Jak připojit přijímač na internet přes router.

připojit, přijímač, internet, přes, router

Častá otázka: Je možné připojit konzolu T2 na internet?

Připojte adaptér Wi-Fi T2 na konzolu USB konektoru. V menu vyberte položku USB a online. Vyberte bezdrátovou síť z navrhovaného seznamu. V případě potřeby zadejte heslo a očekávejte připojení.

Možnosti připojení TV-konzoly na internet

 • Vyjměte kabel, který je připojen k počítačové kartě počítače a vložte jej do jednoho z přepínačů;
 • Vložte jeden ethernetový kabel do spínače a jeho druhý konektor je v konektoru RJ-45 konektoru konzoly;
 • Připojte druhý spínač kabelu Ethernet a kartu počítačové sítě.

Jak připojit tuner T2 s Wi-Fi?

V sadě digitálního tuneru s Wi-Fi, samotným zařízením, dálkovým ovládáním, 3RCA-3RCA kabel, instrukce.

Chcete-li nastavit televizor, musíte vložit kabel 3RCA-3RCA ze konzoly na konektor na televizoru. Dále je tuner sám připojen k anténě a v nastavení klikněte na vyhledávací kanály.

Další, chcete-li konfigurovat Wi-Fi na T2 Tune, musíte nejprve zakoupit adaptér Wi-Fi. Zpočátku uvedené pokyny ukazují, které adaptéry jsou vhodné pro váš model přijímače.

Poté vložte adaptér do speciálního konektoru a spusťte nastavení tuneru. Jdeme do sekce: „Systém“, pak „Nastavení sítě“.

Před námi by mělo toto okno zobrazit s dostupnými tečkami bezdrátové sítě a úrovně signálu. Pokud se to nestane, musíte zkontrolovat samotný router. Pokud je vše v pořádku s ním, může to být nesprávně vybraný adaptér Wi-Fi.

Vyberte požadovanou síť a zadejte heslo. Heslo automaticky ukládá a v budoucím spojení se automaticky dojde.

Chcete-li zadat zobrazení obrazovky velmi pohodlnou klávesnici s velkými tlačítky, se oddělí v jiné barvě.

S správným zadaným heslem, paralelně s názvem domovské sítě, která se zobrazí zaškrtávací políčko s zaškrtávacím znakem. To znamená, že digitální tuner připojil k bezdrátové síti.

Chcete-li využít všech možností, které poskytujeme tuneru T2 s Wi-Fi, vraťte se do nastavení a přejděte do části USB a přejděte do nabídky „Internet“. Zde máme seznam dostupných aplikací: počasí, YouTube, Gmail, RSS, IPTV a Megogo.

Začněme s nejužitečnější a populární, navíc zdarma, YouTube.

Pokud jste často navštívili tuto službu prostřednictvím počítače, pak neobvyklá stylistika údů okamžitě spěchají do očí. Ano, je to výrazně odlišné, ale je to poměrně jednoduché použít a snadné. V levém menu byl odvozen seznam video žánrů a vpravo. malá screenshots se základními informacemi o videu.

V horní části levého menu se nachází vyhledávací řetězec, můžeme hledat potřebné video. Stačí kliknout na něj a zadejte název.

Po druhé straně se na obrazovce zobrazují výsledky zadaného požadavku, máme více než 3 tisíc. Pokud chcete snížit částku, musí být název napsáno podrobněji.

Chcete-li video zobrazit, přejděte do pravého menu a klikněte na příslušný snímek obrazovky a stiskněte tlačítko „OK“.

A teď v našem článku o konfiguraci Wi-Fi tuneru T2 se podíváme na jiné aplikace, které nám tento předpona „dává“. Vraťte se do původního menu „Internet“ a vyberte IPTV. Toto je televize pro protokol IP nebo internetové televize.

Jak je vidět na obrázku, tato aplikace nic neprokazuje, musíte kontaktovat svého poskytovatele a požádat o příslušný soubor. V nepřítomnosti příležitosti, pak na internetu najdete takový soubor ve formátu M3U. Zkopírujte jej na USB flash disk a vložte jej do přijímače T2. Další se zobrazí obrázek.

Klikněte na název disku a na obrazovce se musí zobrazit seznam seznamů stop. Kvalita kanálů bude záviset na seznamu stop.

Také náš tuner T2 World Vision T62D podporuje Megogo. Pokud jde o návrh služby, neříkáme, je také jiné. Tato aplikace má velkou knihovnu filmů různých let vydání a žánru, ale většina z nich je zaplacena.

Pro aplikaci počasí vyberte příslušné město a získat relevantní informace.

PŘÍLOHA RSS Čtení umožňuje přístup k novinám, že mimochodem je velmi pohodlně rozdělena lišty.

O gmail mailu nebudeme říkat, vše je jednoduché, stačí zadat své přihlašovací jméno a heslo. To je však velmi osobní věc, takže není jasné, proč se výrobce rozhodl jej přivést do televize.

Také ve World Vision T62D existuje další funkce. odložený vstup. Chcete-li zaznamenávat svůj oblíbený program, jednoduše vložte jednotku USB flash, zadejte cestu k ní a v případě potřeby nastavte časovač.

Použití příkladu World Vision T62D, říkali jsme, jak nakonfigurovat Wi-Fi tuner T2 pro přístup do světa vesmíru a nejoblíbenějších aplikací na televizoru.

Ti, kteří chtějí připojit svou starou televizi na internet k prohlížení filmů online, her a používat aplikace, vyžaduje předponu televizoru s Wi-Fi.

Toto zařízení poskytuje stejné funkce jako moderní televizní recepční s funkcí Smart TV. Chcete-li získat maximální výhodu z takového zařízení pro televizi, je důležité znát zásadu své práce, pořadí volby, stejně jako pochopit, jak konfigurovat a připojení.

Jak připojit inteligentní konzolu na internet?

Pro připojení konzoly stačí koupit síťový kabel RJ45 s požadovanou délkou s instalovaným standardním konektorem. Jeden konec kabelu je vložen do odpovídajícího konzolového konektoru, druhý v routeru (router).

připojit, přijímač, internet, přes, router

Co je lepší Wi-Fi nebo LAN spojující tuner na internet

Zde je otázka kontroverzní, můžete rozvíjet dlouhou diskusi. Wi-Fi je jednoznačně náchylný k vnějšímu vlivu. Interference, frekvenční pásmo a vzdálenost. Také Wi-Fi vyžaduje router.

LAN je obvykle potěšen z těchto nedostatků. Ale on má jiné: nepříjemnosti s kabelem, stejně jako kabel, který je obzvláště, když jste již opravili.

Pokud máte vzdálenost od routeru k tuneru malým. Můžete vyzkoušet připojení Wi-Fi. Ale pokud router stojí v daleké místnosti, pak jednoznačně je třeba přemýšlet o připojení kabelu přes LAN.

Konfigurace modulu Wi-Fi rádia ROUTHER

Používáte-li zařízení s modulem Wi-Fi přístupu, který chcete připojit k Internetu, pak navíc k routeru musíte nakonfigurovat bezdrátové připojení.

K tomu se otevřete kartu „Setup“, je v něm vybrána možnost „Nastavení bezdrátového připojení“ a stisknete tlačítko „Manuální připojení k bezdrátové připojení“.

„Systém Wi-Fi Chráněné (také nazývané WCN 2.0 v systému Windows Vista) „- slouží k automatické konfiguraci zařízení, která podporuje tento standard. Podporuje se především operačními systémy Windows Vista a Windows 7. V případě, že vaše zařízení tento standard nepodporuje, musí být vypnuto odstraněním značky z „Povolit“.

V nastavení bezdrátové sítě se provádějí základní parametry Wi-Fi: „Enable Wireless“. Když je tato položka nastavena na Wi-Fi, modul směrovače je aktivován, jinak se vypne; „Bezdrátové síťové jméno“. v tomto poli Označuje název routeru, který bude zobrazen na jiných bezdrátových zařízeních; „Povolit automatický výběr kanálů“. Pokud tato položka bude router sám vybere pracovní kanál, jinak v „Bezdrátový kanál“ budete muset vybrat kanál Číslo, na kterém bude router rádiový modul fungovat; „Přenosová rychlost“. umožňuje nastavit rychlost přenosu dat rádiovým modulem, hlavně nainstalovaným v automatickém režimu. „Nejlepší (Automatic)“; „WMM povolení“. když je tato položka povolena “ Sada, priorita multimediálního provozu je uvedena; „Povolit skryté bezdrátové bezdrátové připojení“. Pokud je tato položka označena, umožňuje skrýt v modulu WI-FFI routeru,Významně komplikuje konfiguraci připojených zařízení.

V režimu bezdrátového zabezpečení můžete vybrat šifrování přenášených dat, pokud je podporován připojeným zařízením na routeru. Dir-320 podporuje šifrovací protokoly: WEP, WPA a WPA2. Jinak je uveden. „Zakázat zabezpečení bezdrátového připojení“.

Po dokončení nastavení Wi-Fi je stisknuto tlačítko „Uložit nastavení“ pro uložení vybraných parametrů.

Pro připojení recepčního zařízení k Internetu se doporučuje používat ethernetový kabel.

Pro přístup k internetu přes kabel (kabelové připojení) je kabel Ethernet připojen přímo k přijímání. S bezdrátovým připojením přijímajícího zařízení do globální sítě se kabel Ethernet připojuje k odpovídajícímu konektoru směrovače.

Poté přejděte do pododdílu „Internet“ (sekce „Nastavení“) a vyberte požadovaný typ připojení. přes kabel nebo Wi-Fi.

Jak připojit přijímač na internet přes router

Druhým způsobem je zakoupit adaptér Wi-Fi Wi-Fi, tato metoda je vhodná pro ty uživatele, kteří se používají k ukončení internetového wi-fi routeru. Nepochybná výhoda této metody je nedostatek spojovacího kabelu, není vždy možné připravit. Zároveň je však nutné mít na paměti dvě důležité body: vzdálenost mezi směrovačem Wi-Fi a přijímačem by neměla být příliš velká (by neměla překročit pokrytí zónu místní sítě Wi-Fi a je určena Souřaditelem výztuže vysílací antény routeru) a model Wi-Fi adaptéru (definovaného vnitřním sušičkou) musí být konjugát s vaším přijímačem, t. na. Satelitní přijímač má schopnost pracovat daleko od každého adaptéru Wi-Fi!

Třetí cesta. Použijte pro opuštění Internetu 3G modemu připojeného přímo k USB přijímače port. Plody této metody: výstup do globální sítě, kde neexistuje žádná stacionární telefonní komunikace, nedostatek potřebného mít směrovač jako takový, a proto absence spojovacího kabelu. Ale tato metoda má a nevýhody, a to: Ne každý satelitní přijímač je schopen pracovat s tímto způsobem připojení, stabilita práce a rychlost připojení je poněkud nižší než u výše uvedených metod.

Výběr některého z popsaných metod zůstane jednoduchý postup pro nastavení síťového připojení v menu přijímače, po kterém bude uživatel moci zobrazit své zařízení do globální sítě.

Nákup satelitních přijímačů, směrovače Wi-Fi a adaptéry, UTP Standardní kabel a získat poradenství, které můžete v našem obchodě telefonicky: 7 928-84-39-555, nebo psaní požadavku v formuláři zpětné vazby.

Seznam kanálů

Seznam kanálů dostupných pro odběratele TV tolor, který byl propojen přes internet, není téměř neliší od toho, co účastníci mají satelitní anténu. Úplný seznam a dostupnost některých televizních kanálů lze objasnit operátorem nebo se podívat na webové stránky společnosti (nezapomeňte v filtrech, aby se zaškrtli zaškrtávací políčko „Dostupné online“).

Jako jaro 2021 mohou uživatelé sledovat tyto kanály:

 • All-rusus. NTV, Channel One, Ort, TV centrum, NTN, svět, hvězda.
 • Informace. CGTN Russian, RBC, Evronovosti, CGTN.
 • Kognitivní. 365 dní tv, zdraví, arzenál, živá planeta, čas, ve světě zvířat, historie, zbraně, telepobiles, moje planeta, věda.
 • Baby. Disney, moje radost.
 • Kino a televizní seriál. HD GUM, náš film, komedie, filmový kino, oblíbený HD, ruský detektiv, Cinema House Premium HD, ruský římský, nativní kino.
 • Telemagazines. Top Shop.
 • Sport. zápas! Země, KHL CHL TV, ruský extrémní HD, start HD, Boxerská televize.
 • Zábava. HD lovec a rybář, Prémiové jídlo, vtip TV, KVN TV; Máma, naše téma.

Aktualizace

Během připojení jej můžete aktualizovat. Chcete-li to udělat, budete potřebovat připojení k internetu. Místo toho můžete počkat na začátek satelitní aktualizace.

Chcete-li získat GS B527 Tricolor může většinou spustit své funkce, měli byste otevřít nabídku a zadat nastavení. Dále je třeba vybrat položku „na přijímači“, klepněte na tlačítko „Zkontrolujte aktualizace“.

Akce by měla být potvrzena kliknutím na „OK“. Po tom musí předpona restartovat. Brzy bude oznámení o možnosti aktualizace softwaru, ve kterém bude možné aktualizaci potvrdit.

Jak připojit satelitní přijímač k Internetu bez televize

Pokud je přijímač potřebný pouze pro práci na internetu nebo je umístěn jako sekundární přijímač, model je vhodný bez funkce dešifrování televizoru. Pro tyto účely existuje samostatný sortiment zařízení:

 • Ve formátu PCI karty (nainstalován na základní desce).
 • Ve formě samostatného boxu, vybaveného bezdrátovým vysílačem, s možností směrování více zařízení.

Sledujte televizní kanály takovým satelitním přijímačem, ale bude nutné nainstalovat správný software a příslušné ovladače.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS