Jak pořídit snímek obrazovky na Android. Screenshot pro Android

Jak pořídit snímek obrazovky na Android

Používáte svůj smartphone každý den a mnohokrát vidíte věci, které chcete uložit. Snadný způsob, jak toho udělat za vteřinu. proveďte snímek obrazovky Android. Existují dva typy, základní snímek obrazovky a rolovací snímek obrazovky. A jak pořídit snímek obrazovky na Androidu, nebo se nemusí lišit pro různé telefony Android. Diskutujeme zde.

Část 1: Jak pořídit snímek obrazovky na Android s knoflíky

Nejzákladnějším způsobem, jak pořídit snímek obrazovky Android, je použití tvrdých tlačítek. To je trik, který mnoho lidí na celém světě zaměstnává.

Na obrazovce, kterou chcete zachytit, stiskněte současně tlačítko napájení a tlačítko hlasitosti. Bude pořízen snímek obrazovky Android.

Část 2: Jak snímek na Android prostřednictvím rychlého nastavení

Mnoho telefonů s Androidem, jako je Xiaomi, Huawei a další, umožnilo pořídit Android Screenshot s zkratky dostupnými v ovládacím panelu.

 • Přejděte dolů z vrcholu na obrazovce telefonu.
 • V zkratkách, které se objevují před vámi, hledejte snímek obrazovky a klepněte na něj.

Část 3: Jak se snížit na telefonu Android gesta

Gesta jsou široce používány lidmi. Některá gesta provádějí specifické funkce. Jedním z takových gest lze také přičíst pořizování snímků Android. Jsou odlišné pro různé značky telefonů, jako je Samsung, Motorola atd. A zmínili jsme se o třech z nich.

  Samsung: Palm Swipe to Capture

Přejděte na Nastavení Pokročilé funkce Pohyby a gesta. Nyní přepněte na Palm Swipe. Nyní otevřete obrazovku, kterou chcete zachytit. Položte ruku svisle a přejeďte celou ruku na obrazovku.

 • Motorola: Aplikace Open Moto App Screenshot Screenshot Open Moto, hlava k dotyku Moto Actions a poté přepněte na tři prsty obrazovky. Pak můžete použít tři prsty k dotyku a držení obrazovky pro pořízení snímků obrazovky.
 • Huawei: Knuckle Screenshots
 • Část 4: Jak pořídit snímku pro rolování na Android

  Screenshot posouvání vám pomůže zachytit více obsahu svisle, než co se zobrazí na obrazovce najednou. To eliminuje potřebu zachycení více snímků obrazovky. Pořizovací snímek obrazovky je podobný jednoduchému snímku obrazovky Android s dalšími kroky.

  • Nejprve zachyťte jednoduchý snímek obrazovky s tlačítkem hlasitosti a napájení.
  • Vedle malého náhledu se může objevit možnost „Capture“, „Expanded Screenshot“, „Scroll“ nebo „Long Screenshot“. Všechny znamenají pro každou značku telefonu rolovací obrazovku.

  Как сделать скриншот на айфоне�� #shorts

  Část 5: Jak na obrazovce Android na PC Mac

  Pokud zrcadlíte telefon Android do svého PC pomocí zrcadla TenorShare Phone Mirror, můžete použít myš a klávesnici počítače k ​​ovládání telefonu a přímo pořizovat snímek obrazovky. Pokud potřebujete snímky obrazovky na PC, již nemusíte přenášet obrázky z telefonu do počítače.

  • Nainstalujte zrcadlo telefonu na počítač a připojte telefon podle pokynů na obrazovce.

  Po připojení telefonu klikněte na tlačítko zrcadla.

  Nyní se na vašem PC zobrazí obrazovka Android. Chcete.li pořídit snímek obrazovky, podívejte se na nabídku na pravé straně. Klikněte na tlačítko obrazovky.

  Podívejte se na toto tutoriární video a dozvíte se více o tomto softwaru Android s tímto obrazovkou.

  Shrnout

  Můžete se každý den setkat s memy a informacemi, které chcete ušetřit a jaké jsou lepší a jednodušší způsoby než snímku Android? Je to opravdu praktická funkce a každý by měl vědět, jak na to. Můžete se nejen naučit, jak pořídit snímek obrazovky na Android, ale také pořídit Android Screenshot na PC s Tenorshare Phone Mirror.

  • Hrajte hry Android na PC a Mac s mapováním klávesnice
  • Screen Mirror Android iOS na PC Bez zpoždění
  • Přímo ovládejte zařízení Android z PC Mac
  • Zrcadlí až 5 zařízení Android současně
  • Přenos souborů mezi Android a PC

  Aktualizováno na 2022-03-26 / Aktualizována pro tipy Android

  Jak pořídit snímek obrazovky na Google Pixel

  Pořizování obrazovky je jednou z nejzákladnějších věcí, které můžete dělat s nejlepšími telefony Android. Telefony Google Pixel se neliší, protože existuje poměrně několik různých způsobů, jak na ně pořídit snímek obrazovky. Spolu s používáním tradičních kombinací hardwarových tlačítek Google implementoval pro vás další metody, abyste mohli pořídit snímek obrazovky.

  Zde jsou všechny způsoby, jak můžete pořídit snímek obrazovky na telefonu Pixel. Některé z nich nemusí být k dispozici na starších pixelech, jako je funkce zadního kohoutku. Pro vaši informaci jsem pro tuto příručku použil Pixel 6.

  Vezměte si snímek obrazovky pomocí tlačítek

  První způsob, jak pořídit snímek obrazovky na vašem pixelu Google. Je to také jeden z nejběžnějších způsobů, jak pořídit snímek obrazovky na drtivé většině telefonů Android.

  Jak pořídit snímek obrazovky na Google Pixel pomocí tlačítek

  Podržte tlačítko napájení a tlačítko hlasitosti na pravé straně telefonu.

  Uvolněte obě tlačítka současně.

  Váš pixel vydá zvuk a miniaturní verze obrazovky se objeví na levé straně obrazovky.

  Pokud jste kombinaci provedli správně, měli byste vidět menší verzi obrazovky, kterou jste pořídili a oznámení. Jednoduše klepnutím na tlačítka Sdílet nebo upravit přístup k vašemu snímku.

  Vezměte si snímek obrazovky bez tlačítek

  Existuje několik různých metod, jak pořídit snímek obrazovky bez použití hardwarových tlačítek. Závisí to na typu navigace, který používáte na Google Pixel. Zde jsou různé navigační metody dostupné na Google Pixel:

  • Navigace gest
  • Navigace 3 knoflík
  • Zpětná gesta
  • Asistent Google

  Jak pořídit snímek obrazovky na Google Pixel s navigací gesta

  Přejeďte nahoru a držte ze spodní části obrazovky.

  Po odhalení přepínače aplikace klepněte na tlačítko Screenshot v dolní části.

  Náhled se objeví v levém dolním rohu.

  Jak pořídit snímek obrazovky na Google Pixel s navigací 3 tlačítka

  Klepněte na tlačítko Square přehled na navigačním panelu.

  Přejděte na aplikaci, kterou si přejete screenshot.

  Klepněte na tlačítko Snímek.

  Jakmile bude úspěšný, zobrazí se náhled v levém dolním rohu.

  Jak pořídit snímek obrazovky na Google Pixel se zády klepnutím

  Můžete si přizpůsobit gesta zadních kop na telefonním telefonu Google Pixel, aby s touto funkcí bere snímky obrazovky. Jakmile jste přiřadili funkci snímku obrazovky na gesto klepnutí, vše, co musíte udělat, je dvakrát klepnout na záda dozadu. Vezměte na vědomí, že pro tuto funkci musíte mít pixel 4A 5G nebo novější pixely.

  Zde je návod, jak si můžete přizpůsobit gesto zadního kopátů svého pixelu tak, aby se snímky obrazovky po dvakrát poklepaly na zadní stranu.

  Otevřete nastavení na pixelu.

  Klepněte na systém.

  Vyberte gesta a vyhledejte příslušné možnosti.

  Jakmile jste v nastavení gest, klepněte na rychlé klepnutí.

  Ujistěte se, že je zapnuto rychlé přepínač.

  Vyberte Take Screenshot.

  pořídit, snímek, obrazovky, android, screenshot

  Jak pořídit snímek obrazovky na Google Pixel s asistentem Google

  Google představil schopnost používat Asistent Google k vymyslení screenshotů s ničím jiným než svým hlasem v roce 2018. Toto je funkce, na kterou mnozí v té době čekali. Zde je návod, jak pořídit snímek obrazovky s asistentem Google.

  Řekni hej Google.

  Až budete připraveni, řekněme snímek obrazovky.

  Pokud používáte spouštěč pixelů na skladě, můžete také klepnout na ikonu mikrofonu ve vyhledávacím panelu Google a aktivovat asistenta. Poté požádejte o pořízení snímku obrazovky, nebo můžete klepnout na ikonu klávesnice v výzvě Assistant, abyste ji zadali.

  Jak přistupovat k snímku obrazovky, který jste vzali na Google Pixel

  Hned po provedení snímku obrazovky uvidíte v levém rohu displeje malou miniaturu miniaturní verze obrázku malou miniaturu. Klepnutím na náhled můžete získat přístup k obrazovce.

  V pravém dolním rohu klepněte na náhled snímku, který jste právě vzali.

  Pokud chcete obrázek upravit, klepněte na ikonu tužky.

  Alternativně klepnutím na tlačítko Sdílet odešlete snímku obrazovky někomu nebo jej sdílejte prostřednictvím aplikace.

  Jak přistupovat ke všem svým snímkům obrazovky na pixelu Google

  Pokud jste byli příliš pozdě a miniatura zmizela, nebojte se. Není to navždy pryč! Snížení obrazovky jsou uloženy v určené složce na Google Pixel, přístupné prostřednictvím aplikace Fotografie.

  Otevřete fotografie Google z domovské obrazovky, složky nebo zásuvky.

  Klepněte na tlačítko knihovny na spodním panelu nástrojů.

  Vyberte složky zařízení.

  V části Fotografie na sekci zařízení klepněte na snímky obrazovky.

  Otevřete nebo sdílejte snímky nebo snímky obrazovky, které chcete.

  Screenshot pro Android

  Pořizování obrazovky na Android je výchozí vlastnost, ale lidé nahlásili snímky Android Screenshot nefungovaly problém na svých telefonech. Zde je, jak to opravit.

  Smartphone Android obsahuje několik výchozích funkcí, které lze provést pomocí fyzických tlačítek. Jednou z nejlepších funkcí na mobilních telefonech Android je funkce „Screenshot Funkce“, skrz kterou můžete chytit snímky jakékoli chyby nebo předvést úspěch ve hře jako PUBG Mobile. Blu G90 Pro, Blu G90, Bold N1 a All Blu, Samsung, LG, Sony a HTC telefony zahrnují tyto funkce ve výchozím nastavení, protože jsou poháněny operačním systémem Android Google pro mobilní telefon.

  Důvod 1: Stiskněte správnou kombinaci klíčů

  Nelze pořídit snímek obrazovky na Android, že by mohlo být možné, že netlačíte správnou kombinaci klíčů pro snímek obrazovky. Ve výchozím nastavení je to na Android, je to tlačítka hlasování tlačítka napájení pro snímky obrazovky současně. Pamatujte, že to musíte okamžitě stisknout.

  Důvod 2: Nemůžu pořídit snímek obrazovky na Google Chrome:

  Pokud při prohlížení na prohlížeči Google Chrome nemůžete pořídit snímek obrazovky, zkontrolujte, zda nejste v režimu inkognito, protože nejnovější verze Android tuto funkci zakázal.

  To může být důvod, proč snímek obrazovky Google Chrome nefunguje.

  Důvod 3: Nemůžete pořídit snímek obrazovky kvůli bezpečnostní politice

  Pokud je vaše zařízení vydáno školami/vysokými školami nebo společnostmi, deaktivují takové funkce z různých důvodů. Uvidíte vyskakovací přísloví.

  „Nelze pořídit snímek obrazovky kvůli bezpečnostní politice“

  Řešení: V tomto případě si můžete promluvit s oddělením IT pro objasnění a zjistit, co je možné. Pokud to dovolí, bude to skvělé, jinak nemůžete nic dělat.

  Důvod 4: Vzhledem k zásadám aplikací

  Některé aplikace, zejména finanční a bankovní aplikace, deaktivují funkci obrazovky ve své aplikaci z bezpečnostních důvodů. Jasně uvidíte vyskakovací okno „Screenshot deaktivujte z bezpečnostních důvodů“ nebo „Nelze zachytit snímek obrazovky. Stránka obsahuje osobní údaje “.

  pořídit, snímek, obrazovky, android, screenshot

  Důvod 5: Snímek obrazovky není povolen aplikací

  Některé bankovní nebo finanční aplikace nemusí dovolit snímky obrazovky přímo na jejich aplikaci. Budete muset použít jejich vestavěnou funkci sdílení obrazovky. To se provádí pro zabezpečení. Také, pokud jste nainstalovali jakoukoli novou aplikaci, raději ji smažte a zkuste to.

  Jak opravit snímk obrazovky Android nefunguje

  V případě, že nejste schopni chytit snímek obrazovky, existuje několik základních řešení problémů, které můžete udělat.

  Řešení 1: Odinstalace nedávno nainstalovaná aplikace

  Pokud jste byli schopni pořídit snímek obrazovky dříve a nyní nefunguje, musíte nejprve určit, které aplikace jste nedávno nainstalovali. Nedávná aplikace může být problémem, pokud je to něco práce nebo aplikace, která omezuje váš telefon. Odinstalujte to a zjistěte, zda jste schopni pořizovat snímky nebo ne.

  Řešení 2: Zkontrolujte úložiště zařízení (Nelze zachytit úložiště obrazovky, které se možná použije)

  V některých případech se můžete setkat s oznámeními, jako je „Can’t Can’t Bead Screenshot kvůli omezenému úložnému prostoru“ nebo „Nemohl si zachránit snímek obrazovky. Skladování může být používáno “. Řešením by bylo restartovat a zkontrolovat a pokud to neopraví obavy, musíte vyprázdnit úložný prostor. Toto je běžný problém v levných telefonech Android Go, které přicházejí s omezeným vestavěným úložištěm.

  Řešení 3: Správná kombinace klíčů obrazovky:

  S Androidem 10 a vyššími nebudete muset držet a stisknout tlačítka napájení a hlasitosti, místo toho stiskněte jednou a uvolněte se a snímek obrazovky je snadno chycen.

  Řešení 4: Vyzkoušejte metodu alternativní obrazovky

  Existuje řada způsobů, jak můžete pořídit snímek obrazovky, jsou.

  • Výchozí metoda Android pomocí fyzických tlačítek
  • Používání asistenta Google pro snímek obrazovky
  • Metoda švihnutí dlaně: Přejeďte prstem dlaně na obrazovku displeje a je zachycen snímek obrazovky.Ψ Windows Scrolling Screenshot ψ ψ Android nahrávání obrazovky nefunguje ψ

  Řešení 5: Zakoření telefonu

  Konečným nápadem zabijáka by bylo zakořenit váš telefon a to by určitě vyřešilo jakýkoli problém, který má dříve s zachycováním obrazovky nebo grab obrazovky.

  Řešení 6: Právě teď přestal fungovat

  Pokud snímek obrazovky fungoval dříve a nyní to nefunguje, můžete se ujistit, že jste postupovali podle výše uvedených 5 kroků a navíc si vzpomenout, zda jste nainstalovali novou aktualizaci nebo novou aplikaci, která ji omezuje. Pokud ano, pak odinstalujte aplikaci nebo informujte vývojáře aplikací.

  Screenshot nefunguje nastavení asistenta Google:

  • Otevřete nastavení v telefonu.
  • Poté klepněte na oznámení o aplikacích a potom pokročilé.
  • Nyní klepněte na výchozí aplikace a poté pomozte hlasovému vstupu.
  • Oznámení o aplikacích a poté pokročilé a poté výchozí aplikace a poté pomáhat hlasovému vstupu
  • Zapněte možnost „Použijte screenshot“.

  Kompatibilita

  Tato příručka by měla pracovat na všech chytrých telefonech poháněných Androidem.

  • Telefony Samsung Galaxy jako S23, S22, S21, S20, poznámka 20, poznámka 21, poznámka 10, poznámka 7, S7
  • LG telefony
  • Sony telefony
  • Všechny mobily Motorola jako Moto G10 Power, G40 Fusion, G60, G100, G9 Power
  • Telefony Nokia Android jako Nokia 9.1, Nokia 8.2 atd.,

  Jako poslední možnost se můžete pokusit resetovat tovární telefon.

  Nemůžu najít snímek obrazovky na telefonu:

  Screenshot pořízený na mobilním telefonu je uložen pod složkou s názvem „Screenshots“ v galerii. Pokud nemůžete najít složku snímek obrazovky, stáhněte si prosím aplikaci Správce souborů a vyhledejte název složky „Screenshot“.

  Snížení obrazovky Samsung Galaxy S21 nefunguje:

  Galaxy S21 a poznámka 20/20 Ultra, jeden z populárních vlajkových telefonů na trhu, může sestoupit s otázkou snímků obrazovky není pořízeno. Smutné, ale je tu něco, co můžete udělat.E., Podívejte se na výše uvedené kroky pro odstraňování problémů s obrazovkou ⇑ jeden po druhém. Takže jen přejděte na horní část této stránky a přečtěte si ji pečlivě. Většina důvodů, proč to lidé nedostanou, je proto, že to nedělají správně.

  Podívejte se na toto video a udělejte to správně.

  Tak tak můžete vyřešit problémy související s obrazovkou nepracující na chytrých telefonech a tabletech Android.

  Pořizování obrazovky na Android je výchozí vlastnost, ale lidé mají snímek obrazovky Android nefungují problém. Zde je návod, jak opravit, nemůžete pořídit snímek obrazovky kvůli chybě zabezpečení.

  Tento příspěvek byl naposledy upraven 13. května 2023 21:55

  Yogesh Khetani: Yogesh je v oblasti mobilní technologie již více než 12 let. Udržuje ho aktualizovaný nejnovějšími chytrými telefony na trhu. Na populárních platformách sociálních médií neustále sdílí informace o mobilech a mobilních průvodcích, které vám pomůže rozhodovat o vašich potřebách kapesního gadgetu. Jeho digitální cesta začala, když si vybral technologii jako svůj předmět v inženýrských studiích a digitální svět vydláždil cestu, aby vyjádřil svou lásku k technologii a pomůcek v lepším a nejvyšším dosahu. Prostřednictvím tohoto portálu je jeho cílem poskytnout vám všechny potřebné znalosti potřebné před rozhodováním o nákupu gadgetu. Provozuje tento web/blog s týmem obratných a nadšených lidí, kteří sdílejí stejnou vášeň pro technologické gadgety a poskytujeme nezaujaté recenze na telefonech mobilních sítí, podrobné nákupní průvodce, jak na naše čtenáře tipy.

  Jak pořídit snímek obrazovky nebo zaznamenat obrazovku telefonu na Android

  Naučte se, jak pořídit snímek obrazovky nebo zaznamenat obrazovku do telefonu Android s tímto průvodcem krok za krokem.

  Čtenáři, jako jste vy, pomáhají podporovat vývojáře XDA. Když provedete nákup pomocí odkazů na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Číst

  Как сделать идеальный скриншот

  Rychlé odkazy

  Android se v průběhu let hodně vyvíjel a nyní vám umožní dělat spoustu věcí na vašem smartphonu. Ale pokud jste ve světě Androidu nováčkem, může vám být trochu ohromující procházet všemi možnostmi. Pokud tedy zjistíte, že je obtížné přijít na to, jak pořizovat snímky obrazovky a nahrávat obrazovku na telefonu Android, pak jsme zde, abychom pomohli. Zde je průvodce krok za krokem, ve kterém vás projdeme všemi různými způsoby, jak můžete pořídit snímek obrazovky a zaznamenat obrazovku na Android, bez ohledu na výrobce zařízení.

  Co je snímek obrazovky?

  Snímek obrazovky je v podstatě fotografií toho, co je viditelné na obrazovce vašeho zařízení. Když pořídíte snímek obrazovky, software vašeho telefonu zachytí to, co je na obrazovce, a uloží jej do vašeho zařízení. Obvykle najdete snímky obrazovky vašeho zařízení v aplikaci Gallery ve složce Screenshots.

  Jako snímek obrazovky zachycuje obrazovku vašeho zařízení, má přesně stejné rozměry jako rozlišení obrazovky. Pokud tedy pořizujete snímek obrazovky s telefonem s displejem FHD, výsledné snímek obrazovky bude 1 920 x 1 080 pixelů. Soubory obrazovky jsou také uloženy pomocí.Typ souboru PNG na Androidu.

  Co je nahrávání obrazovky?

  Na rozdíl od snímku obrazovky, který je jen obrázek, nahrávky obrazovky zachycují video o tom, co se děje na obrazovce vašeho zařízení. Všechno viditelné na obrazovce.- Od chvíle, kdy začnete nahrávat obrazovku telefonu do okamžiku, kdy ji ukončíte.- je zachycen a uložena v galerii vašeho zařízení. Záznamy obrazovky mají také stejné rozlišení jako rozlišení zařízení a jsou uloženy jako.soubory MP4.

  pořídit, snímek, obrazovky, android, screenshot

  Jak pořídit snímek obrazovky na telefonu nebo tabletu Android

  Standardní metoda pořizování obrazovky na Android

  Téměř všechny telefony Android umožňují pořizování snímků obrazovky pomocí kombinace tlačítek hlasitosti a napájení. Stačí stisknout tato dvě tlačítka současně a váš telefon zachytí snímek obrazovky. Pokud máte telefon s velkou velikostí a máte potíže s načasováním stisknutí tlačítka, může si na to zvyknout. V závislosti na tom, který telefon používáte, mohou být tlačítka hlasitosti a napájení umístěna na různých místech než na obrázku výše uvedeného.

  Jakmile úspěšně zachytíte snímek obrazovky, uvidíte jeho náhled směrem k pravému dolnímu rohu displeje telefonu. Některá zařízení vám mohou zobrazit informace o obrazovce o stínu oznámení místo toho, aby vám poskytly náhled. Snímek obrazovky můžete otevřít z kteréhokoli z těchto míst a sdílet jej nebo sdílet. Můžete také přejít na aplikaci galerie vašeho telefonu a otevřít složku Screenshots a zobrazit všechny snímky obrazovky.

  Na starších telefonech a tabletech pro Android, pokud kombinace tlačítka na tlačítko napětí nefunguje, můžete vyzkoušet kombinaci tlačítka pro tlačítko Domů a pořídit snímek obrazovky. Zejména některé kůže OEMS Android vám také umožňují zachytit snímek obrazovky pomocí tlačítka softwaru, který je umístěn někde v uživatelském rozhraní. Například na telefonech Pixel 7 Google můžete zachytit snímek konkrétní aplikace pomocí tlačítka obrazovky v nedávné nabídce aplikace. Většina kůží Android také umožňuje přidat přepínač obrazovky do nabídky Quick Settings.

  | Denial of responsibility | Contacts |RSS