Jak povolit hlasování hlasu na iPhone. Hudební management

Jak zakázat hlasový doprovod (hlas přes) na iPhone

Otázkou je, jak vypnout hlas doprovázený na iPhone, to se vyskytuje s uživateli, když je gadget neustále „mluvit“, vyjadřovat každou akci. Není to selhání systému, ale pouze se rozumí hlasový asistent. Není vždy taková zvuková podpora mimochodem. Někdy hlas, který vyjadřuje jakoukoliv akci, je prostě nepříjemný. Vypněte ji několika způsoby.

Voice Assistant v iPhone. Development Apple, určený pro pomoc zrakově postiženého lidí v používání smartphone grafiky. Vlasová upozornění se týká následujících akcí:

 • Sada textu (každý stisknutý dopis je vyslovován pod polštářem);
 • Sekce menu;
 • Ikony aplikace;
 • referenční informace;
 • Jméno účastníka volajícího;
 • Navigační prvky;
 • Texty.

Pokud je funkce hlasu aktivní, ovládání gadgetu podstoupí změny.

Například je nutné dvojí lisování. Jako jediná tapnya slouží ke čtení textu, hlas hlasu vybrané aplikace nebo nastavení.

Další zajímavý článek pro vás: Jak konfigurovat a změnit vibrace: Zakázat a zapnout vibrace na iPhone

Existuje šance zahájit aplikaci náhodně, ne podezření. Zakázat funkci je snadná. Tento postup se provádí několika způsoby.

Funkce diktování na zařízení Apple

Apple vložil funkci hlasového vstupu do svých operačních systémů. Proto mohou majitelé iPhone, Mac a iPad používat diktát bez dalších programů. Co je obzvláště pěkné, technologie se dobře zamění s ruským jazykem. Na známkách interpunkce se vývojáři také postarali. Na iPhone 6S a novějších zařízení, hlasové vstupy bez internetu.

Chcete-li použít diktát v iOS, stačí kliknout na ikonu mikrofonu na standardní klávesnici.

V MACOS, hlas vstupu do první potřeby aktivovat. Chcete-li to provést, otevřete nabídku Apple (Apple Icon) a vyberte možnost „Systémová nastavení“ → „klávesnice“ → Diktace. Zaškrtněte políčko „Enabled“ a vyberte klíč, který chcete použít režim Voice Enter. S ním můžete zahrnout diktát v libovolném programu, který podporuje textový vstup.

Další nástroje pro zadávání hlasu

Yandex.Klávesnice a goard (klávesnice Google)

Pokud pracujete většinu času z smartphonu a chcete použít možnost zadávání hlasu, použijte funkci vstupu hlasu, která je v klávesnicích z Google a Yandex:

Takže můžete text vložit v libovolné aplikaci, kterou obvykle používáte pro organizaci osobních a pracovních poznámek, úkolů a podobných (Google udržet, pojmu, trello a t. D.).

Využijte hlasového vstupu jen:

 • Otevřete požadovanou aplikaci (například Google udržet) a vytvořte poznámku;
 • Otevřete klávesnici a klikněte na ikonu mikrofonu (pod příkladem, jak to udělat v goardu);
 • Začněte diktovat poznámku. Systém rozpozná řeč a převádí jej do textu.

Hlasový vstup na goard (klávesnice od společnosti Google)

Google dokumenty

Ti, kteří pracují hodně s dokumenty Google, použijte funkci vestavěného hlasového vstupu (podporuje rusky).

Pokud jste o tom ještě nevěděl, je zde, jak to zahrnout: „Nástroje“ → „Vstup hlasu„.

Voice Entering Text: Top 5 Free Tools

Levá se zobrazí vyskakovací okno s rozevíracím seznamem pro výběr jazyka řeči a tlačítko s ikonou mikrofonu.

Vyberte požadovaný jazyk, klepněte na tlačítko a spusťte text diktát.

Použití hlasové vytáčení v systému Mac OS X

Nedávno hlasový soubor hlasu mohl být čten pouze ve fantastických románech. Ale technologie stále nestane. Tato technologická sféra se rychle rozvíjí v posledních letech a naštěstí vhodná pro obyčejné obyvatele. True s rezervací, v krabici je tato technologie implementována doposud pouze v operačním systému OS X.

Pracuje docela jednoduše, stačí diktovat text a počítač je pro vás získává, zůstane pouze opravit chyby nesprávně rozpoznaných slov a text je připraven. Na počítačích Mac je již implementováno s OS X Mountain Lion. Tuto technologii už dlouho používal a opravdu se mi líbí. V nejnovějších verzích operačního systému OS X Mavericks a OS X Yosemite se objevil „Vylepšená diktát“, to vám umožní dát to na letu, to je bez pauze. „Vylepšená diktát“ funguje offline bez přenosu textu tak, aby rozpoznaly servery Apple. Můžete mluvit text na stejnou rychlostí, se kterou obvykle komunikovat. Hlavní věc, která se snaží mluvit, je připomenout, ale rychle si na to zvyknete, a přestat polykat slabiky a zakončení.

Všechno v této technologii je dobré, s výjimkou omezení uplatňovaných v hlučných místech nebo v kanceláři. Když počítač přeruší hlučně vezme okolní hluk nebo projev pro slova a zředí váš text nevhodný soubor. Druhým problémem aplikace je okolní lidé, kteří nemohou být správně vnímáni kolegou.

Musíte se přizpůsobit nebo znovu tisknout texty na klávesnici nebo kompetentně maskované. V tomto pomáhá headsetu z iPhone, který funguje skvěle s Mac a umožňuje rozpoznat text s minimálním počtem chyb. Navíc, jiní nereagují tolik k probublávání vedle nich kolegy, věří, že komunikuje na Skype.

Aby tato funkce začít pracovat na vašem počítači Mac. musí být povoleno. To lze provést v nastavení počítače, přejděte na nastavení počítače a hledejte kartu diktát a řeči. Vyberte zaškrtnutí „Povolit“ a voila.

Pro pohodlí můžete nastavit horké klávesy pro spuštění diktátu. Pro sebe jsem si vybral možnost dvojitého stisknutí klávesy „FN“, který už nikdy nepoužívá nikde.

Diktování funguje v libovolném programu, včetně prohlížečů. Stačí vložit kurzor do textového vstupu, stiskněte klávesu Hot a spusťte diktát. Nikdy nebylo jednodušší rekrutovat texty, jakoukoliv velikost a složitost. Pokud jste hodně a často vytočte text, a také v počítači Mac. pro vás je dobré zprávy.

Správa hlasových vstupů

Před zahájením textu nastaveného hlasem v WhatsApp na Android nebo jiné používané zařízení je důležité pochopit terminologii. Pod definování funkce je skrytá pohodlná a zároveň provozní verze organizace komunikace. Uživatelé již nemusí trávit drahocenný čas a vytočit dlouhé posly pomocí klávesnice. dost na to, aby diktovat informace, které máte zájem a převodem na konkrétní interlocutor.

Poznámka Indikátory hlasových zpráv v mobilní aplikaci, které se zobrazují během příjmu souboru:

Vzhledem k tomu pravděpodobnost průchodu je eliminována důležitými informacemi, které byly získány dříve prostřednictvím mobilního posla.

Zapněte diktát na IOS

Řešení: Obnovit nastavení sítě

Co dělat, pokud ikona mikrofonu zůstane šedá i po aktualizaci připojení k Internetu? Mohou existovat problémy s sítí v zařízení. Ale nebojte se, protože existuje spolehlivý způsob, jak jej opravit restartováním sítě.

Otevřete aplikaci Setup na zařízení IOS → Obecné → Reset → Klepněte na tlačítko Obnovit nastavení sítě a potvrďte.

Nyní zkuste použít funkci textového hlasu jako obvykle. Problém by měl teď zmizet!

Tipy pro používání hlasového managementu s hudbou

Hlasové ovládání je obvykle slabé s hudbou, ale tyto tipy mohou pomoci zlepšit zkušenosti.

 • Hlasové ovládání nemůže reprodukovat jednotlivé skladby, pouze alba, playlisty nebo umělce, takže nepožádejte písně.
 • Být tak specifický, jak je to možné: dostanete to nejlepší výsledek od Ani Difranco Executive než „Play Ani Difranco“.
 • Pokud skupina má slovo „“ „“ v jeho jménu, určitě řekněte „the“. Hlasové ovládání mu poslouchá.
 • Shuffle v playlistu, řekni mi, abych „shuffle“.
 • Můžete použít génius vytvořit seznam stop na základě skladby, kterou posloucháte, říká „Genius“, „hrát více jako toto“ nebo „hrát více takových písně“.

A můžete povolit ios hlasové ovládání v ruštině?

V tuto chvíli je jedna „berle“, která vám umožní spustit některé týmy v ruštině. Musíte vytvořit svůj vlastní příkaz a napsat frázi, abyste jej aktivovali pomocí transliteration.

Přejít na Nastavení. Univerzální přístup. Ovládání hlasu. Konfigurace příkazů. nastavení.

Vybereme položku vytvořit nový tým.

Zadejte ruskou frázi, abyste aktivovali anglická písmena.

Vyberte správnou akci. Připravené možnosti zde nejsou tolik, ale jako událost lze použít rychlé příkazy.

Musíte předběžně vytvořit příkaz, například spustit aplikace, provést konkrétní akci nebo aktivovat nastavení v smartphonu.

Nyní se snažíme vyslovit specifikovanou frázi a opravit pravopis anglických písmen pro dosažení přesného spouštění.

Takže můžete nastavit několik akcí, které potřebujete, a provádět jejich hlas.

Zde je takový chladný čip v IOS 13. Prakticky se o ní prakticky neřekne v recenzích a sbírkách žetonů, ale přesně to stojí za pozornost.

Řízení smartphonu a tabletu může být již provedeno bez problémů s pomocí hlasu, zůstane pouze čekat na lokalizaci.

Do záložek

| Denial of responsibility | Contacts |RSS