení pokrývá většinu ostatních základen.

Funkce: YA Basic

MI Band 5 dělá skvělou práci při vyvážení základního sledování fitness a přidává dostatečnou funkčnost, aby byla lepší než mnoho alternativ srovnatelných cen. Můžete také vystřelit řadu oznámení na zápěstí, včetně hovorů a textů, stejně jako nastavení alarmů, s pokročilými funkcemi přizpůsobitelnými prostřednictvím aplikace Smartphone App.

Existuje spousta hodinek pro MI Band 5, přístupné jak prostřednictvím samotné kapely, nebo aplikaci. Mnoho z nich lze také přizpůsobit, s komplikacemi Apple Watch-esque, což je opravdu užitečný dotek, který na fitness kapelách často nevidíte.

Baterie Xiaomi Mi Band 5 je 125 mAh. menší než baterie MI Band 4 a větší obrazovka; Takže žádná překvapení to netrvá tak dlouho. Umírání smrti v 10 až 14 dnech, v závislosti na tom, jak moc jsme si obrazovku drželi, ale stále bychom se mohli dostat pryč s nabitím každých 10 dní, které prakticky řečeno není příliš mnoho bolesti.

Nabíjení MI Band 5 je také mnohem lepší zážitek než nabíjení MI Band 4 byl. Vnitřní chicklet z popruhu už není žádná další praskání. Nyní jen vznášíte magnetický nabíjecí držák pod pásem MI a dva klikněte na místo jako magie. Jistě. je to proprietární nabíječka, a to není ideální, ale alespoň Xiaomi vylepšil zážitek.

Xiaomi Mi Band 5 Verdict

MI Band 5 je lepší než MI Band 4, i když nemůžete říct při pohledu na jeho specifikace.

Jeho obrazovka je větší a jasnější, jeho software je chytřejší a jeho nabíječka je mnohem méně chmurná.

Snížená životnost baterie by byla problémem, kdybychom cítili, že výdrž baterie je špatná, ale není as dalšími možnostmi sledování. dalších pět cvičení než MI Band 4, nemluvě o sledování stresu a menstruačního cyklu, MI Band 5 je 39 £.99 dárek, který neustále dává.

Věci říká.

Fantastická hodnota a slušné funkce činí z MI Band 5 snadno doporučitelný sledovač

Xiaomi Mi Band 5 stále stojí v roce 2022?

Po spuštění skupiny Xiaomi Band 7 poklesla cena starých modelů MI Band. Xiaomi Mi Band 5, nejoblíbenější inteligentní náramek z roku 2020, je mnohem levnější než jiné modely a velmi atraktivní pro uživatele, kteří hledají cenově dostupný produkt. Dobře, v roce 2022 stále užitečné?

připojit, inteligentní, kapelu, pomocí

Série Xiaomi Mi Band se rychle vyvinula po MI Band 4. Po prvním modelu barevné obrazovky série Xiaomi’s Band, MI Band 4, Xiaomi Mi Band 5 eliminoval nedostatky předchozího modelu. Pokud porovnáte MI Band 5 s MI Band 4, zjistíte, že jsou téměř stejné, ale MI Band 5 má živější displej a pokročilejší senzory.

S MI Band 6, který byl spuštěn v roce 2021, velikost obrazovky výrazně vzrostla. Větší obrazovka umožnila vyvíjet se tváře hodinek a poskytovat příjemnější zážitek. Nejnovější model, Xiaomi Band 7, byl představen s obrazovkou, která je téměř stejně velká jako u běžného smartwatch. Modely pásma Xiaomi prošly dlouhou cestu za 2 roky od zavedení MI Band 5, takže Xiaomi Mi Band 5 se může zdát jako starý model, ale stále má své užitečné stránky.

Xiaomi Mi Band 5 klíčových specifikací

Obrazovka

Velikost obrazovky MI Band 5 je ve srovnání s novými modely poměrně malá. To je pro dvouletý produkt docela normální, ale jednou nevýhodou malé obrazovky je, že již nemůžete najít nové tváře hodinek. Možná už nebudete moci najít nejnovější tváře hodinek, protože většina designérů Face Watch se přesouvá k novějším modelům. MI Band 5 však má stále mnoho návrhů na obličej, vyberte, co se vám líbí ze seznamu, a stáhněte si jej do náramku.

Životnost baterie

Životnost baterie Xiaomi Mi Band 5 je ještě lepší než nejnovější model, Xiaomi Band 7. Skutečnost, že MI Band 5 má menší obrazovku a omezenější funkce způsobuje, že výdrž baterie vyniká. MI Band 5 můžete použít až 20 dní na jedno nabití a pokud povolíte režim spořiče baterie, životnost baterie se prodlužuje ještě více. Na druhou stranu může být použita skupina Xiaomi 7, až 14 dní na jeden náboj.

Režimy fitness

Xiaomi Mi Band 5 má pouze 11 režimů tréninku. Existuje mnoho základních cvičení, veslovací stroj, eliptický trenér, jóga, venkovní běh, venkovní cyklistika, plavání bazénu atd. Pokud však chcete podrobnější režim fitness, tento model nemusí být pro vás. MI Band 6 podporuje 30 fitness režimů, zatímco MI Band 7 podporuje více než 100 fitness režimů. Pokud hledáte inteligentní náramek pro sport, měli byste se podívat na Xiaomi Band 7.

Senzory

Senzory Xiaomi Mi Band 5 jsou velmi omezené a mnoho funkcí nových modelů není zahrnuto do tohoto modelu. S tímto náramkem můžete měřit pouze úroveň stresu a srdeční frekvence. MI Band 5 může neustále sledovat vaši srdeční frekvenci po dobu 24 hodin. MI Band 6 představil funkci pro měření saturace kyslíkem krve (SPO2), zatímco pásmo 7, na rozdíl od pásma 6, může také měřit maximální Vo₂.

Závěr

Vzhledem k tomu, že MI Band 5 je produkt vydaný v roce 2020, má omezené režimy fitness a funkce monitorování zdraví. Proto nefunguje tak efektivně jako současné modely. Pokud jste někdo, kdo z inteligentního náramku moc neočekává, pokud nemáte zájem o fitness, je pro vás MI Band 5.

Když si koupíte kapelu 5, ujistěte se, že si ji koupíte za skvělou cenu. Ve většině obchodů začíná Xiaomi Mi Band 5 na 25, zatímco Xiaomi Band 7 je cena kolem 45. Se slevami obchodů můžete získat Xiaomi Mi Band 5 za přibližně 20.

Xiaomi Mi Smart Band 5 Recenze: The Go-to rozpočet fitness sledování

Podívejte se na naši úplnou recenzi na MI Smart Band 5, abyste věděli, zda byste měli upgradovat, pokud již máte skupinu Xiaomi Mi 4 nebo starší.

Xiaomi’s Mi Band Series of Fitness Trackers byla jednou z nejprodávanějších sérií fitness trackerů a nadále je skvělou volbou pro každého, kdo chce sledovat své zdraví, aniž by spálil díru v The New Mi Smart Band 5 procházky po stejné cestě ale přináší spoustu nových vylepšení, která by mohla oslovit mnoho uživatelů. zejména uživatelé MI Band 3 nebo starší.

Cena za INR 2 499, MI Band 5 není příliš drahá ve srovnání s jeho předchůdcem, MI Band 4, která byla spuštěna za cenu INR 2 299. Pokud mluvíme o rozdílech, MI Band 5 přináší větší displej, lepší nabíjecí mechanismus a vylepšené sledování fitness. Pojďme se ponořit trochu hlouběji do MI Band 5 a také se podívejte, zda stojí za upgrade, pokud již vlastníte MI Smart Band 4 nebo MI Smart Band 3.

How to reset Mi Smart Band 5

Xiaomi Mi Smart Band 5 Review: Build Design

Z dálky je téměř nemožné rozeznat MI Band 5 od MI Band 4. MI Band 5 stále používá podobný design podobný kapslí, což je doposud znakem všech MI kapel. I když by bylo hezké vidět čerstvější, protože tento design stárne, je to bezpečná volba.

MI Band 5 sedí dobře na zápěstí a četné nastavovací otvory na pásmu zajistí, že neurčilo uživatele s menšími než průměrné zápěstí. Jedna věc, která na mě neustále zapůsobí, je, jak lehká je MI Band 5. Vážení o trochu méně než 12 gramů je snadné zapomenout, že kapela dokonce sedí na vašem zápěstí. To je důležité, protože byste chtěli, aby vás sledovač fitness neobtěžoval. Zvláště pokud chcete komplexní pohled na svou zdraví zdraví.

MI Band 5 stále nese 5ATM hodnocení, což znamená, že je odolný vůči vodě pro hloubky až 50 metrů. Můžete jej nosit do bazénu nebo pro sprchu, aniž byste se museli obávat zabití. Odolnost proti vodě také způsobuje, že je schopen sledovat vaše plavání.

MI Band 5 stále přichází s černou kapelou ve výchozím nastavení, ale můžete si vybrat ze spoustu dalších barev, konkrétně: šedozelená, fialová, oranžová a tmavě modrá. Bylo by hezké, kdyby Xiaomi dal uživatelům možnost koupit jinou barvu ve výchozím nastavení místo toho, aby ji kupoval samostatně pro INR 249. Také, pokud vás zajímá, měkké silikonové popruhy MI Band 4 jsou kompatibilní s MI Band 5.

Xiaomi Mi Smart Band 5 Recenze: Displej

V loňském roce Xiaomi vdechl barvy do displeje na pásmo MI a tentokrát kolem něj zvyšuje stopu. Ve srovnání s Xiaomi Mi Band 4’s 0.95palcový displej, MI Band 5 dostane větší 1.1-palcový displej AMOLED. Displej se neroztahuje od jednoho okraje k druhému, ale chytré použití černochů ve výchozím obličeji hodinek to krásně skrývá.

Nejenže je displej, ale také je jasnější. Což je vždy vítaným doplňkem fitness sledovačů. Displej MI Band 5 se může pochlubit až 450 jasem nits, což znamená, že je snazší než kdy jindy podívat na informace o vaší kapele, a to i na přímém slunečním světle.

Displej má dotykový a dobře veletrh na citlivost. Dobře rozpoznává kohoutky a gesta. Ve spodní části displeje je také kapacitní tlačítko, které lze použít jako tlačítko zad/domova.

Pokud jde o tváře hodinek, existuje spousta obličejů hodinek, ze kterých si můžete vybrat z aplikace Xiaomi Mi Fit. Tentokrát můžete také změnit obličeje hodinek ze samotného pásma MI, ale pokud používáte tuto metodu, existují pouze 3 hodinky. Pokud se vám nelíbí žádná z hodinek, které Xiaomi nabízí, nebojte se. Inteligentní kapely MI mají neuvěřitelnou podporu pro tváře hodinek třetích stran a na výběr jsou tisíce hodinek.

Xiaomi Mi Smart Band 5 Review: Connectivity Companion App

Chcete.li nastavit MI Band 5 a poté ji využít, musíte si stáhnout aplikaci MI FIT, která je k dispozici v obchodě Google Play a Apple App Store; Můžete připojit MI Band 5 s oběma telefony a iPhone Android. Po připojení se kapela automaticky synchronizuje s telefonem (pokud se rozhodnete udržet aplikaci v pozadí). Můžete se také rozhodnout synchronizovat svá data s google fit z aplikace.

Pokud jste již dříve použili MI Band, zážitek z MI Fit je do značné míry stejný. Aplikace se ve výchozím nastavení otevírá na kartě cvičení, která vám poskytuje přístup ke všem relevantním informacím. Počet kroků, pai (o tomto později), čas spánku, poslední trénink atd. Chcete.li získat více informací o kterémkoli z aspektů, jednoduše klepnutím na něj získáte více informací.

V aplikaci je také sekce oddaných přátel, o které se obvykle nemluví hodně. Přátelé je sociální funkce, která vám umožňuje spojit se s kolegy MI Band (nejen uživateli MI Band 5) prostřednictvím QR kódů. Jakmile je připojen, můžete se navzájem z žádosti postrčit a přimět kapelu druhé osoby vibrovat a ukázat srdce. Můžete také sledovat přehled o metrikách, jako jsou kroky, čas spánku a váha lidí, se kterými jste se spojili.

A konečně, aplikace vám umožní vyladit MI Band 5, jak chcete. Můžete povolit/deaktivovat funkce, přeskupit nabídky, měnit tváře sledování, nastavit alarmy, najít pásmo a přepínat další nastavení související s kapelou.

Xiaomi Mi Smart Band 5 Recenze: UI

UI Xiaomi Mi Band 5 je stále docela podobné jako u MI Band 4, ale tu a tam je několik změn. Pro začátek má větší zobrazení kapely nyní více informací na obrazovce než dříve. 3 výchozí tváře hodinek dobře využívají toto zvýšení majetku obrazovky a představují dva widgety, místo toho, který jsme dostali s výchozí tváří hodinek na kapele 4.

Můžete přejetím přes uživatelské rozhraní pomocí přejetí a kohoutků. Pod displejem je také tlačítko dotyku kapacitního dotyku, které lze použít jako tlačítko zády/domov. Z domovské obrazovky přejíždějí levé/pravé přejetí zkratky, které lze změnit v aplikaci MI FIT. Přejetí nahoru/dolů odhalí nabídku, která vám umožní přístup všeho, co kapela nabízí; A je tu hodně kromě kroků a sledování srdeční sazby zde.

Pro začátek můžete zkontrolovat počasí a nastavit alarmy přímo z vaší kapely. Mezi další funkce patří ovládání fotoaparátu (pouze přístup k závěrce), ovládání hudby, nalezení zařízení a světové hodiny. Je trochu těžkopádné oslovit některé z těchto funkcí, protože vyžadují více přejetí a kohoutků. Ale naštěstí, jak je uvedeno výše, můžete mít některé z těchto funkcí nastaveny jako zkratky pro rychlý přístup.

MI Band 5 může také odrážet oznámení z vašeho telefonu. Emojis (Unicode) není podporován, takže uvidíte pouze krabice. A ne, tato oznámení nejsou v tom, že nemůžete odpovědět na oznámení. což je upřímně něco, co ani neočekáváme, že na prvním místě uvidíme na fitness trackeru. Můžete však popřít nebo tiché příchozí hovory.

Jedna věc, která mi chybí na MI Band 5, je zámek obrazovky. Bylo by to spíše užitečné v prostředích, kde byste nechtěli náhodné dotyky, například při sprchování. To není problém, pokud jde o sledování plavání, protože displej se automaticky zamkne a lze jej použít pouze po provedení dvou vertikálních přejetí. jeden dolů a jeden vzhůru.

Xiaomi Mi Smart Band 5 Recenze: Wellness pro sledování fitness

MI Smart Band 5 má několik upgradů, pokud jde o sledování fitness a wellness, a to jak z hlediska hardwaru, tak softwaru.

Hardware nejprve; Xiaomi zahrnoval nový senzor srdeční frekvence PPG, který tvrdí, že nabízí 50% lepší přesnost ve srovnání s předchůdcem. Můžete také povolit 24hodinové sledování srdeční sazby a nechat kapelu sledovat srdeční frekvenci, i když spíte. Můžete si vybrat z intervalů 1 minuty až 30 minut. Existuje také možnost nastavit upozornění, kdy vaše srdeční frekvence překročí předem určený práh. Odečty srdeční sazby byly poměrně přesné a byly v těsné blízkosti monitoru lékařské třídy.

Pokud jde o sledování fitness, MI Band 5 může sledovat 11 různých cvičení. nahoru od 6 na MI Band 4. Aktivity, které lze sledovat, jsou následující. Běh venku, běžícího pásu, cyklistiky, vnitřní cyklistiky, chůze, eliptický, veslovací stroj, jóga, skokové lano, plavání bazénu a freestyle. Naštěstí různé aktivity poskytují různé datové body a ne obecnou sadu datových bodů, které jsme viděli, že některé další sledovače fitness dělají.

Například režim plavání bude sledovat údery a rychlost zdvihu, skokové lano bude počítat skoky a frekvenci a veslovací stroj vypočítá časy tahu/uvolňování a tahy. Kromě specializových informací také poskytuje obecná data, jako je spálený čas a kalorie. Zatímco všechny tyto informace jsou k dispozici na MI Band 5, zatímco cvičení probíhá, může být trochu obtížné vidět, když venku za jasného slunečního světla.

Upgrade na MI Band 5 je to, že nyní může automaticky sledovat vaše procházky a jogs. Jakmile je povoleno v nastavení MI Fit, kapela MI automaticky rozpozná, když jste na procházce a upozorní vás, abyste se zeptali, zda chcete nahrávat běh nebo ne. Funguje to dobře.

V MI Band 5 stále není žádný GPS čip, což znamená. Kapela se může zachytit do GPS telefonu a sledovat vaše venkovní sezení.

Novým přírůstkem na fitness stránku věcí je Pai (Index osobní aktivity), který jsme viděli na spoustě hodinek AmazFit. PAI je lékařsky ověřený algoritmus, který skóre vaší týdenní aktivity na stupnici 100. Každý 8. den, skóre, které jste získali první den, je vymazáno, což znamená, že musíte neustále cvičit, abyste si udrželi ideální skóre 100. Skóre je generováno pomocí osobních údajů, jako je výška a hmotnost, a metriky tréninku.

Myšlenka je rozhodně dobrá, ale pokud Xiaomi opravdu chce, aby uživatelé byli motivováni Pai, osobně věřím, že to musí být lukrativnější. Získání dobrého skóre PAI není tak uspokojivé, jako vidět prsteny na Apple Watch. Pochopit to?

Pokud mluvíme o wellness, MI Band 5 má také spoustu upgradů. Začněme nejprve sledováním spánku. Kapela 5 nyní může sledovat REM spánek kromě světla/hlubokého spánku, což je sladký doplněk. Navíc aplikace MI FIT také poskytuje skóre spánku a přináslet, jak můžete zlepšit svůj spánek. Další věc, MI Band 5 může nyní konečně sledovat také zdřímnutí! Je to něco, co jsem osobně neviděl téměř žádný jiný sledovač fitness nebo smartwatch a jsem opravdu rád, že je tady. Bohužel sledování zdřímnutí nebylo úplně na místě. I když jsem za poslední týden vzal nejméně 4 zdřímnutí, aplikace MI Fit ukazuje, že jsem si vzal jen jeden. Buď existuje konkrétní prahová hodnota, nad kterým se zaznamenává zdřímnutí, nebo je zde sledování opravdu vypnuté. Ale protože by to pravděpodobně mohlo být opraveno s budoucí OTA, jsem jen rád, že je to tady.

Wellness se stal stejně důležitým zaměřením pro fitness sledovače a Xiaomi na tom pracoval. Nové na MI Smart Band 5 jsou dýchání a menstruační sledování cyklů, které jsou opravdu elegantními doplňky k již nabitému sledovači.

Mi Band 4/5/6 „Pair First“. How to Reset (App: Zepp Life)

Než zapomenu, MI Band 5 může nyní také sledovat stres, jakmile je povolen v aplikaci MI Fit. Pomocí hodnoty srdeční frekvence Xiaomi přináší skóre, aby numerizovala, jak jste v tomto okamžiku zdůraznili. Zjistil jsem, že hodnoty jsou poměrně přesné, ale byly chvíle, kdy se počet cítil. Celkově vzato, zajímavý doplněk.

Jedna věc, kterou si přeji, aby MI Band 5 měl monitor SPO2, který by byl opravdu relevantní vzhledem k časům, ve kterých žijeme.

Xiaomi Mi Smart Band 5 Recenze: Nabíjení baterie

Xiaomi tvrdí, že MI Band 5 může vydržet až dva týdny na jeden náboj. V závislosti na tom, jak kapelu používáte, to může nebo nemusí být pravda. Ve výchozím nastavení se vypne mnoho funkcí, jako je automatické monitorování srdeční sazby, zvýšení pro probuzení a sledování auto-aktivity. Pokud je necháte vypnout, je snadné získat asi 12-13 dní od MI Band 5. Ale pokud je zapnete, MI Band 5 trvá jen asi 5-6 dní. Toto číslo lze přetáhnout ještě dále, pokud sledujete více cvičení denně.

Ani tehdy to není špatné vzhledem k tomu, jak lehká a malá je MI Band 5. Pro příležitostné uživatele by neměla být problém baterie MI Band 5 problémem.

Pokud jde o nabíjení, Xiaomi využívá nový mechanismus (konečně!). Nový mechanismus využívá magnetický nabíjecí čep, který zaskočí do zadní části pásma. Uživatelé již nebudou muset odstranit kapsle z popruhu, aby nabili pás. Pokud se mě zeptáte, tolik potřebný upgrade. Nabíjení nabíječky trvá nabití pásma asi 2 hodiny.

Xiaomi Mi Smart Band 5 Recenze: Konečný verdikt

Série MI Smart Band Xiaomi Smart Band Recovery, jaké mohou být sledovače fitness rozpočtu a Xiaomi Mi Smart Band 5 je nabídka, která je v souladu s očekáváními. Je nabitý funkcí a přichází za cenu 2 499 INR, která je jen okrajově dražší než jeho předchůdce.

MI Band 5 nejen zlepšuje možnosti sledování kondice pásma s novými režimy a automatickou detekcí tréninku, ale také podporuje wellness kvocient s funkcemi, jako je sledování menstruačního cyklu a dýchací cvičení. Kapela 5 také zlepšuje to, co bylo pravděpodobně největší stížností s řadou MI Band. těžkopádný nabíjecí mechanismus.

Celkově vzato, MI Band 5 se zlepšuje na spoustě aspektů, aby nabídl zdravější zážitek. Pokud již vlastníte MI Band 4, nechápu, proč byste absolutně museli získat MI Band 5. Ale pokud používáte MI Band 3 nebo starší, určitě je zde mnohem větší přidání hodnoty, které ospravedlní upgrade.

Pokud hledáte sledovač fitness rozpočtu, MI Band 5 je skvělá volba. V tomto segmentu cen jsou tam další sledovače fitness, ale žádný z nich se blíží komplexnímu balíčku, že MI Band 5 je.

Pokud to někdo z Xiaomi čte, bylo by skvělé, kdyby se verze NFC kapel MI dostala na mezinárodní trhy. Schopnost provádět platby s MI Band pouze zvýší jeho přitažlivost.

Xiaomi Mi Smart Band 5 Recenze

Xiaomi praskl kód pro výrobu hodnoty za peníze, které se ukázaly znovu a znovu. Od založení sestavy MI Band v roce 2015 získaly tyto sledovače nadšené recenze a nyní máme nejnovější MI Band 5 v obchodě.

Tato nová kapela přináší některé šikovné změny ve srovnání s odchozími inteligentní kapelou 4, zatímco se drží stejné ceny. S trhem, který je v současné době zaplaven fitness sledovači dostupnými v každém představitelném cenovém bodě, zjistěte, jak může MI Smart Band 5 čelit konkurenci v naší úplné recenzi.

Specifikace Mi Smart Band 5

 • Displej: 1.1-palcová barva AMOLED
 • RAM: 512 kB
 • ROM: 16 MB
 • Bluetooth: 5.0 le
 • Senzory: Senzor srdeční frekvence PPG, Senzor šesti osa: tříosý gyroskop z akcelerace tří osy
 • Doba pohotovostního režimu: 2 týdny (normální režim), 3 týdny (režim úspory energie)
 • Baterie: 125 mAh

Obsah krabice

Kompletní seznam položek, které dostanete do pole:

 • Mi Smart Band 5
 • Poutko na zápěstí
 • Proprietární magnetická nabíječka
 • Záruka a uživatelská příručka

Xiaomi Mi Band 5 funkcí

 • Sledování srdeční frekvence
 • Vodotěsné a sledování plavání
 • 11 sportovních profilů
 • Sledování kroků
 • Sledování spánku včetně REM
 • Ovládací prvky hudby
 • Podpora oznámení
 • Podpora iOS a Android

Design

MI Smart Band 5 nese design ve tvaru pilulek, který jsme viděli od produktů první generace. Dostanete 1.1-palcový displej AMOLED s rozlišením 126 × 294, je to dotykový displej s zakřiveným plastovým povlakem nahoře.

Displej je jasný a jasný, což pomáhá při nepořádku rozhraní UI, což nebylo případ na MI Smart Band 4. Displej má maximální jas 400 nits, což pomáhá s venkovní čitelností. I když je potřeba kapacitního tlačítka, Xiaomi stále zabalil do jednoho.

Na zadní straně MI Smart Band 5 najdete sadu senzorů PPG, která je mírně zvýšena pro lepší fit. Kromě toho je dvoupinový konektor, ke kterému připojíte magnetickou nabíječku. Toto je jedno z největších vylepšení, která značka provedla. To eliminovalo potřebu vytáhnout sledovač z popruhu každých čtrnáct dní, aby byl nabitý.

Přicházejí na popruhy, jsou stále vyrobeny z vysoce kvalitního silikonu, který je na kůži měkký a nezpůsobuje podráždění. Kapela stále používá mechanismus smyčky a klipy a poskytuje útulné přizpůsobení. Xiaomi prodává další kapely v různých barvách, takže byste se měli rozhodnout pro ty, pokud se vám nelíbí výchozí černá barva nebo jít na možnosti třetích stran.

Výkon

Spárování kapely je jednoduché, stačí si stáhnout MI Fit z PlayStore/Appstore a postupovat podle kroků a spárovat kapelu. Jakmile budete spárováni, uvidíte čtyři hlavní karty, jako je stav, chůze, běh a jízda na kole. Získáte přístup k aplikaci historická data, která lze exportovat do aplikace Google Fit pro mnohem lepší analýzu.

Existuje mnohem více nastavení, která byla pohřbena hluboko na kapele nebo uvnitř aplikace. Například musíte ručně povolit sledování srdeční frekvence 24/7 z aplikace, stejně jako u PAI.

Při pohledu na představení není ve srovnání s inteligentní kapelou 4 mnoho změn. Kapela přichází s šikovnými funkcemi a umožňuje vám sledovat různé typy tréninků, včetně plavání, sledování spánku, nepřetržitého sledování srdeční frekvence, abychom jmenovali alespoň některé. Značka tvrdí, že vylepšila algo pro sledování životně důležitých metrik, ale pro nás to vypadalo stejně.

Přidává se schopnost detekovat stres, minimalizovat jej pomocí dýchacích cvičení a schopnost sledovat menstruační data pro ženy. Během našeho krátkého testovacího období byly všechny důležité metriky zcela v souladu s údaji poskytované jinými fitness produkty. Kapela nemá vestavěné GPS a místo toho vezme data GPS ze smartphonu, ke kterému je spárována.

Během našich provozních sezení tedy bylo sledování vzdálenosti na místě. Existují možnosti pro vnitřní cvičení, která v této pandemii je pěkný doplněk. Pás se pohyboval do spánku a sledování srdeční frekvence a snadno zaregistroval spánek a dokonce i snadno detekoval nepravidelné spánkové vzorce. Zdá se, že došlo k mírnému zlepšení přesnosti snímače srdeční frekvence, což je vítaný dotek.

MI Smart Band 5 je dodáván s baterií 125 mAh, přičemž Xiaomi tvrdí, že skupina vydrží téměř 20 dní s režimem úspory energie. V našich testech s každou možnou funkcí zapnutá skupina do týdne klesla o 40-50% šťávy. To je v souladu s nárokovanými 2 týdny výdrže baterie při normálním použití. Nabijte to přibližně 60 minut, než to nabije s méně než 10% baterií.

Klady

 • Barevný displej
 • Plavecký důkaz
 • Skvělá výdrž baterie
 • Cenově dostupné
 • Magnetické nabíjení

Verdikt. měli byste si ho koupit?

MI Smart Band 5 přináší dobrotu všech předchozích modelů při řešení nedostatků. Stále přichází za úžasnou cenu INR 2 499, má novou magnetickou nabíječku, větší a jasnější displej a celkově vylepšené sady pro sledování zdraví.

Bylo nám líbilo přidání monitorování kyslíku krve, vzhledem k současné pandemii. Ale prozatím je MI Band 5 produkt, se kterým se nemůžete pokazit.

připojit, inteligentní, kapelu, pomocí
| Denial of responsibility | Contacts |RSS