Jak poslat video iPad na poštu. Poslat soubor poštou s iPhone

Jak uložit přílohy v poště pro iPhone a iPad

Vaše e-mailové přílohy můžete uložit v ICLAD, Dropbox, Drive Google, OnedRive a mnoho dalších míst!

Dostali jste e-mail se souborem připojeným k ní může být tabulka nebo prezentace, PDF nebo fotografie. Nicméně, nechcete jen otevřít a vidět v aplikaci. Chcete si ho ponechat, že máte přístup k němu a z kteréhokoli z vašich zařízení. V tomto případě musíte použít funkci Investment Conservation. S ním můžete uložit jakoukoliv přílohu, kterou dostanete do libovolného cloudového úložiště, včetně Icloud, Dropbox, Disk Google nebo OnedRive. Po tom, co máte přístup k tomuto souboru z libovolného zařízení.

Opravit iPhone neposílat fotky z systému obnovy iOS

Pokud váš iPhone není povolen odesílat snímky / fotografie pomocí textových zpráv, měli byste věnovat větší pozornost této části. Dáme vám několik tipů, které vám pomohou opustit situaci, kdy iPhone neposílá fotky.

Zkontrolujte, zda je MMS zapnuta

Služba MMS není povolena na vašem iPhone, to je jeden z důvodů, proč iPhone nebude posílat grafické zprávy. Jděte do svého iPhone a ujistěte se, že funkce MMS je aktivována: Přejděte na aplikaci „Nastavení zprávy“. Zkontrolujte zprávy MMS zapnuty.

Ujistěte se, že nosič umožňuje MMS

Stále nemohu poslat grafické zprávy iPhone, i když je funkce MMS povolena? Pak se musíte zjistit, zda váš operátor umožňuje používat MMS v telefonu. Stačí zavolat komunikační operátor, aby potvrdil odpověď.

Restartujte svůj iPhone

Restart může vždy opravit všechny druhy problémů. Když iPhone neposílá snímky, můžete se pokusit použít toto rozhodnutí opravit. iPhone může pracovat příliš dlouho. Můžete se pokusit restartovat iPhone a zkontrolovat, zda můžete poslat grafickou zprávu nebo ne.

Zkontrolujte mobilní síť

Špatná mobilní síť povede k problému s odesíláním grafických zpráv. To je společný důvod, kdy cestujete v metru a jsou v podzemní místnosti nebo interiér s klimatizací. PRVNÍ Jděte na „Nastavení“ aplikace kontrolovat informace o buňkách.

Zkontrolujte, zda je telefon připojen k Wi-Fi

Slabé připojení Wi-Fi může být také další důvod, proč iPhone neposílá obraz přes MMS. Tak jděte do „Nastavení“ Ujistěte se, že váš iPhone v dobrém stavu WLAN připojení.

Obnovit síť nastavení

Pokud neexistuje spojení s mobilními nebo bezdrátovou sítí, lépe resetujte nastavení sítě na vašem iPhone provedením následujících kroků: přejděte na položku „Nastavení“ „Hlavní“ „Reset“ resetování sítě.

poslat, video, ipad, poštu, soubor, iphone

Chcete-li se dozvědět více o Wi-Fi, můžete zkontrolovat iPhone se nepřipojí k Wi-Fi.

Další články

Jak vložit fotografii nebo video na e-mail v aplikaci Pošta pro iPhone a iPad

Stiskněte a zadejte informace odesílatele, téma, stejně jako pole těla, jakož i pro běžný e-mail.

poslat, video, ipad, poštu, soubor, iphone

Klepněte na tlačítko Vložit fotky nebo video. Do fotografií spadnete do videosekvence, který chcete vložit.

Klepněte na tlačítko Odeslat v pravém horním rohu, jakmile dokončíte psaní e-mailu.

Jak jít do návrhů v aplikaci Pošta pro iPhone a iPad

Stiskněte a podržte tlačítko „Vytvořit“ v pravém dolním rohu obrazovky. Vypadá to jako tužka a papír.

Po druhém nebo dvou budete spadat do složky „Cherniviki“, kde můžete přistupovat ke všem návrhům, které jste pracovali.

Jak poslat velké soubory na iPad iPhone: Použijte Poštovní pokles

V iOS 9, Apple přidal novou funkci, která přesně to, co hledáme. To se nazývá poštu.

Otevřete aplikaci pošty na iPad a začněte vytvářet nový dopis. Po vyplnění pole „Do“ a „Téma“ klepněte na libovolné místo v písmene dopisu a přes klávesnici na pravé straně se zobrazí pět ikon: první tři jsou navrženy tak, aby formátovaly text přidělené tučně, kurzívou nebo podtržené a zbytek pro připojení videa a fotografií (ikona fotoaparátu) a připojit jiné dokumenty (ikona klipu).

Pokud kliknete na klip, budete nabídnuty několik složek s dokumenty, které můžete připojit k e-mailu. V našem příkladu můžeme vybrat stránky nebo soubory textedit, které jsou uloženy v ICloud Drive.

Klikněte na příslušnou složku a klepněte na vybraný dokument. Pokud je to velký dokument. a skutečnost, že si přečtete tento článek, říká, že bude, pak v této fázi bude mírný zpoždění, dokud pošta připraví soubor, který má být odeslán; Mail bude zmrazen a budete jen čekat na vás. Když je zpracování souborů u konce, zobrazí se odznak v tělese dopisu a můžete kliknout na „Odeslat“.

Je to v tuto chvíli. opět za předpokladu, že se jedná o velkou investici. tato pošta vám poskytne příležitost použít Mailprop. Toto není nutné: můžete zvolit „zkusit odeslat přílohu“ a poštu učiní všechna snaha odeslat dokument do složky „příchozí“. Ale skutečnost, že se zobrazí toto dialogové okno, je poměrně spravedlivé varování, že poštovní pokles je nejlepší volbou. Proto namísto toho stiskneme „použít smazání pošty“. To zašle e-mail. rozhodnutím nemusíte potvrdit.

Mail Delete je nejlepší volba, protože neodesílá dokument sám o sobě; Načtou dokument (dočasně) v ICLAD a pak odešle odkaz na příjemce, který mu umožní stáhnout z ICloud na konci. Konečný výsledek je stejný, ale vyhýbá se umístění velkého souboru v e-mailové schránce.

Tak to vypadá, když obdržíte e-mail. Uvidíte, že je termín: soubor bude odstraněn z ICloud za 30 dní.

Vytvořte si účet v ICLAD.

Jdeme do nastavení pošty, adresy, Icloud kalendáře nebo přidat účet. Pokud ještě nemáte účet v ICLAD, vyberte účet Icloud.

Dále zadejte své ID Apple ID a Apple ID a klepněte na tlačítko Další nebo vytvořte ID Apple, abyste vytvořili nové ID Apple a použijte jej k odeslání pošty.

V nastavení pošty, adresy, Icloud kalendáře nyní zobrazí váš účet ICLAD.

Nyní, když potřebujete odeslat cokoliv z iPhone, klepněte na tuto ikonu zásilky, jak je znázorněno na spodní straně dna.

Ukážu příklad hlasových záznamů. Kliknutím na šipku nahoru, jak je znázorněno na obrázku, otevřete program, pomocí kterého můžete odeslat soubor s iPhone. Zvolte Pošta pro odesílání souboru přes ICloud Mail.

Volba automaticky připojit k vybranému souboru s písmenem.

Dále zadejte e-mailovou adresu, do které chcete odeslat soubor z iPhone. Můžete zadat předmět dopisu a nemůžete zadat a klepněte na tlačítko Odeslat.

Doporučit: Komprese video souboru Velikost souboru s konvertorem videa Ultimate

Aiseesoft Video Converter Ultimate není jen žádost o převod videa, ale také řešení pro komprimování multimediálních souborů.

  • Stlačení velkých video souborů pro odesílání mezi zařízeními.
  • Nabídněte několik způsobů, jak snížit velké video soubory.
  • Automatické video zlepšování kvality při kompresi komprese videa.
  • Podpora všech video formátů, včetně MP4, AVI, MKV a T. D.

Zřejmě, video konvertor konečný. To je nejlepší způsob, jak komprimovat velikost video souboru, takže je můžete odeslat a ukládat na všech zařízeních bez ztráty kvality.

Tato příručka popisuje, jak odeslat velké filmové soubory s iPhone do jiného zařízení, například Windows, Mac, Android nebo iPhone. Nejjednodušší způsob, jak sdělit své velké video soubory na iPhone. Toto je Fonetrans. Není jen schopný chránit kvalitu videa, ale také snadno ovladatelný. Pokud jde o odesílání video souborů s iPhone na Android, Aiseesoft Mobiesync. Nejjednodušší volba. Nabízí rozsáhlé výhody, jako je například video zlepšení kvality. Doufáme, že tyto metody a jejich manuály budou pro vás užitečné. Pokud stále máte dotazy týkající se přenosu velkého videa, zanechte zprávu pod touto zprávou a my jim odpovíme co nejdříve.

Hodnocení: 4.8/5 (na základě hlasů 92) Přihlaste se nám

Přečtěte si a získejte 3 jednoduché způsoby, jak psát systémový zvuk na Mac se zvukovým květem nebo bez něj. Zde můžete rychle zapisovat vnitřní zvuk ve všech operačních systémech MAC.

Jak posílat zprávy bez posla? Přečtěte si tento článek pro odeslání zpráv bez instalace aplikace Messenger na iPhone / Android.

Chcete poslat soubory do WeChat? Poskytneme Vám kompletní manuál pro odesílání všech typů souborů prostřednictvím WECHAT a alternativu pro odesílání souborů z mobilních telefonů do počítače nebo naopak.

Nechte svůj komentář a připojte se k naší diskusi

přenos iOS

Nejlepší software pro přenos IOS k ovládání a přenosu souborů iOS z iPhone / iPad / iPod do počítače nebo naopak, bez spouštění iTunes.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS