Jak připojit Smartphone pro Sony BRAVIA. Je v tomto telefonu zrcadlový displej obrazovky?

Jak nainstalovat aplikace na Sony TV bez Android?

Proč na mé televizi Sony No Google Play Store?

Proč se moje Windows 10 nepřipojí k Wi-Fi?

Co je zdarma dodáváno s Apple TV?

Váš televizor není nainstalován na Android, ale Linux, takže v televizoru není žádný obchod Google Play. Doporučuji nakupovat Amazon-Fire-TV-Stick, Google Chromecast nebo Apple-TV pro přístup k aplikacím. Dobrý den, @winkiewarthog, na televizoru není nainstalován Android, ale Linux, takže na televizoru není žádná služba Google.

Jak přivést iPhone do Sony TV?

Vyberte Wi-Fi v nastavení iPhone pro zapnutí funkce Wi-Fi. Na obrazovce iPhone klepněte na položku Direct-XX-BRAVIA pro přístup k obrazovce vstupu hesla. Zadejte klávesu WPA (WPA klíč) (heslo) zobrazené na obrazovce televizoru a klepněte na tlačítko Joint (JOIN).

Následující televizní modely podporují Apple AirPlay2 a HomeKit po aktualizacích softwaru.

 • Série Z9G_ZG9.
 • Série A9G_AG9.
 • Xg95_x95g série.
 • XG85_X85G Series (55 palců modelů, 65 palců, 75 palců a 85 palců)
 • Série Z9F_ZF9.
 • A9F_AF9 Series.

Internetové připojení jinými způsoby

Pokud nemůžete z nějakého důvodu nakonfigurovat kabelové spojení, není možné ukončit Internet z televizoru, můžete nakonfigurovat síť podle mnoha jiných metod.

Přes Wi-Fi

Pokud má televizor vestavěný modul Wi-Fi, můžete nakonfigurovat bezdrátové připojení. Chcete-li to provést, otevřete kartu „Síť“, přejděte na nastavení a nainstalujte nové připojení. bezdrátové připojení. Systém najde všechny dostupné sítě Wi-Fi, mezi nimiž musíte vybrat domov a zadat heslo pro připojení. Po několika okamžicích se na obrazovce objeví oznámení o úspěšném dokončení.

V případě, že televizor nemá vestavěný bezdrátový modul, můžete si zakoupit samostatný přijímač Wi-Fi a připojit jej k televizoru a poté nakonfigurujte síťové připojení.

Rada! Distribuce Wi-Fi můžete konfigurovat přes modem s vestavěným směrovačem pomocí kabelového připojení z Rostelecom nebo jiného poskytovatele. Dalším způsobem, jak nainstalovat domácí síť, je distribuovat Internet prostřednictvím telefonu, připojením příznivého tarifu na operátora, ať už je to beeline, megafon nebo jiné.

připojit, smartphone, sony, bravia

Přes počítač nebo notebook

Počítač nebo notebook může působit jako prostředník mezi Internetem a televizorem. Udělejte to možné dvěma způsoby.

 • Za prvé, můžete použít televizní panel jako velkou obrazovku. V tomto případě je notebook nebo PC připojen přes kabel HDMI a poté přistupovat k internetu, sledujte filmy, které vidíte v síti nebo na jiné akce.
 • Zadruhé, televizor může být připojen k domácí lokální síti a otevřený přístup k souborům umístěným v počítači nebo notebooku. To vám umožní stáhnout film ze sítě a potom sledovat na velké obrazovce. Chcete-li takové připojení konfigurovat, musíte připojit televizní panel do lokální síti, nainstalovat mediální server v počítači a vytvořit složku se sdílenými soubory pro jejich zobrazení na televizoru.

Přes televizní konzoli

Mnoho poskytovatelů poskytuje možnost zakoupit nebo pronajmout speciální televizní konzoli navržený pro zobrazení internetové televize, multimediální obsah a chytit online. Připojuje se k televizoru přes HDMI, do sítě. přes router nebo ethernetový port.

Na poznámku! Existuje mnoho televizních konzol založených na Androidu. Po připojení těchto zařízení k televizoru se uživatel dostane přístup do obchodu Play Market Store, ze kterého si můžete stáhnout Skype, programy pro prohlížení IPTV, filmů a televizních pořadů, stejně jako mnoho dalších nezbytných aplikací, které je používat v televizi.

Prostřednictvím adaptéru PLC

Další způsob připojení televizoru k síti je použití adaptéru PLC, což je speciální zařízení určené pro přenos internetového signálu přes elektrickou síť.Připojení se provádí prostřednictvím běžné výstupy vynechávající síťové filtry, adaptéry a UPS. V tomto případě bude signál stabilnější a rychlost je výrazně vyšší, až 1 GB za sekundu. Kabel je připojen k televizoru přes ethernetový port. Dnes je tato nejnovější technologie podporována mnoha poskytovateli, včetně Rostelecom a Beeline.

Kde je Bluetooth na televizoru Sony BRAVIA?

Klikněte na tlačítko „Home“ na dálkovém ovladači. Vyberte možnost Nastavení „. Vyberte možnost Bluetooth. V kategorii Síť a příslušenství. Vyberte Bluetooth.

Jak se připojit a odrážejí Android na televizi

 • Přejděte na nastavení v telefonu, TV nebo Bridge (Media Streamer)
 • Zapněte duplikaci obrazovky na telefonu a televizi
 • Najděte televizi nebo most
 • Spusťte postup připojení po telefonu Android nebo tabletu a televizoru nebo mostu se navzájem najde a rozpozná.

Proč připojit iPhone na Sony TV?

Ne každý si může dovolit koupit moderní „SMART“ televize s plnou funkční Smart TV. Je však možné bez překročení nákladů rozšířit seznam dostupných funkcí televizního rekordéru a používat nejen pro zobrazení televizních programů, ale také pro reprodukci obsahu z Internetu.

Připojení smartphonu do televizoru Otevře následující sadu funkcí:

 • Zobrazit filmy a vysoce kvalitní filmy a zvuk. Informace jsou vysílány v režimu online prostřednictvím mobilu, televizor se používá pouze jako obrazovka. Sledujte film je mnohem pohodlnější a příjemnější.
 • Organizace videokonferencí, vzdálených setkání, různé obchodní akce. Velká obrazovka umožňuje organizovat vysoce kvalitní video odkaz k řešení důležitých problémů.
 • Komunikace s blízkými video odkazem pomocí Skype a dalších moderních poslovců. Dobrá obrazovka umožňuje vytvořit efekt přítomnosti.
 • Zobrazení fotografií a videozáznamů z telefonu. To je příležitost zvážit všechny podrobnosti podrobně.

Vědět, jak připojit iPhone k Sony starého modelu TV, můžete provést bez použití Wi-Fi, protože ne všechny televizory jsou vybaveny bezdrátovým připojením modulem. Mobile lze připojit pomocí kabelu, pro to se používají různé typy kabelů.

Instrukce instalačního instalačního instalačního stupně

Podívejte se na internetu, podpora přímého podpory Wi-Fi.2. Najít nastavení této technologie na internetu, protože různé přístupy jsou potřebné pro různé televizní modely.

POZORNOST. Pokud televizor nemá takovou technologii jako Wi-Fi Direct, nemůžete k němu připojit telefon. Jiná zařízení mohou být připojena přes USB nebo HDMI kabel.

Na televizní konzole najdeme a stiskneme tlačítko „Domovská stránka“. Hlavní menu se zobrazí před vámi.4. Tlačítko „Nastavení“ (nebo nastavení) a v okně, které se otevře, vyberte přímé nastavení Wi-Fi.

Dále je třeba vybrat parametry (nebo možnosti).

Vyberte si nyní nejvhodnější způsob pro nás

Jak vysílat obrazovku telefonu na PlayStation 4?

Na systému PlayStation 4 vyberte (Nastavení) [Nastavení pro připojení mobilních aplikací] [Přidat zařízení]. Číslo se zobrazí na obrazovce. Spustit (PlayStation 4 sekunda) na smartphonu nebo jiném zařízení a vyberte systém PlayStation 4, ke kterému chcete připojit.

Jak nakonfigurovat vysílání obrazovky Android

 • Ujistěte se, že váš tablet nebo mobilní telefon je připojen ke stejné síti Wi-Fi jako zařízení CHROMECAST.
 • Spusťte aplikaci Google Home.
 • Vyberte zařízení.
 • Klikněte na překlad obrazovky.

Jak vysílat obrazovku telefonu na televizoru Sony BRAVIA?

Ve verzi Android 6.0 Zadejte nastavení. „Sítě a komunikace“. „Bezdrátové zobrazení“. Aktivujte režim. Smartphone začne hledat dostupné vybavení, po kterém se televizor zobrazí v seznamu. Klikněte na něj. kontakt bude automaticky nainstalován a obraz z mobilního zařízení se zobrazí na obrazovce televizoru.

Instalovat na Android Speciální aplikace pro vzdálenou hru. PlayStation 4 Vzdálené přehrávání, můžete si jej stáhnout z přehrávání trhu z Googlu; Spusťte program a připojte smartphone do konzoly PlayStation 4; Nastavení nastavení podle pokynů na obrazovce; Dokončete připojení telefonu s konzolou.

Mohu telefon připojit k televizoru přes USB kabel?

Nejjednodušší možností je připojení telefonu k televizoru pomocí kabelu USB. V tomto případě se smartphone změní na flash disk, tj. Bude možné spustit soubory pouze přes USB samotné televize.

 • Stiskněte tlačítko Domů na dálkovém ovladači.
 • Jdi do nastavení.
 • Vyberte síť v kategorii Síť a příslušenství.
 • Vyberte možnost Nastavení sítě.
 • Vyberte Simple.
 • Vyberte Wi-Fi.
 • Vyberte metodu připojení
 • Nastavení postupujte podle pokynů na obrazovce.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS