Jak připojit televizní kanály na Smart TV. Jako závěr

Vše o televizním nastavení pro Smart TV LG

Moderní televize pod náporem nových technologií se postupně pohybuje na novou úroveň. interaktivní vysílání, což uživateli umožňuje samostatně rozhodnout o tom, co chce vidět tuto minutu. „Smart“ televizory Jižní korejské firmy LG jsou již schopny nahradit osobní počítače. Všechna tajemství instalace a televizních nastavení pro Smart TV LG jsou uvedeny v tomto článku.

Spusťte Smart TV

Zobrazení Smart TV je možné pouze tehdy, pokud je tato funkce v televizním přijímači. Pro aktivaci na ovládacím panelu je speciální tlačítko. To znamená, že spuštění chytré televize dostačující najít a stisknout jej na dálkovém ovladači.

Informace! V televizi, některé firmy, najít položky, budete muset aktivovat tlačítko „Menu“ a někdy přejděte na nastavení. To znamená, že musíte vzít pokyny pro provoz zařízení a určit, jak je chytrý televizor umístěn v tomto modelu. Po aktivaci aplikace můžete pokračovat pro konfiguraci.

Nastavení volných kanálů na Smart TV přes IPTV

Při používání softwaru od Poskytovatele uživatel nebude muset postarat o stabilitu připojení, protože poskytovatel služeb udělal vše, co bylo možné poskytnout plný přístup k internetové televizi.

V první řadě musí být televizor připojen k internetu. Připojení může být obě kabelové, tak bezdrátové. Po připojení internetu musí být přednastaveno. Můžete potřebovat data o adrese IP a osobních údajů o uživateli. Po úspěšném nastavení připojení bude zařízení nabídnuty pro zadání účtu. Můžete vytvořit nový účet nebo použití již k dispozici.

Aplikace pro nastavení IPTV prostřednictvím Poskytovatele naleznete na oficiálních stránkách nebo v obchodě programu na televizoru. Po instalaci se v hlavním menu zobrazí seznam kanálů dostupných pro prohlížení.

Ale je to naprosto volitelně připojit speciální jízdné s poskytovatelem pro zobrazení televizních kanálů. Můžete ušetřit některou část finančních prostředků pomocí softwaru třetích stran. Pro instalaci a následné použití bude nutné připojit k Internetu. Žádný rozdíl, jaký typ připojení k použití (kabelové nebo bezdrátové). Nejdůležitější je, že rychlost je dostatečná pro reprodukci streamování videa z internetu. Kabelové násile obvykle zaručují vyšší rychlost a stabilitu signálu, ale nejsou příliš vhodné v místě televizoru v místnosti.

Jakmile bylo vytvořeno připojení k Internetu, musíte jít do aplikace Application Store a vybrat si program SS IPTV. Po stisknutí tlačítka „Instalovat“ začne instalace aplikace televizoru.

Po dokončení bude uživatel moci spustit program a začít používat různé seznamy skladeb. Všechna jména a adresy seznamů skladeb jsou zadány ručně. Není to tak pohodlné jako použití televize od Poskytovatele, ale nevyžaduje dodatečnou platbu.

Konfigurace interaktivní televize na Samsung Smart-TV televize

Je třeba poznamenat, že funkce IPTV je k dispozici pro modely Samsung, uvolnění po roce 2010 5 série a výše, například model Samsung UE49RU8000U.

U zařízení, která nesplňují tyto požadavky, musíte si koupit speciální konzolu s inteligentní a interaktivní televizní podporou.

Chcete-li konfigurovat, musíte se otevřít v nabídce Smart Hub, přejděte do obchodu Samsung Apps Store, vyberte správný přehrávač televizoru, zaregistrujte se na webových stránkách svého developera, přihlaste se k účtu na webu a potvrďte registraci. Další fázi je playlist. Chcete-li to získat, musíte vybrat konkrétní službu IPTV a stáhnout skutečný seznam stop a zadat registrační data do televizoru.

Důležité! Než stáhnete konkrétní widget, musíte se ujistit, že model televizoru podporuje.

Jak nastavit Digital Airtime Television?

Před pokračováním s nejvíce konfigurace Digital Airtal Television, pojďme řešit přípravu. Budete potřebovat, především anténa, kterou musíte nejprve získat nebo nainstalovat (pokud máte vlastní). Anténu můžete také vypočítat tak, aby nedošlo k žádným problémům s délkou kabelu. Samozřejmě, Samozřejmě, televizor s podporou digitálních kanálů. Věnovat zvláštní pozornost tomu, protože ne všechny televize je mohou vzít.

Máte-li pozitivní odpověď na tyto dvě otázky, tj. Máte anténu a televizor schopný přijímat digitální kanály (má speciální vestavěný přijímač), můžete se přesunout. Pokud jde o přijímač, pak pečlivě přečtěte pokyny pro použití Smart TV. Tyto informace jsou uvedeny v něm.

Univerzální metoda

Níže uvedená metoda není zcela univerzální, ale spíše společná. To znamená, že princip posloupnosti akcí bude sbíráno s ostatními, ale budou některé položky menu nebo knoflíky. Proto můžete vyzkoušet své logické a analytické schopnosti ve skutečnosti a nakreslit analogii s přístrojem. Pokud pochybujete o sobě nebo nechcete komplikovat svůj život, pak níže naleznete pokyn pro televizi (jsou považovány za Samsung, LG a Philips). V každém případě jsme šli dále:

 • Připojte anténu na TV se speciálním připojením.
 • Nyní si vezmeme do rukou ovládacího panelu televizoru a klikněte na „Menu“. Toto tlačítko je obvykle největší a nachází se v dostupném a viditelném místě.
 • Dále potřebujete najít možnosti nebo nastavení, kde pro ně budete potřebovat automatický režim.
 • Pokud je to nutné, můžete zadat zdroj signálu (to je přirozeně kabel) a poté vyberte digitální kanály. S každou kladnou volbou klepněte na tlačítko OK nebo „Další“.
 • Určete, že potřebujete úplné vyhledávací kanály. Zde se objeví, pole vyplní data. V tomto případě zadejte následující informace (Všimněte si, že pokud existuje vyhledávání sítí pro kanály, nemusíte tyto údaje zadat):
 • Pro frekvenci platí hodnotu rovnou 314 MHz 6875 ks / s
 • Dobře, modulace. 256
 • Klepněte na tlačítko Long-Awaited tlačítko „Start“ nebo „Start“. Zbývá čekat na dokončení procesu, po kterém si můžete vychutnat sledování televizních kanálů ve vyšší kvalitě, protože váš televizor bude moci vzít digitální vysílání televize.

Televize Samsung

 • Stejně jako v předchozích instrukcích nejprve připojte anténu do Samsung TV.
 • Pomocí speciálního tlačítka na ovládacím panelu Přihlaste se k nastavení zařízení.
 • V seznamu, který se zobrazí, budeme potřebovat kartu vysílání (nebo jiného jména, kde je tažena ikona antény), kde je položka „anténa“, musíte určit, že připojení se provádí pomocí kabelu.
 • Poté otevřete položku nabídky „Země“. Zde zvolíme „jiné“.
 • Nyní se okno musí zobrazit před zavedením speciálního kódu PIN. Výchozí. 0000 Pokud jste nic nezměnili.
 • Pokud přístroj opět musí zadat zdroj signálu, pak si nemyslí tím, že si vyberete kabel.
 • Dále nastavte následující nastavení vyhledávání: Rychlý režim, automatický výběr síťového stavu. Nezapomeňte také vyplnit tato data:
 • Pro frekvenci platí hodnotu rovnou 314 MHz.
 • Pro přenosovou rychlost. 6875 ks / s.
 • Dobře, modulace. 256.
 • Jak často píšou na internetu, „zapnout režim Hachico“. a počkejte na konec procesu. S úspěšným dokončením se vám podaří připojit digitální kanály k televizoru.

TVS LG

 • Přišla fronta LG Smart TV. Jen v případě, že se opakujeme o našem prvním kroku. připojte anténu do televizoru.
 • Dále otevřete nastavení zařízení pomocí tlačítka na dálkovém ovladači.
 • Budeme muset najít parametry země, kde by mělo být zvoleno Finsko nebo Německo.
 • Další etapa. Auto Power Channels. Je to i bez jakýchkoliv problémů naleznete v záložce menu s taženou anténou.
 • Dále budeme muset specifikovat, který z nich máme typ připojení. Jak víte, je to kabel. Proto je zde volba je zřejmá a myslet na dlouhou dobu.
 • Dostáváme se do speciálních nastavení, kde zadáte data již známá (pokud čtete předchozí položky). Pokud ne, podíváme se na:
 • Pro frekvenci platí hodnotu rovnou 314 MHz.
 • Přenosová rychlost. 6875 ks / s.
 • Modulace. 256.
 • Čekání na konec vyhledávání digitálních kanálů. Pokud všechno šlo dobře, můžete si prosím prohlédnout jakýkoliv přenos v digitální kvalitě.

Okamžitě zmínit o automatické aktualizaci kanálu na televizorech LG. Tato funkce není všechny modely. Pokud je takový, nemůžete vytvořit nové vyhledávání. televizor udělá vše pro vás. Toto nastavení je nastavitelné, takže pokud je to žádoucí, vypne se v parametrech.

Televize Philips

Jak je uvedeno výše, metoda se prakticky neliší od předchozích, kromě názvů položek menu a některých záložek. Pojďme pokračovat:

 • Připojte anténu k televizoru a přejděte na kartu Nastavení v menu Konfigurace pomocí dálkového ovladače.
 • Zobrazí se s parametry. Potřebujeme „nastavení kanálu“.
 • Dále vstoupíme do automatické instalace, kde systém oznámí aktualizaci seznamu kanálů. Nebojíme se, ale klikněte na tlačítko „Start“.
 • Nyní musíte kliknout na přeinstalaci kanálů, pak označte Německo nebo Finsko jako země.
 • Po provedení manipulace budete muset nastavit typ připojení. „kabel“.
 • Je čas umístit některé parametry pomocí bodu instalace. Zde musí být rychlost rovna 314.
 • A nyní, po mnoha manipulaci s nastavením a vyhledáváním potřebného menu, jsme dosáhli cílové čáry: klikněte na „Start“ a počkejte na dokončení procesu. Na konci je vaše plodná práce deklarována hotová.

Připojení IPTV na televizoru Philips

Instalace IPTV na modelech této značky je poměrně jednoduchá, potřebujete jen několik akcí:

 • Připojte zařízení Philips do routeru s přístupovým bodem.
 • Stiskněte tlačítko Domů na konzole, zadejte nabídku Konfigurace.
 • Otevřete kartu Provozní režim v nastavení sítě, v okně, které se zobrazí, zadejte hodnotu DNS, abyste získali připojení k Internetu.

Nyní vše, co zbývá být provedeno, je stáhnout widget, s níž se podíváte na IPTV na televizoru Philips, a volba zcela zcela závisí na vašich preferencích.

Jak nastavit digitální televizi na „Smart TV

Pro majitele „inteligentní technologie“ je k dispozici bezplatné prohlížení mnoha kanálů, které jsou vysílány kabelovou televizí. Nevěděl o takovém bonusu? Říkáme, jak nakonfigurovat kanály na „Smart TV“ pomocí softwarového modulu pro IP televize.

Chcete-li sledovat kanály, které jsou vysílány v kabelové televizi bez platby, jsou zapotřebí následující podmínky:

Pokud víte, jak používat App Store, můžete bezpečně zahájit nastavení. Musíte provést následující posloupnost operací:

 • Zadejte online obchod a nainstalujte program SS IPTV.
 • Zadejte nastavení kliknutím na odpovídající ikonu.
 • Přidat seznam přehrávání.
 • Vyberte požadovaný kanál pro zobrazení.

Při prvním připojení Play Sisty musíte vyplnit. Měli byste buď ručně předepisovat adresy v nastavení přijímače televizoru, nebo připojit počítač, a už jej používat k vyplnění seznamů skladeb. Druhým způsobem je nepochybně výhodnější.

Play listy lze nalézt na webových stránkách SS IPTV nebo na zdroje jiných poskytovatelů. Počet externích playlistů není omezen. Vnitřní seznam přehrávání pouze v jedné kopii.

Chcete-li stáhnout seznam externího přehrávání, musíte zadat kartu „Content“, vyhledejte „Externí“ kategorii a klikněte na „Přidat“. Měli byste zadat název seznamu a jeho adresy URL.

Chcete-li přidat interní seznam přehrávání, musíte jít do adresáře „General“ a klepněte na položku „Získání“. Seznam je platný během dne nebo generování další kombinace kódování. Symboly by měly být zapsány do editoru Play-list na webových stránkách SS IPTV.

Existují i ​​další programy pro práci s IP TV: Peerstev, Vintera.TV nebo Forkplayer.

Pro SMART „Samsung TVS 5 nebo 6 series vydaná později než rok 2010 je k dispozici pohodlný způsob připojení k digitálnímu vysílání. Jak konfigurovat kanály na „Smart TV“ „Samsung“ v tomto případě? Sledujte jednoduché pokyny:

 • Stáhněte si program NSstreamlmod.
 • Aktivujte funkci Smart Hub.
 • Stiskněte tlačítko A.
 • Přihlaste se na kartu „Vytvořit účet“. Zadejte uživatelské jméno (výchozí nastavení) a hesla (výchozí náklady 123456).
 • Klikněte na ikonu „Vytvořit účet“.
 • Znovu zadejte přihlašovací jméno a heslo.
 • Klepněte na tlačítko Nástroje na konzole a vyberte adresář „Nastavení“.
 • V seznamu příkazů vyberte možnost Vyvinout „.
 • Zadejte IP adresu serveru do pole „Setup Address“. Nyní IPTV služba je nainstalována na televizoru.
 • Přihlaste se ke kartě „Synchronizace aplikace“ a stiskněte klávesu Enter.
 • Najít a spustit program NSstreamlmod.
 • V poli URL seznamu stop 1 zadejte požadovanou adresu.

Po provedení tohoto jednoduchého algoritmu do „Samsung“ s funkcí „SMART“ bude konfigurována digitální televize.

Na Smart TV můžete zobrazit a veřejné kanály. Jak nastavit televizor přes „Smart TV“? Nic těžkého. Dost na to, aby provedly jednoduché akce:

 • Otevřete nastavení.
 • Vyberte kategorii „kanály„.
 • Přihlaste se do podkategorie „Automatické vyhledávání“.
 • Zadejte anténu nebo kabel jako zdroj signálu.
 • V záložce „dodavatele“ vyberte „Ostatní“.
 • Označte frekvenci hranic.
 • Aktivovat „Hledat digitální a analogové kanály“.
 • Počkejte, dokud systém nedokončí vyhledávání.

Tato funkce bude potřeba být několik uživatelů, ale v regionech je místní televize někdy vysílán pouze v analogovém formátu.

Jak nakonfigurovat bezdrátové připojení „Smart TV“ k „Samsung

Pokud máte ve vaší oblasti dobrý mobilní internetový signál, můžete připojit Smart TV přes vestavěný modul Wi-Fi. Pokud v televizním přijímači neexistuje žádná možnost, budete muset zakoupit speciální bezdrátový adaptér USB.

Pokud neexistuje konfigurovaná síť Wi-Fi ve svém domě nebo bytu, musíte si koupit směrovač a konfigurovat jej pro parametry příručky Internet Signal nebo Automaticky.

Pro ruční ovládání v nastavení televizoru: 1. Klikněte na ikonu „Síť“. 2. Na kartě „Nastavení“ naleznete v části „Typ“. 3. Zvolte „Bezdrátové připojení“ (v některých modelech. „kabel“).

Chcete-li automaticky konfigurovat, vyberte funkci „Get Automaticky“. Vestavěný televizní program najde všechny dostupné bezdrátové připojení a nabídne seznam. Vyhledejte svou místní síť Wi-Fi a zadejte heslo.

Pokud jste správně dokončili připojení, ikona, která si všimne, že připojení k Internetu je nainstalována na obrazovce. Chcete-li plně konfigurovat televizor „Samsung“ na „Smart TV“, musíte provést několik dalších akcí:

V hlavní nabídce vyberte možnost „Podpora“. 2. Aktivace funkce Smart Hub. 3. Spustit službu, která překonává systém.

Pokud děláte vše v pořádku, funkce „Smart TV“ se zapne. Nyní si můžete vychutnat sledování zařízení ve vysoké kvalitě. Vzhledem k tomu, digitální kanály vysílat zvuk ve stereo formátu, můžete připojit televizor do domácího kine akustiky, aby se skvělý zvuk. (Můžete provést odkaz na článku „Jak připojit domácí kino“ od 18.03.devatenáct)

U vlastníků modelu, který podporuje technologii přístupu plug-přístup, je otázkou, jak konfigurovat televizor Samsung na „Smart TV“ vyřešen velmi snadno. Algoritmus akcí:

Vložte flush kartu nebo jiný pohon v USB USB. 2. Vyjměte jednotku, když bliká indikátor. 3. Vložte kartu Flash do slotu pro přijímač televizoru. 4. Počkejte, až systém dokončí automatické nastavení. 5. Odstraňte úložiště.

Technika je nyní připravena k naplnění svých „inteligentních“ funkcí.

Technika této značky je vybavena operačním systémem WEBOS. Toto je váš vlastní rozvoj korporace „El Ji Electronics“, který otočí televizní přijímač v multimediálním centru. Zjistíme, jak nakonfigurovat „Smart TV“ na LG TV.

Chcete-li aktivovat funkce „SMART“, musíte navázat připojení k celosvětové internetové sítě. Připojení se zkroucenými dvojicí a ethernetovými konektory podobně jako takové operace pro Samsung Gadgets, které jsme popsali výše. Řekněte o konfiguraci bezdrátového připojení.

Chcete-li připojit Smart TV LG na internet přes bezdrátový kanál, musíte provést následující posloupnost akcí:

 • Přihlaste se nastavení televizoru.
 • Vyberte kartu „Připojit k wi-fi“ v menu „Síť“.
 • Vyberte si „LAN“ ze seznamu a na dálkovém ovladači klepněte na tlačítko „OK“.
 • Zadejte heslo „wi-faya“.
 • Klepněte na tlačítko Připojit.

Pokud jste udělali v pořádku, systém označuje místní bezdrátovou síť „zaškrtnutí“. Zbývá pouze stisknutím tlačítka Smart na dálkovém ovladači.

Seznam výchozích aplikací se zobrazí v dolní části obrazovky. Vyberte a spusťte dálkovým ovladačem. Přidání dalších aplikací stiskněte tlačítko Moje aplikace na zařízení D / Y. V zobrazené nabídce vyberte kartu úložiště LG.

Služba zobrazí seznam všech aplikací, které jsou k dispozici vašemu televizoru. Vybraná a nainstalovaná aplikace se zobrazí v dolní části obrazovky v úplném seznamu nainstalovaných programů.

Tato technologie je navržena tak, aby zjednodušila připojení k internetu. Nejprve se ujistěte, že televizor a router podporují tuto funkci. Pokud je výsledek pozitivní, stačí provést několik jednoduchých akcí:

 • Otevřete kartu „Menu“.
 • Jdi do nastavení“.
 • Aktivovat WPS.
 • Stiskněte stejné tlačítko na adaptéru a udržujte přibližně minutu.
 • TV OS zobrazí zprávu o připojení.

Není třeba registrovat nic a konfigurovat. všechny operace jsou automatizované.

Ostatní SMART TV TV

Obchody aplikací obsahují tisíce programů, které stahují uživatele, aby splnily své požadavky. Existuje však několik, které jsou instalovány v téměř každé Smart TV.

Youtube

Nejoblíbenější služby pro prohlížení a umístění obsahu videa. Kromě obrovského archivu filmů, televizních seriálů, dokumentárních let pouze v rusko-mluvícím segmentu videa hostingu, více než 20 000 kanálů různých témat jsou vysílány: koníčky, satira, dobrodružství, fitness, proudy her a t. P. YouTube může vytvářet osobní kanály, stáhnout válečky, vysílat přímé zprávy, připojení k škrtům. Pro mnoho, váš kanál na službě se stává zdrojem příjmů. Nedostatků. na Youtube stále více a další reklama. Chcete-li se zbavit, správa služeb nabízí předplatné prémiové

HD videobox

Nejlepší zdroj pro Free sledování filmů a televizních seriálů na zařízení se systémem Android. Obrovská databáze filmů a seriálů, několik zdrojů vysílání. Filmy v aplikaci jsou rozděleny do kategorií: podle hodnocení, popularity, rok. Kvalita obrazu je vybrána. s nízkou rychlostí internetu, můžete pokračovat v prohlížení snížením kvality. Existuje reklama. Chcete-li jej odstranit, můžete si zakoupit verzi plus. To také implementuje funkce vytváření osobních seznamů seznamů a stahování filmů. Přehrávač třetí strany musí být nainstalován na zařízení.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS