Jak připojit smartphone na monitor bez počítače. Proč vysílání obrazovky telefonu na počítači

Jak připojit telefon na monitor přes USB?

Připojte telefon k monitoru CAN a bez použití kabelu. Chcete-li to provést, stáhněte a nainstalujte jeden ze speciálních aplikací, které pomohou vysílání snímků a videa na monitoru nebo televizoru. Například klient MyphoneExplorer umožňuje přenášet obraz přes Wi-Fi a Bluetooth na monitoru.

Pro připojení, budete muset připojit konektor USB typu-C s kabelem HDMI (přímo nebo přes další adaptér), poté připojte HDMI pomocí konektoru adaptéru, přilepte adaptér do monitoru displeje portu a vyberte jej jako signál zdroj.

Jak připojit telefon k televizoru přes HDMI

Tato volba umožňuje používat televizor jako externí displej během her, sledování filmů a Seinu na internetu. Obraz z mobilního zařízení je zrcadlen, tj. Televizor zobrazuje vše, co se děje na obrazovce smartphonu.

V závislosti na konektoru telefonu budete potřebovat odpovídající adaptér nebo kabel. Na jedné straně bude konektor HDMI na něm a na druhém. MicrousB, blesk nebo USB-C. V režimu vysílání obrazu je přístroj rychle vybit, takže obvykle na adaptéry je konektor pro připojení nabíjení.

Před nákupem adaptéru pro USB-C se ujistěte, že váš smartphone podporuje výstup obrázku.

Co dělat

 • Připojte kompatibilní kabelový smartphone a TV. Pokud použijete adaptér, vložte jej do gadgetu a připojte k němu obvyklý kabel HDMI z televizoru.
 • Vyberte jako zdroj k televizoru odpovídajícím konektoru HDMI.
 • Obraz se automaticky zobrazí na televizoru. Pokud se to nestane, otevřete nastavení smartphonu a změňte rozlišení obrazovky.

Drátové připojení

Všechny demonstrace pracovního postupu smartphonu na obrazovce jiného zařízení lze rozdělit do dvou velkých typů:

Kabelové připojení přenosného gadgetu na monitor třetích stran nebo televizoru může být připsáno následujícím typům sloučeniny:

 • Komunikace s MHL adaptérem;
 • Připojení přes kabel HDMI;
 • Připojení smartphonu na monitor pomocí USB portu;
 • Pomocí slimport technologie.

Navzdory skutečnosti, že všechny typy mobilních zařízení připojených k obrazovce třetích stran používají vodiče nebo kabely jako prostředek komunikace, proces připojování těchto možností je velmi odlišný. Proto stojí za to zvážit každý typ demonstrace workflow prezentované samostatně.

Všechny následující metody jsou vhodné pouze pro připojení mobilního telefonu uživatele na monitor, ale také k televizoru.

Nejoblíbenější způsob připojení elektrického zařízení s monitorem je kabel HDMI. Mobilní telefony nezůstaly stranou, a již byly dostatečně dlouhé pro nejvíce přenosné miniaplikace vyráběné firmami podporují tento typ spojení.

Tento typ komunikace je také rozšířen o tablety.

Pro připojení mobilního zařízení třetích stran nebo TV, specializovaný kabel s konektory „BURO HDMI (M)“, stejně jako „Micro HDMI (M)“.

Pokud port pro tento vodič na jednom ze zařízení není, pak uživatel potřebuje koupit adaptér.

Připojení prochází extrémně jednoduché. Pro tuto potřebu:

 • Připojte adaptéry na obrazovku a mobilní telefon (v případě potřeby).
 • Připojte konektor Micro HDMI (M) k monitoru.
 • Připojte „BURO HDMI (M)“ na přenosný gadget.

Pokud byly všechny fáze instrukce splněny správně, smartphone začne demonstrace svého pracovního prostoru.

Všimněte si, že zařízení, ke kterému je připojen mobilní telefon, musí mít port HDMI. V opačném případě není překlad obrazu s tímto kabelem možný.

MHL adaptér (plná dešifrovací zkratka „Mobile High-Definition Link“). Zařízení, které umožňuje připojení smartphonu s téměř libovolnou obrazovkou, být IT monitor, projektor nebo televize. Technologie pracuje na principu propojení různých typů přenosu informací. Tak, přičemž signál z přenosného uživatelského gadgetu pomocí drátu s mikro-USB konektoru, přístroj překládá formát informací v formuláři HDMI, který v budoucnu vstupuje do počítače.

Upozorňujeme, že většina mhl adaptér pracuje z nabíječky. Proto je nezbytné předem o přídavném konektoru v napájecím zdroji baterie.

Pro připojení formátu „Mobile High-Definition Link“ pro vás koupit adaptér MHL. v závislosti na konfiguraci. Také uživatel musí být zakoupen:

Po všech nezbytných přípravách můžete pokračovat přímo do připojení. Chcete-li to provést, musí uživatel provést následující pokyny:

 • Připojte adaptér MHL na monitor, projektor nebo televizor pomocí kabelu HDMI.
 • Připojte nabíječku zařízení do elektrické sítě (v případě potřeby).
 • Připojte mobilní zařízení k adaptéru MHL přes vodič s konektorem Micro-USB.

Pokud jsou všechny vodiče správně připojeny, na připojené obrazovce začne kompletní demonstrace pracovního postupu přenosného gadgetu. V tomto případě bude rozšíření na monitoru třetích stran odpovídat stejné hodnotě na smartphonu. Zvuk zase bude vysílán z reproduktorů monitoru, pokud jsou přítomny.

Při použití připojení k mobilnímu spojení s vysokým rozlišením by mělo být zapamatováno, že obrazovka, ke kterému je připojení provedeno, musí podporovat formát HDMI. Jinak nebude takové připojení stanoveno.

Pokud se uživatel rozhodne použít pokročilejší připojení, mělo by být používán technologií USB typu-C adaptéru. Jedná se o zařízení běžící na principu zařízení MHL-zařízení, spolu s tímto, některé USB typ-C adaptéry používají OTG technologie.

Toto technické vybavení umožňuje uživateli připojit více zařízení ke společné síti. Stejné snímky, vlastník USB typu C-adaptéru s OTG může vytvořit mediální centrum z mobilního telefonu, monitoru, sluchátek, klávesnice USB a dalších zařízení.

V závislosti na funkčním zařízení dostupném na zařízení.

Připojení pomocí adaptéru USB se prakticky neliší od připojení formátu „Mobile High-Definition Link“. Uživatel bude také muset spojit dva zájmu pro kabel a HDMI kabel.

Všimněte si, že připojení přes USB typu adaptér-pracující volbou pro Apple Portable Majitelé Gadget, protože je to jediný kabelový způsob, jak ukázat obrazovku iPhone nebo iPad na monitoru třetích stran.

Slimport

Poslední možná verze připojení kabelu. použití zařízení zvaného „Slimport“. Jedná se o adaptér, který je velmi podobný zařízení pro připojení formátu „Mobile High-Definition Link“, ale ve skutečnosti „Slimport“ má mnohem více specializovanější funkční.

Faktem je, že uvažovaný adaptér podporuje několik formátů přenosu obrazu najednou, a to:

Jak přeložit z telefonu do počítače

Funkce výstupu obrazovky Smartphone na PC má již dávno. Od svého prvního vzhledu prošlo mnoha změnám. Nyní si můžeme vychutnat vysílání různými způsoby, volbou z každého z nich závisí na funkčnosti telefonu a počítače, jakož i dostupnosti dodatečného vybavení.

Jak převést obrázek z telefonu do počítače přes USB

Připojení USB lze použít jak pro zobrazení souborů uložených v paměti telefonu a vysílání obrazovky. V druhém případě budete muset splnit několik přípravných akcí, ale o všem v pořádku.

Pokud chcete zobrazit fotografii nebo video z telefonu na obrazovce počítače, není pro tyto účely naprosto nezbytné organizovat vysílání. Stačí připojit mobilní zařízení k počítači pomocí kabelu USB a poté otevřete složku Smartphone a spusťte požadovaný soubor.

Pokud při připojení přes USB není složka telefonu na obrazovce mobilního zařízení, povolte přenos médií.

Tato metoda je pro uživatele po dlouhou dobu známa, ale nemůže uspokojit všechny potřeby. V tomto případě není obrazovka vysílána, ale přenos souborů. Chcete-li zobrazit pracovní plochu telefonu k počítači, budete muset poskytnout povolení v nastavení:

 • Otevřete nastavení telefonu.
 • V části „O Phone“ klikněte na číslo sestavení nebo verzi OS.
 • Návrat do menu Hlavní nastavení.
 • Jděte do sekce „pro vývojáře“.
 • Aktivujte položku ladění USB.

Nyní bude smartphone připraven na celou obrazovku výstup do počítače. Chcete-li implementovat operaci, budete muset použít adaptér USB-A na HDMI, protože standardní USB nástroje neumožňují, aby skořápku zobrazovaly jiné zařízení.

Pokud je adaptér k dispozici, poté se zadanými nastaveními připojte HDMI na monitor počítače. Místo podmíněných oken se zobrazí inteeus desktopu telefonu, který lze spravovat podle jejího uvážení. Samozřejmě s takovou implementací, řada nedostatků, které se střídají s klady.

Variabilita akce (můžete snížit plné vysílání nebo otevřít samostatný soubor)

Jak zobrazit obrázek z telefonu do počítače přes USB?

Zkontrolujte, zda telefon obsahuje ladění USB („Nastavení“ → „pro vývojáře“ → „Ladění USB“). V Android 4.2.2 a více nových verzí musí nejprve odemknout možnost ladění USB („Nastavení“ → „O telefonu“ → „Montážní číslo“ → Dotkněte se sedmkrát).

Jak zobrazit obrázek ze smartphonu obrazovky na monitoru

V případě, že z nějakého důvodu se uživatel nezdá, že se uživatel nezdá, aby telefon připojil k monitoru přímo nebo pomocí vodičů nebo bezdrátové metody, stojí za to věnovat pozornost schopnosti připojení přes prohlížeč. Pro tuto metodu bude nutné připojit přímo k Internetu, protože jinak bude jednoduše možné stáhnout kartu prohlížeče.

Pro demonstraci není přímo dvěma způsoby:

Než vyberete určitou metodu připojení přímo, stojí za to provádět primární nastavení mobilního zařízení a zobrazit funkce každé možnosti vybrat nejpohodlnější výkon a použití.

Jak nastavit smartphone

Na rozdíl od jiných možností telefonického připojení k monitoru osobního počítače je jednoduchá ukázka obrazovky poměrně jednoduchá provést postup, protože není nutná žádná konfigurace. Namísto zakoupení kabelových a specializovaných adaptérů pro organizování signálu bude uživatel potřebovat pouze pro všechny parametry v telefonu, zejména:

 • Operační systém musí mít aktualizaci na nejnovější verzi
 • Signál Wi-Fi musí pracovat na přístroji v normálním režimu
 • Vysílat přes internet, který bude vyžadovat jeho dostupnost

V případě, že všechny položky v seznamu splňují požadavky, bude možné za pár minut vysoce kvalitní připojení k monitoru sítě PC. Připojení je pouze po kontrole všech nastavení a zkontrolovat se kvalita telefonu.

Jak zobrazit obrázek prostřednictvím prohlížeče

Chcete-li překládat obraz z obrazovky telefonu na monitor počítače osobního počítače pomocí prohlížeče, bude nutné použít vlastní software na obrazovce. Uživatel se musí zaregistrovat na oficiální platformě, po kterém bude systém poskytnout určitý kód, který je užitečný pro uživatele o něco později (musí být uložen).

Poté, v adresním řádku prohlížeče přímo na osobním počítači označuje hodnotu 192.168.jeden.2, po kterém je vstup proveden, to znamená, že stahování zadané adresy se spustí.

Speciální kód je uveden na adrese, která je pro každého uživatele jedinečná pro každého uživatele během registračního procesu.

Zobrazte obrázek pomocí aplikací

Operační systém Android poskytuje velký počet různých aplikací, které se používají k prokázání pracovního prostoru mobilního zařízení na monitor z osobního počítače. Do sítě existuje mnoho takových aplikací, a proto uživatel bude moci vybrat nejatraktivnější možnost připojení z hlediska ovládání, nastavení a tak dále.

Stojí za to věnovat pozornost skutečnosti, že nainstalované aplikace neznamenají možnost správy mobilního zařízení, jednoduše vytvářejí přenos obrazovky na monitoru.

Když poprvé spustíte aplikaci, je důležité věnovat pozornost tomu, jaké povolení žádá o žádost, protože jinak můžete narazit na vývoj podvodníků, který bude shromažďovat uživatelská data.

Pro pokročilé uživatele

AndroidscreenCast může být také spuštěna z příkazového řádku, pak můžete vidět technické zprávy, které vám umožní lépe porozumět interakci aplikace s přístrojem Android. Složka s aplikací musí ležet v kořenovém adrese disku C. Spusťte příkazový řádek a spusťte příkazy (namísto verze, zadejte verzi aplikace Androidscreencast):

V okně příkazového řádku zobrazí zprávy o práci o práci androidscreencast a interakce aplikace s telefonem / tabletu a okno se zobrazí s obrazovkou zařízení pro Android, kde je můžete spravovat.

Video nahrávání (aktualizace z 27.02.2018)

V aplikaci AndroidscreenCast (verze 0).0.10s) Znázalo se nahrávání videozáznamu mobilního obrazovky. Během vysílání musíte vybrat příkazový menu „Spustit záznam“.

Chcete-li dokončit záznam, musíte vybrat příkaz „Stop Record“ a v dialogovém okně, které se zobrazí určete název souboru. Video se uloží ve formátu.MOV (Motion JPEG Video MJPG video kód) s originálním rozlišením telefonu / tabletu a frekvence rámečku 3 až / s.

Představte si situaci: Koupili jste drahý smartphone, ale kvůli jednoduchému nepozornosti, byl upuštěn, v důsledku kterého se obrazovka havarovala. To je jeden z nejhorších situací, které se mohou stát. Co dělat, jak spravovat smartphone?

Naštěstí rozbitá dotyková obrazovka neznamená, že smartphone je zcela rozbitý. Mobilní zařízení můžete ovládat pomocí osobního počítače. Řekneme asi 4 způsoby, jak to udělat.

Můžete připojit telefon na monitoru z počítače?

Mohu smartphone připojit zejména monitor počítače, každý moderní smartphone lze připojit k monitoru PC. Aby bylo možné se ujistit, že je to možné, musíte prozkoumat konektory na obrazovce a na telefonu.

Pro připojení, budete muset připojit konektor USB typu-C s kabelem HDMI (přímo nebo přes další adaptér), poté připojte HDMI pomocí konektoru adaptéru, přilepte adaptér do monitoru displeje portu a vyberte jej jako signál zdroj.

Pros a nevýhody připojení telefonu pro monitorování

Stejně jako v jiném případě mají různé způsoby připojení telefonu na obrazovku počítače výhod a nevýhody.

 • Vyrovnat se s řešením problému (telefonní spojení) pro každého, ale může to trvat hodně času. Toto je hlavní nevýhoda. Bohužel, někteří lidé jsou velmi špatně demontováni v počítačovém vybavení, takže musí vysvětlit všechno na prstech. Zejména problémy vznikají ve fázi hledání vhodného drátu. Někdy se drát ukáže být docela starý, takže to funguje pouze s určitým ohybem.
 • Další nevýhodou připojení telefonu na monitor. častý vzhled různých artefaktů na obrazovce. Mohou se zdát tak často, že se stává obtížnější používat obrazovku a obtížnější. Je to docela přirozené, že dostat alespoň kapku radosti z sledování filmu nebo série s artefakty na obrazovce je téměř nemožné. Artefakty se navíc mohou objevit z neznámých důvodů. Dokonce i profesionální mistři spustili ruce, pokud jde o nalezení nejlepších způsobů, jak vyřešit problém. Není překvapivě, mnoho lidí se ani obracejí na profesionální pomoc, protože s vědomím, že je velmi obtížné pomoci v takové situaci.
 • Někdy je obraz na obrazovce tak špatnou kvalitu, že sledování filmů se stane nemožnými. To se děje v důsledku skutečnosti, že video soubory jsou staženy s relativně nízkým rozlišením na mobilních zařízeních. Sledování takových video souborů na malé obrazovce mohou být pohodlné, ale vysoký displej se stává pixely. V důsledku toho kvalita filmu spadá tak tvrdě, že mnoho odmítne zobrazit myšlenku sledování filmů na velké obrazovce.
 • Další nevýhodou je potřeba koupit vodiče. Někdy stojí dost dost, tak levnější jít do kina a vidět svůj oblíbený film tam.
 • Připojte telefon na monitoru také nejen z technických důvodů. Například konektor na starém monitoru může ucpat odpadky. Pak je uživatel sotva schopen udělat alespoň něco, co by navázalo kontakt mezi dvěma zařízeními.

Tento způsob připojení však má poměrně významnou výhodu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS