Jak připojit volant s pedály do počítače. Instalace herních zařízení

Proč se volant nepřipojí k počítači. Jak připojit volant hry k počítači. Kalibrace a ověření. Připojení volantu k počítači a konfiguraci regulátoru mohu připojit volant k notebooku

Globální počítačový aplikační průmysl vyvíjí Sevenmile kroky. Hlavním úkolem developera. Podobný jak je to možné pro hru na realitu, a mnoho to je vynikající: moderní videohry opravdu zachytit a ponořit uživatele hlavou do světa virtuality. Kompletní gamut pocitů z kvalitativně vyrobené hry bude vždy pomoci vysoce kvalitním řídicím zařízením. Například Gamepad pro sportovní simulátory. Joystick pro letecké linky nebo volant pro všechny druhy závodů. Nejvíce technologických závodních manipulátorů jsou volantem s pedály a převodovkou. V tomto článku se pokusíme zjistit, jak nakonfigurovat volant s pedály na počítači pro přehrávání pohodlných simulátorů.

První etapa práce s novým zařízením, ať už je to joystick, tiskárna nebo jiný příklad, je instalace softwaru. Spustíme disk, který jde s přístrojem, a pomocí kroků nabídnutých průvodcem instalací, nainstalujte ovladač. Můžete také nainstalovat nové vybavení z ovládacího panelu. Chcete-li to provést, v „Ovládací panel“ najdeme „Instalace zařízení“, pak vyberte naše zařízení ze seznamu a klikněte na tlačítko Další „. Poté zadejte cestu k instalačnímu souboru a klepněte na tlačítko „OK“. Instalace bude automaticky provedena.

Pokud nemáte žádný software, mělo by být staženo na webových stránkách vývojáře a instalovat ovladače přes ovládací panel nebo jiným způsobem.

Po instalaci ovladačů připojujeme naše zařízení k počítači. Ovladač je zpravidla připojeno pomocí USB kabelu.

Chcete-li se ujistit, že volant pracuje normálně, otevřete „Ovládací panel“, vyberte „Herní zařízení“ a ujistěte se, že podpis „O / C“. Dále klepněte na pravé tlačítko myši na „O / C“, přejděte na „Vlastnosti“ a otestujte výkon pedálů, volantu, tlačítek a přepínačů: Když jsou zapojeny do obrazovky, vše by mělo být správně zobrazeno.

Otevřete závodní simulátor, vyhledejte nastavení ovládání a vykazujte náš manipulátor jako hlavní typ řízení. Na stejném místě v nastavení kontroly, kterým budeme cílem zavést citlivost volantu, stupeň otáčení, sílu návratu a dalších parametrů pro vlastní pocity. Nastavte volant dokonale poprvé nebude fungovat. Nastavení musí být opakovaně testováno během hry, ale výsledek bude věnován strávenému úsilí.

RADA. Při připojení ke správnému provozu zařízení je lepší použít značkový vodič, který je součástí soupravy.

Pokud nejste spokojeni s provozem zařízení, a ve hře nastavení není možné tento problém vyřešit, můžete manipulátor kalibrovat pomocí vestavěného utility operačního systému Windows. Chcete-li to provést, vyberte položku „Zařízení a zvuk“ v ovládacím panelu, poté otevřete „Zařízení a tiskárny“, v seznamu, který se zobrazí náš manipulátor a zavolejte kontextové menu stisknutím pravého tlačítka myši. V nabídce se otevře, vyberte „Parametry“ a „Calibrate“. Otevře se okno nastavení hardwaru, ve kterém můžete upravit potřebné vlastnosti řízení, pedály a tlačítka.

Pro některá zařízení jsou k dispozici další nástroje, které usnadňují nastavení pro různé hry. Například, Logitech rodina vyvinula program profilu Logitech, který umožňuje vytvořit a konfigurovat profil pro každou hru. Pokud použijete tento nástroj, nemusíte kopat ve hře. Když začnete nastavit svůj profil automaticky zapnout.

Jak připojit volant k počítači. instrukce

Otočte si vlastní klávesnici do závodního stroje kokpitu jen. stačí koupit volant a pedály. Jsou vybaveny standardními USB kabely, které mohou být připojeny ke všem konektorům. Nicméně, to často nedochází a PC „nevidí“ Instalace hry.

Funkce pro hru gta

Hrací stanice GTA je připojena k popsané metodě Windows 7. to znamená, že je nutné připojit volant a pedály, které mají být připojeny, pak se připojte k počítači a po instalaci ovladačů a kalibrace můžete přehrát.

Všechno se děje častěji. počítač okamžitě identifikuje zařízení, což hráčům získá příležitost okamžitě zapnout ve hře.

Funkce při nastavení simulátoru posádky

V simulátoru CREW, abyste jej plně použili, musíte projít dvěma fázemi:

V režimu „Zobrazit“ nastavíte „Kategorie“, otevřete pododdíl „Přidat zařízení“

Zvýrazňujeme ovladač myši ze seznamu nebo klikněte na tlačítko „Instalovat z disku“, klepněte na tlačítko „Další“

Instalací ovladačů připojte herní zařízení prostřednictvím standardních kabelů USB.

Parametry simulátoru, jejich nastavení

Můžete hrát okamžitě. s instalovanou tovární nastavení. Obvykle hráči přicházejí jinak: Spusťte závodní simulátor, v nastavení nastavte požadované zařízení. například volant. jako hlavní řídicí prvek. Zde zde následující parametry „zkroucené“

Jaká je optimální možnost, není možné přesně říci. určuje každý hráč nezávisle v procesu hry, který odkazuje na své vlastní pocity.

Chcete-li usnadnit tento úkol, můžete také použít nástroje. Například, Logitech Profiler. stačí nakonfigurovat svůj vlastní profil v něm a vyzvedne se pro zadané parametry jakékoli uživatelské hry.

Vytvořit profil v Logitech Profiler

  Přejděte na oficiální stránky https: // podpora.Logitech.com / ru_en / stahování, klikněte na kartu „soubory“.

Na webových stránkách oficiálního Logitech klikněte na kartu „Soubory ke stažení“

Ze seznamu vyberte „Logitech Gaming Software“, odpovídající bit, klepněte na tlačítko Stáhnout „

Klikněte levou myš přes stažený soubor

Klikněte na „Ready“ a zaznamenáváte příslušnou položku pro restartování

Klikněte na tlačítko „Procházet“, otevřete cestu ke spustitelný souborový soubor

Jaké problémy mohou vzniknout v posádce

Aplikace Logitech Profiler také umožňuje vyřešit řadu problémů, protože mnoho uživatelů zklamaný v simulátoru CREW, a to:

 • Příliš citlivý volant. přesněji, improvizované auto zkroucené z jednoho doteku na volant;
 • Otočit se pouze zkroucením volantu na maximum;
 • Zadané parametry profilu logitech profileru nejsou spuštěny.

To je způsobeno konfliktem vlastních nastavení s těmi, kteří požádali výrobce.

  Nástroj vytváří profil pro simulátor CREW (instrukce profilu je považována za mírně vyšší).

Přejděte na kartu „Profil“, pak „Vybrat profil“

Klikněte na řetězec „Konkrétní nastavení hry“

Odebrat zaškrtnutí pomocí volby „Povolit hru upravit nastavení“

Připojte tedy volant a pedály jsou velmi jednoduché. i děti se s tím zvládnou. Stačí číst pokyny pro zařízení a použít ke stažení programů pouze důvěryhodným portálem.

Jak připojit volant

Přečtěte si více: Udělejte tabulku v aplikaci Word a vyplňte jej

Nicméně nebudeme urazit volant, není to flash disk

Ale jak to říct, volant a pedály nejsou stále flash disk, nemusí jít na takový elementární. Kromě toho, s největší pravděpodobností bude fráze jiná, něco jako „zařízení není připraveno“ nebo „zařízení není rozpoznáno“.

Nic strašného, ​​je to normální kurz věcí. To znamená, že systém nepoznal vaše závity, nemá řidiči pro ně a nabízí je navázat samostatně.

Chcete-li to provést, vložte disk jednotky CD pomocí posilovače řízení a pedály, je tento disk zahrnut do balíčku produktů. Instalační program zařízení z disku se spustí automaticky. Nainstalujte všechny ovladače a programy mohou restartovat počítač.

CD-Disk s softwarem řízení a pedálu

Dále nebudete používat pedály a volant pro závody na systémových souborech, ne v „Tento počítač“ pro použití tohoto zařízení a la senna.

Proto pro testování instalace musíte spustit nějakou hru a pokusit se řídit boost, nezapomeňte zpomalit a urychlit pedály.

připojit, volant, pedály, počítače, instalace, herních

Jak připojit volant do počítače s okny?

Připojení volantu a pedálů do herní počítače se provádí podle schématu, obvyklé pro všechna řídicí zařízení. klávesnice, myši, joystick nebo gamepad. Jsou vybaveny USB portem, díky kterým se vyskytuje „Hot Connection“. počítač okamžitě rozpozná zařízení a umožňuje jejich použití. Zvažte tento proces Přečtěte si více.

Pokud se po zapnutí na USB-port, nic se nestalo, nebo volant nefunguje, jak bych chtěl, budeme potřebovat sadu řidičů nebo speciálního softwaru. Zpravidla to najdete na stránkách. Také nebrání pokynům pro zařízení, ve kterých jsou často dány komplexní odpovědi na všechny otázky. Nacházíme disk, vložíme jej do jednotky a spusťte instalační program. Pokud po předchozím kroku, volant nevydělal, nemusí být stanoven systémem. Chcete-li to zkontrolovat tento odhad, jdeme do menu „Start“, otevřete „Ovládací panely“, v ní položka „Zařízení a zvuk“. V systému Windows 7 se nachází pododstavec „Zobrazit zařízení a tiskárny“, ve kterém budou označena všechna připojená herní zařízení, včetně volantu. Pokud tam není volant, v levém horním rohu hledáme tlačítko „Add“, stiskněte jej a uveďte systém vyhledávání dostupných zařízení. Když je zařízení nalezeno, vyberte jej a klepněte na tlačítko „Další“. Chcete-li kalibrovat herní posilovač řízení, vraťte se zpět na „Start“. „Standard“. „Spustit“ a zadejte příkaz „Joy“ v příslušném řetězci.CPL „. Seznam pracovních zařízení se zobrazí v okně, které se otevře. Chcete-li je konfigurovat, klepněte pravým tlačítkem myši vpravo a vyberte položku „Vlastnosti“. Podobně je volant kalibrován přes „ovládací panel“. „Zařízení a zvuk“. V sekci Herní zařízení vyberte příslušné, klepněte na tlačítko „Vlastnosti“, získejte dialogové okno s kartou „Setup“. Tlačítko „Calibrate“, které používáme. V režimu kalibrace uživatel indikuje normální polohu volantu (joystick, gamepad) a jeho maximální odchylky na všech osách, stejně jako speciální polohy, reakce tlačítek a jiných řídicích struktur. Vzhledem k tomu, že všechny informace o procesu testování se zobrazí na obrazovce, ujistěte se, že volant reaguje, jak potřebujete. Zde je malý seznam her s použitím řízení a pedály:

 • Euro Truck Simulátor 2;
 • Auto klubová revoluce;
 • Závod.Řidič.Mřížka.;
 • Řidiče paralelní linie;
 • Testovací jednotka neomezená;
 • Rfaktor (mody různých let);
 • Colin M’cray Rally série;
 • Richard hoří rally;
 • Žít pro rychlost;
 • Řidič TOCA RACE 3;
 • F1 Challenge 99-02;
 • Challenge BMW M3;
 • Truckers 2;
 • NFS undergraundd a nejžádanější;
 • Gtr Series.

V případě, že se vyskytnou problémy, zkontrolujte kompatibilitu volantu s hrubou, minimálními a doporučenými požadavky. Podobná regulační zařízení se také nedoporučuje být skladována pod vlivem přímého slunečního světla, pokles na podlahu nebo otočit svůj kabel. Každý tekutý zásah bude nepříznivý vliv na funkčnost volantu.

Tento článek bude projednán o rozpočtové verzi herního manipulátoru. pravidla rodiny obránce. Hlavní výhodou modelů obránce je přijatelná cena. S dobrým kvalitním zařízením je jeho cena několikrát menší než ostatní populární výrobci. Uvažované manipulátory jsou poměrně realistické přenosu chování vozidla na dálnici, vibrující v kolizích a intenzita vibrací odpovídá stupni poškození.

Jak připojit volant hry k počítači

Tento článek je především věnován těm, kteří milují závodní počítačové hry. Budeme hovořit o tom, jak připojit herní volant k počítači.

Pro ty, kteří nepředstavují své životy bez virtuálních závodů, volant je prostředkem, který pomáhá ponořit se do herního vesmíru. Ano, a management se stává mnohem realističtější. To je zvláště patrné v simulátorech. Nyní na prodej obrovské množství takových zařízení. Z jednoduchých kol s pedály do high-tech zpětné vazby, snímače nárazů, realistické převodovky. A také se objevil na prodejní kořeny v kombinaci s vestavěným gamepadem. Tak, jak to všechno připojit?

Připojení se zpravidla vyskytuje přes obvyklý USB port. Stačí připojit zařízení. Na obrazovce se zobrazí zpráva, že je detekován herní řadič. Poté vložte disk s ovladačem, musí být zahrnuta a čekat na instalaci. Pokračujte v zbytku periferie dále, jedná se o pedály a další zařízení. Konektory pro připojení jsou na zadní straně volantu. Když je vše nainstalováno, otevřete ovládací panel v operačním systému, vyberte kartu Herní zařízení. Otevře se okno a z výše uvedeného bude karta kalibrace zařízení. Kalibrace se provádí tak, že volant je přesně opakován pohyb stroje ve hře. Pokud to není provedeno, pak například při otočení volantu nebude ve hře. Ale to není všechno. Nyní jsme provedli základní nastavení. Nyní přejděte na své oblíbené závody a otevřete položku menu „Management“. Bude vybrána výchozí klávesnice. Musíte provést přeřazení na klepech. Vše hotovo? Pak můžete hrát. Podívejme se nyní zajímavé modely.

Volant Logitech G27. Vážená hračka dost, ale velmi vysoká kvalita. Tento model má velmi vysoký realistický. Například, pokud hrajete hru vlevo, volant se otočí vpravo s úsilím, téměř jako v životě. Při zasažení hry je návrat. K dispozici je také plnohodnotná 6-kroková převodovka a pedály kovové, které mají při lisování také určité úsilí. Uchopte, mimochodem, tady. Plnohodnotné řízení řízení, vytvářejí pocit sportovního auta. Mnoho tlačítek a přepínačů vám umožní nastavit správu jako vhodné pro vás. S tímto modelem budete spokojeni. Po tom, s největší pravděpodobností nechce něco jiného.

Druhý model se nám líbilo s mým odkazem na slavný model automobilů. To je thustmaster ferrari červená legenda. Jedná se o rozpočtový model, vypadá to velmi stylově. Zahrnuje nic nadbytečného, ​​jen volant a pedály. Existuje mnoho dalších tlačítek. Tento volant bude vyhovovat těm, kteří nechtějí trávit mnoho, ale zároveň koupí vysoce kvalitní vybavení.

Nyní víte, jak připojit herní volant k počítači. Jak vidíte, není to moc práce. Dostanete spoustu emocí z závodních her.

Kalibrace

Pro kalibraci připojeného zařízení existují dva jednoduché způsoby.

Stiskněte tlačítko „Start“ vlevo v dolním rohu, který se obvykle používá při dokončení práce nebo restartování.

Přejděte do sekce „Standard“, pododdíl „RUN“.

Do pole, které se otevře, zadejte příkaz JOY.CPL „, stiskněte“ ENTER „.

Otevře se se všemi identifikovanými herními zařízeními. Vyberte si z nich, klikněte na něj levým tlačítkem manipulátoru, dále otevřete sekci „Vlastnosti“.

V kartě „Parametry“ klikněte na možnost „Fail“.

Můžete začít nastavit čtením instrukcí „Průvodce kalibrací zařízení“ a provádění těchto akcí.

Druhá metoda vám umožní dělat bez nepatrných nezkušených týmů týmů, dost:

Po stisknutí tlačítka Start přejděte na nadpis „Ovládací panely“.

Pak v pododdílu „Přístroje a tiskárny“.

Dále se otevře sekce herních zařízení, klikněte pravým tlačítkem myši na název zařízení, pak na možnost „Přehrávání zařízení“.

Okno nastavení se vyskočí s kalibračním tlačítkem. A musíte kliknout.

Před uživatelem se objeví mapa nastavení tlačítek a dalších zařízení na joysticku nebo volantu, je načasován, na kterou příkaz reaguje a kolik se volant může vychýlit podél osy.

TINGING Tyto možnosti pod preferencemi, volant znovu testuje. Pokud je uživatel spokojen s tím, co vidí, můžete jít do hry.

Volant nefunguje

DŮVODY, KTERÉ JSOU NA KTERÉM NASTAVENÍ NEMÁRNÉ HRU může být několik. Všichni jsme se postupně dívali.

Viditelnost v systému

Chcete-li začít, budeme definovat, zda váš volant sám vidí samotný systém. Nejprve zkontrolujte, zda je volant připojen k počítači přes USB kabel. Pokud ano, přejděte na začátek. Kontrolní panel. Zařízení a tiskárny. Pak zjistěte své volant v seznamu zákonů. Stiskněte jej pravým tlačítkem myši a vyberte Parametry řízení herních zařízení. Okno musí otevřít, ve kterém bude seznam všech herních zařízení, která jsou aktuálně připojena k počítači. Pokud je něco jiného připojeno kromě volantu, vyberte volant v seznamu. Vyčistěte název naproti názvu OK. Pak klikněte Vlastnosti Seznam. Ve výchozím nastavení musí karta otevřít Zkouška. Stiskněte tlačítka na volantu, otočte ji a sledujte, co se stane. By měl rozsvítit červená čísla, která ukazují, že tlačítko je stisknuto. Také při otáčení volantu by se měla osa změnit (kříž v okně nebo multi-barevné pruhy). Všechny tyto akce vám ukáže, že s přilbou je vše v pořádku a je úspěšně kompatibilní s vaším systémem.

Pokud otočíte volant, stiskněte tlačítka. A žádná akce se neděje v záložce Zkouška. Takže musíte instalovat ovladače. Obvykle jdou na dystuku zahrnuty s kolečkem.

Pokud vaše volant funguje nesprávně při otáčení. Zde buď technický členění, které nemusíte eliminovat, nebo volant musí kalibrovat. Jděte do okna pro kalibraci Vlastnosti Řízení, jak je popsáno výše a vyberte kartu Možnosti. Kde stiskněte tlačítko Oktalibrate A poté postupujte podle tipů Průvodce kalibrací zařízení.

Pamatovat. Spouštěče na stranách volantu (jsou také nazývány „zaškrtávací políčko“) Duplikovat stránky pedálů, když jsou připojeny k řízení.

Pokud je to váš volant úspěšně viditelný systém, znamená to, že ve hrách, které podporují volant, bude fungovat bez problémů. Pokud jste však na této stránce, s největší pravděpodobností vaše řídící hra nepodporuje. Jdeme dále.

Nastavení ve hře

Zkuste nastavit správu ve hře samotné, kde nefunguje v volantu. V některých hrách můžete snadno konfigurovat ručně a hra bude pracovat v řízení řízení.

Chcete-li začít jít do nastavení hry a najděte tam kontrolu. Zjistěte, zda není pro různé regulátory žádné kontrolní schéma, t.na. V některých hrách můžete změnit panel klávesnice / GamePad v nastavení ovládacího prvku. Zkontrolujte nastavení, je možné otočit gamepad.

Použijte emulátor

Pokud nic z výše uvedeného nepomohlo spustit volant ve vaší hře (měl by se předpokládat závodní vrchol), pak pokračujte k nejefektivnějším způsobu, jak excitovat volant v jakékoli hře.

Snad slovo Emulátor Pro někoho se může zdát něco hrozného. Opravdu ne, všechno je velmi jednoduché a snadné. Použijeme program Xpádder. který již pomohl v revitalizaci jejich gamepadů při odstraňování jejich vzhůru. Princip práce zde boky jsou stejné. Emulujeme všechny akce z kormidla jako stisknutí kláves.

Tato metoda vám pomůže 100%, hlavní věc není líná, aby se vypořádala s programem Xpadder a bude poskytnuta vynikající práce vašeho volantu v jakékoli hře.

připojit, volant, pedály, počítače, instalace, herních

Nezapomeňte, když nastavíte profil v XPadder pro volant a nějaký definovaný hru, roll program Xpádder, ale ne zavřete!

Pokud existují otázky týkající se materiálu, zeptejte se v komentářích.

Moderní počítač vám umožní propojit spoustu různých zařízení pro sebe, z nichž některé to umožňují otočit se do herního centra. Samozřejmě, že hmotnost joysticků, gamepadů a dalších herních zařízení bude váš počítač oblíbený rekreační destinací a někdy i dospělí.

V některých případech, aby se zvýšila hru „moc“ svého počítače, stojí za to přemýšlet o akvizici těchto moderních herních zařízení jako volantu a pedály. Koneckonců, co by mohlo být lepší než řídit do nových závodů pomocí ovládacích prvků, které jsou k dispozici pro tento jezdec. Mezitím stojí za to připomenout, že jakékoli počítačové zařízení vyžaduje určité znalosti, aby ho připojilo k správně a někdy nakonfigurovat. Podobně za účelem připojení volantu a pedály do počítače budete muset strávit některé akce. Za prvé, to stojí za to zjistit při nákupu podobného zařízení, jak a ke kterému portu se připojuje. Obvykle moderní herní volant s množstvím pedálů je spojeno jedním vodičem do volného USB portu počítače, ale stojí za to objasnit prodávajícího, je to. Měli byste také přemýšlet o tom, zda je v počítači, který chcete vybavit podobné herní zařízení, odpovídající bezplatný USB port. I když je počítač používán na chvíli, obvykle všechny porty jsou již zaneprázdněni. Ty lze připojit ke skeneru, webové kamery, tiskárně a řadě dalších zařízení. V tomto případě pro připojení volantu a pedálů do počítače stojí za to zakoupit rozbočovač USB, který přidá několik volných portů. V případě, že nejsou všechny porty zaneprázdněny, není snadnější než připojení nového herního zařízení, jednoduše vložení kabelu do příslušného konektoru počítače. Stojí za zmínku, že to obvykle není dodržování spojení. Jediné zklamání, které může pochopit závodní amatér. Toto je nedostatek podpory pro taková správa zařízení v oblíbené hře.

Počítačové hry zachycují vážně a po dlouhou dobu. zejména v případech, kdy nejdůležitější napodobují jakékoli akce. Příkladem takových her je řada sportovních a dopravních simulátorů a samozřejmě, virtuální závody, ve kterých jsou dnes funkce skutečných závodních strojů téměř zcela zkopírovány a hrají takové hry, budete ponořeni do atmosféry závodní cesty, těší se ovládání automobilu. V obchodech si můžete koupit různé helmy a pedály za hry, ale všechny jsou poměrně drahé, a pokud máte určité dovednosti pracovat s mechaniky a elektronikou, můžete takové zařízení udělat sami.

Pro výrobu pracovního modulu s pedály, pre-remízy, pít a sestavovat základnu skříně z překližky o tloušťce 12 mm., s gentleboard pro pohodlné nohy. Příčná deska překližky skříně, instalovaná zevnitř, blíže k přednímu bolení zkosení, by měla být vyrobena z masivního dřeva, které bude držet napětí na pružinu refundace. Pro upevňovací pedály použijte ocelovou trubku o tloušťce 12 mm. a šrouby, které šroubujete na pedálovou trubku.

Jak připojit herní volant a pedály do počítače nebo notebooku. PC Consultant

Otočte si vlastní klávesnici do závodního stroje kokpitu jen. stačí koupit volant a pedály. Jsou vybaveny standardními USB kabely, které mohou být připojeny ke všem konektorům. Nicméně, to často nedochází a PC „nevidí“ Instalace hry.

Jak připojit volant a pedály do počítače se systémem Windows 7

Zde je vše jednoduché, protože joystick, volant, pedály, připojení k počítači ve stejném principu jako kancelářské vybavení. nejprve jsou připojeny přes port, pak je systém začne rozpoznat. Trvá až minuta. Poté můžete hru spustit a uspořádat závod, překonfigigurovat některé funkce pro naše pohodlí.

Připojte vodič pomocí konektoru USB na bezplatný USB port na notebooku nebo počítači

Toto pravidlo platí pro všechny varianty oken.

Každé zařízení do kontaktu s počítačem má odpovídající software nebo ovladače. Spíše, ty jsou přítomny v počítači. Pouze díky nim, auto identifikuje, co je k němu připojeno. Pokud nejsou, bude uživatel se o tento problém postarat.

Pokud je-li uživatel připojen volant nebo joystick a shromáždil „jízdu“, ale počítač nevnímal připojené zařízení, často znamená, že v počítači neexistuje vhodné ustanovení.

Systém dává pochopení chybové zprávy nebo fráze „zařízení není identický“.

Pokud systém nevidí připojené zařízení, poskytuje příslušnou zprávu s doporučeními

Zvládne ručně a dokonce i bez velkých zkušeností. Ovladače jsou vždy zahrnuty na disku, který je součástí hry do herního zařízení.

Řidiči s ovladači, kteří přicházejí v sadě s herním zařízením

V každém případě, drahý výrobci, kteří se starají o jejich pověst a zodpovědný za kvalitu, mají. Herní ovladače nebo program jsou staženy z oficiálního portálu firmy, který propustil hru, nebo z jiného zkušebního zdroje důvěryhodného.

Manuální regulátor nebo nastavení volantu

Dokonce i instalace nevyřeší problém: Systém, který neviděl Gamepad, nikdy nevidí. Zde je uživatel vyzván, aby vytvořil řadu jednoduchých operací:

  Stisknutím tlačítka Levice pod logem systému Windows otevřete nabídku Start.

Klikněte na levé straně pod logem Windows

V režimu „Zobrazit“ musí být „kategorie“, najdeme a otevřeme sekci „Zařízení a zvuk“

Klikněte na pododdíl „Zařízení a tiskárny“

připojit, volant, pedály, počítače, instalace, herních

Hledáme volant v zařízeních, pokud to není, stiskněte tlačítko „Přidání zařízení“

Zbývá být kalibrován a nakonfigurován regulátor, poté, co můžete spustit simulátor a přehrát.

Pro kalibraci připojeného zařízení existují dva jednoduché způsoby.

Klikněte na levé straně pod logem Windows

Přejděte do sekce „Standard“, pododdíl „RUN“

Klikněte levým tlačítkem myši na zařízení, stiskněte možnost „Vlastnosti“

V kartě „Parametry“ klikněte na možnost „Calibrate“

Čteme informace, postupujte podle pokynů „Průvodce kalibrací zařízení“

Druhá metoda vám umožní dělat bez nepatrných nezkušených týmů týmů, dost:

  Po stisknutí tlačítka Start přejděte na nadpis „Ovládací panely“.

V režimu „Zobrazit“ musí být „kategorie“, najdeme a otevřeme sekci „Zařízení a zvuk“

Klikněte na pododdíl „Zařízení a tiskárny“

Stiskem pravého tlačítka myši podle názvu zařízení, klepněte levým tlačítkem myši na tlačítko „Herní zařízení“ Řádek

Klikněte levým tlačítkem myši na zařízení, stiskněte možnost „Vlastnosti“

V kartě „Parametry“ klikněte na možnost „Calibrate“

Před uživatelem se objeví mapa nastavení tlačítek a dalších zařízení na joysticku nebo volantu, je načasován, na kterou příkaz reaguje a kolik se volant může vychýlit podél osy.

TINGING Tyto možnosti pod preferencemi, volant znovu testuje. Pokud je uživatel spokojen s tím, co vidí, můžete jít do hry.

Hrací stanice GTA je připojena k popsané metodě Windows 7. to znamená, že je nutné připojit volant a pedály, které mají být připojeny, pak se připojte k počítači a po instalaci ovladačů a kalibrace můžete přehrát.

Všechno se děje častěji. počítač okamžitě identifikuje zařízení, což hráčům získá příležitost okamžitě zapnout ve hře.

Funkce při nastavení simulátoru posádky

V simulátoru CREW, abyste jej plně použili, musíte projít dvěma fázemi:

V režimu „Zobrazit“ nastavíte „Kategorie“, otevřete pododdíl „Přidat zařízení“

Zvýrazňujeme ovladač myši ze seznamu nebo klikněte na tlačítko „Instalovat z disku“, klepněte na tlačítko „Další“

Instalací ovladačů připojte herní zařízení prostřednictvím standardních kabelů USB.

Můžete hrát okamžitě. s instalovanou tovární nastavení. Obvykle hráči přicházejí jinak: Spusťte závodní simulátor, v nastavení nastavte požadované zařízení. například volant. jako hlavní řídicí prvek. Zde zde následující parametry „zkroucené“

Jaká je optimální možnost, není možné přesně říci. určuje každý hráč nezávisle v procesu hry, který odkazuje na své vlastní pocity.

Chcete-li usnadnit tento úkol, můžete také použít nástroje. Například, Logitech Profiler. stačí nakonfigurovat svůj vlastní profil v něm a vyzvedne se pro zadané parametry jakékoli uživatelské hry.

  Přejděte na oficiální stránky https: // podpora.Logitech.com / ru_en / stahování, klikněte na kartu „soubory“.

Na webových stránkách oficiálního Logitech klikněte na kartu „Soubory ke stažení“

Ze seznamu vyberte „Logitech Gaming Software“, odpovídající bit, klepněte na tlačítko Stáhnout „

Klikněte levou myš přes stažený soubor

Klikněte na „Ready“ a zaznamenáváte příslušnou položku pro restartování

Klikněte na tlačítko „Procházet“, otevřete cestu ke spustitelný souborový soubor

Manuální regulátor nebo nastavení volantu

Dokonce i instalace nevyřeší problém: Systém, který neviděl Gamepad, nikdy nevidí. Zde je uživatel vyzván, aby vytvořil řadu jednoduchých operací:

Zbývá být kalibrován a nakonfigurován regulátor, poté, co můžete spustit simulátor a přehrát.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS