Jak připojit iPhone do Samsung Smart TV. Bezdrátové připojení

Jak přes iPhone Připojte k Samsung TV

S pomocí smartphonu můžete zobrazit video, hrát hry a další způsoby, jak komunikovat s obsahem médií. Nicméně, malá obrazovka iPhone Diagonal vám nedovolí skutečně užívat sledování filmu.

Je mnohem pohodlnější zobrazit filmy na velké obrazovce zařízení, ke kterému můžete telefon připojit.

Kromě filmů je tedy výhodnější hrát online hry, mluvit s uživateli videohovorů, hrát online hry, prohlížet si online hry, zobrazit fotografie a vytvořit mnoho dalších akcí, pro které je vhodnější použití větší obrazovky.

připojit, iphone, samsung, smart

Podobná volba připojení nebude přirozeně relevantní pro uživatele Smart-TV, kteří mají přístup k internetu ze zařízení bez použití smartphonu. Pokud však zařízení patří do třídy pravidelné televize, připojte jej k iPhone několika způsoby.

Nejlepší řešení. Apple TV

V tuto chvíli (12.01.2019) Prefix Apple TV je pravděpodobně jediným normálním a nejlepším řešením. To není divné, protože Apple Ecosystem funguje velmi dobře.

Koupíme Apple TV, připojujeme jej k televizoru (ani nejnovější televizi, bez chytré televize) a bez jakýchkoliv problémů a složitých nastavení, které vysíláme obrazovku iPhone nebo z iPadu na velkou obrazovku televizoru.

Chcete-li to provést, otevřete řídicí bod a klikněte na „Opakovat obrazovku“ (AirPlay). Poté si vybereme vaši konzolu Apple TV a všechno je připraveno. Možná budete muset zadat heslo, které se zobrazí na obrazovce televizoru. Chápu, že je to při prvním připojení.

Na televizoru se zobrazí obrazovka našeho iPhone nebo iPadu.

Ještě jsem nekoupil Apple TV (plánuji). Takže vykazujte proces připojení podrobněji a krásně nemám příležitost.

S tímto bezdrátovým připojením je příležitost vysílat libovolnou fotografii nebo video z aplikace aplikace. Stačí kliknout na tlačítko „Sdílení“ a vyberte možnost „AirPlay“.

Další zařízení

Pro připojení iPhone k televizoru Samsung, volitelně získává další příslušenství od společnosti Apple. Lze použít adaptéry, vodiče, aplikace jiných firem.

Pro přenos snímků mohou zařízení podporovat proud DLNA:

 • Google Chromecast. Jedná se o síťové mediální zařízení vyvinuté společností Google, jehož účelem je přenos obrázků, zvukových záznamů, videozáznamů přes síť Wi-Fi nebo pomocí Internetu do televizních zařízení. Je připojen k portu USB kabelu přijímače nebo přes externí adaptér. S Data PC nebo mobilními zařízeními jsou přenášeny přes síť v televizi.
 • Amazon Fire TV. Zařízení, které vypne televizor v SMART-TV přes HDMI port. Včetně hlasového managementu Alexa. Týmy jsou distribuovány přes dálkové ovládání. Prefix Amazon Fire TV Předpona Funkčnost se podobá vynálezu CHROMECAST od společnosti Google, schopný odebrat snímky, video z telefonu na Samsung Tb.
 • Xbox One. Konzola byla vyrobena společností Microsoft. Vhodné jako hra Gamepad spolu s PlayStation 4, Nintendo Switch. Ve srovnání s minulými modely bylo zlepšeno. nyní je možné připojit headset, byly přidány pulzní spouštěče, rychlost odezvy se zvýšila. Připojuje se k televizoru přes port HDMI. Schopen duplikovat obrazovku přijímače aplikace z jiných zařízení, existuje hlasové ovládání.
 • TV Roku. Srovnávané kompaktní zařízení mezi úzkým publikem, v posledních letech, získávání popularity. přenosný mediální přehrávač, účel. video duplikace, vysoce kvalitní obrázky. Na přístroji je obchod s kanálem Roku. Připojuje se přes port HDMI, ovládání dálkového ovládání.
připojit, iphone, samsung, smart

Zařízení určená pro přenos audio a video souborů schopných zobrazit obrazovku iPhone na Samsung TV, mít přibližně stejný vzhled. Ale vůdci mezi předloženými zařízeními jsou považováni za CHROMECAST a RKU TV.

Aplikace třetích stran, pro které adaptéry nepotřebují, kabely, také pomáhají připojit iPhony a televizory. Nejběžnější doplněk. Slacast. Aplikace se připojuje k síťovým mediálním zařízením a televizorům Samsung, Panasonic, Sony, Philips a LG.

Na televizoru přes kabel

Takže oficiální digitální AV adaptér blesku z Apple vypadá

Co potřebujete: Digitální AV adaptér blesk, kabel HDMI

Zajímavě:

▪ Adaptér také poskytne příležitost zobrazit obraz z iPhone na monitor nebo projektor ▪ Obrázek přes vodič je přenášen téměř bez prodlení ▪ Můžete si současně nabíjet iPhone a zobrazit obrázek

Jen málo víte, ale nejlepší HDMI lze připojit k iPhone, který pomůže zobrazit obraz z obrazovky na jakýkoliv podporovaný přístroj: TV, monitor, projektor.

Stačí se připojit jeden konec adaptéru k iPhone, vázat se na druhé HDMI a připojit jej k požadovanému zařízení. Kromě adaptéru bude zapotřebí pouze digitální multimediální kabel.

Můžete se také připojit k adaptéru bleskového kabelu, který chcete nabíjet iPhone, pokud to neočekávaně vypustí a použijte všechny tyto svazky.

Představte si, které multimediální centrum může otáčet váš relativně starý iPhone. Dokonce jsem přemýšlel strávit některé takové zajímavé experimenty s vaší zálohou 7. \ t.

Pomocí Apple TV

Chytrý předpona Apple umožňuje připojení „Apple“ pro připojení k jakémukoliv televizoru. Provádí mediační roli, vybavenou protokolem značky AirPlay, která byla projednána dříve.

Chcete-li použít TRIO-TV TVP TV, musíte mít řadu akcí:

 • Předpona se připojí k televizoru prostřednictvím příslušných údů (přes Wi-Fi nebo Bluetooth).
 • Na IPhone je nainstalován a spustí se nástroj, který spravuje provoz konzoly AirPlay.
 • Párování prochází tlačítkem „Opakovat obrazovku“ v aplikaci.
 • Telefon hledá předponu instalovanou v domě domovem Wi-Fi.
 • Oznámení zrcadlení. Aktivujte zařízení nalezené zavedením kódu, který je zvýrazněn na obrazovce televizoru.

Je důležité si uvědomit, že na automatické úrovni se konají následující připojené relace.

Zmíněný hráč komunikuje s modely telefonu, což není starší pátá generace. Hlavní stav: vysokorychlostní připojení (3G, 4G) a aktualizovaná nejnovější verze IOS.

Použití technologie MHL

Mobilní spojení s vysokým rozlišením (MHL) je standardizovaný mobilní výběr audio / video výběr, který umožňuje připojit mobilní telefony, tablety a další přenosná zařízení k televizoru a poskytovat více funkcí než jen standardní připojení HDMI.

Chcete-li telefon připojit k televizoru Samsung, je nutné provést následující kroky:

 • Připojte kabel HDMI k jednomu z portů HDMI na zadním panelu televizoru.
 • Připojte adaptér MHL do telefonu.
 • Připojte adaptér MHL k napájení pomocí kabelu USB mobilní zařízení. Pokud neexistuje žádná nabíječka micro USB, můžete připojit USB kabel k konektoru USB HDTV pro napájení adaptéru MHL.
 • Připojte kabel HDMI z televizoru do adaptéru MHL.
 • Chcete-li zobrazit obsah z telefonu na televizoru, vyberte zdroj na televizoru, ke kterému je telefon připojen (například HDMI 1, HDMI 2).

Как пользоваться Smart View на iPhone или iPad

Соавтор(ы): Travis Boylls. Трэвис Бойллз — автор и редактор, пишущий о технологиях для wikiHow. Имеет опыт в написании статей на технические темы, оказании компьютерной технической поддержки и графическом дизайне. Se specializuje na Windows, MacOS, Android, IOS a Linux. Studoval grafický design v Municipal College Pikes-Peak.

Počet názorů tohoto článku: 30 687.

V tomto článku vám řekneme, jak používat aplikaci Samsung Smart View na iPhone / iPad. S touto aplikací na televizoru můžete spustit aplikace, systém pro vysílání médií s iPhone / iPad a používat iPhone / iPad jako dálkové ovládání televizoru.

Otevřete inteligentní zobrazení. Chcete-li to provést, klepněte na ikonu této aplikace na hlavní obrazovce nebo klepněte na tlačítko Otevřít na stránce Inteligentní zobrazení v App Store. Inteligentní zobrazení aplikace začne hledat Samsung televizory.

 • Kliknutím na tlačítko „Povolit“ poskytnete aplikaci SMART View Access fotografie a video na iPhone. Je nutné vysílat mediální obsah z přístroje do televizoru.

Vyberte televizor, ke kterému chcete připojit. Inteligentní zobrazení aplikace se automaticky připojí k televizoru Samsung, ale pokud našel několik televizorů, klikněte na název požadovaného. Na obrazovce televizoru se zobrazí zpráva s návrhem, který umožní smartphonu připojit k televizoru.

Vyberte možnost Povolit v televizi. Pomocí televizního konzoly vyberte „Povolit“ na příkazovém řádku v horní části obrazovky televizoru. Aplikace se připojí k televizoru. [2] x zdroj informací

Dotkněte se aplikace televizoru na smartphonu. Když se aplikace připojuje k televizoru, zobrazí se seznam všech televizních aplikací nainstalovaných v televizoru. Kliknutím na aplikaci spustíte na televizoru. Na smartphonu se mohou zobrazit ovládací prvky, se kterým můžete vybrat další parametry.

Klikněte na ikonu „Put“. Má typ dálkového ovládání a je v pravém dolním rohu aplikace. Nyní iPhone / iPad lze použít jako ovládací panel Samsung TV.

Pro které je iPhone připojen k televizoru Samsung

Nejčastěji jsou smartphony Apple připojeny k televizoru s následujícími záměry:

 • Zobrazit filmy a seriály;
 • poslouchání hudby;
 • vylučování na obrazovce prezentace;
 • Zobrazit fotografie;
 • Komunikace prostřednictvím různých poslovců a sociálních sítí (například Skype, telegram, Viber a T.D.);
 • Jednoduché lesinování na internetu;
 • Přehrávání ze zařízení na vysoce obrazovce TV (která bude zvláště prosím miluje mobilní gemina).

Samozřejmě, pokud je televizor „SMART“ (existuje podpora „Smart-TV“), pak byste neměli trávit čas na připojení zařízení pro sezení na internetu nebo prohlížení seriálů, protože můžete provést a používat váš smartphone.

Ale hodně závisí na (například, jaké funkce budou k dispozici) z toho, jak uživatel připojil svůj gadget na televizi.

Vlastnosti připojení k různým modelům televize

Všichni televizní výrobci mají své vlastní vlastnosti, takže objasneme, jak připojit iPhone k různým modelům.

Samsung

Pokud máte Samsung Smart TV, připojte to nejlepší přes zrcadlový obsazení pro aplikaci Samsung TV. Je navržen speciálně pod tímto výrobcem, takže sloučenina je stabilní a chyby jsou minimalizovány. Kabelové spojení se provádí jako obvykle.

SMART-TV od LG je vybaven modulem Wi-Fi, takže je snadněji kombinujte, aby byly jednodušší prostřednictvím aplikace, jak je popsáno výše. Ale před samotným televizorem musí instalovat LG Smart Sdílet. V opačném případě je spojení standardní.

Philips

Smart-TV od společnosti Philips má přednastavenou aplikaci pro letadlo. Pokud jste ho omylem vymazali, obnovte jej, pokud chcete připojit iPhone bez vodičů.

Kabelové připojení a Smart-TV a obvyklá televize od společnosti Philips je naprosto podobná normy.

jiný

Televize z Hisense, Toshiba, Sharp, Panasonic a další nemají žádné speciální rozdíly, pokud jde o připojení ke smartphonu. Pokud je na televizoru podpora DLNA (a to je většina moderních modelů), pak ji jednoduše připojte k Wi-Fi a použijte aplikaci třetích stran, jak je popsáno výše. Pokud pro tuto normu není žádná podpora, použijte vodiče a vyberte HDMI nebo VGA jako zdroj signálu pro televizor.

V souvislosti iPhone není nic zvlášť těžké televize. Pokud máte relativně starý televizor, můžete použít obvyklý adaptér, který si můžete koupit ve velké technologii obchodu. Pokud je zařízení nové, proveďte Wi-Fi.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS