Jak pořídit sériovou fotografii na iPhonu

Jak pořídit sériovou fotografii na iPhonu SE 2020?

Na iPhonu SE 2020, stejně jako na iPhonech 11, 11 Pro a 11 Pro Max, musíte pro zapnutí režimu Burst Mode přejet prstem vlevo od tlačítka spouště a podržet jej. Fotoaparát okamžitě začne pořizovat sérii fotografií a odpočítávat počet snímků. Uvolnění. nepřetržitý režim je deaktivován.

Vyzkoušejte režim Burst. Stačí stisknout a podržet tlačítko spouště. V režimu Burst pořídíte více snímků najednou, takže si můžete vybrat ze série fotografií.

Jak pořídit sériovou fotografii na iPhonu 11 Pro?

Chcete-li na iPhonu 11 pořídit sérii fotografií, jemně zatáhněte za ikonu spouště doleva vertikálně nebo nahoru horizontálně. Pokud se vám to podařilo, zobrazí se ukazatel průběhu, který ukazuje počet pořízených snímků: Přesunutím prstu z obrazovky ukončíte režim sériového snímání.

Na iPhonu SE 2020, stejně jako na iPhonu 11, 11 Pro a 11 Pro Max, musíte přejet prstem vlevo od tlačítka spouště a podržet jej. Fotoaparát začne okamžitě pořizovat fotografie v sérii a počítá počet snímků. Uvolnění. režim sériového snímání je deaktivován.

Jak nastavit časovač fotografií na iPhonu 11?

Chcete-li ji otevřít, stiskněte ikonu šipky v horní části obrazovky (nebo přejeďte prstem od spodního okraje obrazovky směrem nahoru). Tím se v dolní části zobrazí řada ikon, mezi nimiž již najdete časovač: Jeho nastavení je zcela standardní. k dispozici je zpoždění 3 nebo 10 sekund.

 • Podržením tlačítka spouště pořídíte video Ve výchozím nastavení se aplikace Fotoaparát otevře v režimu Fotografie
 • Chcete-li pokračovat v nahrávání, přejeďte prstem doprava Chcete-li pokračovat v nahrávání videa bez podržení spouště. Posuňte jej doprava a uvolněte jej
 • Přejetím doleva přepnete na nepřetržitý režim

Jak pozastavit video na iPhonu?

Pokud používáte iPhone, podržte v normálním režimu ikonu fotoaparátu a spusťte nahrávání videa. Chcete-li otočit fotoaparát, dvakrát klepněte kdekoli na obrazovce druhou rukou a zároveň podržte ikonu fotoaparátu.

Jak zapnout noční režim na iPhonu 11?

Noční režim lze používat na iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max.Použití režimu na výšku v nočním režimu

 • V Apple Storu si stáhněte aplikaci Photo Investigator.
 • Otevřete aplikaci Photo Investigator.
 • Klikněte na ikonu fotografie (v levém dolním rohu obrazovky).
 • Stisknutím tlačítka OK získáte přístup k fotografiím.
 • Tisk Všechny fotografie.

Jak zobrazit podrobnosti o fotografiích v zařízení iPhone?

Nyní otevřete aplikaci Soubory a přejděte na uloženou fotografii. Dlouze nebo silně na něj klepněte a vyberte možnost „Podrobnosti“. Po dokončení klepněte v otevřeném okně na „Zobrazit více“ a můžete prozkoumat předložená metadata: Bohužel. není možnost je upravit: čekáme na tuto funkci v systému iOS 14.

Otevřete aplikaci Fotografie a vyberte kartu Alba. Klepněte na album „Nedávno smazané“ a potom klepněte na možnost „Vybrat“. Vyberte fotografie nebo videa, která chcete odstranit, nebo klepněte na možnost „Odstranit vše“. Znovu klepněte na „Odstranit“ pro potvrzení.

Prohlížení fotografií v režimu „sériové snímání

Pokud chcete na iPhonu zobrazit fotografie pořízené v režimu sériového snímání, je třeba provést několik specifických akcí:

pořídit, sériovou, fotografii, iphonu
 • Otevření aplikace pro fotografování na iPhonu.
 • Klikněte na fotografii výbuchu. Pokud se podíváte pozorně, uvidíte, že jsou ve formě seznamu různých fotografií.
 • Klepněte na tlačítko „vybrat“ v dolní části displeje.
 • Procházením virtuálního seznamu zobrazíte všechny výsledné snímky v plném rozsahu.

Tečka pod obrázkem dole je označení nejlepšího snímku (jde o názor společnosti Apple) z hlediska nejostřejších detailů a nejostřejšího soustředění. Konečný závěr je ponechán na uživateli, takže názor robota můžete ignorovat.

Mimochodem, pokud chcete skvělý chytrý telefon na pořizování sériových fotografií, doporučujeme vám podívat se na iPhone 7 Plus 32gb bu.

Jak spustit sériové snímání fotografií na iPhonu a iPadu (iOS 7 až iOS 12)

Otevřete aplikaci kamerového systému. Pokud je iPhone nebo iPad zamčený. na zamykací obrazovce přejeďte prstem zprava doleva (rychlé gesto pro vyvolání fotoaparátu) nebo klepněte na příslušnou ikonu na ovládacím panelu (přejetí prstem nahoru na zamykací obrazovce).

Stiskněte a podržte bílé tlačítko spouště na tolik snímků, kolik potřebujete pořídit. Uslyšíte charakteristický zvuk (jako když fotografové fotí hvězdy na červeném koberci) a hned nad tlačítkem se zobrazí ukazatel počtu pořízených snímků.

Ve výchozím nastavení jsou všechny fotografie v režimu sériového snímání uloženy v aplikaci Fotografie ve speciálním albu nazvaném Série. Najdete je také v aplikaci PhotoPlus (opět s označením Series).

| Denial of responsibility | Contacts |RSS