Jak připojit kabelovou myš k televizoru LG. Jak si vybrat klávesnici pro Smart TV

Připojte bezdrátovou myš a klávesnici na SMART SMART TV TV

Myslím, že to není žádné tajemství, že moderní televizory s funkcí Smart TV podporují připojení konvenčních počítačových myší a klávesnic. Pro správu vestavěného prohlížeče, her a dalších aplikací. Proces připojení myši a klávesnice je velmi jednoduchý, stačí připojit zařízení k konektoru USB televizoru.

V tomto článku chci demonstrovat, jak to všechno spojuje a funguje. Neměly by existovat žádné problémy. Ačkoli často všimněte si zpráv, které klávesnice a myš nechtějí pracovat na tajemství Smart TV televize. Ale pokyny jsou napsány, že tato zařízení jsou podporována. Nevím, co je tu problém, nemůžu zkontrolovat, protože nemám žádnou tajemnou televizi.

A demonstrovat provoz kabelové klávesnice a bezdrátové myši, budu na příkladu televizoru LG 32LN575U s funkcí Smart TV. Mám myš bezdrátový rapoo 3710p (zkusil jsem také kabelové)). A kabelové USB klávesnice A4tech.

Víš, řeknu vám, že ovládat Smart TV, je zde prohlížeč a další programy, poměrně jediné myši. Potřebuji klávesnici pro to, co zadat text, existují některé vyhledávací dotazy a t. D. Na televizi nebudete tisknout žádné dokumenty. Takže myš je udělat to tak pohodlně, na klávesnici na obrazovce.

Pokud přemýšlíte o koupi bezdrátové bezdrátové (nebo kabelové, to není příliš pohodlná) klávesnice pro televizor, pak se mi zdá, že to není rozumné plýtvání penězi. Lépe koupit dobrou bezdrátovou myš.

K čemu to je

Chcete-li odpovědět na tuto otázku, musíte si pamatovat hlavní výhody televize podporuje inteligentní televizní platformu:

 • Zobrazit filmy a televizní seriály online;
 • Internet;
 • Reprodukce obsahu od řezacích služeb;
 • poslouchání hudby;
 • Zobrazit klipy.

Zadejte požadavky na vyhledávač Google nebo Yandex pomocí dálkového ovladače, ne docela pohodlné. Nemluvě o tom, že trvá mimořádně mnoho nervů a sil. Je mnohem snazší připojit cluáve k televizoru Smart TV, což vám umožní rychle zadat text.

Pokud neplánujete příliš často pro zobrazení stránek a filmů a hudby, které budete hrát prostřednictvím speciálních aplikací, pak byste měli připojit myš k televizoru. Přítomnost tohoto zařízení bude pracovat se všemi aplikacemi pohodlnější a pohodlnější. Dálkové ovládání je navrženo pro přepínání kanálů a nastavit hlasitost. Smart TV lépe připojit myš a klávesnici.

Chcete-li plně využít všech funkčnost technologie Smart TV, musíte připojit Internet. Udělej to velmi snadné. Dostatečně k dispozici na nastavení a poté vyberte jeden z navrhovaných metod připojení. kabel Ethernet nebo Wi-Fi.

Co se musíte připojit

Připojte periferní zařízení několika způsoby, ale musíte zvážit rok zařízení. Staré televizní modely pracují s kabelovými myši a jejich hlavní mínus. délka šňůry.

Nové televizory jsou synchronizovány s Bluetooth Mouses, které jsou stále volány bezdrátové. Pro které modely je k dispozici:

 • Všechny chytré televize, vyrobené společností LG od roku 2014;
 • Sony televizory s Android TV Platform (2015 a novější);
 • Samsung Smart TV, vyrobená od roku 2014;
 • Panasonic (od roku 2015).

Obecně platí, že se okamžitě musíme podívat do pokynů pro televizi, jaké funkce a utrpení podporuje. Pokud existuje USB port, znamená to, že můžete připojit myš nebo klávesnici, existuje Bluetooth. stejné, pouze bezdrátové.

Co se musíte připojit

Připojte periferní zařízení několika způsoby, ale musíte zvážit rok zařízení. Staré televizní modely pracují s kabelovými myši a jejich hlavní mínus. délka šňůry.

Nové televizory jsou synchronizovány s Bluetooth Mouses, které jsou stále volány bezdrátové. Pro které modely je k dispozici:

 • Všechny chytré televize, vyrobené společností LG od roku 2014;
 • Sony televizory s Android TV Platform (2015 a novější);
 • Samsung Smart TV, vyrobená od roku 2014;
 • Panasonic (od roku 2015).

Obecně platí, že se okamžitě musíme podívat do pokynů pro televizi, jaké funkce a utrpení podporuje. Pokud existuje USB port, znamená to, že můžete připojit myš nebo klávesnici, existuje Bluetooth. stejné, pouze bezdrátové.

Možné potíže a chyby při připojení

Připojení bezdrátové myši do Smart TV je velmi jednoduché. Existují však situace, kdy Android nebo Smart TV nevidí zařízení. To je způsobeno následujícími chybami:

 • Příslušenství vydalo o několik let později než televizor. V takové situaci myši pracuje na modernějších. A musíte aktualizovat verzi firmwaru, televizorový software. Nebo koupit více „staré“ myši.
 • Nekompatibilita konkrétních vybraných televizních modelů a počítačové myši. Kompletní seznam podporovaných zařízení ke každé verzi televizoru naleznete na webových stránkách výrobce. Vyhledávání se provádí na značce technologie. Nebo můžete zavolat technickou podporu televizoru a objasnit informace.

Před nákupem klávesnice nebo myši byste měli objasnit rok televize a zkontrolovat, zda je aktualizace nejnovější verze. To sníží náklady na možnost nákupu jiné možnosti myši.

Aktualizace televizoru lze provést takto:

 • Vezměte si čistý formátovaný flash disk s dostatečnou pamětí.
 • Napište na to novou verzi. Jeho vyhledávání provádí přesný model technologie.
 • Uspořádat jednotka Flash na televizor a aktualizaci prostřednictvím Správce souborů.

Snadnější volba Pokud je připojení k Internetu stabilní a signál je silný. přejděte do nabídky TV, vyberte řetězec „Podpora“. Tam najít „aktualizace“ a spusťte ji. Po stažení nového firmwaru musí být technika restartována.

Po dokončení aktualizace můžete zkusit znovu připojit myš k televizoru.

Připojení k TV SMART TV (Smart TV)

Pracovat myš a klávesnici na Smart TVS, budete potřebovat:

Důležité. V pokynech pro televizní seznamy jsou kompatibilní se specifickým produktem. Modely od některých výrobců mohou být neslučitelné parametry s televizorem, v tomto případě nebude připojení zavedeno.

Algoritmus Samotný spojovací kabelová zařízení do Smart TV je velmi jednoduchý:

 • Konektory USB jsou umístěny na zadní nebo postranním panelu televizoru. Kabely gadgetu jsou vloženy do nich (pokud je port USB jeden, zakoupený rozdělovač).
 • Po tom, že televizor musí definovat zařízení a připojit.

Obvykle to stačí pro správnou práci. Někdy může být nutná ruční synchronizace. Je držen v menu televizoru přes záložku „Správce zařízení“. Ve stejné položce menu můžete konfigurovat některé jednoduché parametry klávesnice a myši.

Prostřednictvím Správce zařízení můžete ovládat takové funkce jako velikost textu nebo kurzoru myši, rychlost lisování a t.D. Různí výrobci, spojovací algoritmus se může lišit.

Samsung (Samsung)

Nejdříve budete muset seznámit se seznamem podporovaných modelů gadgetů na Samsung.

Důležité. Pokud je klávesnice od jiného výrobce, může pracovat nesprávně. Samsung generic, s pokročilými funkcemi.

Výběr vhodných zařízení, spusťte nastavení:

 • Připojte kabel k konektorům USB na postranním panelu obrazovky. TV bude mít synchronizaci oznamováním nalezené gadgety podle informačního okna.
 • Po obdržení oznámení o nalezené klávesnici a myši do hlavního menu.
 • V tabulce „System“. „Manager (nebo Dispečer) zařízení“ se provádí nastavením zařízení.

Nastavení myši mění velikosti kurzoru šipky, jeho rychlosti a základního klíče. Další parametry pro klávesnici mohou vyzvednout uživatelsky přívětivou kombinaci klíčů pro krátké příkazy nebo rozložení. Existuje příležitost zvolit požadovaný jazyk.

LG TVS podporují širokou škálu modelů klávesnice a myší. S tímto výrobcem nejsou žádné problémy s bezdrátovým připojením. To výrazně zjednodušuje připojení dalších zařízení. By potřeboval:

 • Připojte vodič nebo adaptér myši a klávesnice do příslušných konektorů na bočním panelu monitoru. Po automatické synchronizaci se obrazovka zobrazí odpověď, která zařízení jsou nalezena.
 • Správná operace myši zobrazí ikona kurzoru na monitoru televizoru, operace klávesnice lze zkontrolovat tím, že půjde do prohlížeče.
 • Po synchronizaci můžete konfigurovat připojené gadgety pro osobní uživatelské parametry otočením na položku menu „Správce zařízení“.

Pozornost. Ovládací funkce pomocí klávesnice a myši je přítomna v modelech řady D8000.

Na zadním panelu jsou 2 nebo 3 USB sloty, ve kterých lze vložit vodič ze zařízení nebo adaptéru. Standardní metoda připojení:

 • Do přístavu je vložen kabel nebo adaptér;
 • Čekání na synchronizaci zařízení;
 • Na hlavní obrazovce se zobrazí ikona o připojených zařízeních USB označujících číslo.

Můžete jít do menu pomocí konzoly, tak myši, což je pohodlnější. A nastavení také změní v kartě „Správce zařízení“.

Připojení bezdrátové klávesnice

Chcete-li se připojit k televizoru bezdrátové zařízení, musíte vložit přijímač na USB port. Vložte baterie v myši nebo klávesnici. Některé modely poskytují volitelný přepínač.

Obvykle je umístěna s obličejovou nebo zadní stranou. Mělo by být převedeno na pozici. Pokud potřebujete instalovat ovladače, a to lze provést automaticky. Přístroj můžete připojit a pomocí zařízení Bluetooth. Chcete-li to provést, musíte zapnout bezdrátovou klávesnici pro konfiguraci připojení.

Mohou být umístěny na boční stěně nebo vyšších klávesách. Poté musíte povolit funkci Bluetooth v hlavním zařízení.

Pokud provedete vše správně zprávu, že funkce Bluetooth je připojen.Samsung TV Bezdrátová klávesnice je instalována následujícím způsobem:

 • Adaptér je vložen do konektoru USB.
 • Začlenění páka na hardwaru musí být přeložena do pole a klepněte na tlačítko Připojit.
 • Na obrazovce se zobrazí okno, ve kterém budou informace, které zařízení připojeno.
 • Poté budete muset jít na „Správce zařízení“ a vybrat klávesnici nebo myš.
 • Pak otevřete okno konkrétního zařízení.
 • Na dálkovém ovladači klepněte na tlačítko OK.
 • V okně Správce bude nápis, že je spojení.

Telefon můžete použít jako bezdrátovou klávesnici. To se provádí pomocí speciálních aplikací pro inteligentní. Nejčastěji se používá SMART TV Vzdálený program.

Po instalaci na telefonu musíte se ujistit, že to funguje z jedné sítě s televizorem. Chcete-li to provést v nastavení, měli byste najít kartu „Automatické vyhledávání“. a klepněte na tlačítko „Hledat“.

Po instalaci zařízení by mělo být potvrzeno a klikněte na tlačítko „Ready“. Program předpokládá přítomnost funkcí, jako je multitouch, vstupní vstupní vstup a nastavení kanálů v určitém pořadí. Pro Playlist pro IPTV je nutná speciální nastavení. Pro zobrazení se zobrazí speciální menu. Pro kabelové připojení nakonfigurujte připojení k síti.

Chcete-li to provést, vyberte Ethernet. Připojení. Někdy kvůli chybám není možné připojit bezdrátovou klávesnici. V tomto případě můžete aktualizovat přes internet.

V menu musíte vybrat „Aktualizovat podle“. Tato položka je v sekci „Podpora“. Musíte najít kartu „Aktualizovat nyní“.

Po tom, že televizor najde a provádí svou instalaci. Chcete-li vybrat novou verzi, měli byste požadavek potvrdit.

Proč je to potřeba

Moderní chytrá televize má širokou funkčnost. S jejich pomocí můžete:

 • Sledujte filmy a seriály online;
 • cvičení vidět na internetu;
 • používat řezné služby;
 • poslouchat hudbu;
 • Sledujte klipy;
 • Práce s aplikacemi.

Hlavním účelem dálkového ovládání je přepínat kanály a změnit hlasitost. Chcete-li zadat text, jsou špatně upraveny.

Chcete-li tento problém vyřešit, výrazně urychlit a zjednodušit pohyb kurzoru, pracovat s textem, stačí připojit klávesnici a myš.

DŮLEŽITÉ. Moderní klávesnice poskytují vestavěný panel nebo myš, která umožňuje kombinovat 2 zařízení v 1.

Ve skutečnosti je nutná myš a klávesnice pro zjednodušení, urychlit práci s televizorem, všechny její schopnosti a maximalizují výhody chytrého televize.

Co dělat pro všechny práce v plné výši?

Nejprve se vrátíte k pokynům. Je zřejmé, že zařízení mohou být v kombinaci s vaším přístrojem. Často potřebujete instalovat gadget ze seznamu těchto výrobců a problém se vyřeší. Chcete-li začít, hledám model výrobce, který byl proveden inteligentním televizním systémem. Je možné, že požadovaný model se nachází ve stejném obchodním bodě, kde jste zakoupili televizor nebo souběžnou konzoli. Doporučujeme také vidět následující video.

Někdy se však ukáže, že neexistuje nativní zařízení a nejsou zjištěny alternativní možnosti. Například TV2012 nezjistí zařízení, která byla vydána dříve. S tímto vývojem událostí byste měli mít trpělivost a revidovat možnosti od různých výrobců. Nezapomeňte, že můžete změnit firmware televizoru na novější. Není vyloučeno, že některý z bezdrátových modelů je vhodný. Jako poslední možnost můžete kontaktovat specializovaný obchod nebo servisní středisko značky vašeho zařízení, s požadavkem na výběr pracovní kompatibilní volby. Zaměstnanci těchto center mají bohaté zkušenosti s řešením mnoha problémů souvisejících s vyráběnými produkty, budou jistě schopni zvolit požadované zařízení.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS