Jak přistupovat přímo z počítače

Jak otevřít aplikaci Direct na Instagramu v počítači

Jak zadat Instagram přímo z počítače. Sociální síť Instagram, která si rychle získává oblibu mezi uživateli po celém světě, je určena k používání prostřednictvím oficiální mobilní aplikace, kterou lze zdarma stáhnout z Google Play nebo App Store a nainstalovat do chytrého telefonu s operačním systémem Android nebo iPhone.

Mnoho lidí si myslí, že všechny funkce služby od tvůrců jsou dostupné pouze v mobilní aplikaci. Ale není. Základní funkce, a to:

 • Úprava fotografií a videí, jejich publikování. V příspěvcích lze publikovat krátká videa v délce do 1 minuty. Jedno 10-15sekundové video v příběhu nebo delší video rozdělené do několika příběhů,
 • Použití filtrů pro zpracování, úpravy obrázků (černobílé, sépie, přidání jasu a kontrastu),
 • Zveřejněte příběhy (fotografie, které nechcete uchovávat v oficiálních publikacích), krátká videa,
 • Interaktivní tvorba příběhů (ankety, kladení otázek uživateli nebo psaní odpovědí na vaše otázky, kvízy se správnou odpovědí, komunikace),
 • Vysílejte živě pro předplatitele přímo ze svého smartphonu,
 • Přímá komunikace (korespondence, komentování článků, reklamních kampaní, nabídek inzerentů, projednávání reklamních smluv),
 • Používání archivu s publikacemi, storis, jejich správa a nastavení.

Mnoho lidí nenajde správnou službu a používá instagram z mobilního telefonu prostřednictvím oficiální bezplatné aplikace. Existují však oficiální služby, které lze používat zdarma a pomocí osobního počítače, zcela zdarma a bezpečně. Pojďme si dnes promluvit o možnosti využití počítačové korespondence.

Prostřednictvím prohlížeče

Nejjednodušším způsobem, jak navštívit institut na počítači a používat sekci pro zasílání zpráv, je použití prohlížeče. Pro přístup k této funkci je nutné provést následující kroky:

 • Musíte přejít do prohlížeče, který používáte každý den.
 • Do vyhledávacího řádku je třeba napsat adresu fotografické sítě.
 • První věc, kterou vyhledávač navrhuje, je vybraná.
 • Přihlášení k profilu.

Tím je proces dokončen. Při použití této možnosti nebude uživatel moci plně komunikovat se svými sledujícími online prostřednictvím speciální sekce. Vše, co můžete udělat, je procházet obsah, nechat líbit obrázky a zanechat lajky.

Navrhované funkce jsou stejně srozumitelné jako v chytrém telefonu. Pokud se bez korespondence s uživateli neobejdete, vyplatí se použít speciální emulátor.

Jak odpovídat na příspěvky v aplikaci Instagram Direct na počítači

Jednou z hlavních nepříjemností, se kterou se značky používající Instagram musely vypořádat, byla správa zpráv v aplikaci Direct. Mohli jste je zobrazovat, odpovídat na ně a spravovat je pouze pomocí aplikace v telefonu nebo softwaru třetí strany, který tuto funkci obsahuje.

Používání nástrojů třetích stran pro správu sociálních médií sice není obtížné, ale integrace se občas mění v důsledku aktualizací sociálních platforem a jejich zásad, což je pro uživatele velmi nepříjemné.

To se však podle oznámení na komunitním summitu na začátku tohoto roku změní.

Brzy se budete moci přihlásit ke svému účtu a odpovídat na zprávy na Instagramu.

Proč je Instagram Direct in ?

Instant messaging je oblíbená služba. Udržuje vzájemný kontakt mezi lidmi. V podnikání statistiky jasně ukazují, že způsob správy zpráv z počítače je nutností.

Podle Instagramu používá každý měsíc 150 milionů lidí zprávy k zapojení značek. Toto číslo je sice obrovské, nicméně je zastíněno 10 miliardami zpráv odeslaných měsíčně mezi lidmi a firemními účty prostřednictvím služby Messenger.

Povolení přímých zpráv na Instagramu má smysl. Jako platforma má již mnoho získaných spojení. Stejně jako. Instagram také aktivně využívá mnoho firem, které mají na něm také velké komunity.

Jak přistupovat k instagramu přímo z prohlížeče

Podle prohlášení. Přístup k Instagram Direct vypadá jako jednoduchý proces. Stejně jako u přímých zpráv (Messenger) uživatelé jednoduše přejdou na svou firemní stránku, kliknou na záložku Doručená pošta a uvidí možnosti Messenger a Instagram Direct.

Přístup k modulům pro správu služby Instagram Direct pomocí aplikace Pages Manager

Přístup k vašemu Instagram direct bude možný také prostřednictvím aplikace Pages Manager. Aplikace je k dispozici pro uživatele Androidu i iOS.

Jak propojit Instagram s (pokyny krok za krokem)

Cesta.Instagram je vzrušující pro všechny zainteresované značky. S akvizicí Instagramu věnovala mnoho prostředků na integraci aplikace, sdílení fotografií. Přestože se snažíme neznechutit uživatelům, kteří na službu spoléhají, omezením nebo ukončením přístupu k funkcím, které závisí na.

Se zavedením Instagramu. Propojení účtů se stalo způsobem, jak získat přístup k mnoha potřebným funkcím pro marketing a propagaci značky. To platí i pro Direct.

Bez propojení účtu nebudete mít přístup k službě Instagram Direct prostřednictvím.

Postup je jednoduchý. Propojení účtu v. Postupujte takto:

Stiskněte tlačítko „Nastavení“ v pravé části navigační nabídky:

Přihlaste se pomocí informací o svém účtu Instagram:

Po propojení účtu Instagram uvidíte podrobnosti o svém profilu v části Podrobnosti o účtu Instagram.

přistupovat, přímo, počítače

Jak používat službu Instagram Direct v

Ačkoli oznámení bylo učiněno na začátku letošního roku a proces by měl být dokončen koncem roku 2019, maximálně začátkem roku 2020, žádná další oznámení o dalších funkcích a vlastnostech, které mohou uživatelé očekávat, nejsou k dispozici.

Recenze neodhaluje úplný seznam funkcí, ale předpokládáme, že uživatelé Instagramu budou moci dělat vše, co mohou ve schránce Messengeru. Tady je popis toho, co je součástí aplikace Messenger:

1.Hlavní složka, která se zobrazí jako rozevírací nabídka pro přístup:

2.Přístup k filtrování zpráv podle vlastníka. užitečný nástroj pro týmy spravující doručenou poštu.

4.Vyhledávací panel pro vyhledání konkrétních příspěvků.

Používání služby Instagram Direct s platformami pro správu sociálních médií třetích stran

Pokud jste se již rozhodli používat nástroj pro správu sociálních médií třetí strany, život se pro vás vůbec nezmění. Většina funkcí, které již máte, bude nyní jednoduše dostupná prostřednictvím.

Jak tato aktualizace pomůže podnikům

Tato integrace usnadňuje život firemním marketérům, manažerům sociálních médií a jejich týmům. Přístup ke službám Direct ze dvou největších světových platforem sociálních médií zjednodušuje procesy a celkovou správu.

Už se nemusíte přihlašovat ke dvěma samostatným platformám. Tam, kde je to potřeba, budete moci zjistit trendy zapojení zákazníků a bude to mnohem rychlejší než v každé aplikaci zvlášť.

Ale to není všechno.

Plán je i nadále poskytovat svým uživatelům větší hodnotu a příležitosti. Zpráva v The New York Times uvádí, že by mohlo dojít k významné integraci aplikací Messenger, Instagram Direct a WhatsApp.

Pokud se tak stane, možná se dočkáme většího zapojení do analytických funkcí. Kdybychom si mohli něco přát, doufali bychom, že se nám podaří zavést analýzu sentimentu jako další funkci pro značky, která by jim umožnila získat větší pocit angažovanosti u publika.

Rozšíření Direct Message for Instagram pro Google Chrome

V obchodě s rozšířeními Google Chrome je k dispozici bezplatné rozšíření, které můžete používat přímo na Instagramu z počítače a které se jmenuje Direct Message for Instagram.

 • Nainstalujte si rozšíření z oficiálního obchodu s rozšířeními Chrome.
 • Po instalaci se vpravo v adresním řádku prohlížeče objeví přímá ikona, na kterou klikněte: otevře se samostatné okno (možná bude nutné zadat přihlašovací údaje do Instagramu) s vaším účtem.
 • Všechny kroky pro zápis přímo z rozšíření jsou podobné krokům 4-5 předchozí metody.

V podstatě jediné, co toto rozšíření dělá, je to, že samo spustí okno prohlížeče s otevřenou stránkou Instagramu se správným nastavením a emulací mobilního zařízení, pohodlně, rychle a vždy k dispozici.

Způsoby otevření přímého přístupu na Instagram prostřednictvím počítače

Neustálá komunikace se sledujícími. nový a velmi užitečný trend v sociálních sítích. Umožňuje rychlejší propagaci a rychlejší získání aktivního publika. Ačkoli na Instagramu jde spíše o x a reakce na storizas (ano, vím, že jdou i do direct), soukromé zprávy by mohly být také užitečné. Pojďme si říct, jak můžete na Instagramu používat přímý přenos přes počítač.

Způsoby přímého přístupu na Instagram v počítači?

Insta byla vytvořena pro mobilní zařízení. Ne všechny funkce jsou tedy dostupné v počítači. Existují však způsoby, jak nedostatek přímého přenosu z počítače obejít.

Aplikace pro Windows 10

Oficiální aplikaci Instagram pro PC používá jen málo lidí. Důvodem je to, že to není příliš pohodlné, zejména pro zařízení, která nemají dotykové obrazovky. pokud například osoba zveřejnila několik fotografií, není možné je procházet. Přesto na něm můžete komunikovat a přihlášení je stejné jako v telefonu. stačí kliknout na příslušné tlačítko na kartě zpráv.

Prostřednictvím kódu

K mobilní verzi lze přistupovat také prostřednictvím kódu. Pro spuštění nemusíte stahovat žádný další software. Podrobné pokyny najdete zde.

Služby

Existují celé stránky věnované soukromým zprávám na Insta. Umožňují nejen prohlížet a posílat, ale také organizovat seznamy adresátů za účelem propagace nebo zvýšení příjmů. V některých ohledech jsou služby nejpohodlnější Přímý přístup k Instagramu přes počítač. Níže naleznete výběr těchto nástrojů.

Emulátor

Možná je to poslední možnost. Emulátor umožňuje nastavit simulovaný mobilní operační systém Android, abyste se mohli přihlásit prostřednictvím standardní aplikace a neměli žádné problémy. Instalace a spuštění však trvá dlouho a přínosy jsou sporné. proč byste měli chtít totéž, co děláte na telefonu, když kromě funkcí sociálních sítí nemůžete dělat nic jiného? Máš na víc, že?

Výběr online služeb pro přímou komunikaci přes Instagram

Tyto nástroje většinou nejsou určeny ke komunikaci. Ti, kteří je začnou používat a zaplatí za přístup, mají větší zájem o mailing list. Přesto jsou tyto stránky jednou z nejlepších odpovědí na otázku „Jak přejít na Instagram z počítače?“?“.

 • Idirect.Io. Relativně nový nástroj, který nám umožňuje komunikovat. Není třeba vydávat newsletter, stačí použít soukromé zprávy.
 • Zeus. Obecně se jedná o komplexní propagační službu. Existuje však také funkce poštovního seznamu. A ke zprávě můžete připojit téměř cokoli. K dispozici je sedmidenní zkušební verze.
 • Tooligram. Další „promotér“ s možností hromadného zasílání zpráv. Je to v podstatě tak jednoduché. Její zvláštností je, že z této stránky je program.
 • SMM Geeks. Zajímavou funkcí této možnosti je zajímavé filtrování a výběr příjemců podle zadaných kritérií. Může se hodit, pokud jste se rozhodli používat PM pro propagaci.

Jak se dostat do služby Direct to Instagram z počítače? Nemyslete si, že je to nemožné, protože sociální síť je určena pro počítač. Toto omezení funkčnosti počítače lze obejít několika způsoby. Nejjednodušší a nejpohodlnější možností jsou rozšíření. jednoduše upraví webovou verzi a přidají funkce, které potřebujete.

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Napadá mě jich pět: oficiální program, rozšíření prohlížeče, kód stránky, služby a emulátor.

Pohodlí/volnosti nejlépe dosáhnete instalací prodloužení. Ale nejsou dobré pro newslettery. Pokud potřebujete zasílat spam, využijte výše uvedené služby.

50 nových konverzací denně s těmi, kteří nejsou přihlášeni k odběru, a 70 s těmi, kteří jsou ve vašich odběrech. Pokud nějaký software slibuje 100500 zpráv denně, je to podvod. Takový software se řídí pravidly sociální sítě a nemůže je porušovat.

V případě dotazů nebo názorů pište do komentářů. Podívejte se také na užitečné video

Stejně jako tento materiál? !

Jak napsat zprávu na Instagram z počítače. průvodce krok za krokem

Instagram se bez soukromé zprávy obešel dost dlouho. Uživatelé sociálních sítí zveřejňovali fotografie, videa a krátké příběhy. A diskutoval o tom, jak se říká, celý svět. Pokud by byl účet veřejný, mohl by komentář zanechat a přečíst si ho každý, kdo by přišel. V takové situaci nebylo možné napsat autorovi do zprávy něco soukromého. Podle mnoha uživatelů Instagram ztrácel oproti ostatním sítím, protože neexistovala sekce „Zprávy“ nebo podobná sekce.

Vývojáři nakonec zohlednili přání členů sítě a přišli s aplikací Instagram Direct pro osobní komunikaci. Přestože je tato inovace stará pět let, ne každý ví, jak tuto funkci v telefonu používat. A jak napsat zprávu na Instagram z počítače, ví ještě méně lidí.

Začněme jednoduše tím, že zjistíme, jak používat direct v mobilní aplikaci. Pošleme vám soukromou zprávu z vašeho telefonu:

Na stránce se stuhou klepněte na obrázek „papírového letadla“, který je nahoře a vpravo;

Poté klikneme na znak „“ na stejném místě (v pravém horním rohu);

Označte uživatele z odběrů, kterému budeme zprávu psát, nebo spusťte vyhledávání, abyste našli příjemce;

Poté se dotkněte speciálního pole pro zadání textu;

Když je zpráva připravena, dotkněte se tlačítka „Odeslat“.

Nyní se podíváme na to, jak odesílat zprávy na Instagram z počítače. Je to možné, ale cesta bude stále složitější. Oficiální instagramový zdroj.com umožňuje prohlížet publikace, komentovat je a dávat jim „lajky“. Ve webové verzi však symbol směrnice „mailplane“ neuvidíte. Mimochodem, přidání fotografie z počítače je na první pohled také nemožné, ale navrhujeme osvědčené způsoby této manipulace. Nyní se vrátíme k tomu, jak publikovat na Instagramu z počítače, pokud tato funkce není k dispozici.

Velmi nízkou cenu za nákup následovníků Instagramu najdete na stránkách našeho webu. Následujte odkaz na ceník a vyberte si pro vás nejvhodnější službu s dalšími podmínkami vhodnými pro jakýkoli účet.

Prvním způsobem je stažení aplikace ze samotné sociální sítě. Ne každý počítač to však umí. Vývojáři Instagramu vynechali všechny, kdo používají starší verze systému Windows. Pouze majitelé „desítky“ obdrželi pěkný dárek. Než si stáhnete plnohodnotnou aplikaci, aktualizujte svůj počítač nebo notebook na systém Windows 10. Nejspolehlivější způsob, jak ji získat, je z oficiálního obchodu Microsoft Store. Instalací Instagramu získáte na velké obrazovce vše, co máte v mobilní verzi, včetně sekce přímých zpráv. Pouze na telefonu je orientace vertikální a na monitoru počítače horizontální.

Druhým způsobem je použití emulačního softwaru. Měla by napodobovat funkci aplikace telefonu v počítači. Připravte se však na to, že se zpomalí. Emulátor odebírá z počítače velké množství energie.

Třetím způsobem je využití online služby. Tato možnost má více nevýhod než výhod. Služba je nejčastěji zpoplatněna. Zasílání příliš osobních zpráv se nedoporučuje. Tyto služby nejsou příliš odolné proti úniku. Kromě toho jsou tyto zdroje někdy využívány jako zástěrka pro nejrůznější podvodníky. Proto si pečlivě zkontrolujte, kterému webu chcete otevřít své přihlašovací údaje a svěřit mu svou soukromou korespondenci.

A nyní si podrobně rozebereme metodu emulátoru. Nejoblíbenější z nich je BlueStacks. Napodobuje práci aplikace Instagram v zařízení se systémem Android. Chcete-li stáhnout, přejděte na webové stránky vývojářů aplikace bluestacks.com.

Kliknutím na tlačítko spustíte stahování. Vyčkejte na dokončení stahování instalačních souborů a otevřete program. Je třeba poznamenat, že instalace není rychlá. Čím méně výkonný je počítač, tím déle trvá instalace BlueStacks. Poté budete vyzváni k otevření nebo vytvoření účtu Google. Poté si stáhněte aplikaci Instagram z obchodu Google Play a přihlaste se ke svému profilu.

Po dokončení přípravných manipulací se na monitoru počítače zobrazí přesná kopie aplikace Instagram z telefonu. Chcete-li tedy odeslat zprávu, postupujte podle všech kroků, jako byste používali běžnou mobilní aplikaci (přečtěte si první návod). Klikněte na „letadlo“ v pravém horním rohu. Poté klikněte na znaménko plus, vyberte nebo vyhledejte adresáta, napište dopis a odešlete jej.

Někteří uživatelé si stěžují, že emulátor BlueStacks v jejich počítači odmítá pracovat tak, jak by měl. V takovém případě stojí za to vyzkoušet alternativu. Pozitivní recenze na GenyMotion jsou k dispozici na webu. Není tak populární, ale prý funguje docela dobře.

Prozradili jsme, jak odeslat zprávu na Instagram z počítače. A nyní přidejme několik informací o samotném Instagram Direct. Tato sekce není určena pouze pro základní textové zprávy. Přímo můžete posílat fotografie a videa ze svého kanálu nebo speciálně pořízená, geotagy, odkazy, hashtagy a vynález této sociální sítě. mizející e-maily. A to výhradně v osobní korespondenci. Například odkazy odeslané do služby Direct se zobrazí s náhledovým obrázkem. Pokud odešlete adresu místa, příjemce bude moci otevřít mapu najetím na ni.

Jako zprávu můžete odeslat profil libovolného uživatele. Příjemce uvidí svou přezdívku na webu, která je součástí jeho publikací. Pošleme zprávu na Instagram Direct v počítači s profilem jiného uživatele:

Otevřete profil uživatele, který chcete odeslat jako zprávu;

Klikněte na tři tečky vpravo nahoře;

Zaškrtněte v nabídce možnost „Odeslat profil jako e-mail“;

Vyberte osobu nebo osoby, kterým má být váš profil zaslán;

Odeslané zprávy z directactu se nepromítají do vašeho kanálu, profilu nebo vyhledávání na webu. Konverzací Instagram Direct se může účastnit více uživatelů najednou. O tom si povíme za chvíli.

Koupit likes na Instagramu za peníze s velkými hromadnými slevami. Prohlédněte si nyní ceník a rozhodněte se pro nejvýhodnější podmínky. Získáte rychlé a kvalitní služby.

Pokud používáte Instagram často na počítači, bude užitečné si přečíst, jak stahovat fotografie z Instagramu do telefonu a počítače. A pokud jste ještě nenašli žádné partnery pro dopisování, naučte se vyhledávat v této sociální síti. Poradíme vám také, co dělat, když si nemůžete vzpomenout na heslo k Instagramu.

Můžete Instagram z počítače?

Chcete-li nahrávat fotografie na Instagram z počítače, musíte si nainstalovat rozšíření pro Chrome, které otevře mobilní verzi sociální sítě na počítači PC nebo Mac. Nainstalujte rozšíření, v nabídce vyberte typ zařízení (iOS nebo Android) a přejděte na Instagram.com. Budete přesměrováni na mobilní verzi webu s tlačítkem pro nahrání fotografie.18. Května 2017.

Obnovte stránku, načež se vzhled Instagramu změní na mobilní verzi se všemi potřebnými tlačítky; kliknutím na „man“ otevřete své publikace a vyberte fotografii, kterou chcete smazat; klikněte na tři tlačítka v rohu a v nabídce, která se objeví, zvolte akci „Smazat“.

Jak napsat zprávu do služby Direct Instagram z počítače

Jedním z běžných způsobů, jak poslat zprávu jinému uživateli Instagramu, je použít speciální rozšíření prohlížeče. V současné době jich existuje celá řada, ale my se budeme zabývat pouze 3 pluginy, které jsou podle našeho názoru nejlépe hodnocenými aplikacemi pro práci s Instagramem.

Rádi bychom vám připomněli, že jakékoli rozšíření pro Google Chrome si můžete stáhnout z oficiálních stránek https://chrome.Google.com/webstore/category/extensions?Hl=en. Jednoduše zadejte požadované rozšíření a stáhněte si ho přímo z webových stránek.

Klient pro Instagram s funkcí Direct

První na seznamu je rozšíření „Client for Instagram with Direct“. Velmi šikovná aplikace, která dokáže plně napodobit Instagram z vašeho telefonu. Můžete si ji stáhnout a používat následujícím způsobem:

 • Otevřete odkaz https://chrome v prohlížeči.Google.com/webstore/detail/app-for-instagram-with-dm/klcnnnkckbclkddeckjfghgjlkfmigbo?Hl=en a nainstalujte zobrazené rozšíření.
 • V pravém horním rohu prohlížeče by se nyní měl zobrazit nový zástupce rozšíření. Budete ji potřebovat k otevření přímého přenosu na Instagramu. Klikněte na něj levým tlačítkem myši.
 • Dalším krokem je přihlásit se na Instagram, pokud ještě nejste přihlášeni, a otevřít přímý přístup. Můžete to provést kliknutím levým tlačítkem myši na ikonu letadla.
 • Vyberte dialogové okno s uživatelem.
 • Hotovo! Nyní jsme v dialogu s uživatelem a můžeme mu napsat zprávu.

Toto rozšíření je také vhodné pro psaní textových zpráv s uživateli, ale má ještě jednu funkci. Toto rozšíření umožňuje stahovat různá videa, fotografie a příběhy. Chcete-li toho všeho využít, můžete provést následující kroky:

 • Přejít na https://chrome.Google.com/webstore/detail/downloader-for-instagram/olkpikmlhoaojbbmmpejnimiglejmboe?Hl=en a nainstalujte rozšíření do prohlížeče.
 • Dalším krokem je otevření nainstalovaného zásuvného modulu v pravém horním rohu.
 • Pokud jste se nepřipojili ke svému profilu, přihlaste se na Instagram a klikněte na ikonu telefonu v horní části okna. Jak již bylo zmíněno, můžete si také stáhnout jakýkoli obsah ze sociální sítě instagram. K tomu slouží dvě ikony umístěné vpravo od otevřené možnosti.
 • V okně, které se zobrazí, přejděte na přímý přístup jako v předchozí části, najděte uživatele, kterému chcete psát, a otevřete s ním dialogové okno.

Přímá zpráva pro Instagram /h3>

Rozšíření Direct Message for Instagram se nijak neliší od předchozích rozšíření, ale jeho mírnou výhodou možná bude, že po jeho spuštění se okamžitě otevře Instagram direct. Můžete ji použít následujícím způsobem:

Přímá aplikace v počítači Mac

Pro uživatele produktů Apple byla vyvinuta speciální aplikace Direct Message for Instagram Pro. Plně napodobuje telefonní verzi Instagramu a samozřejmě je k dispozici funkce Direct.

Aplikaci si můžete stáhnout z jakéhokoli odkazu ve vyhledávači. Stačí zadat „Přímá zpráva pro Instagram Pro 4″.4 download“ a otevřete libovolný vhodný odkaz pro stažení aplikace.

Po nainstalování aplikace se musíte přihlásit do služby Instagram. Dále budete moci snadno používat Instagram na zařízení Mac. Funkce aplikace vypadá přibližně takto:

Chceme-li napsat zprávu, klikneme také na ikonu v pravém horním rohu a vybereme dialogové okno s uživatelem.

Prostřednictvím služeb

Kromě rozšíření a speciálních aplikací můžete používat také služby určené pro Instagram. Zde je několik z nich podrobněji popsáno.

Idirect.Io

Služba idirect je určena především k propagaci účtů na Instagramu, ale lze ji použít i k psaní jinému uživateli. Chcete-li ji použít, postupujte podle následujících pokynů:

 • Přejít na https://idirect.Io/ a zaregistrovat se/autorizovat na adrese. Za tímto účelem klikněte na tlačítko „Přihlásit se“ v pravém horním rohu stránky.
 • Dále přidejte svůj účet na Instagramu.
 • Po přihlášení se dostanete do sekce Zprávy.
 • V zobrazené části budete moci psát uživateli ze svého účtu.

Okogram.Ru

Další služba určená k propagaci účtů na Instagramu, která však zahrnuje i funkci „Direct“. Můžete ji použít následujícími způsoby:

 • Přejít na https://okogram.ru/ a zaregistrujte se do služby.
 • V dalším kroku přidejte svůj účet na Instagramu.
 • Jakmile je váš účet úspěšně autorizován, přejděte do sekce Dialogy, kde budete moci napsat libovolnému uživateli Instagramu.

Aplikace Microsoft Store

Uživatelé operačního systému Windows verze 8 a vyšší si mohou stáhnout klienta insta PC, je zde přímá funkce. Odeslání zprávy přímo do počítače:

 • Přejděte do obchodu Microsoft Store a nainstalujte aplikaci Instagram.
 • Spusťte aplikaci, klikněte na přímou ikonu v pravém horním rohu.
 • Výběrem uživatele ze seznamu odběratelů si s ním můžete začít dopisovat.
 • Zadejte zprávu, přiložte fotografie, zvuk a další informace. Stisknutím klávesy Enter zprávu odešlete.

Emulátor BlueStacks

 • Instalace emulátoru Androidu do počítače.
 • Spusťte jej, vyhledejte Instagram ve vyhledávacím řádku a nainstalujte jej.
 • Spuštění aplikace insta přes BluStax.
 • Přihlaste se a klikněte na ikonu Direct.
 • Klikněte na „Napsat zprávu“, vyberte uživatele ze seznamu odběrů a začněte chatovat.

To je vše, doufáme, že už víte, jak psát přímo z počítače, a nemáte žádné dotazy. Hodně štěstí!

přistupovat, přímo, počítače

Co je direct na Instagramu a jak ho používat. Instaplus Blog.Já

Přímý Instagram je oblíbená funkce pro komunikaci v rámci aplikace, kterou má k dispozici každý uživatel sociální sítě. Chcete se dozvědět o všech funkcích zdánlivě známé funkce? V tomto článku odhalíme všechny karty.

Co je přímé na Instagramu

Direct je druh messengeru pro osobní a skupinovou korespondenci. Pomocí tohoto nástroje můžete komunikovat, sdílet cenné informace, nakupovat, prodávat a dělat milion dalších věcí.

Přímý přenos na Instagramu vám umožňuje osobně odeslat fotografii, video nebo zprávu uživateli a uvidíte ji pouze vy a váš partner v konverzaci. Váš příspěvek se v žádném případě nezobrazí ve feedu.

Možnost posílat si navzájem zprávy se na insta objevila relativně nedávno, v roce 2013. Je to v podstatě funkce nám známého Messengeru na u pro sdílení informací. Kromě toho můžete posílat zprávy nejen jedné osobě, ale také vytvářet skupinové chaty až s 32 aktivními účty. Bohužel nebo naštěstí není povoleno více účastníků chatu, aby nedošlo k hromadnému rozesílání spamu. Nyní si probereme všechny výhody a nevýhody tohoto typu komunikace.

Jak používat službu Instagram Direct

Můžete přejít na stránku Instagram direct a začít ji používat prostřednictvím aplikace pro mobilní telefony a tablety. Nyní je také možné aktivovat přímo na osobním počítači nebo notebooku, což usnadňuje život jak jednoduchým účtům a osobním blogům, tak velkým komerčním stránkám, kde údržbu a korespondenci provádí specialista na cmm.

Mimochodem, uživatelé Windows mají v tomto ohledu mnohem větší štěstí než uživatelé MacOs. V první verzi pro stolní počítače je funkce Direct on PC automaticky aktivována, zatímco v druhé verzi jednoduše chybí. Naštěstí lze tuto situaci napravit pomocí aplikací:

 • Mřížky. za 10 v aplikaci spousta plyšáků, můžete použít přímo pouze v placené verzi, odvážné plus aplikace. možnost připojení více účtů;
 • Direct. zdarma nebo 6500,99, není nic jiného než direct, verze PRO umožňuje ukládat mizející fotografie a videa. Připojit lze pouze 1 účet;
 • Chatter pro Instagram. 6500,99, i zde pouze přímý, ale můžete připojit až 3 účty;
 • Zprávy pro Instagram. 4,99, aplikace podobná té předchozí, maximálně 3 stejné účty.

Jak otevřít přímou zprávu, pokud vám bylo napsáno

Mnoho lidí má nyní zcela logickou otázku. kde je přímý na Instagramu? Jak ji najít v telefonu a jak ji začít aktivně používat? Připravili jsme pro vás průvodce krok za krokem, který vás s touto funkcí blíže seznámí:

 • Přejděte na svůj osobní účet na Instagramu a zadejte své uživatelské jméno a heslo;
 • Pak se přesuňte do pravého horního rohu, kde je ikona v podobě minimalistického klíštěte nebo papírového letadla;
 • Klikněte na tento obrázek a software vás automaticky přenese do soukromých zpráv synchronizovaných s tímto účtem.

Voila, jste na místě určení. Nyní můžete aktivně komunikovat a odpovídat na e-maily sledujících, přijímat zprávy s opakovanými příspěvky a diskutovat o nich v naprostém soukromí. Mimochodem, nelekejte se, když se v pravém horním rohu místo letadla objeví červené číslo. znamená to, že vám už někdo napsal a stačí na obrázek kliknout.

přistupovat, přímo, počítače

Jak napsat někomu na přímý

Pravděpodobně jste už nejednou viděli odpověď „Write to direct“ pod produktem, který se vám líbí v instagramovém obchodě. Napište Dirkovi? A jak to udělat co nejjednodušším a nejpohodlnějším způsobem?

Existují tři možné způsoby, jak toho dosáhnout, ale každému z nich se budeme věnovat podrobněji:

 • Přímo ze směrnice. Pokud jste již postupovali podle výše uvedených pokynů a ke svým zprávám jste se dostali kliknutím na papírové letadélko v pravém horním rohu obrazovky, stačí nyní vybrat správný kontakt nebo konverzaci s uživatelem. Požadovaný účet můžete vyhledat ve vyhledávacím poli nebo kliknutím na křížek vpravo nahoře;
 • Ze stránky uživatele. Přejděte na účet osoby, se kterou chcete osobně komunikovat. Nyní klikněte na trojtečku v pravém horním rohu jejich stránky a vyberte možnost „odeslat zprávu“. Tato funkce byla nyní zjednodušena a umístěna do záhlaví vašeho profilu místo tlačítka pro přihlášení k odběru;
 • Pod publikací nebo příběhem. V poslední době můžete také diskutovat o svých oblíbených fotografiích nebo videích s přítelem tak, že mu je pošlete ve zprávě. Můžete to udělat kliknutím na ikonu přímého odkazu pod každým příspěvkem nebo příběhem. Pokud na něj kliknete, příspěvek se automaticky odešle příjemci.

Nyní jste si vědomi všech možných způsobů, jak začít komunikovat prostřednictvím přímé insta.

Co můžete poslat přímo

Funkce Instagram Direct má velmi široké možnosti. A i když píšete na Direct, neznamená to vždy obvyklou textovou zprávu. Co všechno můžete poslat prostřednictvím oblíbeného messengeru Instagram:

 • Standardní textové zprávy. V horní části jsou podrobné pokyny, jak to udělat třemi různými způsoby. Upozorňujeme však, že žádosti o korespondenci nemusí často dorazit okamžitě v případě komerčních stránek. Nebo budete muset počkat, až vám uživatel dá povolení ke korespondenci, pokud nejste jeho sledující nebo pokud zakázal zasílání zpráv;
 • Direct můžete vést důvěrnou korespondenci nejen s jedním partnerem, ale také vytvářet skupinové chaty až s 32 lidmi;
 • Můžete odeslat polohu, aktivní odkaz na profil, který se vám líbí, seznam hashtagů;
 • Můžete také sdílet fotografie a videa z osobní knihovny telefonu nebo příspěvky ve storis či insta s přáteli;
 • Můžete zprávu zrušit, i když si ji příjemce již prohlédl;
 • A samozřejmě můžete použít funkci mizejících zpráv. Zmizí, jakmile uživatel přistoupí k obsahu. Síť se tak stará o vaši kybernetickou bezpečnost a minimalizuje okamžik neoprávněného a nezákonného použití vašich osobních údajů.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS