Jak pořídit snímek obrazovky v zařízení iPad

Obrazovky na iPadu. Ipad. 2022

Když na iPadu stisknete tlačítko Domů, zobrazí se zamykací obrazovka nebo domovská obrazovka. Centrum oznámení se zobrazí, když přejedete prstem z horní části obrazovky dolů: jedná se také o druh domovské obrazovky. Zde je průvodce těmito obrazovkami.

Můžete si přizpůsobit obrazovky iPadu se všemi obrázky na pozadí (tapety), časové pásmo a jazyk, stejně jako aplikace zobrazené na každé obrazovce.

Tlačítkem Domů

Pořízení snímku obrazovky na iPadu bez použití klávesy Domů lze provést pomocí standardních nástrojů a aplikace Assistive Touch.

V místě, kde chcete pořídit snímek obrazovky, stiskněte současně klávesu Domů a klávesu Zamknout.

Jak pořídit snímek obrazovky na iPadu pomocí tlačítka Domů

Metoda je vhodná pro starší modely tabletů Apple a řadu chytrých telefonů od iPhone 3 po iPhone 8.

Aplikace Assistive Touch je jednou z mnoha, které jsou k dispozici v App Store. Po stažení je třeba provést následující kroky:

  • Přejděte do Nastavení. Základní.
  • Přejděte na „Univerzální přístup“.
  • Naproti názvu aplikace v části „Fyziologie a motorika“ přesuňte posuvník do aktivní polohy.

Na obrazovce se zobrazí plovoucí ikona dotykové aplikace. Kliknutím na něj se zobrazí seznam akcí včetně funkce „Snímek obrazovky“.

Pořizování snímků obrazovky na zařízení Apple iPad

Již jsme se podívali na to, jak pořídit snímek obrazovky na iPhonu, dnes se naučíme, jak pořídit snímek obrazovky na iPadu, v prvním i druhém případě je postup stejný.

Zachycení obsahu obrazovky tabletu může být někdy velmi užitečné. Pořizujeme snímky obrazovky pro naše návody k použití a recenze.

Běžnému uživateli se může hodit také funkce snímku obrazovky, například pořízení snímku webové stránky s určitým fragmentem textu, protože je mnohem rychlejší než výběr textu a jeho vložení do aplikace Poznámky.

Někdy si uživatelé pořizují snímek obrazovky, aby nezapomněli na nějaké číslo.

Když jedete na ryby nebo cestujete po velkém městě, můžete si pořídit snímek obrazovky aplikace Mapy, který vám pomůže s navigací v neznámých oblastech.

Chcete-li na iPadu pořídit snímek obrazovky, musíte současně stisknout tlačítka Domů a Napájení. Někdy podrží klávesu Napájení a bez uvolnění rychle stiskne klávesu Domů. Po současném stisknutí těchto tlačítek uslyšíte cvaknutí fotoaparátu doprovázené zábleskem na obrazovce tabletu, což znamená, že snímek obrazovky byl pořízen a uložen do paměti iPadu.

Všechny snímky obrazovky iPadu jsou uloženy v „Fotografický film„Snímky obrazovky pořízené v zařízení iPad se ukládají v části Fotografie ve výchozí aplikaci „Foto„.

Tento záznam byl zaslán v Návody a označili iPad tlačítka, iPad snímek obrazovky. Přidání trvalého odkazu do záložek.

Kabelové připojení

Naprostá většina moderních televizorů je vybavena konektory HDMI a/nebo VGA, které umožňují vytvořit kabelové připojení mezi zařízením iOS (iPadOS) a televizorem. Takové připojení umožňuje streamovat přímo z obrazovky smartphonu v HD kvalitě 1080p bez sebemenšího zpoždění. Můžete tak nejen sledovat filmy nebo fotografie, ale také pohodlně hrát rychlé hry, rychle psát a další.Д. Při kabelovém připojení nemusíte instalovat žádný další software ani konfigurovat smartphone. stačí připojit porty Lightning a HDMI/VGA.

Co mohu říci o nevýhodách kabelového připojení?? Zaprvé je kabelový, což samo o sobě není příliš pohodlné. pokud chcete na televizoru promítat fotografie u hostů, musíte mít vy nebo váš hostitel příslušný adaptér a kabel.

Za druhé, tyto hračky nejsou levné. originální adaptér Lightning-HDMI stojí nejméně 3 tisíce eur. Karta Fotografie v horní části obrazovky je zvýrazněna, protože se nacházíte v zobrazení Fotografie. Pokud chcete, můžete si to všechno koupit mnohem levněji na AliExpress na tomto odkazu.

Klepněte na aplikaci Fotografie na domovské obrazovce.

Aplikace se otevře s mřížkou miniatur na černém pozadí, jak je znázorněno níže. Karta Fotografie v horní části obrazovky je zvýrazněna, protože se nacházíte v zobrazení Fotografie.

Pokud se na této obrazovce nezobrazí požadovaný náhled, můžete obrázky rychle procházet tažením prstu nahoru nebo dolů nebo je opatrně procházet pomalejším tažením.

Pokud tedy máte více fotografií, než kolik jich lze najednou zobrazit na obrazovce, což je pravděpodobné, vaše dovednosti v listování a přetahování se rychle zlepší.

Jak pořídit snímek obrazovky na iPadu

Wikihow je veden jako wiki, což znamená, že mnoho našich článků píše více autorů. Na tomto článku pracovalo více než 20 lidí, a to i anonymně, aby jej upravili a vylepšili.

Počet zobrazení tohoto článku: 95 794.

Pořízení snímku obrazovky může být skvělým způsobem, jak zachytit fotografii nalezenou na internetu, e-mail nebo jen zábavný způsob, jak sdílet něco na obrazovce. Pokud se chcete naučit pořizovat snímky obrazovky v zařízení iPad, postupujte podle následujících jednoduchých kroků.

Najděte obrázek, jehož snímek chcete pořídit. Vyhledejte v iPadu fotografii, jejíž snímek chcete pořídit. Pořiďte zajímavý úryvek e-mailu, snímek obrazovky aplikace zobrazující počasí ve vašem městě, snímek něčeho zajímavého, co jste našli na internetu, snímek obrazovky zábavného chatu s přítelem nebo snímek obrazovky se spoustou dalších obrázků.

Určete, kde se nachází tlačítko zapnutí/vypnutí. Tlačítko se nachází v pravém rohu horního panelu iPadu. Tímto tlačítkem iPad zapínáte a vypínáte.

Určete, kde se nachází tlačítko Domů. Toto je kulaté tlačítko uprostřed spodní části iPadu. Uprostřed tlačítka je bílá čtvercová ikona.

Uvolněte tlačítka. Nemusíte je uvolňovat přesně současně. Pokud byl snímek úspěšně pořízen, uslyšíte zvuk závěrky fotoaparátu a uvidíte bílou obrazovku. [1] X

Jak upravit snímek obrazovky

Pokud chcete upravit snímek obrazovky pořízený na iPadu, můžete jej na iPadu se systémem iOS 11 jednoduše upravit klepnutím na malou miniaturu snímku obrazovky. Po klepnutí na tuto miniaturu získáte přístup k řadě nástrojů pro značení, včetně stylusu, tužky, fixu a dalších. Pomocí těchto nástrojů můžete do snímku obrazovky přidat cokoli chcete.

Přetažením silnějších modrých okrajů můžete také změnit velikost snímku obrazovky. Kromě toho můžete přidat titulek nebo praktickou lupu, která zvýrazní určitou část, nebo přidat text podle svých potřeb kliknutím na znaménko plus. Pokud chcete změny vrátit nebo obnovit, můžete použít dvě zakřivené šipky. Chcete-li tento snímek obrazovky sdílet, musíte stisknout ikonu „Sdílet“ a odeslat jej do „Zpráv“, „Pošty“, „“ atd. Д. Po dokončení můžete klepnutím na tlačítko „Hotovo“ dokončit proces úprav. Pak je třeba vybrat možnost „Uložit do fotografie“ nebo „Odstranit“. Pokud ve starších verzích systému iOS neklepnete na miniaturu a neupravíte ji, můžete přejít do sekce „Fotografie“, najít snímek obrazovky a klepnout na něj. Poté můžete klepnout na tlačítko „Upravit“ v pravém rohu obrazovky a snímek upravit podle svých představ. Zde můžete vyříznout snímek obrazovky a upravit barvu a světlo.

Dynamická tapeta v iOS 7

Ios 7 má vestavěnou dynamickou tapetu. Někteří je nazývají „živé“ nebo „dynamické“. Ale Apple řekl Dynamic, takže se budeme držet oficiální terminologie.

Lze je nastavit v nastavení (Nastavení-Tapeta a jas-Výběr tapety-Dynamická). Podle typu Dynamické tapety se od sebe liší pouze barvou. V současné době si můžete vybrat ze 7 barev.

pořídit, snímek, obrazovky, zařízení, ipad

Na všech tapetách se v reálném čase pohybují/smršťují/zvětšují/změňují průhlednost koule (všichni už vědí, že Apple koule miluje).

Oficiálně si nyní nemůžete vytvořit vlastní jedinečnou dynamickou tapetu pro iOS 7! Použijte to, co je k dispozici. V budoucnu možná bude možné nastavit vlastní dynamickou tapetu.

Pokud máte nějaké dotazy ohledně tapety, neváhejte se zeptat v komentářích! 🙂

| Denial of responsibility | Contacts |RSS