Jak povolit klientovi OpenSSH v systému Windows 10. SSH Klient Windows 10

Jak nastavit klient a server SSH na Windows 10 [úplný průvodce]

Co jsou klientská okna SSH? Jak nastavit klienta a server SSH na počítači se systémem Windows 10? Pokud se je také snažíte zjistit, tento příspěvek Minitoolu vás projde podrobnými kroky k použití klienta SSH Windows 10.

O Windows 10 SSH Client Windows 10

Co je SSH Windows? SSH byl vyvinut se šifrováním, který má v úmyslu poskytnout integritu a důvěrnost dat prostřednictvím nezajištěné sítě. To znamená, že při přístupu k nezajištěné síti pomocí architektury klientského serveru vám může SSH Windows poskytnout zabezpečený kanál, který se připojuje k klientské aplikaci SSH se serverem SSH.

Aby bylo možné ověřit vzdálený počítač, SSH obvykle potřebuje kryptografii veřejného klíče. Existují 2 hlavní způsoby použití SSH Windows 10, můžete používat automaticky nebo ručně generovaný dvojice klíčů veřejného a soukromého sektoru.

SSH Client on Windows 10 Using the Command Prompt | SSH from Windows to Linux and Other Systems

Právě teď věřím, že již máte celkové porozumění SSH Windows. Podívejme se, jak nastavit klientka SSH Windows 10.

U serveru SFTP můžete bezpečněji přenášet data. Tento příspěvek vám poskytuje průvodce pro nastavení serveru SFTP v systému Windows pomocí OpenSSH.

Jak nainstalovat klient a server SSH na Windows 10

Klient SSH je volitelnou funkcí ve Windows 10, která není ve výchozím nastavení nainstalována. Chcete.li hladce používat klienta a server Windows 10 SSH, musíte nejprve nainstalovat klienta OpenSSH. Je to proto, že OpenSSH je nastaven jako výchozí klient SSH v operačním systému Windows 10.

Klient OpenSSH a server OpenSSH musí být nainstalován samostatně v systému Windows 10 1809 a Windows Server 2019. Nainstalujte tedy prosím OpenSSH Klient a server Windows 10. Pro to:

Krok 1. Stisknutím tlačítka Win I pro otevřete aplikaci Nastavení a kliknutím na sekci Apps pokračujte.

Krok 2. Přejděte dolů po pravém postranním panelu a klikněte na Spravujte volitelné funkce v části Funkce aplikací.

Krok 3. V vyskakovacím okně klikněte na funkci přidat v horní části seznamu nainstalovaných funkcí.

TIP: Tento seznam nainstalovaných programů můžete zkontrolovat, zda byl nainstalován klient a server OpenSSH. Pokud ano, můžete tento krok přeskočit.

Krok 4. Přejděte dolů a najděte klientský program OpenSSH, dvakrát klikněte a klikněte na tlačítko Instalovat.

Krok 5. Poté můžete postupovat podle stejných kroků a nainstalovat server OpenSSH na počítači Windows 10.

Poznámka: Při instalaci serveru OpenSHH musíte vytvořit a povolit pravidlo brány firewall s názvem „Openssh-Server-In-TCP“, které umožní příchozí provoz SSH na přístavu 22 22. Na tento příspěvek můžete odkazovat a vytvořit pravidlo brány firewall.

povolit, klientovi, openssh, systému, windows, klient

Jak používat klientka SSH Windows 10

Jakmile jste nainstalovali OpenSSH Klient a server na Windows 10, můžete zkusit používat klienta Windows 10 SSH spuštěním příkazu SSH. Příkaz SSH můžete spustit buď v okně PowerShell nebo v okně příkazového řádku.

Zde se zaměřte hlavně na to, jak používat SSH klienta Windows 10 přes PowerShell. Chcete.li tak učinit, sledujte níže uvedené kroky.

Krok 1. Do vyhledávacího pole zadejte PowerShell a potom klepněte pravým tlačítkem myši na Windows PowerShell a vyberte Spuštění jako správce.

povolit, klientovi, openssh, systému, windows, klient

Krok 2. Zadejte příkaz SSH a stiskněte Enter.

Tip: Pokud obdržíte chybovou zprávu, která říká, že příkaz není nalezen, musíte se odhlásit a znovu se přihlásit. Poté restartujte počítač.

Krok 3. Chcete.li pokračovat v připojení k serveru SSH na SSH.příklad.com na portu 22, můžete zadat ssh bob@ssh.příklad.com Command and Hit Enter. Pokud chcete běžet na jiném portu, můžete napsat zadaný port s čarodějnicí –P a stisknout Enter.

O autorovi

Ariel pracuje jako vysoce profesionální počítačový editor technologie v Minitoolu mnoho let. Má silnou vášeň pro zkoumání všech znalostí souvisejících s diskem, oddílem a okny Windows OS. Až dosud dokončila tisíce článků pokrývajících širokou škálu témat a pomohla mnoha uživatelům vyřešit různé problémy. Zaměřuje se na pole správy disků, zálohování OS a úpravy PDF a poskytuje svým čtenářům bystrý a informativní obsah.

Copyright © 2023 Minitool Software Limited, všechna práva vyhrazena.

Jak povolit klientovi OpenSSH v systému Windows 10

Jak již možná víte, Windows 10 obsahuje vestavěný software SSH. Klient i server! Je to velmi užitečné, když potřebujete rychle získat přístup na server Linux. Všechno lze provést pouhými několika kliknutími, aniž by došlo k instalaci dalšího softwaru.

Na strojích Windows je freewarový open-source software tmel de-facto, pokud jde o SSH a Telnet. S Windows 10, Microsoft konečně poslouchal své uživatele po letech, kdy požadovali klienta a server SSH. Zahrnutím implementace OpenSSH se zvyšuje hodnota OS.

V okamžiku tohoto psaní je software OpenSSH zahrnutý do Windows 10 ve fázi beta. To znamená, že může mít nějaké problémy s stabilitou.

Poskytovaný klient SSH je podobný klientovi Linux. Na první pohled se zdá, že podporuje stejné funkce jako jeho protějšek Nix. Jedná se o aplikaci konzoly, takže byste měli být schopni ji spustit z příkazového řádku. Pojďme to povolit.

Povolit OpenSSH klienta v systému Windows 10

 • Otevřete aplikaci Nastavení a přejděte do aplikací. Funkce aplikací.
 • Vpravo klikněte na Správa volitelných funkcí.
 • Na další stránce klikněte na tlačítko Přidat funkci.
 • V seznamu funkcí vyberte klienta OpenSSH a klikněte na tlačítko Instalovat.

Tím se nainstaluje klient software OpenSSH v systému Windows 10. Jeho binární soubory jsou umístěny ve složce C: \ Windows \ System32 \ Openssh. Kromě klienta SSH obsahuje složka následující klientské nástroje:

 • SCP.exe
 • SFTP.exe
 • ssh-add.exe
 • ssh-agent.exe
 • ssh-keygen.exe
 • ssh.exe
 • a konfigurační soubor „sshd_config“.

Navrhuji, abyste se odhlásili z vašeho uživatelského účtu a přihlásili se zpět, abyste přidali tyto binární soubory do proměnné prostředí pro životní prostředí. Jinak budete muset zadat úplnou cestu k těmto binárním souborům, abyste je použili.

Nyní to můžete vyzkoušet v akci.

Jak používat klienta OpenSSH na Windows 10

Výsledek bude následující:

Vestavěný klient je téměř totožný s tradičním klientem SSH z balíčku OpenSSH dostupného v Linuxu. Přináší stejný zážitek z konzoly. Je to velmi užitečné, když potřebujete změnit určitou možnost konfigurace nebo restartovat démona. Pokud jste zvyklí na správu linuxových strojů z příkazového řádku, zjistíte, že je to užitečné.

Stále však existuje řada situací, kdy starý starý tmel vyhraje závod. Umožňuje vám mít seznam serverů bez vytváření zkratek nebo psaní dávkových souborů. Umožňuje změnu řady možností připojení na lemování a konfigurace možností, jako je kódování nebo proměnné prostředí, rychle pomocí GUI. Z mého pohledu vestavěný software OpenSSH funguje dobře pro základní funkčnost, pokud nemáte povolení nainstalovat putty na počítač, který používáte (E.G. v uzamčeném podnikovém prostředí). Je to také užitečné, pokud jste uživatelem profesionálního linuxu, který se naučil všechny možnosti klienta SSH.

Winaero se velmi spoléhá na vaši podporu. Pomocí těchto možností můžete na webu pomoci přinést zajímavý a užitečný obsah a software:

Pokud se vám tento článek líbí, sdílejte jej pomocí tlačítek níže. Nebude to od vás moc trvat, ale pomůže nám to růst. Děkuji za vaši podporu!

Autor: Sergey Tkachenko

Sergey Tkachenko je vývojář softwaru, který v roce 2011 zahájil Winaero. Na tomto blogu píše Sergey o všem spojeném s Microsoft, Windows a oblíbeným softwarem. Sledujte ho na telegramu. a YouTube. Zobrazit všechny příspěvky od Sergey Tkachenko

Autor Sergey Tkachenko Poslední aktualizace: Poslední aktualizace: 13. prosince 2017 Kategorie Windows 10 Tags 10 Povolit SSH, Windows 10 Ssh

Jak používat Putty (SSH terminál)

SSH nebo Secure Shell je zabezpečený protokol pro připojení ke vzdálenému serveru. Chcete.li vytvořit připojení SSH, budete potřebovat klientskou aplikaci SSH, jako je Putty.

V této příručce se naučíte, jak používat Terminál SSH PUTTY SSH k připojení k vašemu hostitelskému účtu nebo k virtuálnímu soukromému serveru. Tímto způsobem máte přístup a spravujte svůj vzdálený stroj provedením různých příkazů.

Jak spravovat své soubory prostřednictvím SSH. Video Tutorial

Tato pokročilá metoda správy vašich souborů pro vás odemkne ještě více možností! Sledujte a zjistěte více.

Linux

Většina lidí používá předinstalovaný Openssh v Linuxu, ale Putty on Linux se používá více pro ladění, připojení k sériovým portům a na surové zásuvky.

Na Debian použijte následující příkaz:

sudo aptitude nainstalovat tmel

Následuje příkaz instalace nástrojů:

sudo aptitude nainstalovat tutty-tools

Operační Systém Mac

Stejně jako Linux, MacOS je dodáván s již nainstalovaným klientem SSH příkazové linie. Chcete.li však stáhnout putty, otevřete okno terminálu a použijte níže uvedené příkazy.

Brew Instalace Putty (nebo) Port Instalace tmelu

Požadavky na nastavení

Než začnete používat putty, budete potřebovat trochu informací. Budete potřebovat:

Pokud jste uživatelem hostinger, existují dva způsoby, jak tyto informace najít, v závislosti na plánu hostingu:

 • Sdílený webhosting. přejděte do nabídky SSH Access v kategorii Advanced. Zde uvidíte všechny přihlašovací údaje, které potřebujete. Pokud jste zapomněli heslo, snadno jej resetujte prostřednictvím nabídky FTP Accounts.
 • Plán VPS. Přihlašovací údaje jsou umístěny na kartě serveru HPanel, pod detaily SSH. V případě, že nevíte, jaké je vaše heslo, přejděte dolů do sekce root hesla a vytvořte novou.

Jak připojit Putty

 • Spusťte klienta Putty SSH a poté zadejte SSH IP a SSH serveru. Pokračujte kliknutím na tlačítko Otevřít.
 • Přihlášení jako: Zpráva bude vyskakovací a požádá vás, abyste zadali své uživatelské jméno SSH. Pro uživatele VPS je to obvykle root. Pro sdílené hostingové uživatele však budete muset zadat předdefinované uživatelské jméno, jako je U721233450. Po vstupu do vašeho uživatelského jména stiskněte klávesu Enter.
 • Zadejte své heslo SSH a znovu stiskněte klávesu Enter. Z bezpečnostních důvodů obrazovka neukazuje heslo, ale zaregistruje to, co zadáte.

Gratulujeme! Úspěšně jste se připojili ke svému účtu pomocí klienta Putty SSH. Všechny dostupné příkazy SSH můžete uvést provedení nápovědy prostřednictvím terminálu.

Jak používat puttygen

Puttygen je nástroj, který vytváří veřejné a soukromé páry klíčů. Putty ukládá tyto klíčové ověření ve svých souborech formátu PPK. S Windows použijete Puttygen.Exe grafický nástroj, zatímco s Linuxem použijete příkazový řádek.

Chcete.li začít, najděte tmel a otevřený puttygen.

Chcete.li vytvořit nový pár klíčů, klikněte na tlačítko Generovat poblíž dna a začněte pohybovat myš kolem okna. Pokračujte v pohybu myši, dokud není zelená pruh plná.

Po dokončení se v okně objeví váš veřejný klíč.

Doporučuje se používat přístupovou frázi a také uložit soukromý klíč.

Nainstalujte veřejný klíč na serveru

Chcete.li poskytnout přístup k účtu, budete muset přidat nový veřejný klíč do souboru s názvem ~/.ssh/autorized_keys.

Nejprve nainstalujte veřejný klíč. Poté se přihlaste do serveru a vyhledejte soubor autorizovaných_keys. Upravte soubor a vložte nový veřejný klíč do souboru. Uložte soubor a vyzkoušejte, zda funguje přihlášení.

Závěr

Doufáme, že tento článek vám pomůže použít klienta Putty k připojení k vašemu hostingovému účtu. Pokud se chcete dozvědět více o SSH, máme několik článků, které vám mohou pomoci:

Pokud máte nějaké dotazy.

Linas začal jako agent pro úspěch zákazníka a nyní je celostavným webovým vývojářem a vedoucím technického týmu v Hostinger. Je vášnivý pro prezentaci lidí s špičkovými technickými řešeními, ale stejně jako si užívá kódování, tajně sní o tom, že se stane rockovou hvězdou.

Top 13 nejlepších klientů SSH zdarma a otevřeného zdroje pro Windows, MacOS a Linux v roce 2022 (aktualizováno)

Protokol SSH, přemýšlí o protokolu jako pravidlech přenosu kódovaných dat přes síť. Při použití tohoto klíče SSH se nejlépe používá pro přístup na vzdálené servery a získáte rozhraní příkazového řádku serveru.

Co je SSH?

SSH znamená Secure Shell, je běžně implementován pomocí počítače s modelem klienta SSH se nazývá klient SSH a další stroj působí jako server SSH.

SSH lze nastavit pomocí dvojice klíčů veřejného klíče, který je uložen na serveru SSH, a soukromého klíče, který je místně uložen na klientovi SSH.

Klient SSH, který je obvykle vaším počítačem, naváže kontakt se serverem SSH a poskytne ID páru klíčů. Chce použít k prokázání své identity SSH Server pak vytvoří výzvu, která je šifrována veřejným klíčem a poslána zpět klientovi.

Top 13 nejlepších klientů SSH zdarma a otevřený zdroj:

Putty je open-source a bezplatný software, kompletní SSH, telnet klient, klient SFTP pro Windows a UNIX, s funkcemi dálkovými přístupovými serverovými počítači přes síť; Umožňuje vám přihlásit se do jakéhokoli jiného počítače, používá protokol SHH, který tento protokol poskytne ověřování, nabízí nástroj pro přenos souborů.

Putty byl napsán v roce 1999 a udržován především Simon Tatham. Je psán v jazyce C a licencích na základě licence MIT.

Nejlepší pro podniky a týmy, které potřebují vzdálený přístup k serverům počítačů v síti pomocí protokolu SSH.

Superpupty je populární aplikace založená na Windows Manager, která spravuje terminály Putty SSH.Jeho cílem je posílit schopnosti putty ssh. Podporuje relace RDP, umožňuje vám připojit se k CLI více zařízení na různých kartách ve stejném okně.

Je licencován na základě licence MIT a napsán v jazyce C#.

Superputputty verze 1.4.0.9 vyšlo v roce 2018 a zdrojový kód najdete v GitHubu.

Kitty je talent s otevřeným zdrojovým kódem, klient SSH. Je navržen pro platformu Windows psanou v jazyce C.

Mezi jeho funkce patří automatické heslo, které pomáhá vytvořit při vytváření automatického připojení, ikona pro každou relaci, posílá na podnos, transparentnost, správu písma, schránku, automatický příkaz, schopnost provádět místně uložený skript, může snadno řešit klepání portů sekvence.

MREMOTENG je správce vzdálených připojení pro Windows s otevřeným zdrojovým kódem. Vydává se pod GPL-2.0 licence a psaná v jazyce C#.

Je podporován v mnoha jazycích: angličtina, 中文, Holanďan, francouzština, italská a další.

Podporuje také mnoho protokolů: RDP (Remote Desktop Protocol), VNC (Virtual Network Computing), SSH (Secure Shell), Telnet (Telecommunication Network), HTTP/HTTPS (Hypertext Transfer Protocol) a další.

Terminály je bezplatný a otevřený zdrojový projekt SSH/Telnet, který se používá pro kontrolu více připojení současně. Pomáhá vám přihlásit se na server Linux z počítače Windows.

Mezi jeho funkce patří: Zabezpečené rozhraní s více TAB, okno Resizeable Terminal, přizpůsobitelné panely nástrojů, organizuje skupiny ve stromech jako v jakémkoli jiném průzkumníkovi, import z jiných formátů souborů, vyhledávací počítače v Active Directory a vaše síť podle IP adres, má nástroje pro síť. manažer pověření a další.

Je to také podporované serverové protokoly pro Windows Remote Desktop (RDP), VNC, VMRC, SSH, Telnet, RAS, ICA Citrix, HTTP a HTTPS založené diváky založené na HTTPS.

Je licencován podle licence Microsoft Shared Source Community License (MS-CL) a napsán v jazyce C#.

Bastillion je open-source webová konzole SSH, která spravuje, distribuuje a deaktivuje veřejné klíče SSH.

S tím můžete ovládat přístup uživatele, zabezpečit své systémy, audit SSH relace, kompozitní terminály SSH, centralizované ovládání uživatelů, abyste zabránili rozrůstajícímu klíči SSH a přístup k špatnému řízení klíčů SSH.

Bastillion by mohl umožnit centralizovanou podávání prostřednictvím SSH, prokazující provoz do sítě DMZ nebo obvodu.

Podporuje dvoufaktorovou ověřování prostřednictvím FreeOTP nebo Google Authenticator, spravuje uživatele a omezuje jejich přístup prostřednictvím profilů systému, snadnou instalací a nastavením

Bastillion je licencován pod AGPL-3.0 licence a napsaná s Java.

Remmina je klientka SSH zdarma jako správce připojení. Je to rychlý, stabilní a vždy volný klient Linux SSH.

S tím můžete pracovat na dálku na dálku a je k dispozici v 67 jazycích a 50 distribucích.

Mezi funkce Remmina patří: IT podporuje protokoly sítě RDP, VNC, Spice, NX, XDMCP, SSH a EXEC.

Vydalo se pod všeobecnou veřejnou licenci GNU verze 2 a napsáno v jazyce C.

How to connect to Windows 10 using OpenSSH Server

Solar Putty je otevřený zdroj, jeden z běžně používaných a efektivních softwaru v podnicích a organizacích, které mu pomáhají připojit se k jakémukoli serveru nebo zařízení ve vaší síti.

Mezi jeho funkce patří: Správa více relací z jedné konzoly s rozhraním s kartami, uložení přihlašovacích údajů nebo soukromých klíčů do jakékoli relace pro snadné přihlášení, automatizujte všechny skripty, které používáte, když je připojení navázáno, snadno najděte vaši uloženou relaci a další.

OpenSSH je nástroj Open-Source pro vzdálené přihlášení pomocí protokolu SSH.

Největší funkcí, která mě udržuje používání tohoto softwaru, je to, že šifruje veškerý provoz, aby eliminoval odposlouchávání, únos připojení a další útoky.

Poskytuje také velkou sadu schopností zabezpečeného tunelování, několik metod ověřování a sofistikované možnosti konfigurace.

Nástroje OpenSSH:

 • Vzdálené operace se provádějí pomocí SSH, SCP a SFTP.
 • Key Management s SSH-ADD, SSH-KyySign, Ssh-Keyscan a SSH-KEYGEN.
 • Strana služby se skládá z SSHD, SFTP-serveru a SSH-Agent.
povolit, klientovi, openssh, systému, windows, klient

Hyper je otevřený zdroj pro uživatele rozhraní příkazového řádku. Staví na vrcholu otevřených webových standardů.

Nabízí skriptovatelného klienta příkazového řádku SFTP, je rychlý, stabilní, jednoduchý, výkonný. Jinak jej můžete nainstalovat do různých distribucí Linuxu jako Fedora a Debian.

Je licencován na základě licence MIT a je napsán v jazyce typu.

Termius je klient SSH open-source napsaný s Pythonem. Používá jej více než 24 000 inženýrů po celém světě, který vám umožňuje uspořádat hostitele do skupin.

povolit, klientovi, openssh, systému, windows, klient

Poskytuje rozhraní příkazového řádku pro křížové platformy, auto-dokončení při psaní, můžete přidat úryvky, je podporováno v EMAC a VIM pro iOS a Android, můžete také nahrát a stahovat soubory prostřednictvím protokolu SFTP protokol.

Mezi jeho funkce patří zabezpečená synchronizace křížových zařízení, vestavěné klienty SFTP a telenetové klienty, mobilní sezení běží na pozadí a další.

MOBAXTERM je sada nástrojů pro vzdálené výpočty Je zdarma také přichází s placenou verzí. Funguje to se serverem X11, kartoped SSH klientem, síťovými nástroji a mnohem více.

Mezi jeho funkce patří: vestavěný X server, exportace snadné displeje, schopnost převodovky x11, terminál s SSH, mnoho příkazů Unix/Linux na Windows, doplňky a pluginy, všestranný správce relací, přenosná a světelná aplikace, zabezpečená, stabilní a více.

Bitvise je bezplatný a bezpečný software pro vzdálený přístup. Klient SSH je dodáván se serverem Bitvise, který můžete soubor bezpečně přenášet, dodává se smlzou terminálu a tunelem a klient Bitvise je dodáván s přenosem grafického a příkazového přenosu, terminálu a tunelem.

Závěr

Pokud máte jakýkoli další software, který byste chtěli vidět v tomto seznamu, rádi bychom o nich slyšeli v комментари и мнения владелцев.

Související články ve vývoji webu

Jak zlepšit proces pokladny na vašem webu

V průměru je v průměru méně než 2% všech návštěv na webových stránkách elektronického obchodování k prodeji-cílem mnoha online prodávajícího je samozřejmě převést jako velký kus zbývajících 98% kupujících spotřebitelů od „Okno Shoppers „Platit zákazníkům, jak mohou. Samozřejmě

Objevte 5 nejlepších zdrojů, které vývojáři softwaru milují

Pro ty, kteří noví ve vývoji softwaru, může být nalezení cenných zdrojů pro další dovednosti nejobtížnější výzvou ze všech. Naštěstí jsme pro vás provedli těžké zvedání-shromáždili jsme 5 nejdůležitějších zdrojů pro open-source vývojáře jakékoli úrovně zkušeností. Pojďme se podívat začínat

10 nejlepších rozšíření Google Chrome pro odborníky a bloggery SEO

Optimalizace vyhledávače (SEO) může být náročným úkolem, zejména pro malé interní marketingové týmy nebo rušné agentury s omezenými odborníky SEO. I když by bylo fantastické mít magické džiny, která by mohla bez námahy dokončit všechny vaše úkoly SEO, to je prostě přání myšlení. Naštěstí existuje několik pozoruhodných Google

Jak šropat webové stránky pomocí uzlu.JS a Cheerio

Škrábání na webu je proces získávání užitečných informací z webových stránek. Uzel.JS je oblíbený jazyk backendu, který lze použít pro škrábání na webu. V tomto tutoriálu se naučíme, jak používat uzel.JS pro škrábání na webu. Předpokládá se, než začneme, ujistěte se, že máte následující

10 Python šrotování knihoven a rámců pro datové inženýry a vědce v oblasti dat

Python je populární jazyk pro programování obecného účelu pro vytváření stolních aplikací, her a mobilních aplikací. Je to také primární volba pro mnoho inženýrů datových inženýrů a datových vědců pro svou schopnost skriptování a rozsáhlou sbírku knihoven, nástrojů a rámců s otevřeným zdrojovým kódem. Stručně řečeno, jedná se o nesmírně výkonné programování

Nextein: Ještě další blog Markdown a CMS další.Generátor JS

Generátor statického webu s Markdown React pro další.JS

Top 10 služeb pro sdílení cloudových souborů pro cloudové soubory HIPAA pro zdravotnické pracovníky a podnik

Top 10 služeb cloudových souborů Cloud pro ukládání souborů HIPAA pro lékaře, zdravotnické pracovníky a podnik

Krysy na lodi: BitTorrent vyhledávač pro hackery

Program vyhledávání BitTorrent pro stolní a web. Shromažďujte a navigujte po základně statistik torrentů, kategorií a poskytujte k nim snadný přístup. Pracujte přes síťové a podpory oken P2P, Linux, MACOS Platformy. Funkce funguje přes síť P2P Torrent, nevyžaduje žádné sledovače podporující vlastní protokol P2P pro další přenos dat

| Denial of responsibility | Contacts |RSS