Jak povolit nahrávání obrazovky Xbox Game Bar v systému Windows 10. Herní bar Windows 10

Jak povolit nahrávání obrazovky Xbox Game Bar v systému Windows 10

Vestavěný nástroj pro nahrávání herního panelu Xbox v systému Windows 10 vám umožňuje zaznamenat jakoukoli aplikaci nebo hru bez použití jakéhokoli programu třetích stran.

Ať už chcete vytvořit video tutoriál nebo získat videoklip na sociální média, nahrávání obrazovky může být užitečné. Ve skutečnosti nepotřebujete software třetích stran, abyste zaznamenali, co se stane na obrazovce počítače, protože Windows 10 má nativního asistenta. Nástroj pro nahrávání herní obrazovky Xbox.

Nesuďte podle jeho jména. Jedná se o funkci oficiální aplikace Xbox, která byla navržena pro nahrávání herních klipů na živé platformě, ale lze ji normálně použít pro nahrávání jakékoli aplikace nebo hry, která běží na vaší ploše.

Zaznamenejte obrazovku s nástrojem pro nahrávání obrazovky herního panelu Xbox

Je docela snadné používat herní lištu pro pořizování snímků obrazovky a zaznamenávání okenní obrazovky 10. Můžete se obrátit na níže uvedené kroky a zjistit, jak to funguje.

Krok 1. Stiskněte kombinaci klíče „Windows G“ a na obrazovce se objeví malý lišta a požádá vás o potvrzení otevření herního panelu. Klikněte na zaškrtávací políčko vedle možnosti „Ano, toto je hra“. Pokud se herní panel nějak neobjeví, můžete v vyhledávacím poli Windows 10 prohledat „herní panel“.

Krok 2. Herní lišta je poněkud intuitivní a má pouze šest tlačítek. Stačí kliknout na ikonu fotoaparátu a spustíte nahrávání hry Xbox pro volný čas Xbox. Můžete také použít klávesové zkratky.(Windows alt G pro zaznamenávání 30 sekund, Windows alt R pro bezplatné nahrávání a Windows alt PRTSCRN pro uložení obrazovky).

Krok 3. Poté získáte malý vyskakovací lišta s časovačem a dvěma ovládacími prvky nahrávání. Kliknutím na tlačítko mikrofon můžete vypnout externí mikrofon a zaznamenat pouze svůj vnitřní hlas mikrofonu.

Po dokončení nahrávání. Všechny soubory jsou uloženy v části „Game DVR“ v aplikaci Xbox, ale můžete je také najít ve složce „Capture“ ve videorechantu operačního systému.

Jak vidíte, rekordér herní obrazovky Windows 10 je docela užitečný, pokud jde o nahrávání obrazovky. Funkce nahrávání však není kompatibilní s žádným počítačem.

povolit, nahrávání, obrazovky, xbox, game, systému

Důvody a řešení herního baru Xbox ne nahrávání

Někdy se setkáte s různými situacemi, které vás informují o baru Xbox Gamer, není schopen zaznamenat vaši hru. Následující část vám ukáže důvody a řešení, jak zjistit různé situace. Čti dál.

Situace 1: „Omlouvám se, tento počítač nesplňuje hardwarové požadavky na záznam klipu“.

Důvod: Pokud hardware vašeho počítače nesplňuje určité požadavky, nemůžete používat funkci hry DVR vašeho počítače se systémem Windows 10 a zachytit videa. Takže bar Xbox Gamer není schopen nahrát obrazovku.

Řešení: Musíte přidat grafickou desku, aktualizovat adaptéry displeje (grafické ovladače) nebo použít počítač s vysokou specifikací.

Situace 2: „Teď nemůžu zaznamenat. Zkuste to později znovu“.

Důvod: Nejedná se o vážné oznámení. Je to jen jedna z různých chyb, které vyplývají ze systému, který není v optimálním stavu.

Řešení: Nelze jej opravit pomocí metod v příručce. Musíte pravidelně vyčistit počítač a restartovat počítač, abyste znovu spustili herní lištu.

Situace 3: Windows 10 Xbox Game Bar se neobjeví.

Důvod 1: Funkce herního panelu může být deaktivována nebo klíč Windows může být hrou deaktivován

Řešení: Zkontrolujte nastavení herního panelu Xbox. Otevřete nabídku Start a vyberte Nastavení herní herní lišta Xbox, abyste povolili „nahrávání herních klipů, chatování s přáteli a obdržení pozvánky na hru“.

Důvod 2: Lze zaznamenat pouze jednu aplikaci. Takže nemůže zachytit celou stolní počítač Windows 10.

Řešení: Zkuste použít software pro nahrávání obrazovky PC ITOP ITOP, který vám umožňuje volně vybrat rozsah záznamů.

Důvod 3: Existuje problém s nastavením dat herního panelu Xbox.

Řešení: Oprava a resetování herního panelu Xbox. Poté spusťte hru a zjistěte, zda je problém vyřešen. Pokud to není opraveno, znovu nainstalujte váš Xbox.

Situace 4: Herní bar nefunguje správně.

Důvod 1: Nedostatečný balíček funkcí médií.

Řešení: Ručně nainstalujte balíček funkcí Windows Media.

Důvod 2: Existuje problém s politikou a registrem hry DVR.

Řešení: Povolte herní DVR ve skupinové politice / registru.

Důvod 3: Nedostatečné úložiště.

Řešení: Zkontrolujte stav úložiště předem.

Pokud výše uvedená řešení nemohou vyřešit problémy nahrávání herního panelu Xbox na Windows 10/11, můžete vyzkoušet nahrávací software. Rekordér obrazovky ITOP, který je dodáván s herním režimem s vysokým výkonem.

Bezplatný software pro nahrávání obrazovky Windows 10

Pokud rekordér herního panelu Windows 10 nefunguje nebo chcete rekordér obrazovky s dalšími funkcemi, můžete vyzkoušet rekordér obrazovky ITOP. Je navržen tak, aby nahrával vaši obrazovku na Windows 10/8/8.1/7. Na rozdíl od herního panelu je kompatibilní se všemi Windows PC navzdory vašemu hardwaru.

 • Zaznamenejte online schůzky, videa na YouTube, živé streamy, video tutoriály atd.
 • Snadno zachyťte obrazovku bez vodoznaku a časového limitu.
 • Podporujte pouze zvukové nahrávání hudby, přednášky, konverzace a další zvuky.
 • Zaznamenejte HD video hladce s pokročilým zrychlením hardwaru.

S rekordérem ITOP Screen si můžete vybrat jakoukoli oblast obrazovky a nahrávat videa s vysokým rozlišením až 4K, aniž byste zaostávali na rámu. Kromě toho nabízí 4 možnosti, jak rychle vybrat oblast záznamu, celou obrazovku, vybrat okno, pevný poměr (4: 3) a pevný poměr (16: 9).

Kromě toho existuje několik pokročilých funkcí rekordéru obrazovky ITOP, které stojí za zmínku:

 • Zaznamenejte obrazovku se zvukem. Při nahrávání se můžete rozhodnout zaznamenat zvukový vstup mikrofonu. Proto je dobrou volbou zaznamenávat schůzku zoomu nebo jiné online video konference. Samozřejmě můžete také zapnout nebo vypnout systémový zvuk při nahrávání.
 • Při nahrávání pořizujte screenshoty. Při nahrávání si můžete vybrat jakoukoli oblast, která pořídí snímek obrazovky pro rychlý sdílení, aniž byste ovlivnili nahrávání obrazovky.
 • Zaznamenejte a upravujte na jednom místě. Po skončení nahrávání můžete kliknout na tlačítko Upravit a pomocí softwaru pro úpravu videa pro vylepšení nahrávek.
 • Více výstupních formátů. Rekordér obrazovky ITOP podporuje přes 12 výstupních formátů, takže můžete přenést výstupní video do jakéhokoli hlavního digitálního zařízení. A co víc, můžete jej použít k převodu uložených videí do jiného formátu v případě potřeby.

S těmito pokročilými funkcemi pro bezplatný rekordér bez vodoznaku jste pravděpodobně již zamilovaní. Nyní se podívejme, jak to funguje pro nahrávací obrazovky na Windows 10.

Krok 1: Zdarma ke stažení a nainstalujte ITOP Screen Recorder do Windows 10 nebo předchozího operačního systému Windows.

Krok 2: Po dokončení instalace se objeví rychlá ovládací lišta s přepínači pro reproduktory, mikrofon a myš a myši. Pro více nastavení, jako je formát videa, snímková frekvence a kvalita, můžete kliknout na nastavení záznamu a přizpůsobit své potřeby.

Krok 3: Po nastavení upřednostňování upřednostňujte kliknutím na tlačítko Rec Rec a spustíte nahrávání. Alternativně můžete také stisknout klávesovou klíč F9 a začít nahrávat a F10 pozastavit nahrávání. Mimochodem, v nastavení můžete specifikovat klávesy sami.

Krok 4: Pokud chcete nahrávání ukončit, můžete pouze stisknout F9 nebo kliknout na tlačítko Stop. Poté bude video uloženo automaticky pro úpravu nebo nahrávání na sociální média nebo cloud Drive.

Závěr

Většina lidí má sklon hledat vestavěné funkce na Windows, pokud jde o nahrávání obrazovky nebo jiné věci. Pokud pro vás funguje nástroj pro nahrávání herního panelu, je to vhodné, protože nemusíte nic nainstalovat.

Pokud hledáte pokročilejší software pro nahrávání obrazovky nebo nahrávání her Xbox, nefunguje pro vás, ITOP Screen Recorder je vaše nejlepší alternativa. Je to intuitivní a kompatibilní se všemi verzemi Windows. Zkuste to nyní zdarma a začít nahrávat obrazovku počítače a objevit další funkce.

 • Zaznamenejte online schůzky, videa na YouTube, živé streamy, video tutoriály atd.
 • Snadno zachyťte obrazovku bez vodoznaku a časového limitu.
 • Podporujte pouze zvukové nahrávání hudby, přednášky, konverzace a další zvuky.
 • Zaznamenejte HD video hladce s pokročilým zrychlením hardwaru.

Jak vytvořit screencasys s Windows 10 Xbox Game DVR

Bývalý přispěvatel na volné noze Ian Paul je široce publikovaným spisovatelem nezávislých technologií specializující se na Windows, Protection a VPNS.

И снова повышаем FPS! Отключение xbox dvr (Новый способ).

Co vědět

 • Vyhledejte a vyberte Nastavení herního panelu zajistěte, aby byly záznamové herní klipy zapnuté. Spusťte aplikaci Xbox.
 • Stiskněte klávesovou zkratku Wing Klávesnice Vyberte záznam.
 • Přístupte nebo upravujte obrazovky prostřednictvím aplikace Xbox. Nahrávky jsou uloženy na tomto počítačovém videu.

Tento článek vysvětluje, jak používat herní panel Windows 10 Xbox k výrobě výukových obrazovek krok za krokem.

Jak zaznamenat obrazovku na Windows 10

Chcete.li zaznamenat obrazovku pomocí herního panelu Windows 10 Xbox:

 • Zadejte nastavení herního panelu do vyhledávacího pole Windows a vyberte Nastavení herny.

Zadejte Xbox do vyhledávacího pole Windows a vyberte společník konzoly Xbox.

Aplikace Xbox Console Companion musí zůstat otevřená a maximalizována, aby se zaznamenal vaši obrazovku pomocí herního panelu.

Pokud nevidíte okno zachycení vysílání, vyberte ikonu webové vačky v horní části obrazovky vedle hodin.

Herní panel zaznamená zvuky přicházející z vašeho počítače (například hudby), ale nezaznamenává externí zvuky, jako je váš hlas.

Jak provést úpravy vašeho videa

Můžete získat přístup a upravovat své obrazovky z aplikace Xbox Console Companion. Vyberte kartu zachycení na levé straně (vypadá to jako filmová buňka s herním ovladačem před ním), abyste viděli všechny vaše zaznamenané klipy. Každé video bude automaticky nazváno jménem zaznamenaného souboru, názvem programu a datem a časem.

Vyberte video, které chcete použít, a bude se rozšířit v aplikaci Xbox, abyste jej mohli přehrávat. Vyberte oříznout, pokud existují kousky, které byste chtěli upravit. Video můžete také smazat, přejmenovat nebo nahrát do sítě Xbox. Chcete.li zobrazit umístění souboru, vyberte Otevřít složku.

Nahrávky obrazovky herního panelu jsou uloženy na tomto počítačovém videu ve výchozím nastavení. Chcete-li získat přístup k vašim screencashs bez otevření herního panelu nebo aplikace Xbox, stisknutím klávesy Windows E na klávesnici otevřete průzkumník souborů Windows 10, poté vyberte videa v levém panelu a poklepejte na složku zachycení.

Zachycuje „width =“ 1366 „výšky =“ 768 “ /

Videa zaznamenaná s herním panelem mohou být poměrně velká. Pokud chcete větší kontrolu nad velikostí souboru, stáhněte si program ScreenCast s pokročilejšími funkcemi.

povolit, nahrávání, obrazovky, xbox, game, systému

Co je to screencasst?

Screencasst je zaznamenané video z vašeho systému Windows Desktop. Často se používají k vytváření instruktážních videí, jak provádět sadu akcí uvnitř programu. Pokud jste chtěli někoho naučit, jak převést dokument v Microsoft Word z Docx na DOC, například byste mohli zaznamenat obrazovku, kterou procházíte kroky.

Jak je Xbox Game Bar Record ScreenCasts?

Herní lišta Xbox je navržena tak, aby nahrávala hry pro PC hry, ale lze jej také použít pro nahrávání dalších aplikací. Nahrávky pak mohou být sdíleny na platformách, jako jsou YouTube, Twitch a Xbox Network.

povolit, nahrávání, obrazovky, xbox, game, systému

Bohužel existují určitá omezení. Herní lišta nemůže zachytit celou vaši plochu; Hlavník Windows je vynechán. Bude fungovat pouze uvnitř jediného programu najednou a mohou existovat programy, pro které funkce rekordu vůbec nefunguje.

Jak promítat záznam v systému Windows 10 nebo Windows 11

Získejte zachycení obrazovky videa nebo dokonce přiblížíte podrobnosti.

Pokud má obrázek hodnotu tisíc slov, pak má video hodnotu milion. Ať už někomu ukazujete, jak provést úkol v důležité aplikaci, nebo chcete předvést svůj herní proces, nahrávání obrazovky v systému Windows je skvělý způsob, jak to udělat.

Windows 10 a Windows 11 mají zabudovanou schopnost nahrávání obrazovky jako součást nástroje Xbox Game Bar, ale má určitá omezení, včetně skutečnosti, že může zaznamenat pouze jednu aplikaci najednou a ne celou plochu. Pokud máte Windows 11 Build 22621.1344 nebo později, nástroj pro odstřih má nyní nahrávání obrazovky a umožňuje vám vybrat konkrétní oblast plochy, ale není to ani dokonalé řešení (například nezachycuje zvuk). Můžete také raději použít robustnější aplikaci třetích stran jako OBS pro nahrávání obrazovky, pokud chcete více možností.

Níže vám ukážeme, jak nahrávat vaši obrazovku v systému Windows 10 nebo Windows 11 pomocí herního panelu Xbox, Snipping Tool (nejnovější sestavy Windows 11) a OS. Pokud vše, co potřebujete, je statický obrázek, podívejte se na náš článek o tom, jak pořídit snímek obrazovky v systému Windows 10 nebo 11.

Zaznamenejte obrazovku Windows pomocí herního panelu Xbox

Herní lišta Xbox zabudována do Windows 11 a Windows 10, má řadu funkcí, včetně monitorování CPU a GPU. Jeho nejužitečnější funkcí je však jeho schopnost zaznamenávat záznam v systému Windows, výstup do formátu MP4.

Xbox GME Bar funguje také v jiných aplikacích, jako je Chrome, jako ve hrách. Pokud tedy chcete někomu ukázat, jak provést úkol zahrnující více programů.- Například programování webové stránky v editoru kódu a poté ji prohlédněte v prohlížeči.- Museli byste chytit více videí. A pokud jim chcete ukázat, jak dělat cokoli v uživatelském rozhraní Windows 11 nebo 10, jako je použití nabídky Start, nemůžete. Pro tyto aktivity byste měli použít další nástroj, jako je obs, který vám ukážeme, jak nahrávat záznam později v tomto článku.

Klikněte do aplikace, kterou chcete nahrávat.

Stiskněte klávesu Windows Alt R a spusťte nahrávání obrazovky. Malý widget nahrávání ukazující, jak dlouho jste nahrávali někde na obrazovce, s největší pravděpodobností v rohu. Zde se můžete také dostat spuštěním Xbox GameBar (Windows Key G) a poté nalezením widgetu pro zachycení, ale zkratka klávesnice je mnohem jednodušší.

Proveďte jakékoli akce, které chcete, a použijte mikrofon k nahrávání zvuku. MIC můžete také ztlumit, pokud nechcete zachytit žádný zvuk.

Znovu stiskněte klávesu Windows alt r a zastavte nahrávání obrazovky. Můžete také stisknout tlačítko Stop na widgetu, získáte upozornění, které říká: „Zaznamenán klip her. Pokud na něj kliknete, půjdete do sekce galerie aplikace Galery a budete moci zobrazit náhled videa, které jste zachytili. Najdete také soubor MP4, který jste nahráli ve složce videí/zachycení.

Konfigurace nahrávání obrazovky Xbox Gamebar

I když výchozí nastavení je pro většinu lidí pravděpodobně v pořádku, existuje několik možností, které můžete změnit.

Přejděte na zachycení nastavení.

Změňte jakékoli z následujících nastavení. Všimněte si, že ačkoli používají slovo „hra“, nastavení by se mělo vztahovat na jakoukoli aplikaci, kterou zaznamenáte, zda se jedná o hru nebo ne.

 • Zaznamenejte, co se stalo (Win 11) / nahrávání na pozadí (Win 10): Tím se vytvoří 30sekunda (nebo větší, pokud změníte nastavení) vyrovnávací paměť automaticky zaznamenaného obsahu. Takže pokud hrajete hru a právě jste měli epický zabití, můžete zasáhnout Windows Key G pro spuštění herního lištu a můžete ušetřit 30 sekund, které právě prošly, i když jste ji aktivně nahrávali. Všimněte si, že název tohoto nastavení je odlišný v systému Windows 11 než 10, ale funkce je stejná.
 • Maximální délka záznamu: Množství času, po kterém se nahrávání obrazovky automaticky vypne. Doporučuji to nechat ve výchozím nastavení dvě hodiny.
 • Zachyťte zvuk při nahrávání hry: Ve výchozím nastavení to zaznamenává zvuky z vašeho mikrofonu a samotné hry, ale vylučuje zvuky pozadí z Windows nebo jiných aplikací. Zvukový záznam můžete zcela zakázat nebo mu umožnit zaznamenávat zvuky systému nebo změnit rovnováhu.
 • Video snímková sazba: Výchozí hodnota na 30 FPS, ale můžete ji změnit na 60 FPS.
 • Kvalita videa: Vyberte si standardní nebo vysoko.
 • Zachyťte kurzor myši při nahrávání hry: Doporučuji to nechat povoleno, zejména pokud nahráváte aplikaci, která není hra.

Zaznamenávání vlastních regionů s nástrojem

Pokud máte Windows 11 (sestavte 22621.1344) nebo později, nástroj pro vystřihnutí má možnost nahrávání obrazovky, která vám umožní nakreslit krabici kolem té části plochy, kterou chcete zachytit. To by mohlo být konkrétní okno nebo, pokud se snažíte vytvořit tutoriál o používání nabídky Start, může to být jen oblast, kterou zabírá tato nabídka. Pokud by se však okno vaší aplikace mohlo pohybovat nebo se zabývat celou obrazovkou, můžete pouze nakreslit krabici kolem celé plochy.

Chcete.li zaznamenat záznam pomocí nástroje pro odpalování systému Windows 11, postupujte podle těchto kroků:

Spuštění nástroje pro spuštění. Nejjednodušší způsob, jak toho dosáhnout, je vyhledávání „Snipping“ při vyhledávání Windows a kliknutím na horní výsledek.

Kliknutím na ikonu videokamery povolíte režim záznamu (pokud již není povoleno).

Klikněte na tlačítko Nové nebo stiskněte Ctrln.

Nakreslete krabici kolem části obrazovky, kterou chcete zachytit. Pokud je to celá obrazovka, nakreslete krabici kolem celé plochy. Pokud se jedná o okno, nakreslete toto okno.

Klikněte na tlačítko Start Recording.

Uvidíte odpočítávání a poté nástroj pro odpalování spustí nahrávání obrazovky.

Kliknutím na zastavení zastavíte nahrávání nebo pauzu, abyste jej dočasně pozastavili. I

Pokud ji pozastavíte, můžete restartovat záznam stisknutím tlačítka přehrávání.

Jakmile zastavíte nahrávání obrazovky, uvidíte okno náhledu, kde můžete přehrávat právě vytvořené video.

Kliknutím na tlačítko Uložit nebo stisknout Ctrl S uložte nahrávání obrazovky jako soubor MP4. To je jediný formát souboru, který podporuje. Můžete také

Nahrávání celé obrazovky pomocí Studio Obs

Největší nevýhodou používání systému Xbox GameBar k obrazovce záznamů je to, že může fungovat pouze s jednou aplikací najednou a neukáže průzkumník plochy nebo souborů. Snipping Tool dokáže zachytit více, ale nepodporuje zvuk a je spíše omezený na funkce. Chcete-li zachytit celou vaši plochu a všechna okna na něm s plnou sadou možností, potřebujete aplikaci třetích stran a i když jich je mnoho, líbí se nám Studio obs za tímto účelem.

Obs Studio je velmi populární v komunitě pro streamování her, protože je zdarma a skvělé při vysílání her na Twitch a další weby. Můžete však také použít OBS k nahrávání celé obrazovky v systému Windows 10 nebo Windows 11 a uložit ji jako soubor MP4, aniž byste streamovali to, co děláte.

Stáhněte si, nainstalujte a spustíte Studio obs. Když spustíte Obs poprvé, pokud jste to tak ještě neučinili, budete se zeptat, zda jej chcete optimalizovat pouze pro streamování nebo nahrávání. Pokud neplánujete streamovat, zvolte „Optimalizovat pouze pro nahrávání.“

Budete také požádáni o rozlišení základního rozlišení (aka na plátně) a snímkovou frekvenci. Doporučujeme vybrat rozlišení obrazovky, kterou plánujete zachytit (může výchozí na 1080p). Pokud zachytíte obrazovku s vyšším rozlišením, než je velikost plátna, nebudete zachytit celou obrazovku.

Pokud, stejně jako já, máte multimonitor nastavený s různými obrazovkami různých rozlišení, můžete vždy změnit velikost plátna později.

Kliknutím na ikonu plus pod zdroji přidejte nový zdroj.

Vyberte Zobrazit snímání.

Klikněte na OK na dialogovém okně, které se objeví. Pokud chcete, můžete dát zdroj jiné než zachycení zobrazení.

Vyberte displej a klikněte na OK. Pokud máte více než jeden monitor, umožnilo by vám to obdržet na jedné obrazovce při zaznamenávání aktivity na jiné. Pokud máte pouze jeden monitor, existuje pouze jedna volba.

Pokud displej překračuje hranice vašeho plátna obs.- Například zachytíte displej 4K, ale máte rozlišení základního rozlišení 1920 x 1080.- Vaše zajetí bude odříznuto. Opravte problém tím, že jdete na sestavení souborů-Video a změnou základního rozlišení základního. Rozlišení výstupu můžete také nastavit zde. Pokud je rozlišení základního rozlišení vyšší než výstup (výstup 1080p obrazovky 4K), OB bude škálovat výstup dolů, ale stále vše udrží v rámečku.

Ztlumte stolní a / nebo mikrofonní zvuk, pokud nechcete ani ani oba zachycené zvuky. Ve výchozím nastavení Obs zachytí zvuk z jakýchkoli aplikací spuštěných na vašem počítači a z výchozího zvukového vstupního zařízení. Chcete.li je uklidnit, stačí kliknout na ikony reproduktoru v zvukovém mixéru.

Fix: Game Bar Not Working in Windows 10

Klikněte na tlačítko Start Recording v pravém dolním rohu obrazovky. Nezapomeňte, že pokud jste neztlučeli zvuk mikrofon nebo stolní počítače, zaznamená to, co vy nebo počítač vydáte, jaký hluk vytěsňuje.

Minimalizujte obs, pokud nahráváte obrazovku ze stejného monitoru, na kterém je OB.

Po dokončení klikněte na Stop Recording in OB.

Ve výchozím nastavení budou vaše videa na nahrávání obrazovky umístěna ve složce Windows 11 (nebo 10). Ve výchozím nastavení jsou uloženy v.Formát souboru MKV. Výstup však můžete změnit na soubory MP4 nebo MOV tím, že přejdete do nabídky Nastavení-aut v OBS.

Zůstaňte na špičce

Připojte se k odborníkům, kteří čtou hardware Toma pro vnitřní stopu na PC Tech News. a mají více než 25 let. Pošleme rozbiré zprávy a hloubkové recenze CPU, GPU, AI, Hardware Maker a přímé do vaší doručené pošty.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let.

AVRAM PITTCH je šéfredaktor hardwaru Toma. Když nehraje s nejnovějšími gadgety v práci nebo nese na helmy VR na veletrzích, najdete ho zakořenění telefonu, rozebírá svůj počítač nebo kódovací pluginy. S jeho technickými znalostmi a vášní pro testování vyvinul AVRAM mnoho reálných benchmarků, včetně testu baterie notebooků.

Jak nahrávat záznam na Windows 10 [s/bez herního herního baru]

Jak nahrávat záznam na Windows je v těchto dnech velkým issure, ať už chcete humbuk na svůj Instagram a účty dramatickými tahy ve vaší hře nebo chcete vydělat Bucks prostřednictvím zveřejňování návodů na YouTube. Všichni nemůžeme získat dost této funkce nahrávání obrazovky. Ale pokud tento humbuk ve městě nechává přemýšlet s otázkami, jako je nahrávání obrazovky na Windows 10 bez herního lištu nebo to, jaké jsou nejlepší záznamníky obrazovky pro hry? Pokud ano, jen se držte kolem lidí! Máme vše, co potřebujete vědět nebo se snažili přijít na to.

 • Část 1. Jak nahrávat záznam na Windows s herním panelem Xbox
 • Část 2. Jak nahrávat záznam na Windows bez herního panelu Xbox
 • Imyfone Filme
 • Obs Studio
 • Bandicam
 • Microsoft PowerPoint
 • Přehrávač médií VLC

Část 1. Jak nahrávat záznam na Windows s herním panelem Xbox

V případě, že jste jedním z těch šťastných peeps, kteří dostali herní lištu Xbox na vašem Windows 10, není to pro vás velký problém. Windows 10 je dodáván s vestavěným herním panelem Xbox, který vám pomůže nahrávat obrazovku na Windows 10 v rámci hry s několika dotyky. Záznam hry Windows 10 Game Bar Full Screen je snadno použitelný nástroj, který nabízí širokou škálu funkcí.

Povolte herní bar Xbox ve Windows

Zajímá vás, jak povolit svůj již existující herní bar Xbox? Žádné starosti, všichni jsme vás všechny zakryli. Následuj kroky:

 • Otevřete nastavení systému Windows stisknutím klávesy Logo Windows I a uvidíte, jak se zaměřuje do pole vyhledávání.
 • Po zadání „Xbox“ uvidíte celou řadu možností, jak procházet, dokud nenajdete možnost „Povolit herní panel Xbox“.
 • Stiskněte Enter.
 • Poté stiskněte mezerník a dokončete proces

Pomocí herního panelu Xbox pro zachycení videa:

 • Jakmile jste všichni zasazeni do svých herních pozic a chcete začít nahrávat, stiskněte Logo Windows Logo G, a takto otevřete herní bar Xbox.
 • Existují dvě malé ikony; první kolo a čtvercový pro zahájení nahrávání a zastavení nahrávky
 • Můžete také pořídit snímek svých oblíbených scén, které probíhají jednoduše kliknutím na ikonu fotoaparátu.

Část 2. Jak nahrávat záznam na Windows bez herního panelu Xbox

Pokud chcete funkci nahrávání obrazovky bez herního panelu Xbox, přiměli jsme vás všechny na 5 nejlepších aplikací, které můžete nahrávat, a také ohromně upravovat vaše videa, aby vypadala dostatečně atraktivní, aby se synchronizovala s vaší estetickou symfonií.

Imyfone Filme

Přemýšlel, co je tak zvláštního na Imyfone Filme? Věř mi, Filme je to, co jsi hledal, pokud jste nadšenec pro úpravu videa. A i když nejste, pouze jedna cesta přes tento video nahrávání a úpravy z vás učiní jeden. Neztrácejte tedy minutu a dostaneme se přímo do nejlepších funkcí Imyfone Filme:

Nejlepší rysy imyfone filmu

ImyFone Filme je jedním z nejlepších rekordérů obrazovky pro hry Windows 8. V případě, že se těžko rozhodujete, která z nich je nejlepší aplikace pro vaše nahrávání a úpravy obrazovky, vaše čekání skončilo! Jeden pouhý proklouznutí nejlepších funkcí, které může videorekordér a editor mít, by učinil rozhodnutí kusem dortu:

Zaznamenejte si obrazovku bez herního rekordéru Xbox pomocí filmu ImyFone:

 • Úpravy; Jeden klikněte hned!
 • Více možností šablon
 • Importovat, řez plodin, otáčet se, upravit, rozdělit, nastavit rychlost nebo zoom
 • Splashy Vivid Effects pro úpravy
 • Obrovské přechody na výběr.
 • Sprightly textové styly, díky nimž je to všechno filmové!
 • Dynamika obrazu v obraze

Funkce imyfone filmu:

 • Přeměňte své oblíbené šablony na ohromující prezentace.
 • Multitudinous škála možností úpravy videa od pokročilých až po velmi zjednodušující pro noobs!
 • Nyní ořízněte, ořízněte, rozdělujte, otočte, upravte rychlost a vytvořte efekty obrazu v obraze a mnohem více pouhým jediným kliknutím pomocí imyfone
 • Zdá se, že s tím nikdy nikdy nekončí, vytvořte si filmové tituly právě teď.
 • Co je více ohromující než mix 8 nebo více různých zvukových skladeb současně přidán k vašemu videu? To není velký problém s imyfone

To vše a mnohem víc s imyfone filmem! A pokud jste připraveni začít s tím, nechme vám, jak jednoduché je v používání v reálném čase.

Být nejlepším rekordérem obrazovky pro hry Windows 8 se stovkami úžasných funkcí, přichází s modulem připraveného k použití. A všechny výše uvedené funkce jsou skutečně legitimními důvody, díky nimž je také editor videa s plnohodnotným, takže ImyFone Filme znamená, že máte nástroj dva-in-one!

 • Otevřete aplikaci a importujte video a zvukový obsah.
 • Přidejte do své časové ose tlačítkem přidat.
 • Chcete.li se přizpůsobit podle vás, možná budete chtít oříznout, oříznout se, přidat další efekty
 • Existuje několik zkratů, které celá tato věc usnadňují, například stisknutím Alt S rozdělením a stisknutím Ctrl r na
 • Pro úpravu rychlosti videa vyberte video a klikněte na ikonu rychlosti z panelu nástrojů.
 • Proveďte další úpravy, jako je jas, kontrast, vyvážení bílé, atd.
 • A pokud jste všichni nastaveni s úpravou videa a je čas konečně exportovat video, stačí se rozhlédnout po levém rohu a stiskněte tlačítko Exportu.

Obs Studio

Obs Studio je další aplikace, kterou byste určitě chtěli zkusit upravit své videozáznamy. Videa obrazovky můžete nahrávat a upravovat pomocí Obs Studio bez herního baru Xbox. Je to kompletní nastavení scén, zvukového mixéru, přechodů scén, ovládacích prvků a náhledu oken. Kombo toho všeho a mnohem více vám pomůže dosáhnout vašich cílů.

Průvodce krok za krokem

Pojďme hned okamžitě přejít na kroky, které musíte dodržovat:

 • Můžete začít s úpravou nastavení zvuku na výchozí. Stačí přejít na zvuk nastavení ovládacích prvků. Zde musíte nastavit stolní zvuk i mic zvuk do výchozího.
 • Můžete si vybrat z dalších dalších možností, jako je potlačení šumu, zisk a šumová brána.
 • Je čas zasáhnout nastavení výstupu! Přejděte na kartu výstupu, která musí být na levé straně. Zde si můžete vybrat svou cestu pro uložení všech videí.
 • Ještě další věcí, kterou musíte udělat, je vybrat si kvalitu nahrávání. Pokud jste zde jen nováčkem, rozhodněte se pro vysokou kvalitu, což vám dává docela pěknou kvalitu. Pokud chcete profesionální výsledky, přejděte na nerozeznatelnou kvalitu. A abych byl velmi upřímný, nenavrhujeme žádnou jinou možnost, protože to nebude úložiště přátelské.
 • Vyberte si formát nahrávání.
 • Scény můžete přidat kliknutím na plus značky na scénách.
 • Podobně zachyťte hru kliknutím na znaménko plus na zdrojích a poté vyberte možnost zachycení hry zde.

Bandicam

Zaznamenejte své hry, přednášky, volání Skype a skoro cokoli chcete, s Bandicam. Zaznamenává vaši obrazovku pomocí zvukového vyprávění z mikrofonu i z plochy. A kroky, které se do toho skutečně dostanou, jsou tak snadné:

Průvodce krok za krokem

 • Nejprve byste měli začít výběrem režimu nahrávání obrazovky, který by mohl být „obdélník na obrazovce“, můžete jej podle toho upravit
 • Klikněte na Rec Buttonto Start nahrávat, můžete také spustit nebo zastavit nahrávky okamžitě zasažením klíče F12.
 • Torecord po celé obrazovce, musíte vybrat režim celé obrazovky.
 • Další krok jde přesný to samé pro spuštění nebo zastavení nahrávání v režimu na celé obrazovce.
 • V případě, že musíte hrát, upravit nebo nahrát již zachycené video, stačí přejít na domácí videa.

Některé z funkcí, které by pravděpodobně byly užitečné během vašich nahrávacích sezení, jsou; Funkce přiblížení a ven pomocí zvětšovače Windows spolu s Bandicamem a nakreslením nebo čmáraním, aby se během vašich nahrávacích relací vytvořila řádky, krabice nebo zvýraznění.

Microsoft PowerPoint

Všichni jsme měli šanci použít Microsoft PowerPoint, který rozhodně nikdy nevyjde z módy, pokud jde o vytváření prezentací, videí, prezentací a mnohem více. Jak bychom na to mohli zapomenout správně? Kombinace přizpůsobeného textu, videí a dalších multimédií, která se ukáže v něco opravdu chytlavého, je pár kroků odtud. Projděte níže uvedený kompletní průvodce pro použití Microsoft PowerPoint pro nahrávání videí a jejich úpravy.

Průvodce krok za krokem

 • Po provedení prezentace a uložení v „.formát PPTX „, musíte pokračovat dále kliknutím na uložení, toto, klikněte na možnost Vytvořit video s videem.
 • Jakmile to uděláte, uvidíte, že se objeví menu okamžitě, zde v této nabídce vyberete rozlišení videa podle vašeho zařízení.
 • Čas na další nastavení! Poté, co si vyberete rozlišení, je čas na vyprávění a načasování, takže se zde dostanete ze dvou různých možností podle toho.
 • Použijte zaznamenané načasování a vyprávění nebo nepoužívejte zaznamenané načasování a vyprávění

Přehrávač médií VLC

Nahrávání obrazovky bez herního panelu Xbox na Windows je jen 8 kroků od vás s přehrávačem médií VLC.

povolit, nahrávání, obrazovky, xbox, game, systému

Průvodce krok za krokem

Tak proč ztrácet minutu, pojďme se do toho dostat!

 • Otevřete přehrávač médií VLC na vašem zařízení.
 • V levém horním rohu uvidíte možnost zachycení. Klikněte na to.
 • Vyberte režim zachycení
 • Poté uvidíte tlačítko přehrávání vpravo dole, klikněte na malé šipky, uvidíte několik možností, jak se objeví. Stačí kliknout na převod z těchto možností.
 • Vyberte cílovou složku pro vaše výstupní video. Označte název souboru a uložte jej pro své budoucí video.
 • Nyní kliknutí hned začněte nahrávat video.
 • Kdykoli se rozhodnete dokončit nahrávku, stačí se podívat na dolní dolní část a klikněte na přehrávání stop
 • .Voila! S tím jste skončili!

Závěrečná slova

Nahrávání obrazovky může být potíží bez herního panelu, pouze pokud si pro něj nevyberete nejlepší aplikaci. A nejlepší aplikace musí být něco, co vás všechny zakrývá ve všech parametrech nahrávání videa a také editace videa. Nahoře je seznam některých z nejlepších záznamů o obrazovce pro okno 10, okno 8 a také okno 7.

Ale pokud hledáte plnohodnotný balíček rekordéru obrazovky a editoru videa all-in-one, pak nebude špatné, že člověk opravdu nemůže pomoci navrhnout ImyFone Filme, který je zatím nejlepším rekordérem obrazovky Úžasné editační funkce se liší od velmi základního do vysoce profesionálního měřítka.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS