Jak připojit Wi-Fi na Samsung Tablet. Vyhledávání veřejných místech

Jak sledovat film s tabletem v televizi: 5 strmých způsobů

Připojení jakékoli tablety k televizoru umožňuje sledovat filmy, poslouchat hudbu, zadejte populární aplikace na velké obrazovce. Tablet Připojení k moderní televize není obtížné, což neřeknete o starších modelech, ke kterému se připojí k tvrdším. Příčina všech druhů problémů nemůže podporovat televizní standardy, staré metody připojení, pro které jsou adaptéry potřebné a t.D. V tomto článku zvažte všechny možné problémy, které mohou nastat při propojení zařízení a metod řešení vznikajících problémů.

Chcete-li zjistit možnost propojení gadgetu s televizorem, musíte vědět, pokud je to nutné bezdrátové bezdrátové sítě, co přesně. Vzhledem k velkém množství vybavení musíte zkontrolovat, zda je možné vytvořit přístupový bod na zařízení nebo připojení k síti Wi-Fi. Pro ty, kteří nerozumí tomuto tématu, v článku podrobně popisují, jak určit možnou verzi synchronizace zařízení a co bude uživatel povinen udělat.

Chcete-li začít s článkem, seznamy možných způsobů připojení:

 • Bezdrátová síť Wi-Fi, existuje téměř každá moderní chytrá televize.
 • HDMI Inteeis, je ve starších televizích (po roce 2008.).
 • Kompozitní kabel (Tulipán).
 • USB nebo mini USB konektor. Je to poměrně vzácné.
 • S pomocí měničů. Extrémní způsob, pokud nejsou žádné další možnosti.

Existuje mnoho způsobů, což znamená, že na samém počátku bude pouze určit, který z nich je vhodný pro toto zařízení. Je nutné zvážit, že se jedná o uživatel, který se chce dostat, když je zařízení připojeno k televizoru: Přenos souborů ze zařízení do televizoru, vysílání ze zařízení nebo HDD.

Router

První fáze tohoto Wi-Fi na tabletu se připojuje a konfiguruje routeru. Chcete-li začít, vyberte místo pro instalaci. Může to být stůl, police nebo dokonce zeď (v tomto případě budete potřebovat pár hmoždinek, abyste se dostali do zdi pro upevnění). Místo musí být vybráno tak, aby příchozí vodič z poskytovatele a zásuvky od 220 V. Dále první z nich se připojuje k modrému konektoru na routeru. Napájecí zdroj je instalován ve výstupu a kabelu. v jacku routeru. V této fázi nemůže bez stacionárního PC nebo notebooku. Jsou připojeny k některému ze 4 zbývajících hnízd pomocí samostatného kabelu. Otočte jej stisknutím odpovídajícího tlačítka. Po stažení směrovače přejde do svých nastavení s PC. Chcete-li to udělat, spusťte prohlížeč a zavést 192.168.jeden.jeden. V odezvě, budete muset zadat přihlašovací přihlašovací jméno a heslo, které jsou uvedeny v dokumentaci pro router. V sekci s názvem „Bezdrátové sítě“ zadáte název přístupového bodu a hesla. Je nutné vybrat typ šifrování WPA2 a vytvořit to automatický restart. Poté je vypnutý počítač a router je připraven k provozu.

Zařízení může být vybaveno jedním ze dvou operačních systémů. V souladu s tím budou další manipulace závisí na typu. Nejprve budeme analyzovat algoritmus akce v systému Android OS:

 • Jak víte, tento typ zařízení pro funkčnost je podobný standardnímu smartphonu. Proto můžete provádět plán přes rychlý přístup. Chcete-li to provést, protáhnout horní část obrazovky otevřete některé funkce. Poté budete k dispozici menu. Je možné najít správná tlačítka. Ve vaší situaci byste měli kliknout na ikonu antény (Wi-Fi).

Odkaz! Chcete-li dosáhnout výsledku, stačí kliknout na něj, pak zařízení automaticky spustí vyhledávání otevřených sítí.

 • Kromě toho můžete použít mírně odlišný způsob. Nejdříve musí jít do menu. Chcete-li najít štítek s názvem „Nastavení“. Nyní můžete kliknout pouze na řetězec Wi-Fi a zapnout adaptér.
 • Chcete-li přímo konfigurovat, musíte se odkazovat na seznam dostupných sítí. V něm musíte najít požadované připojení a držet ho několik sekund s prstem. Potom zvýrazněte okno, ve kterém budou akce nabízeny: Připojit, mazat nebo změnit. Si vybrat poslední pojmenované. Potom můžete zadat příslušné heslo a zkontrolovat před řetězcem „Advance“. Poté můžete vybrat buď „Vlastní“ nebo DHCP v parametrech IP. Pomocí sekundy můžete ručně nastavit hodnoty.

Co se týče iOS, je to trochu jinak.

 • První věc se změní na zařízení. Pak je důležité být přenesen do parametrů pomocí tlačítka „Nastavení“.
 • Dále byste měli najít možnost Wi-Fi a přímo zapnout.
 • Tablet vyžaduje čas rozpoznat dostupné položky. Na obrazovce se tedy zobrazí názvy všech možných připojení. Musíte nainstalovat požadovaný.
 • V případě potřeby budete muset zadat kód, který je žádoucí vědět předem. Častěji je předepsán v přiložených pokynech pro router. Pokud je postup popraven spolehlivě, bude to horní část gadgetu.

Může se stát, že tato volba nebude pomáhat z důvodu nedostatku přístupu. Pak byste měli odkazovat na jinou verzi provedení:

 • V rozvržení ukazatelů výkonnosti musíte kliknout na „Ostatní.“.
 • V okně Otevřít byste měli zadat jméno a další informace o síti.
 • Pak budete muset stisknout „bezpečnost“. Má některé odrůdy. Musíte si vybrat příslušný. Nezapomeňte uložit změny.
 • Zůstane nad výše uvedenými kroky: Nastavte přiřazené heslo a připojeno.
připojit, wi-fi, samsung, tablet, vyhledávání

Bezdrátové problémy s bezdrátovým připojením

Pokud uživatel chce uživatel připojit domácí internet na tabletu a používá Wi-Fi, který je distribuován přes směrovač, může se stát, že tableta se nepřipojí k Wi-Fi, nevidí síť nebo je připojen zařízení Wi-Fi, ale neexistuje žádný internet. Mohlo by se stát z mnoha důvodů.

 • Pokud se na přístroji nezapne Wi-Fi, pak je s největší pravděpodobností aktivován režim „Avia“. V tomto případě jsou všechny moduly jednoduše odpojeny. Musíte ji vypnout v nastavení tabletu nebo snížit oponu dolů, je vhodná ikona.
 • Tip, což je jistě první věc, kterou vyzkouší nějaký uživatel. restartujte router a zařízení. Zní to Trite, ale často pomáhá.
 • Na tabletu nesprávně nastavte data a nastavení času. Problém je poměrně vzácný, ale někdy se to stane. Řešení. Ověření správnosti dat.
 • Pokud se tableta nepřipojí k Wi-Fi a zapíše, že heslo je nesprávné, stačí jej znovu zavést. Možná někdo změnil nastavení routeru. Chcete-li to provést, vyberte uloženou síť Wi-Fi a klikněte na položku zapomenout. Přístroj odstraní všechna data na něm a uživatel musí znovu připojit s novým heslem.
 • Dalším problémem znamená selhání v práci sítí Wi-Fi. Stává se, že zařízení připojené k síti, zatímco neexistuje žádný internet. Měli byste zkontrolovat připojení na jiném přístroji. Pokud není přístup k internetu, musíte počkat, až bude poskytovatel odstranit problém.
 • Pokud se nastavení v tabletu sestupují, můžete to zkontrolovat s jednoduchým nástrojem Wi-Fi Fixer, na vyžádání v přehrávaném trhu se zobrazí v seznamu první. Program kontroluje síť a sám opravuje problém. Uživatel bude jen stáhnout. Před pokusem o vstup do sítě restartujte zařízení.
 • Extrémní situace. resetování tabletu do továrního nastavení. K takovým řešením, které potřebujete k uchycení, zda bylo jasné, že heslo je správné, datum je správné, Wi-Fi funguje správně. Před provedením této akce se doporučuje ukládat všechna data z tabletu, protože budou vymazány. Poté přejděte do nastavení zařízení a vyberte položku „Obnovit a resetovat“. Postup bude trvat nějakou dobu, měli byste se ujistit, že zařízení je připojeno k napájení a nebude se dostat dolů v procesu. Zatímco se tableta obnoví, nedoporučuje se něco stisknout a obecně se dotkněte zařízení. Mimochodem, tato metoda pomáhá vyřešit problém, když internet zmizí na tabletu. To je také způsobeno poruchou. Pokud po resetování všeho zůstane stále, pak byste měli kontaktovat službu pro diagnostiku.

To jsou nejčastější problémy. Pokud nic z výše uvedeného pomohlo, problém spočívá v bezdrátovém modulu tabletu. Zkontrolujte, zda vaše práce lze připojit k bezdrátovým sítím pracujícím na jiných zařízeních. Druhá možnost. Router se zlomil. Bude to pochopitelné po opětovném nastavení.

Co dělat, pokud se iPad nepřipojí k Wi-Fi?

Tato volba pro tyto případy, kdy je kontrola přenosového zařízení zaškrtnuto. Pokud měření restartu nepomohlo vyřešit problém, můžete obnovit všechna síťová nastavení. Po resetu budete muset znovu vyhledat síť, zadejte heslo.

Mobilní internet

Internet můžete konfigurovat různými způsoby v závislosti na operačním systému tabletu. Android nebo IOS. Také musíte připojit Internet předem výběrem konkrétního operátora. Takže mnoho elektronických majitelů dává přednost Yota, která nabízí neomezené internetové a gigabajty pro aplikace.

Android

Spousta technologie je prezentována na databázi Android, například od počtu výrobce, Lenovo, Digma, ECS, Huawei, také zahrnuje Samsung a populární společnost HAOMI (značka technologie zvaných Redmi).

Fáze spojení s World Wide Web, na příkladu Android tabletu ASUS:

 • Vložte Sims do zařízení.
 • Zahrnout It.
 • Přejděte do hlavního menu, klikněte na „Přenos dat“.
 • Zadejte potřebné informace.
 • Otevřete sekci „Mobilní síť“, proveďte klíště nebo přesuňte posuvník. Nastavte 3G nebo LTE.
 • Tablet Vypněte a spusťte znovu.

Pozornost! Ne ve všech tabletách je příležitost použít SIM kartu.

Kde získat data, která musíte zadat při nastavování mobilního internetu

Pro připojení k globálnímu webu prostřednictvím jiného gadgetu, ve většině případů je nutné zadat řadu informací: APN, jméno, kód. Jsou ve veřejné doméně na webových stránkách mobilního operátora nebo jsou uvedeny na požádání klienta v SMS-zprávu.

Dnes však téměř 99% zařízení dostane všechna potřebná data v automatickém režimu. Otázkou je nepravděpodobné, že by bylo pro některé uživatele relevantní.

připojit, wi-fi, samsung, tablet, vyhledávání

Wi-Fi připojení přes WPS

Na každém routeru je takové tlačítko WPS. Umožňuje připojení k Wi-Fi z tohoto směrovače na zjednodušeném schématu. Nebudete muset ručně předepisovat název sítě, zvolte Šifrování. systém udělá vše automaticky. Stačí kliknout na tlačítko Wi-Fi Secure Setting Settings na routeru s ikonou WPS nebo ikonou aktualizace. Obvykle dal 1 minuty pro připojení.

Připojení k směrovači je možné prostřednictvím WPS pomocí PIN kódu (napsané na krabici). Při připojování je třeba zadat kód.

G, 4G modem

Pokud máte starou tabletu, ve které není vestavěný modul 3G a ještě více LTE, nestojí za nákup nového. Můžete použít externí modem pro vstup do webu World Wide.

 • Modem je vybaven WIFEE. V tomto případě nebudou žádné problémy, otevřete případ, vložte Symart do příslušné zásuvky, vložte do bezplatného portu USB a distribuujte Wi-Fi.
 • Bezdrátový modul není vybaven bezdrátovým modulem. Poté musíte kopat v nastavení a získat další adaptér. Přečtěte si to těsně pod ní.

Tento proces vás bude trvat více času než ve výše uvedených případech. Pro instalaci ovladačů a souvisejícího softwaru bude vyžadován stacionární osobní počítač nebo notebook. Může to mít kabel USB-OTG.

 • Výběr režimu provozu „pouze modem“;
 • Připojte kabel USB Ovg do tabletového počítače;
 • Povolit přenos dat v mobilních sítích a zkontrolujte nastavení signálu podle údajů operátora.

Pokud jsou nastavení správná, ale připojení se nestane. nainstalujte aplikaci Widgetu PPP na tabletu. Budete ručně předepisovat přístupová data (APN), přihlášení a heslo.

Všechny potřebné informace, které najdete na webových stránkách buněčného operátora buď v kabině, tam, kde modem získal: Megafon, MTS, Et, Tele2, Beeline a další.

Proč je tableta připojena k Wi-Fi

Existuje mnoho důvodů, proč Wi-Fi se nezapne na tabletu, tablet nevidí směrovač, internet nefunguje a další příznaky poruchy.

Takový rozptyl chyb je vysvětlen skutečností, že pracoviště bezdrátové sítě na přístroji závisí na třech faktorech: od samotného gadgetu, z routeru a od internetového operátora.

Problém se může skrývat v jedné z kritérií nebo ve dvou nebo třech nebo třech. Naštěstí pochopit, co se skládá a opravit, ve většině případů můžete samostatně nezávisle.

Nízká úroveň signálu

Jedním z nejčastějších problémů. přístroj špatně chytí bezdrátový síťový signál. Téměř vždy důvodem není tabletový počítač, ale v routeru.

Úroveň signálu se zobrazí v grafických řádcích v horní části ovládacího panelu. Pokud na zařízení není viditelné datové řádky, přejděte na nastavení a otevřete sekci Wi-Fi a zjistěte, kolik řádků / proužků naproti názvu domácí sítě.

Pro opravu problému, především to stojí za kontrolu úrovně signálu, čímž se zařízení v mezích jednoho měřiče z routeru.

Pokud se indikátor úrovně signálu nezměnil, pak s největší pravděpodobností je router rozbitý. Ale předtím, než na něj dáte kříž a změníte se na nový, doporučuji vám, abyste spojili router do jiné růžice a v jiné místnosti.

Někdy všechny závady mohou být způsobeny okolními předměty nebo kovy (například ve stěnách), které zhoršují úroveň signálu, stejně jako v důsledku nestabilní dodávky energie z napájecího zdroje.

Ve vzácných situacích se tablet nezapne ani nefunguje Wi-Fi. To znamená, že to není v routeru, ale v gadgetu.

Můžete to zkontrolovat jednoduše tím, že se připojíte k jinému zařízení a pokud na něm funguje internet, pak je problém přesně v routeru.

Takže pokud je tomu v tabletu. musíte nahradit bezdrátový síťový modul. Pokud v routeru. dejte jí opravit nebo koupit nový.

Problém s Canalem

Pod tímto číslem myslím situaci, kdy Wi-Fi nefunguje, nebo funguje, ale velmi nestabilní, pak vypnout, včetně. A i když uživatel úspěšně připojen k takový kanál, může internet přestat pracovat dramaticky, nebo se router vypne.

Když se to stane zřídka, ne více než jednou za měsíc a jen pár minut, to je přijatelné problémy technologie a / nebo komunikace. Pokud se však stane pravidelně, musí být porucha vyřešena.

Možné problémy s kanálem a tipy na to, co dělat:

 • Aktuální kapky. Obyčejné směrovače nejsou vybaveny napájením, a proto jakmile se světlo vypne, směrovač je vypnutý. S tím může být spojeno nestabilní spojení. Doporučuji vám, abyste věnovali pozornost přítomnosti elektřiny s následujícími takovými poruchami.
 • Název sítě Wi-Fi obsahuje všechny znaky, s výjimkou latinských písmen a arabských čísel. Navzdory tomu, že moderní sítě mohou být nazývány cyrilice, a čínské hieroglyfy, některé miniaplikace, zejména ty, kteří pracují pod vedením operačního systému Android. jsou nestabilní funkce, když síť není pojmenována s latinskými písmeny. Pokuste se jej přejmenovat v příslušné volbě a restartujte router a gadget, poté znovu připojte tablet k routeru znovu.
 • Nevhodná metoda šifrování. Přečtěte si více o tom pod nadpisem „Error Encryption Algorithm“.
 • Porucha na straně poskytovatele. Zavolejte Poskytovatele a zjistěte, zda není problém na jejich straně. Důvod nestabilního díla je téměř vždy skrytý v něm, pokud je tableta připojena k směrovači a internet nefunguje.

Problém v Routhere

Pod problémem směrovače existují takové případy, kdy Wi-Fi se ani nezapne. To znamená, že důvod rozhodně není v gadgetu, a router by měl být přičítán opravit nebo nahradit nové.

Před opravou nebo výměnou vám doporučuji zavolat poskytovatele komunikace a popsat vznik.

Mnoho operátorů nabídne své služby a poslat specialisty zcela zdarma, zejména pokud byl router zakoupen od nich, a ještě více, takže pokud pronajímá.

Špatné heslo

Nesprávně zadané heslo nedovolí připojení k přístupovému bodu. Před vstupem byste měli pochopit, jak zjistit heslo (kde / jak sledovat heslo z Wi-Fi).

Vydává se při instalaci směrovače od poskytovatele nebo napsaného na bydlení routeru.

Můžete zjistit správné heslo, které zadáte, můžete se připojit přes nastavení, ve které chcete přejdete na sekci Wi-Fi a klikněte na název sítě.

Dále zadejte heslo a pokud je nesprávná, zobrazí se příslušná zpráva. Aby nedošlo ke zmírnění zadaných znaků, je lepší zkontrolovat políčko před položkou hesla.

Často uživatelé zaměňují písmeno O a obrázek 0. Pokud máte něco z tohoto hesla, zkuste různé možnosti vstupu. V extrémních případech zavolejte na čarodějové zprostředkovatele nebo zjistěte své heslo dálkově.

Engry šifrování algoritmus

Problém s šifrováním se vyskytuje na starých zařízeních a lze je zobrazit jako chyba ověřování.

Je to způsobeno typem šifrování, který je standardně používán a není vhodný pro připojení v Rusku.

 • Připojení k přístupovému bodu prostřednictvím počítače.
 • Otevřete prohlížeč a přejděte do menu routeru. Výchozí hodnota je 192.168.jeden.1 nebo 192.168.0.jeden. Do adresního řádku.
 • Zadejte přihlašovací jméno a heslo. Pokud nebylo změněno při instalaci sítě, obvykle přihlášení. administrátor, heslo. admin (nebo 1234).
 • Přejděte na kartu „Šifrování“.
 • Přejděte do nastavení tabletu, otevřete sekci přístupových bodů a zjistěte, jaké šifrování se používá.
 • Nastavte stejné šifrování v parametrech, které jsou zapsány v nastavení zařízení.

Po restartu obou zařízení by se problém rozhodl.

Infinite získávání IP

Na zařízeních se Android až 4.2, Problém nekonečného přijetí adresy IP je nalezen.

Možné problémy

S připojením a distribucí sítě se mohou vyskytnout různé problémy, díky které internet nefunguje.

Naštěstí je většina z nich vyřešena doma a bez vysoce specializovaných znalostí. 2 Nejčastějšími možnými problémy: Zařízení nevidí síť nebo nepředstavuje proces autorizace.

Nevidí síť

Pokud tabletový počítač nemůže detekovat síť, neznamená to, že se něco mýlí s routerem nebo distribučním zařízením a musí být změněno.

Běžné příčiny proč tableta nevidí síť:

 • Síť je skryta z hledání. Obvykle toto nastavení dejte na pracovní sítě Wi-Fi tak, aby jiní lidé nemohli připojit, ale ani neviděli síť. V nastavení routeru musíte odstranit skrytý režim.
 • Router byl špatně. Stejně tak se nejčastěji stane, když router nastavil uživatele, ne mistr ze společnosti.
 • Byla provedena chyba v hesle a po několika neúspěšných pokusech se síť zmizela. Musíte restartovat router a zadat správné heslo.
 • Čas nebo datum na tabletu neodpovídá platnosti a časové pásmu. V tomto případě se ani nepřipojuje k mobilnímu internetu přes jeho sim.

Pokud žádný z výše uvedených důvodů a restartování tabletu s routerem nevyřeší problém, měli byste se obrátit na operátora.

Nevěří

Dalším populárním problémem, se kterým uživatelé čelí po učení, jak připojit tablet k Internetu. Chyba ověřování.

Především je nutné zkontrolovat, zda bylo heslo správně zadáno registrací.

Pokud nepomůže, musíte vylézt do nastavení směrovače a vyberte automatickou distribuci prostřednictvím kanálů. Obvykle jedna ze dvou výše uvedených akcí řeší problém ověřování.

O autorovi tohoto webu

Ahoj. Jmenuji se Petr. Jsem autorem těchto stránek. V tom mi říkám, že mám velký zájem. Jmenovitě na tabletech. V blogu se snažím hovořit o firmwaru, nastaveních a aktualizacích všech moderních tablet. Také většina článků je věnována Androidovi OS, který mám opravdu rád

| Denial of responsibility | Contacts |RSS