Jak používat Apple Watch k pořizování fotografií

používat, apple, watch, pořizování

Jak používat Apple Watch se systémem Android?

Chytré hodinky Apple jsou oficiálně kompatibilní pouze s iPhonem Hodinky Apple Watch nelze připojit k chytrému telefonu se systémem Android přes Bluetooth a přijímat oznámení o hovorech a oznámeních, jako je tomu u jiných chytrých hodinek.

Vypnutí hodinek Apple Watch. Vyjměte kartu SIM z iPhonu a vložte ji do zařízení se systémem Android, které by mělo být rovněž vypnuté. Zapněte zařízení se systémem Android. Zapnutí hodinek Apple Watch.

Jak používat mřížku ke zlepšení kompozice snímku

Při pořizování snímku překrývá čára mřížky hledáček. Bez ohledu na to, jak dobře umíte fotografovat, tato funkce zlepší vaši kompozici a usnadní vám dodržení zlatého řezu.

Jednoduše přejděte do aplikace Nastavení, zvolte aplikaci Nastavení, vyberte možnost Fotografie a fotoaparát a aktivujte funkci „Mřížka“.

Použití AE a zámku ostření

Přirozené světlo není pro fotografování vždy dostačující. Nezřídka se také stává, že fotoaparát iPhonu přeexponuje. Chcete-li tyto poruchy odstranit, použijte blokování AE a zaostření.

Po výběru požadované expozice (více informací najdete zde) klepněte na obrazovku a chvíli na ní podržte prst. Tím se opraví nastavení ve vybraných podmínkách.

Všimněte si, že tato funkce také uzamkne zařízení Focus.

Nastavení hodin

Zatímco probíhá synchronizace, můžete se seznámit se základními funkcemi, abyste pochopili, jak hodinky Apple Watch používat.

Jak používat Apple Watch místo nočních hodin

Skutečnost, že Apple Watch je třeba nabíjet každou noc, může být trochu nevýhodou. a ušetří vás nákupu samostatných hodinek na noční stolek. Jde o to, že chytré hodinky se po připojení ke zdroji napájení dokáží přepnout do speciálního režimu zobrazení času a nabíjení. Díky tomu víte, kolik je hodin, a můžete se lépe orientovat podle budíku. Poradíme vám, jak tuto funkci aktivovat.

To lze provést dvěma způsoby. První z nich využívá váš iPhone, se kterým jsou hodinky spárovány. V chytrém telefonu spusťte aplikaci Watch a přejděte do následujících nastavení: Obecné → Noční režim. Funkce se na hodinkách aktivuje, jakmile se přepne přepínač. Hodiny pro jistotu zobrazují čas velkými zelenými číslicemi a také kruhovým indikátorem nabití. Obrazovka zůstane aktivní po dobu 30 sekund, poté ji musíte odemknout dotykem obrazovky nebo stisknutím digitální korunky. Hodinky se po sejmutí ze zápěstí automaticky uzamknou a není nutná další obsluha.

používat, apple, watch, pořizování

Určitá nastavení je však možné provádět i bez chytrého telefonu. funkce hodinek jsou dostačující. Po vstupu do nastavení je třeba zvolit režim nočního stolku a přepnout kolébkový přepínač do aktivní polohy. Nezapomeňte, že tento režim se dobře hodí k budíku. Několik minut před spuštěním hodinky automaticky zapnou jemné podsvícení, aby se vám lépe vstávalo.

Pokud najdete chybu, zvýrazněte text a stiskněte CtrlEnter.

Které hodinky Apple Watch podporují mobilní připojení?

Apple Watch Series 3 (GPS Cellular) jsou vybaveny plnohodnotným mobilním modulem LTE a UMTS, který se automaticky připojuje k síti, když jsou hodinky mimo dosah iPhonu. Hodinky mají stejné číslo jako váš iPhone, takže nemusíte oznamovat nové číslo celé rodině, přátelům a spolupracovníkům.

Odpojení hodinek Apple Watch, pokud je k dispozici spárovaný iPhone Otevřete aplikaci Watch na iPhonu, klikněte na kartu Moje hodinky a v horní části obrazovky vyberte možnost „Všechny hodinky“. Klepněte na ikonu „i“ vedle hodinek, jejichž spárování chcete zrušit, a vyberte možnost „Zrušit spárování s Apple Watch„.

Odemykání Macu pomocí Apple Watch

Zní to velmi zajímavě. Uživatelé teď mohou svůj Mac odemknout pomocí hodinek Apple Watch. Vyžaduje, aby obě zařízení byla přihlášena ke stejnému účtu iCloud, a to je vše. Také se ujistěte, že jste povolili dvoufaktorové ověřování a že máte na hodinkách Apple Watch povoleno heslo. Nyní přejděte do svého Macu, otevřete Předvolby systému Obecné a aktivujte možnost „Povolit hodinkám Apple Watch odemknout Mac“. Pak můžete Mac odemknout pomocí hodinek Apple Watch.

Pořizování snímků obrazovky na hodinkách Apple Watch je snadné. Stačí na hodinkách současně stisknout pravá boční tlačítka a hodinky ihned pořídí snímky obrazovky. Pořízené snímky obrazovky se uloží do složky Fotografie v iPhonu. Tímto způsobem můžete snadno pokračovat.

Zavření všech oznámení na hodinkách Watch pomocí funkce Force Touch

Hodinky Apple Watch jsou plné oznámení a vy je chcete okamžitě zavřít? Není to vůbec těžký úkol. Trvá to jen pár vteřin, nic víc. Otevření všech oznámení přejetím prstem po obrazovce shora dolů. Nyní silně stiskněte tlačítko uprostřed obrazovky a pod ním se objeví tlačítko X s nápisem „Vymazat vše“. Přejeďte po něm a všechna oznámení se okamžitě vymažou.

Tohle je 12 nejlepších vychytávek hodinek Apple Watch Series 2 a novějších. Použijte všechny tyto triky, abyste své chytré hodinky využili co nejlépe, a život bude mnohem snazší.

používat, apple, watch, pořizování

Přepínací ovladače

Možná vás omrzí dívat se na stále stejný ciferník. Společnost Apple umožňuje nastavit více obličejů, které vám pomohou při různých činnostech. V práci si můžete nastavit vytáčení času a data, třeba takové, které vám zobrazí i zmeškané hovory a textové zprávy. V případě fitness si můžete nastavit ciferník založený na zdravotních údajích, jako jsou ušlé kroky, spálené kalorie, ujetá vzdálenost atd. Д. Mohli jsme dělat nejrůznější aktivity. Apple však přepínání ciferníků usnadňuje. mezi předvolbami se přepínáte jednoduchým přejetím prstu po ciferníku doleva a doprava.

používat, apple, watch, pořizování

Chcete-li odeslat novou textovou zprávu, otevřete aplikaci Zprávy v hodinkách Apple Watch a klepněte na možnost Nová zpráva.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS