Jak připojit sluchátka do LG Smart TV. Jaká sluchátka jsou vhodná pro Samsung televize?

Častá otázka: Jak připojit bezdrátová sluchátka na LG Smart TV?

Pokud jste si zakoupili takový vysílač, připojte jej k napájení a výstup zvuku pomocí kabelů se dvěma konektory 3,5 mm. Zapněte sluchátka Bluetooth a navázat připojení vysílače. Pokud se vše provádí správně, zvuk z televizoru bude přeložen do sluchátek.

 • Pomocí dálkového ovladače zadejte nabídku / Nastavení „Nastavení“ (piktogram ozubeného kola „).
 • Vyberte „Zvuk“ / zvuk (piktogram reproduktoru)
 • Vyberte možnost Bluetooth / LG Sound Sync.
 • Aktivujte funkci (vyberte „ON“).

Jak připojit kabelové sluchátka do Smart TV?

Připojte digitální analogový převod k optickému výstupu televizoru; S kabelovým adaptérem připojte kabelová sluchátka; Vyberte zvukový výstup v nabídce TV přes externí zařízení; Pokud děláte vše v pořádku ve sluchátkách, bude to zvuk.

Trs nebo mini jack. populární konektor v domovských sloupcích. Pokud televizor nemá takový konektor, měli byste si koupit AUX dráty, díky kterým se zařízení budou moci připojit k sobě.

Připojení bezdrátových sluchátek do televizoru s Androidem

Philips a Sony televizory fungují především na operačním systému Android. Žádná omezení pro připojení zařízení Bluetooth Tito výrobci neudělali. Proto bude synchronizační instrukce identická. V tom není nic těžkého. Hlavní věc pro nastavení odpovídajících parametrů v menu.

Připojení bezdrátových sluchátek začíná skutečností, že uživatel zadá hlavní menu Android TV a pak vybere sekci „Wired and Wireless Network“ v dolní části. Aktivace bezdrátové technologie Bluetooth a vyberte příkaz „Bluetooth Device Search“. Na obrazovce televizoru se zobrazí oznámení, že je nutné aktivovat na zařízení této bezdrátové technologie. Důležité! Sluchátka musí být v poloměru 5 metrů od televize.

Zapněte sluchátka a klepněte na tlačítko „Vyhledávání“. Automaticky aktivovaný režim připojení. To bude indikovat blikoucí indikátor modré. Co dělat, když nebrká? Stiskněte a podržte tlačítko napájení nebo tlačítko, na kterém je kreslena odpovídající ikona.

Na obrazovce televizoru se zobrazí seznam zařízení dostupných pro připojení zařízení. Vyberte název sluchátek a klepněte na tlačítko „Připojit„. Přístroj je připojen, ale nyní je nutné jej nainstalovat typ. Zvolte „sluchátka„. Nové oznámení se zobrazí „připojeno k“.

Nyní se zvuk z televizoru hraje přes sluchátka. Parametry zvuku jsou spravovány prostřednictvím televizních nastavení. Přejděte do sekce „Smazat zařízení“. Zde naleznete potřebné příkazy pro vypnutí bezdrátové headsetu a provoz televizoru ve standardním režimu.

Nyní víte, jak připojit sluchátka Bluetooth do Sony, Philips TVS, stejně jako zařízení od jiných společností pracujících na Android TV. Proces nastavení synchronizace trvá více než 2-3 minuty. Praxe ukazuje, že vznikají žádné potíže v uživatelích. Dostatečně dodržovat instrukci.

Drátová sluchátka

Téměř všechny moderní televizory jsou vybaveny standardními 3,5 mm mini konektory. Zatímco samotná sluchátka mohou mít specifický výstup. profesionál o 6,3 mm, USB nebo jiné.

Rada! Před nákupem headsetu je nutné specifikovat typ zvuku v obou zařízeních, aby se zabránilo zbytečným problémům.

V dobré polovině případů se připojení Inteeis nachází na zadním panelu televizoru, méně často na přední straně. Přístav je vždy indikován buď latinskými výtahy nebo specifickou ikonou.

Mini Jack 3,5 mm

Konektor je sada tří válcových kontaktů oddělených plastovými nebo gumovými vložkami. Připojte taková sluchátka velmi jednoduchá. Chcete-li začít, najdeme odpovídající výstup na televizoru. Nejčastěji je indikován jako h / p ven, zvuk nebo sluchátka. Někdy namísto litru stojí ikona sluchátek.

Zasuňte konektor je nutný, dokud se nezastaví, nenechává mezery mezi kovovým kolíkem a tělem zástrčky. Pokud připojujete kabelová sluchátka, pak by se měla externí akustika vypnout. V opačném případě musíte přepnout způsob, jakým zvukový výstup v sekci „Sound“.

Použití adaptérů

Pokud potřebujete připojit sluchátka do staré televize nebo do moderního modelu bez výstupu o 3,5 mm, pak bez adaptéru nemůže udělat. Více nebo méně moderních modelů jsou vybaveny lineárními výstupy pro práci s vnější akustikou typu RCA („tulipány“).

Pro připojení sluchátek přes „tulipány“ potřebujete speciální adaptér. Na jednom konci bude port o 3,5 mm, a na druhé straně. dvě zátky červené a bílé. Na televizním lineárním bloku najdeme a připojujeme adaptér k odpovídajícímu intey barev.

Důležité! Pokud je technika navržena tak, aby pracovala s multikanálovou akustikou 5: 1 formátu, pak bude panel alespoň 5 bloků RCA. V tomto případě připojte adaptér k konektorům s nápisem Přední l / r.

V době připojení sluchátek přes adaptér sloupce, zpravidla nevypnout. Proto v menu (sekce „Sound“) musíte přepnout výstup zvuku. Pokud je televizor zcela starý a není vybaven lineárním rca-vývodem, pak připojte headsetu, musí být připojen přes Scart Intees pomocí dvojice adaptérů: SCART. RCA a RCA. Mini jack.

Jaké jsou metody připojení

Moderní televizory Samsung jsou vybaveny speciálním konektorem na zadním panelu (3,5 mm), který slouží k připojení sluchátek. Vzhledem k tomu, že s takovým způsobem je nutné pokaždé držet nebo získat zástrčku, poslední prvek je uvolněn a přijde na Benumb. Kromě toho, pokud televizní přijímač visí na speciálním držáku stěny, délka drátu nemá vždy dost, a není tak snadné dosáhnout hnízda.

Řešení problémů Digitální konvertor bude vyřešen. To dává řadu výhod:

 • Můžete použít bezdrátová sluchátka, konfigurace práce z dálkového ovladače v nabídce TV. Nevyžaduje fyzický kontakt s vodiči nebo konektorem.
 • Není třeba přesunout přijímač, hledáte vhodný vstup příslušenství.
 • V domě, kde jsou malé děti, podobný systém je zvláště důležitý, jejich spánek neruší zvuky filmu nebo přenosu.

Připojení sluchátek přes Arc port HDMI

Dalším moderním způsobem, jak vysílat zvuk z televizní knihy pro externí zařízení. pomocí HDMI ARC adaptéry. Jsou stejné jako optické adaptéry, jsou digitální analogové měniče, ale místo optického kabelu je k nim připojen kabel HDMI.

Tato metoda vyžaduje port HDMI v televizoru, ale ne standardní, ale speciální design, který je určen pro výstupu zvukového signálu. Port je označován jako „HDMI (ARC)“ nebo „HDMI OUT (ARC)“ (v každém případě, je v názvu přítomna zkratka oblouku):

Ale příklad digitálního analogového konvertoru HDMI-AUX:

TVS LG

Tato zařízení fungují běží operačního systému webosu. Grafický Inteeis s rolovaný řádek ikony pohodlné a srozumitelné. Chcete-li připojit sluchátka na televizor LG, musíte nejprve aktivovat bezdrátové připojení. Přejděte do nabídky Nastavení a poté spusťte: „Zvuk“ → „Synchronizace LG (Wireless) Sound“.

 • Přihlaste se v nabídce Nastavení Bluetooth.
 • Zvolte „headset“.
 • Zahrnout přednastavené bezdrátové sluchátka a začít hledat.
 • Vyberte zařízení v seznamu, který se otevře a zadejte PIN od pasu.

WebOS verze 3.0 a starší vám umožní ovládat televizor s smartphone s instalovanou aplikací LG TV Plus. S ním můžete připojit všechna sluchátka Bluetooth, i když v nabídce Nastavení nejsou žádné bezdrátové připojení. Pro tuto potřebu:

První zahrnutí aplikace na mobilní zařízení nabízí připojení k televizoru Wi-Fi, což potvrzuje model a zadáním navrhovaného kódu. Poté může být smartphone použit jako dálkový ovladač.

 • Najít v menu aplikace Bluetooth Agent, která bude připojit bezdrátová sluchátka s TV;
 • Povolit vyhledávání zařízení v agentu vyberte „Sluchátka“ a nainstalujte s nimi připojení Bluetooth.

Headset reprodukuje zvuk, televizní reproduktor je tichý. Tlačítko „Připojení k dynamickému“ bude obnoveno hlasitý zvuk.

Typy vstupů a konektorů pro televizory LG

Zpočátku bude nutné pochopit, jaké výstupy jsou přítomny na televizi. Až poté, co můžete připojit akustiku.

Během výroby moderních televizorů jsou aktivovány typy audio a televizorů, které mohou být připojeny k různá akustika pro zobrazení televizoru:

První volba se používá pro připojení aktivních reproduktorů, ve kterých je vestavěný zesilovač. Možnosti.3 jsou aktivovány, pokud nejsou v zařízení žádné speciální konektory. To znamená, že sloupce jsou připojeny k vestavěnému zesilovači v televizoru.

Použití HDMI Arc je ideální pro novější techniky. Například domácí kino audio systém, který se vyznačuje vysoce kvalitním zvukem.

Spojení domácího kina

Tato metoda z jakýchkoliv pochybností poskytuje nejlepší kvalitu zvukového signálu. Z tohoto důvodu profesionálové volají domácí kino optimální a nejmodernější stereo.

Za prvé, domácí divadla jsou vybaveny profesionálními přijímači a silnými zesilovači, v souvislosti s tím, zvuk na výstupu reproduktorů je zvláště čistý a velmi objemný.

Odborníci důrazně doporučují před zahájením spojení, pečlivě prozkoumat pokyny, stejně jako přesně pozorovat všechna ustanovení se v něm odrážejí. Samozřejmě, před instalací je nutné vypnout sílu televize, jinak je pravděpodobnost zkratu.

Takže vidíte, že připojení externího zařízení k televizoru je poměrně reálné, a to i bez zájmu při provádění podobných prací.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS